najaf47

روایت عکاس جنگ عراقي ازعاقبت سرتیپ بعثی در دشمني‌با امام‌حسين(ع)‌و عزادارانش دراين‌دنيا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسمه تعالی

با سلام

[size=18][color=red]روایت عکاس جنگ عراقي از عاقبت شوم سرتیپ فوزی بعثی در دشمني‌ با امام‌حسين(ع)‌ و عزادارانش دراين ‌دنيا که شب عاشورا هیئت عزاداری در حسینیه آبادان گلوله باران کرد[/color] [color=brown](خدا لعنتشکنه و عذابشو زیادتر کنه در دو دنیا)[/color] [/size] icon_cheesygrin icon_eek

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_1673016962234131881012046661364511383242.jpg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/18_8906241355_L600.jpg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/17911183112132125611141301205695165180181.jpg[/img]

[size=18]عبد بطّاط خبرنگار و عکاس جنگي عراقي داستان غم انگيز عاقبت شوم سرتيپ عراقي که عزادارن امام حسين(ع) را در حسينيه آبادان به توپ بست، را منتشر کرد. [/size]

به گزارش مشرق، ويژه نامه دفاع مقدس همشهري نوشت: عبد بطّاط خبرنگار و عکاس جنگي عراقي بوده است که در سال‌هاي جنگ به همراه يگان‌هاي ارتش عراق به عکاسي مي‌پرداخته است.
او در سال 1994 با سرتيپ فوزي السعد در بغداد ملاقاتي داشته است که مطالب زير حاصل آن ديدار است.
سرتيب فوزي السعد فرمانده توپخانه مستقر در السيبه بود. او مسئول به توپ بستن حسينيه آبادان در شب عاشورا است. وقتي دستور آتش‌ توپخانه از بغداد آمد، سرتيب احمد علوان سرپيچي کرد. او همان روز با يک جيپ به عقبه منتقل شد و به زندان افتاد.
پس از او سرتيپ فوزي السعد فرماندهي توپخان را به عهده گرفت. خبر اين بود که هنگام نماز مغرب بخش اعظمي از نيروهاي ايراني براي اقامه نماز مغرب و عزاداري در شب عاشورا در حسينيه اجتماع خواهند کرد. آبادان در محاصره عراقي‌ها بود. عبد گفت: من آنجا بودم. بعد از خلع سرتيب احمد علوان کسي جرأت سرپيچي نداشت. همه مي‌دانستند که به توپ بستن حسينيه آن هم هنگام اقامه نماز کاري غير انساني و غير شرعي است. با اين حال سرتيب جانشين دستور آتش را صادر کرد و حسينيه دقيقاً در هنگام نماز مغرب و در شب عاشوراي سال 1981 (1360)به توپ بسته شد. خبري که نيروهاي نفوذي عراق دادند حاکي از آن بود که گلوله‌باران توپخانه باعث شهادت و زخمي شدن بيش از 200 نفر در آن شب شد. عبد گفت: سالها از جنگ گذشت. مي‌خواستم بدانم سرتيب فوزي کجاست و چه مي‌کند. آدرس او را در بغداد و در منطقه‌اي فقيرنشين در حومه شهر پيدا کردم و به سراغش رفتم. شنيده بودم که او بيمار است. وقتي او را ديدم باور کردني نبود. دو پاي او قطع شده بود و دست راستش از کتف کنده شده بود. انگار دست راستش را همراه با بخشي از سينه‌ تراشيده بودند. مرا که ديد زار زار مثل بچه گريه کرد. مي‌خواستم از او بپرسم آن حادثه در شب عاشورا را يادت هست. اما او خودش بلافاصله قبل از هر سؤالي گفت: آن شب را يادت هست؟ 13 سال است با اين وضع تاوان يک دستور و به توپ بستن حسينيه را مي‌دهم. عبد گفت: برايم عجيب بود که او در فقر کاملي به سر مي‌برد.

منبع: [url=http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=7914]مشرق نیوز[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]این جهان کوه ‌است و فعل ما ندا *** باز گردد این نداها را صدا[/size][color=blue][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين عاقبت تمامي دشمنان اهل بيت عليهم السلام هست .اين خواست و اراده خداست.
يا حسين شهيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و سيعلم الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون .................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اين عاقبت تمامي دشمنان اهل بيت عليهم السلام هست .اين خواست و اراده خداست.
يا حسين شهيد[/quote]

دوست من سلام
عکس اقا رو که روی یک صخره هست رو لطفا حذف کن
این عکس رو دشمنان نظام طراحی کردند و تزلزل و تنهایی و انزاوای ایران و حضرت آقا رو می خواستن نشون بدن
لطفا حذفش کن
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از هر دستی بدی از همون دست میگیری.کسی که به مردم بی گناه و عزادار رحم نکنه آخر و عاقبتش همینه.

[quote][quote]اين عاقبت تمامي دشمنان اهل بيت عليهم السلام هست .اين خواست و اراده خداست.
يا حسين شهيد[/quote]

دوست من سلام
عکس اقا رو که روی یک صخره هست رو لطفا حذف کن
این عکس رو دشمنان نظام طراحی کردند و تزلزل و تنهایی و انزاوای ایران و حضرت آقا رو می خواستن نشون بدن
لطفا حذفش کن
یا علی[/quote]

راست میگه داداش.این امضات خیلی غلط انداز و مشکوکه.عوضش کنی بهتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همين بلا سر داماد صدام امد
در شورش شيعيان عراق فرمانده لشكر زرهي بود با توپ زد به گنبد امام حسين ع وگفت من حسينم تو هم حسين من ميزنم اگر مي تواني دفاع كن از خودت پس از ان به يك كشور اروپايي رفت در انجا اطلاعات محرمانه عراق و افشا كرد بنا به خواسته پدر امد عراق پدرش هم سر اورا جداكرد وتقديم صدام كرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی انسان چقدر بی وجدان و کثیف باشه که دست به همچین کار پلیدی بزنه یعنی حتی شیطان این کار رو نمیکنه.تن ادم بلرزه میاد از جنایت این شمر.خدا او را زودتر وانه قبرسان کنه.وای به شب ول قبر این ممن که مو به تنم سیخ شد وقتی خوندم جنایت این ادم پست icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينا چيزاييه كه علني شده..............خيلي از اين عذاب ها رو كسي كتوجه نميشه و ممكنه كه حتي خود آدم هم ندونه برا چي گرفتار شده

به اميد فرج امام زمان و عذاب كلي همه ي دشمنان اهل بيت : صلوات

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره خدا از همه چی میگذره الا حق الناس
حالا اگه این حق الناس مال عزاداری امام حسین باشه دیگه بدتر
دستت درد نکنه نجف جان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)

این عاقبت تمام دشمنان اسلام و ائمه اطهار هست

خدایا کی می شه حرم آقا رو بدون حضور اجنبی های ملعون زیارت بکنیم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته با هركي در مي افتي ايرادي نداره ولي يا خدا دوستدارانش كاري نداشته باشيد
مخصوصا پيامبران و 14معصوم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.