dani7111

گارد جاویدان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='BattleMaster' timestamp='1378290779' post='336123']
سر فرصت در یک تاپیک جداگانه با کمک برادران بصورت اساسی اقدامات لازم رو مبذول مینماییم :mrgreen:
[/quote]اول باید کودتا کنیم و سعید کبیرو از سلطنت بر سرزمین میلیتاری کنار بزنیم :mrgreen: :laughing: چون به محظ شروع تایپیک به زباله دان تایپیک ها میره! hee_hee :mrgreen: ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1378325203' post='336234']
اول باید کودتا کنیم و سعید کبیرو از سلطنت بر سرزمین میلیتاری کنار بزنیم :mrgreen: :laughing: چون به محظ شروع تایپیک به زباله دان تایپیک ها میره! hee_hee :mrgreen:
[/quote]
نه بنده خدا سعید که کلا از میلیتاری زده شده ! ولی ما در بین مدیران داریم کسانی رو که باید قبل شروع تاپیک ترورشون کنیم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death2' timestamp='1378330513' post='336272']
نه بنده خدا سعید که کلا از میلیتاری زده شده ! ولی ما در بین مدیران داریم کسانی رو که باید قبل شروع تاپیک ترورشون کنیم
[/quote]بله باید قبل از شرو یه لیست سیاه آماده کنیم بعد بدیم دست منافقا بهشون بگیم اینا مسوولین بیت رهبرین !ضرف سه چار روز میفرستنشون هوا! big_grin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه بدونید که اسلحه سازی و به طور کلی ساخت سر نیزه و اشیا تیز فلزی به وسیله ی ریخته گری حدود هفت هزار سال پیش در اطراف خوزستان اتفاق افتاد.
متن رو دقیق یادم نیست ولی ترجمه اش اینطوری بود که موقع اشپزی یا کاری که با اتیش سر کار داشته اطراف اتیش رو سنگ میزارن یا جایی که اتیش بوده سنگ بوده . دو سنگ متفاوت . بعد این دوسنگ مثل اینکه تو کوره باشه ذوب میشه به خاطر گرمای زیاد. و بعد از سرد شدن هم شکل میگیره و این اولین تجربه ی بشر از شکل دادن اشیا و یا ذوب فلز و یا ریخته گری یا اولین تجربه ی بشر در شیمی بوده .
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1378364369' post='336318']
بله باید قبل از شرو یه لیست سیاه آماده کنیم بعد بدیم دست منافقا بهشون بگیم اینا مسوولین بیت رهبرین !ضرف سه چار روز میفرستنشون هوا! big_grin
[/quote]
اون منافق ها ک خودشون الان رو هوا هستن باید طرح جدیدی بریزیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aZ0zA9' timestamp='1378276568' post='336078']
نه داش گلم اینها همش درسته گارد جاویدان هم الان ما به اسم نوهد میشناسیم
[/quote]
چطور به این نتیجه رسیدید؟؟؟
گارد جاویدان با نوهد چه ارتباطی داره؟؟؟؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1378413238' post='336533']

چطور به این نتیجه رسیدید؟؟؟
گارد جاویدان با نوهد چه ارتباطی داره؟؟؟؟
[/quote]

سلام

تشكر از جناب دث!

ربطي به اين تاپيك نداره و نميدونم اون دوستمون چطوري بين اين دو ارتباط برقرار كردن!!؟؟
ولي حالا كه مطرح شده
بقاياي انقلابي گارد شاهنشاهي بعد از پيروزي انقلاب با جذب نيرو و سربازان ورزيده تيپ ٥٨ تكاور رو تشكيل دادند كه درنهايت تبديل شد به لشكر ٥٨ تكاور ذوالفقار

ياعلي
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRINavy' timestamp='1378434136' post='336605']
سلام

تشكر از جناب دث!

