Sajed

كليپ زدن هليكوپتر آپاچي آمريكايي توسط چريك هاي كتايب حزب الله در عراق

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

علي جون همچينم كم نيست يكي دو كيلو مواد انفجاري شديد الانفجار به همراه تركش هاي تنگستني ! icon_eek

به نظر من اون ميثاق 1 نبودُ هر گردي كه گردو نيست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علي جون همچينم كم نيست يكي دو كيلو مواد انفجاري شديد الانفجار به همراه تركش هاي تنگستني ! icon_eek

به نظر من اون ميثاق 1 نبود ، هر گردي كه گردو نيست ! :oops: اگه یه دونه از اینا دست آمریکاییها بیفته که بد بخت میشیم به نظرم میثاق نیست شاید از این چینی ها یا چیز دیگه ای باشه ! icon_rolleyes هلیکوپتر نیفتاده چون وقتی موشک میترکه هنوز یه چیز سیاه تو آسمون در حال پروازه ! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]توي كليپ زدن MI-24 توسط چريك هاي چچني اون هليكوپتر فقط آتش گرفت ولي اگه همون موشك به يه آپاچي بخوره چه بلايي سرش مياد ؟ [/quote]
موشک های دوشپرتاب به علت کلاهکی که دارند (مواد منفجرهش خیلی کمه ) بیشتر سعی میکنن موتور هواگرد مورد نظر رو مورد هدف قرار بدهند توی همون کلیپ هم اگه دقت کنید موتور میل 24 خاموش می شه
البته زره اپاچی چندان مالی نیست ولی امریکایی میگن جلو توپ 23 میلیمتری کم نمیاره (شما بخونید کم میاره!)[/quote]

علی اقا چند ماه پیش طالبان با دوشکا یه اپاچی رو اوردن پایین ولی خلباناش کشته نشدن تو شبکه اریانا افغانستان نشون داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کماندو جون خیلی سخت میگیری ها !!!
خود پنتاگون تایید کرده سقوط آپاچی بر اثر آتش دشمن رو
اونم تو منطقه [size=18]شیعه نشین بغداد [/size]
باز گیر دادین سقوط نکرد!
مطمئنا اونجوری رو هوا منفجر نشده اگه میشد که دیگه خلباناش زنده نمیموندن!
موشک به آپاچی خورده اینها هم یه فرود از نوع خیلی اضطراری کردن،آپاچی پکیده و خلبانها هم مجروح شدن. به همین سادگی..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاوه جون من کاری به این حرفا ندارم کی چی گفته مگه فقط همین یکی آپاچی تو منطقه شیعه نشین بغداد ترکیده ؟ در ضمن داداش سقوط معنی بسیار متفاوتی با آسیب دیدن هلیکوپتر داره ! icon_eek

سقوط یعنی اون هلی که تو هواست مثل سنگ یا یه چیزی توی این مایه ها بیاد پایین ولی اینی که ما دیدیم شبیه یه هلیکوپتری بود که صدمه دیده بود من کاری با میزان صدمه ندارم ولی مهم اینه که این سقوط نکرد و هنوز بعد از برخورد موشک تو هوا بود و این هلیکوپتر همون طور که تو پست قبلیم گفتم نیفتاده ! :oops:

با تشکر از آقا کاوه و رفقا ! icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کاوه جون من کاری به این حرفا ندارم کی چی گفته مگه فقط همین یکی آپاچی تو منطقه شیعه نشین بغداد ترکیده ؟ در ضمن داداش سقوط معنی بسیار متفاوتی با آسیب دیدن هلیکوپتر داره ! :oops:

سقوط یعنی اون هلی که تو هواست مثل سنگ یا یه چیزی توی این مایه ها بیاد پایین ولی اینی که ما دیدیم شبیه یه هلیکوپتری بود که صدمه دیده بود من کاری با میزان صدمه ندارم ولی مهم اینه که این سقوط نکرد و هنوز بعد از برخورد موشک تو هوا بود و این هلیکوپتر همون طور که تو پست قبلیم گفتم نیفتاده ! icon_rolleyes

با تشکر از آقا کاوه و رفقا ! icon_cheesygrin[/quote]

حالا من نمیدونم از لحاظ فنی سقوط باید چه جوری باشه !
اما اون خبر دقیقا برای فردای تاریخ فیلمه،بعدم با اون دو کیلو سر جنگی خدایی هلیکوپتر رو زمین هم باشه فکر نکنم اونجوری که به دل شما بشینه بتونه پودرش کنه icon_eek

اما نکته جالب اینه که در هر صورت این دوشپرتاب (که یا میثاق هست یا از میثاق ضعیف تر) تونسته یه آپاچی رو اینجوری کنه (نمیگو ساقط کماندو ناراحت نشه!) چیزی که شاید خیلی از این اساتید عشق آمریکا هر جوری بهشون بگی قبول نکنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]علي جون همچينم كم نيست يكي دو كيلو مواد انفجاري شديد الانفجار به همراه تركش هاي تنگستني !

به نظر من اون ميثاق 1 نبود ، هر گردي كه گردو نيست ! اگه یه دونه از اینا دست آمریکاییها بیفته که بد بخت میشیم به نظرم میثاق نیست شاید از این چینی ها یا چیز دیگه ای باشه ! هلیکوپتر نیفتاده چون وقتی موشک میترکه هنوز یه چیز سیاه تو آسمون در حال پروازه ! [/quote]
البته میگم یا میثاقه یا qw-1 شایدم sa16 دقیق نمی دونم

[quote]علی اقا چند ماه پیش طالبان با دوشکا یه اپاچی رو اوردن پایین ولی خلباناش کشته نشدن تو شبکه اریانا افغانستان نشون داد.[/quote]
من هم می دونم اپاچی توان مقاومت در برابر 12.7 نداره اما چه کنیم از دست امریکا تبلیغاتش وافراد ساده لوح...............

[quote]کاوه جون من کاری به این حرفا ندارم کی چی گفته مگه فقط همین یکی آپاچی تو منطقه شیعه نشین بغداد ترکیده ؟ در ضمن داداش سقوط معنی بسیار متفاوتی با آسیب دیدن هلیکوپتر داره !

سقوط یعنی اون هلی که تو هواست مثل سنگ یا یه چیزی توی این مایه ها بیاد پایین ولی اینی که ما دیدیم شبیه یه هلیکوپتری بود که صدمه دیده بود من کاری با میزان صدمه ندارم ولی مهم اینه که این سقوط نکرد و هنوز بعد از برخورد موشک تو هوا بود و این هلیکوپتر همون طور که تو پست قبلیم گفتم نیفتاده [/quote]
اقایون هلیکوپتر احتمالا بعد مانوری که برای نجات از موشک انجام داده یا به جایی برخورد کرده وسقوط کرده یا ترکش های موشک باعث اسیب دیدن هلیکوپتر وفرود اضطراری وبوم......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه دوستان دليل اصلي سقوط ترس از توهم برخورد موشك اول يا امكان وجود و شليك موشك دوم
بوده نه اينكه امريكاييها دل شير دارن. icon_eek :oops: icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.