najaf47

آزمايش موفقيت‌آميز شبكه فيبر نوري با يك گيگابيت بر ثانيه سرعت(وای...چه شود!!!!!)

Recommended Posts

بسمه تعالی

با سلام

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/A0867541.jpg[/img]

[i][size=18][color=red]خبرگزاري فارس: گوگل ديروز اعلام كرد با موفقيت يك شبكه فيبر نوري را پرسرعت را در دانشگاه استنفورد آزمايش كرده است.[/color][/size][/i]

[b]به گزارش فارس به نقل از افتر داون، سرعت اين شبكه يك گيگابيت در ثانيه است. [/b]
در حال حاضر كارشناسان در حال ارسال انواع ديتا و اطلاعات از طريق اين شبكه هستند تا سرعت دقيق آن در زمان كاربردهاي مختلف مشخص شود.
گوگل اميدوار است استفاده تجاري از اين شبكه فيبر نوري از سال 2011 ممكن شود. دانشگاه استنفورد و دانشجويان و اساتيد آن اولين گروهي هستند كه خواهند توانست از اين شبكه بهره ببرند. اين شبكه 10 برابر سريع ترين شبكه هاي موجود رايانه اي سرعت دارد.
گوگل در ماه فوريه اعلام كرد كه قصد دارد جامعه اي با جمعيت 50 هزار تا 500 هزار نفر در آمريكا ايجاد كند كه به رايگان به يك شبكه فوق سريع رايانه اي دسترسي داشته باشند.
هنوز مشخص نيست گوگل در پشت پرده چه اهدافي را از راه اندازي چنين شبكه اي فوق سريعي كه تنها قرار است عده اي نخبه و افراد برگزيده شده از سوي گوگل به آن دسترسي داشته باشند، دنبال مي كند.

منبع:[url=http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8907300124]خبرگزاری فارس[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیر جنبیدن کره ای ها آماده اند تا سال 2013 اینترنت 1 گیگابایتی را در اختیار همه کاربرانشون قرار بدهند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون وقت ما هم با نصب هزار جور برنامه های عجیب قریب شاید موفق شدیم اینترنتمون رو به 100 کیلوبایت بر ثانیه برسونیم بعد بگیم سرعت اینترنت ایران 14 برابر شد به این نمونه توجه کنید

http://maxnet.ir/fa/img/intro-ddsl.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این مکس نت که تو تبریز تعریف چندانی نداره حالا چطوری با دایلاپ 14 برابر سرعت میدن با توجه به اینکه خط تلفن با اتصال آنالوگ بیش از 56 کیلوبیت پهنای باند نمیتونه بده و مودم هم بیشتر از این رو نمیتونه بگیره.

ولی خوب امتحان میکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان من که adsl خودمو از ماکس نت گرفتم سه ماه گرفتم 4 ماه دادند اونم با پهنای باند نامحدود بعد شرکتا دیگه مثل همارا(خودمونا واقعا پشتیبانی مزخرفی داره)شاتل هم که واسه کل ایرانه و خوبه ولی من ماکس نت رو انتخاب کردم(سعید جان یه بار بری شرکتشون تو هم اونو انتخاب میکنی :| )شرکتش طراحیش مثل گوگل میموننه خییلی جالبه

اینم دلیل سرعت 14 برابری ماکس نت

http://www.maxnet.ir/fa/links.php?id=ddsl

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسمه تعالی

با سلام

یه چیزی میگم ولی ممکنه دلتون بسوزه.... ولی خداییش یه وقت چشم نزنین ...ها.... :|

اینجا تو شمال که من ADSL2 دارم سرعت دانلودم معمولیش حدود 100 تا 120 کیلو بایته.تازه یه موقع هایی خداییش بدجوری میترکونه و سرعتش سرسام آور میشه ....
مثلاً دیروز بود فکر کنم که یه کلیپ نظامی 14 و خورده ای مگی رو با سرعت وحشتناک 280 تا 300 کیلو بایت !!!! خدایی دانلود کردم!!! :lol: خیلی حال داد :lol: سر جمع فکر کنم دو دقیقه بیشتر نشد که کمپلت دانلود شد...

یا علی مدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مثلاً دیروز بود فکر کنم که یه کلیپ نظامی 14 و خورده ای مگی رو با سرعت وحشتناک 280 تا 300 کیلو بایت !!!! خدایی دانلود کردم!!![/quote]

سلام نجف جان

قيمت اين اينترنت چطوريه اونجا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وایمکس بخرین حالشو ببرین....[/quote]

وايمكس رو كه همه از دستش شاكين..ميگن همش قطع ميشه..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نجف خان پس باید به عرضتون برسونم که هنوز مونده تا به ما برسید!! :lol:
این سمندون هم که مارکوپولوست گمونم؟! :| ما آخرش نفهمیدیم مشهد هستند، آمریکا هستند، افغانستان هستند[i][size=11](اشاره به اون پستی که گفتند آمریکایی ها برای کیپ نشدن گوشمون قبل از بلند شدن شینوک، بهمون یک صفحه ی چسبنده دادند که زیر گوشمون بگذاریم)[/size][/i] یا فنلاند یا ...[size=11][i](کشور بعدی رو شما حدس بزیند، به برنده یک کالیبر چیتاک به رسم یادگاری هدیه داده خواهد شد!!)[/i][/size]؟!
[size=8]آقا ما رو یک وقت کتک نزنید؟! دارم شوخی می کنم، یالأخره[/size] [size=10][b]با[/b][/size] [size=8]دوستامون یک مقدار نمی توانیم بخندیم؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سمندون جون وضعيت اينترنت اونجا چطوره؟؟راستي فنلاندي هم بلد شدي تا حالا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.