ربطي به اين تاپيك نداره و نميدونم اون دوستمون چطوري بين اين دو ارتباط برقرار كردن!!؟؟
ولي حالا كه مطرح شده
بقاياي انقلابي گارد شاهنشاهي بعد از پيروزي انقلاب با جذب نيرو و سربازان ورزيده تيپ ٥٨ تكاور رو تشكيل دادند كه درنهايت تبديل شد به لشكر ٥٨ تكاور ذوالفقار

ياعلي
[/quote]
قربان شما هیچ ربط منطقی بین گارد جاویدان و نوهد وجود نداره نه تاریخی نه فکری و......
ایشان چند بار دیگه در تاپی های دیگه هم مطرح کردن این موضوعات هیچگونه ارتباطی به هم ندارن و فقط سلسله اتفاقت بی ربط هستن.

تشکیل گارد جاویدان در زمان پهلوی هم تقلیدی از گارد جاویدان هخامنشی ها بوده ولی ادامه اون نبوده و بعدها هم نوهد متشکل از تیپ تکاور بود که تبدیل به لشگر شد و از قالب این لشگر نوهد اومد بیرون ولی بازم هیچ خط و ربطی این موضوعات با هم ندارن.

اگر بخواهیم شبیه سازی انجام بدیم سپاه پاسداران و یا در نهایت صابرین با توجه به فلسفه وجودی شبیه گاد جاویدان هخامنشی هستن نه نیروهای نوهد و قیاس این دوستمون قیاسی مع الفارغ و مثالی نابجا هست.

در قالب لشگرهای ایرانی از قدیم تا اکنون همیشه واحدهای نخبه بوده و هیچ ربطی به نوهد و غیره نداره فقط گاها تغییرات و اسامی و... داشتن اما فلسفه وجودی گارد جاویدان و بعدها شاهنشاهی تنها با فلسفه وجودی و وظایف سپاه پاسداران قابل شبیه سازی هست نه نوهد.

به هر حال ممنون ولی انتظار داشتم ایشون جواب بدن تا این قضیه یه جایی ختم بشه نه هر تاپیکی ایشون نظری بی مبنا و ضعیف و بی ربط ارائه بدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1378452115' post='336644']
قربان شما هیچ ربط منطقی بین گارد جاویدان و نوهد وجود نداره نه تاریخی نه فکری و......
ایشان چند بار دیگه در تاپی های دیگه هم مطرح کردن این موضوعات هیچگونه ارتباطی به هم ندارن و فقط سلسله اتفاقت بی ربط هستن.

تشکیل گارد جاویدان در زمان پهلوی هم تقلیدی از گارد جاویدان هخامنشی ها بوده ولی ادامه اون نبوده و بعدها هم نوهد متشکل از تیپ تکاور بود که تبدیل به لشگر شد و از قالب این لشگر نوهد اومد بیرون ولی بازم هیچ خط و ربطی این موضوعات با هم ندارن.

اگر بخواهیم شبیه سازی انجام بدیم سپاه پاسداران و یا در نهایت صابرین با توجه به فلسفه وجودی شبیه گاد جاویدان هخامنشی هستن نه نیروهای نوهد و قیاس این دوستمون قیاسی مع الفارغ و مثالی نابجا هست.

در قالب لشگرهای ایرانی از قدیم تا اکنون همیشه واحدهای نخبه بوده و هیچ ربطی به نوهد و غیره نداره فقط گاها تغییرات و اسامی و... داشتن اما فلسفه وجودی گارد جاویدان و بعدها شاهنشاهی تنها با فلسفه وجودی و وظایف سپاه پاسداران قابل شبیه سازی هست نه نوهد.

