najaf47

مصلحی وزیر اطلاعات : در موساد نفوذ ‌کرده ایم

Recommended Posts

دوستان وجود چندتا کیف قاپی و قصور مامورین به معنی نا امن بودن ایران و تهران نیست. از قضا ایران یکی از امن ترین کشورها و تهران یکی از امن ترین کلان شهرهاست. نرخ جرم واحد اندازه گیری جرم در کشورهاست که این نرخ در ایران به مراتب از بسیاری از کشورها پایین تر است. اساتید من که فرانسه درس خونده بودن بالاتفاق می گفتن ساعت 8 کسی جرات ندارد در خیابان های شهر ها قدم بزند. دوستی در هلند زندگی می کرد شب از 9 گذشته بود و پسرش خانه نیامده بود تماس گرفت فهمید در متروست، داشت از ترس زهره ترک می شد! پسر هم که آمد خبر داد که گروهی از الوات در مترو متعرضش شده اند که به خیر گذشته. در آمریکا که اصلا نیاز به گفتن نیست شما فقط به نرخ قتل و تجاوز در این کشورها یک نگاه بی اندازید همه چیز مشخص می شود. آمار تجاوز فکر می کنم هر 10 دقیقه دو نفر است! انگلستان و لندن با آن همه دوربین هنوز از پس قتل های با چاقو که توسط نوجوانان و بچه دبستانی ها به صورت هفتگی انجام می شود نجات نیافته!
شما ساعت یک نصف شب بیا توی خیابان های تهران، ترسی احساس می کنی؟ تهران شهر امنی است. درصدی از جرم طبیعت شهر است و برخی انواع جرایم مقتضی زندگی شهرنشینی. زیاد کار خاصی نمی توان کرد الا این که شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند و برخی کارهای محیطی و وضعی که نسبتا در ایران در حال اجراست.

در مورد برادران گمنام هم دوستان توضیح دادند. شما تا ندانید چند عملیات دشمن انجام داده و از این میان چندتایش موفق و چندتایش توسط وزارت مربوطه منهدم شده، نمی توانید ارزیابی خوبی از عملکرد این برادران داشته باشید. این نکته را هم در نظر بگیرید که در مقابل ما دستگاه های عریض و طویل بهترین سرویس های اطلاعاتی دنیا قرار دارند آن هم به صورت دست جمعی. اسراییل آمریکا انگلیس فرانسه حتی روسیه و چین در برخی موارد. و این خرده کشوره های عربی که تسهیل کننده اند. بی انصافی کردن از اخلاق انسان های فرزانه نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نظر بنده رو اشتباه برداشت کردن! من خدای ناکرده قصدم تخطئه دستگاه امنیتی کشور نبود!
ما هیچ وقت کارهای بزرگی که اینا کردن رو نادیده نمی گیریم همیشه براشون دعا می کنیم که موفق تر باشن!
بنده گفتم که مقداری از ضعف مربوط به مردم میشه ! ما همیشه نباید یه جانبه قضاوت کنیم!
اینها همون عیون هستند! همه می خوان که چشماشون قوی بشه و به خاطر این از روشهای مختلفی استفاده می کنن! و به قول معروف خودشون رو به آب و آتیش می زنن!

بعدشم مسئله ی امنیت عمومی به صورت عامش در حیطه ی وظایف وزارت اطلاعات نیست! البته اگر تو مسیرشون دیدن برخورد می کنن!!
اون چیزی که برای نیروهای امنیتی مهمه امنیت و منافع ملیه! مسایلی مثل ترور و جاسوسی و امثالهم که دوستان خودشون واردن!!

یه ضرب المثل مشهور داریم که :نخوردیم نون گندم ! دیدیم دست مردم!
اصلا اگر بنای بر فاش عملیاتهایی که نیروهای امنیتی انجام دادن باشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه! این که نشد کار اطلاعاتی!

برای سلامتی همه ی سربازان گمنام امام زمان صلوات!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا چرا من هر چی مینویسم ارسال نمیشه ، به خدا چشم در اومد اینقدر نشستم پای این کوفتی حرفامو 10 بار نوشتم تازه نصفشم یادم میره ! :mrgreen:

ولی جدا حال کردین تا خودم رو قاطی کردم جو مثبت شد ! icon_arrowd حال کردین ! :lol:

حامد جون نمیای نمیای وقتی هم میای یه پست میدی که اندازه کل تاپیک می ارزه ! :lol:

آذرخش جون حرفت متینه منم از اول تاپیک دارم همینو میگم که رفقا خودشون رو میکوبونن به در و دیوار ! :mrgreen:

پس نتیجه میگیریم که کار بچه های اطلاعات درسته ! :mrgreen: اگه کسی واسش تفهیم نشد بگه واسش تفهیم کنم ! :mrgreen: ( شوخی کردم من مخلص همه بچه های سایتم !)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه چیزی بگم ؟

نمیدونم چرا اینقدر با دست خودمون جو رو طوری کردیم که حتی کسانیکه از صد کیلومتری داد میزنه سابقه شون در حمایت از عقاید خودشون و مشخصا از اعضای معروف میلیتاری هستند که واقعا حامی خیلی چیزا هستند بخوان یه جمله انتقادی بگن غسل تعمیدشون باید بدن !

بهتره ادم کمتر با حب و بغض ناسیونالیستی عقیده شو ابراز کنه ....

اذرخش خداییش از همون روز اولی هم که من یادم میاد کلا هرگز چیزی علیه نه اطلاعات نه ... نگفته ! بعیدم میدونم حالا حالاها بگه ! ولی اومد یه جمله راجبه حلقه اصلی قدرت یک نظام که همانا مردم اون کشور هستند و میتونند باعث ارتقا امنیت بشن (و کاملا تایید میشه) رو گفت

حالا تازه اینم باز انتقادش به مردم بود ! نه ....

ولی ببینین ملت کجای کارن تو میلیتاری که ....

آدم میترسه ازتون ! چشمک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اديب جون به كي قسمت بدم اينجوري ننويسي ! :mrgreen:
من 15 سالم بيشتر نيست اينقدر گنده مينويسي بايد يه ربع بشينم ترجمه ! icon_arrowd (شوخي كردم ولي خدايي قشنگ مينويسي با وبلاگتم خيلي حال كردم !)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابراز عصبانیت اونم خیلییی :evil :evil:evil: :mrgreen: icon_arrowd :lol: :lol: :mrgreen:
چرا ما اینقدر اشراف نداریم که این عملیات رو یا عملیات چابهار رو خنثی کنیم
حتما باید چندتا هم وطن شهید بدیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من مشکل امنیت جامعه ماننید کیف قاپی و چاقو کشی بر میگرده به مشکل سربازی اکثر جونا میان سربازی خدمت کنن بدونه دردسر برگردن پیش خونواده و هیچ علاقه ای بش ندارن از سر اجبار باید سربازی حذف بشه که نمیشه به دلیل اینکه تو ایران 70 تا 75درصد کار اداری و نظامی توسط سربازا انجام میشه بیگاری درجه دارا که هیچی دومین دلیل نبود اموزش خوب و کم شدن قدرت نیروی انتظامی با ماجرای کوه دانشگاه!بازم کار اطلاعات خوب بوده ولی باید خیلی سریعتر باشن ،نیش دارو بعد مرگ سهراب نمیدونم چه را تو ایران بعد مرگ افراد تازه متوجه میشیم چی شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مخلص داش کماندو.

چون یک احتمالی دادم که سوء تفاهم شده باشه محض اطمینان عرض کنم روی صحبت من یکی به دوستمون آذرخش نبود.