به هر حال ممنون ولی انتظار داشتم ایشون جواب بدن تا این قضیه یه جایی ختم بشه نه هر تاپیکی ایشون نظری بی مبنا و ضعیف و بی ربط ارائه بدن
[/quote]
ربط که دارن کلا هر 2 تا گروه های نخبه ارتش ایران بودن در بازه های زمانی متفاوت اصولا با توجه به تخصصی شدن ماموریت ها بهترین های نیروی زمینی در اینده نمیتونن دیگه بهترین محافظان شخصی هم باشن هر چند که قکر کنم امریکا برای محافظت از مکان ها مثل سفارت هنوز هم از مرین ها استفاده میکنه کلا معادل ارتش بی مرگان در حال حاضر نوهد و صابرین در عملیات رزمی و سپاه ولی امر در حفاظت از شخصیت ها هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death2' timestamp='1378467063' post='336722']
ربط که دارن کلا هر 2 تا گروه های نخبه ارتش ایران بودن در بازه های زمانی متفاوت اصولا با توجه به تخصصی شدن ماموریت ها بهترین های نیروی زمینی در اینده نمیتونن دیگه بهترین محافظان شخصی هم باشن هر چند که قکر کنم امریکا برای محافظت از مکان ها مثل سفارت هنوز هم از مرین ها استفاده میکنه کلا معادل ارتش بی مرگان در حال حاضر نوهد و صابرین در عملیات رزمی و سپاه ولی امر در حفاظت از شخصیت ها هست
[/quote]
این حرف های جدید هم کلا از قبلی ها بدتر بود
سپولی امر فقط وظیفه بیت رهبری رو داره و حفاظت شخصیت نیست
عرض کردم فقط کمی شباهت در نخبگی هست وگرنه در زمینه تفکری و فلفسفه وجودی فقط خود سباه باسداران همرده گارد جاویدان هست چون گارد جاویدان درسته در اون زمان 10 هزار نفر بوده ولی خودش لشگری محسوب میشده برای کل کشوری و الان فقط سباه و کل نیروهاش می تونن همرده اون ارزیابی بشن.
در هر حال حرف بنده اینه که حرف شما سندیت نداره و هیچگونه سند و مدرکی از این ادعا که نوهد همون گارد جاویدان هست در دست نیست و در دست هم نخاوهد بود 2400 سال بین اینها تفاوت هست و در فلسفه وجودی وظایف و.... هم تفاوت فراوان هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خود گارد جاویدان هم باید از شاه و کاخ محافظت میکرد من نخواستم از رهبری نام ببرم پس فردا به هزار چیز محکوم میشدم و ... در ضمن سپاه ولی امر از رئیس جمهور و... هم فکر کنم محافظت میکنه حداقل تیم حفاظتی میفرسته تو مراسم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death2' timestamp='1378468967' post='336728']
خود گارد جاویدان هم باید از شاه و کاخ محافظت میکرد من نخواستم از رهبری نام ببرم پس فردا به هزار چیز محکوم میشدم و ... در ضمن سپاه ولی امر از رئیس جمهور و... هم فکر کنم محافظت میکنه حداقل تیم حفاظتی میفرسته تو مراسم
[/quote]
عرض کردم که دامنه آگاهی کم شده وسیع هست.
مسئول حفاظت شخصیت ها در کشور تیپ انصار هست نه سپاه ولی امر
تی انصار هم یگان ویژه نیست
نوهد هم حفاظت شخصیت فقط امرای ارتش رو بر عهده داره و لاغیر
صابرین هم که وضعیتش مشخصه