جناب ارنستو، نترس بابا اینجا همه خودین :mrgreen:
شاید علت این فضای فعلی اتفاقات اخیر باشه. کلا همه یکم حساس شدیم. مثالش همون عبارتی که شما از روی حسن نیت گفتی و دوستمون هم از روی حسن نیت نقدش کرد ولی معلوم هست که یکم طیف های فکری به هم حساس شدن. طبیعی هم هست. لازمش اینه که یک خورده در به کار بردن واژگان دقت کنیم و یک مقدار هم بردبارتر باشیم. ایشالا این نیز بگذرد.
یک دلیل دیگه هم که به ذهنم می رسه این هست که بعضی از دوستانِ منتقد، که کم هم نیستن، انقدر از دایره ی انصاف خارج میشن که بقیه ی بزرگواران هم که انتقادی می کنن در ذهن مخاطب سریع با اونا یکی میشه و ایجاد جبهه می کنه.

خداییش من ربط سربازی و کیف قاپی رو نفهمیدم icon_arrowd ولی خوب حتما این هم استدلال خوبی داره که اگر کامل گفته بشه رفع شبهه کنه.

[quote]چرا ما اینقدر اشراف نداریم که این عملیات رو یا عملیات چابهار رو خنثی کنیم
حتما باید چندتا هم وطن شهید بدیم
[/quote]
استاد اوین به همون دلیلی که رژیم غاصب با اون همه دک و پز و امکانات هنوز نمی تونه جلوی عملیات استشهادی رو بگیره! همچنین بقیه ی ارباباش در سرتاسر جهان. کار نمی گم نشدنی ولی بسیار بسیار بسیار مشکلی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا نقص امنیت در همه جا جهان هست تو بگو امریکا تو بگو انگلیس و کانادا

بابا این همه جا دنیا بمب میترکه و ادم میکشن

اقا کلمبیا رو چرا کسی نمیگه ؟

خداییش هرچی ادم تو هالییود میبینه میگه خالی بندیه دقیقا تو کلمبیا باندهای مواد مخدر و ... اجرا میکنند

کجای دنیا یه مقر پلیس با کل نیروهاش میره هوا که تو کلمبیا رفت ؟

خوب الان بگن اره کلمبیا ضعیف عمل کرده باید بدش بیاد ؟ نه به جاش باید خودشو قوی تر بکنه که قاچاقچیا اینجوری نیارن سرشون !

ادم نقد میکنه از سر خوشحالی نیست .. ادم نقاد هم درد کشیده که میاد میگه اقا حواستون باشه .... وگرنه کسی که شاد باشه از اتفاقات میاد بزن و بکوب راه میندازه نه اینکه بگه چرا اخه اینطوری بود

تو همه جا جهان نقص امنیتی هست و بوده ، از اسراییل گنده لات تر که یکی بیاد اطلاعات هسته ای ش رو برا دیگر کشورا بگه ؟
خوب اسراییلی ها نقد کامل کردند رو موساد و موسادم در جواب نقدها رفت طرف رو ربود و زندانی کرد

نقد کردن عیبی نداره

کاماندو جان چشم !

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضي ها اون ورين بعضي از بچه اينو نمي دونم داش !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي خوشحالم اسراييل هم تومارش در هم پيچيده شد كشور يعني وزارت اطلاعات كه مادر مقابل اسراييل پيروز شديم واسراييل رو در هم شكستيم افرين بر اين همه هوش واستعداد احسنت اميدوارم به زودي به سازمان سيا امريكا هم نفوذ كنيم به اميد ان روز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]icon_arrowd[/quote]

[quote]بعضي ها اون ورين بعضي از بچه اينو نمي دونم داش ![/quote]

ای بابا. جناب سیروس یه بار دیگه هم دیروز آقا سعید به شما تذکر داد که آیکون خالی نذارید.

هم آیکون گذاشتید ، هم پست متوالی.

ما همش داریم حرص این میلیتاری رو میخوریم، پر شده از این پستها.

===============================

یه سری از دوستان هم فکر کردن که واقعیت مثل فیلم های جاسوسیه.!

عزیز من. همین دیروز بود که همسر شهید علیمحمدی مصاحبه کرد.

ایشون گفتند که از ماه ها قبل مسئولین امنیتی میومدن به ما اعترافات تروریست ها رو منتقل میکردند تا راستی آزمایی بشه.

یعنی ماه هاست که اینها دستگیر شدند. اما میخواستند اون کانال رو حفظ کنند و بتونند نفوذ کنند تو سیستم اطلاعاتی حریف. وقتی خبر دستگیری رو اعلام کنند، سیستم حریف شروع میکنه، یکی یکی سرپل ها رو قطع کردن و ما دیگه نمیتونیم از اون ها استفاده ی اطلاعاتی بکنیم.

فرق ذهن من عادی با یه فرد اطلاعاتی همینه که دنبال یه خبر اعلام کردن نیست تا همه خوشحال بشن، کار اطلاعاتی سوای از ظرافت نیاز به صبر داره.

این که یه حفره ای در حلقه های امنیتی کشور به وجود آمده تا این ترور انجام شده، حرفی درش نیست. اما قرار نیست که این رو بکوبیم تو سر اونها.

مطمئن باش در هر کدوم از کشورهای اروپایی یا امریکا، اگر به اندازه ی کشور ما تهدیدات بود، الان تو خیابون های اون کشورها خون راه میگرفت. اونها با تمام سرویس های دنیا قرارداد دارند و اصلا همپیمان هستند. نهایتا با یه سری گروه تروریستی طرفند که خودشون هم دارند کنترلشون میکنند.

اما اگر قرار بود سرویس اطلاعاتی حریف بخواد بر علیه اروپا یا امریکا یه ترور یا عملیات سازمان یافته رو طراحی و اجرا کنه، اون موقع مشخص میشد که امریکایی ها یا اروپایی ها چقدر قدرت دفع دارند.

مشخصه املای نانوشته بیسته. اگر در موقعیت ایران امروز بودند که نزدیک به 20 سرویس اطلاعاتی به طور مستقیم در حال جنگ اطلاعاتی و جاسوسی و تروریستی با اون هستند، قطعا کارنامه ای افتضاح به ارمغان میاوردند.

لطفا دوستان انقدر ساده انگار نباشند.

==================================

بیا نگاه کن. :mrgreen:

ارنست جان کجایی برادر؟؟!!

جواب یه تایپیک دیگه رو داری یه جای دیگه میدی. فکر کنم این رو میخواستی تو جنگ ایران و امریکا بنویسی.

هی میگم انقدر تایپیک قدیمی بالا نیارید. حساب همه ی تایپیک ها از دست رفته.

هی گوش نکنید.
ایییییییییییییی خدااااااااااا ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان براي اين خبر همين بس كه فكر كنيد: ((((( يه راننده تاكسي اي يك ماه خونه نرفته تا مسافر دربست خودشو به آدرس درست برسونه و منزل رو شناسايي كنه و مسافر رو سر بزنگاه به مقصد برسونه)))). اميدوارم مطلب گنگ نباشه ولي يك ماهش تعييد شدس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولي از همه اين حرف ها گذشته ، خيلي دوست دارم تو مصاحبه ها با اين فردي كه تو تلويزيون نشونش داد و عامل اصلي معرفي شد ، نحوه جذب و فريب خوردنش رو هم توضيح ميدادن و ويژگي هاي شخصيتيشو بررسي ميكردن كه چه ويژگيي داشته كه اومدن سراغ اين آدم خاص ؟ ضريب هوشيش چقدر بوده ؟
اميد وارم اگه اعلام هم نكردن حداقل يه روانشناس اين كاره ،‌ حسابي اينارو بررسي كنه و ويژگي هاي شخصيتي اين جور آدما رو بررسي كنه و مكتوب كنه ! نه اينكه فرتي اعدامش كنن ! يه همچين اطلاعاتي اگه مدون بشه بهترين روال گزينش دستگاه هاي خاص دولتي رو بدست ميده !‌ به جاي اينكه تو گزينش دنبال اين باشن كه طرف شلواركين ميپوشه يا نه ؟!

شايد باورتون نشه چندتا رساله دكتراي روان شناسي بشه از اين جور آدما ارائه داد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.