رهبر ایران هم شاه نیست فقط شباهت کلی بین سپاه و گارد جاویدان هست که وظیفه گارد جاویدان حفاظت از تاج و تخت و شاه بود و وظیفه سپاه حفاظت از انقلاب اسلامی و آرمان های اون و در این موضع کلی با هم اشتراک دارن و لاغیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداشای گلم اگه الان بگم من غلط کردم بیخیال میشید
درضمن من نگفتم ادامه اونها هستند گفتم الان اونهارو به اسم نوهد میشناسیم (منظور اینکه از لحاظ قدرت نظامی در دوره های خودشون در کشور حرف اول و اخر رو میزدند هر چند هخامنشیان تو دنیا هم حرف اول و اخر رو میزدند)داداش گلم نمیدونستین بدونین و بقیه رو به دادن پست های می مبنا متهم نکنید تمام تیپ های تکاوری در کل ددنیا و ایران عزیز آموزش حفاظت از شخصیت ها رو هم میبینند شما از خیلی از چیز های نظامی که در حال رخ دادن هست خبر ندارید اونوقت من رو به دارید به چی متهم میکنید اگر دوست داشتی یک نمونه برات بگم مخت سوت بکشه
مهمتر از شما میگید گارد جاویدان ددوران شاه هم تقلیدی از اون بوده ادامه اون نبوده بعد ها هم نوهد تشکیل شد و ... اگه منظورت اینه که نوهد ادامه اون گارد شاههست باید بگم نه داش گلم نوهد اون موقع هم نوهد بوده همین الان هم نوهد هستش الان 99درصد مردم میگن نوهد یعنی نیروی ویژه هوابرد ولی نوهد یعنی بی کله no head متوجه شدین دوستان گلم اگه نشدین بگید بازم توضیح بدم

بعد درضمن شما نوشتید که من تو هر تاپیکی پست های بی مبنا میدم میشه یکی شرو توضیح بیدن والله ممن نه توضیح دادم نه تشریح کردم نه نمیدونم فلان کارو کردم... اگه امکانش هست حتما یکی از اون بی مبنا هارو برام بگید ممنون میشم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]داداش گلم نمیدونستین بدونین و بقیه رو به دادن پست های می مبنا متهم نکنید تمام تیپ های تکاوری در کل ددنیا و ایران عزیز آموزش حفاظت از شخصیت ها رو هم میبینند شما از خیلی از چیز های نظامی که در حال رخ دادن هست خبر ندارید اونوقت من رو به دارید به چی متهم میکنید اگر دوست داشتی یک نمونه برات بگم مخت سوت بکشه[/quote]
عمق دانسته های شما اینقدر هست که سپاه ولی امر رو حفاظت شخصی می دونید
بگید خوشحال میشم ببینم کدام تیپ های تکاو ایران حفاظت شخصیت آموزش می بینن البته غیر از نوهد که عادی هست

[quote]مهمتر از شما میگید گارد جاویدان ددوران شاه هم تقلیدی از اون بوده ادامه اون نبوده بعد ها هم نوهد تشکیل شد و ... اگه منظورت اینه که نوهد ادامه اون گارد شاههست باید بگم نه داش گلم نوهد اون موقع هم نوهد بوده همین الان هم نوهد هستش الان 99درصد [color=#ff0000]مردم میگن نوهد یعنی نیروی ویژه هوابرد ولی نوهد یعنی بی کله no head متوجه شدین دوستان گلم اگه نشدین بگید بازم توضیح بدم[/color][/quote]

دوست بزرگوار میدونم حرف های شما بیشتر به دلیل علاقه و شور هست ولی اقعیت نداره بیشتر خیالات و برداشت شخصی هست
این تاپیک رو بخونید بد نیست:
http://www.military.ir/forums/topic/25236-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/page__st__15

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1378488015' post='336802']
عمق دانسته های شما اینقدر هست که سپاه ولی امر رو حفاظت شخصی می دونید
بگید خوشحال میشم ببینم کدام تیپ های تکاو ایران حفاظت شخصیت آموزش می بینن البته غیر از نوهد که عادی هست

دوست بزرگوار میدونم حرف های شما بیشتر به دلیل علاقه و شور هست ولی اقعیت نداره بیشتر خیالات و برداشت شخصی هست
این تاپیک رو بخونید بد نیست:
[url="http://www.military.ir/forums/topic/25236-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/page__st__15"]http://www.military....ان/page__st__15[/url]
[/quote]
فتح عزیز یکم عصبی شدی ها بیخیال الان من و ازوزا9 رو با هم قاطی کردیا ;)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.