Recommended Posts

پلاکاردی در دست یک زن بحرینی که روی آن جمله ای معروف از حضرت زینب (س) نقش بسته است که بعد از شهادت امام حسین (ع) بیان فرمودند: "خدایا این قربانی را از ما بپذیر."

http://alef.ir/1388/images/4659_816.jpg

[color=red]دوست گرامي.
قرار دادن تصوير از هر سايتي بجز گالري سايت ممنوعه.
درصورت نياز، فقط لينك عكس رو قرار بدين.
با تشكر.

mostafa_by[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزيز آقا مصطفي!
گمان ميكنم شما با خوندن پستهاي ساير دوستان كه بعد از پست آخر بنده در اين تاپيك ايجاد شده تصور كنيد هدف من از آن پست زير سوال بردن افكار و نظريه هايتان بوده و به نوعي قصد تمسخر شما را داشته ام كه اصلا و ابدآ چنين قصدي نداشته و نخواهم داشت. من تمام ارسال هاي شما رو با اشتياق و ديد مثبت دنبال ميكنم و با مطالعه تحليلهايتان بر سواد ناچيزم مي افزايم.سوالي كه در پست قبلي ام درباره حوادث بحرين پرسيدم سوال بي جوابي بود كه 2-3 روز ذهنم رو مشغول خودش كرده بود!! اگر اين حوادث برنامه ريزي شده است و در راستاي تحقق پروژه خاورميانه بزرگ (كه شما در جايي از اون به عنوان مرگ دموكراسي نام بردين) باشه دليل اعزام نيروي نظامي به بحرين براي سركوب مردم از جانب آل سعود چيست؟ چرا دولت آمريكا به عنوان باعث و باني اين پروژه در قبال اين اتفاقات سكوت كرده (يا حتي ممكنه خودش به عربستان دستورش رو داده باشه) و مهمتر از همه اينكه چرا حكام عربستان و يا ساير كشورهاي عربي (حتي آنهايي كه با انقلاب مخملي ساقط شدن) در قبال اين پروژه آمريكايي سكوت كردن و دست به افشاگري نمي زنند؟ خب به هر صورت اين قبيل كشورها تهي از تحليلگراني هر چند كم آگاه به مسائل جهان و امور بين الملل نيستند. چرا حكام كشورهاي عربي با آگاهي از پايان ماجرا و سرنوشت شومشان باز هم بازيچه دست تئوريسين هاي آمريكايي شده اند و به دستور آنها خود را به چاه مي اندازند؟[/quote]
اختيار دارين دوست گرامي.
بنده درمورد شما، چينن فكري نكردم. نظر لطف شماست.
درخصوص موضوعي كه اشاره فرمودين، بايد عرض شود كه اولاً حكومت‌هاي عربي منطقه، در يك بازي دوسر باخت قرار دارن. سال‌هاست كه با زور اسلحه و حمايت امريكا، به حياتشون ادامه داده‌ان. هرگونه حركت مردمي رو هم با همين پشتيباني خنثي كرده‌ان. حالا با جرياني مواجه شدن كه حمايت ضمني غرب و امريكا رو به همراه داره (برخلاف ادعاي صدا و سيماي ما) و از طرف ديگه، بدون پشتيباني امريكا هم عملاً هيچ هستن! به همين دليل مي‌بينيم كه سردرگمي بسيار عجيبي بين دولت‌هاي مذكور وجود داره كه عملاً در اين سردرگمي‌ها، اشتباه پشت اشتباه انجام مي‌دن.

اتفاقاً اگه اخبار رو سلسله‌وار دنبال فرموده باشين، بارها و بارها حاكمان جابر اين كشورها، به خالي شدن پشتشون اشاره داشته‌ان. همين حسني مبارك و حتي قذافي جاني، اشارات مستقيمي در اين خصوص داشته‌ان كه فكر كنم در آرشيو اخبار اين سايت هم موجود باشه.
لكن به دليل اينكه ارتش اين كشورها، امريكايي هست و بدون ارتش و نيروهاي امنيتي هم دوامي براي اين حاكمان متصور نمي‌شه بود، ترجيح مي‌دن در اين زمينه زياد وارد نشن و جفتك‌پراكني نفرماين! چرا كه فقط شرايط براشون بدتر مي‌شه.

ضمن اينكه مسئله‌اي كه بايد در نظر بگيرين اينه كه اين طرح، طرحي مشخص نيست كه هركسي به همين راحتي اون رو بپذيره! در همين سايت، چند نفر قائل به اين نظريه هستن؟ شايد به تعداد انگشتان يك دست هم نرسه تعدادشون! حالا به نظر شما، عرب‌ها كه خود، تنها بخش كوچكي از پلن بزرگ سال 2000 به بعد هستن، چطور مي‌تونن با اطمينان به چنين قضيه‌اي برسن؟

موضوع ديگري كه هست اينه كه كساني كه رفتن يه طورايي باهاشون معامله شده كه اينطور حاضر به رفتن هستن. ولي مي‌بينيم در ليبي كه ارتباطات مستقيم نيست، جنگ چقدر شدت و وسعتي پيدا كرده و براي بقاء، حاكم جابر ليبي به هر اقدامي دست مي‌زنه! لكن قرار نيست اين حاكمان بمونن و خود شما هم اين رو مي‌دونين. منتها اين رو با اطمينان خدمتتون عرض مي‌كنم كه قدرت به دست انقلابيون مسلح ليبي نخواهد افتاد! چرا كه در پس انقلاب سخت، افراط وجود داره و ليبرال دموكراسي با افراط سازگاري نداره.

موضوع بحرين رو هم موضوع جداگانه‌اي هست كه البته تنها ظاهر امرش فرق مي‌كنه.
قبلاً خدمت دوستي عرض كرده بودم كه هرچقدر اين تحولات به ايران نزديك‌تر بشه، صورت و ماهيت اون هم تا حدودي تغيير مي‌كنه. چرا كه نزديكي ايران به ماجراها، مي‌تونه به نوعي ورود غيرمستقيم و يا دخالت تهران رو در پي داشته باشه. به همين دليل صورت ماجرا رو تا حدودي تغيير مي‌دن. ولي اصل و اساسش يكسانه. مگه اينكه با اقدامات عجولانه‌ي ايران، عملاً شيعيان بحريني رو تشويق به برخورد سخت كنيم كه در اين صورت حكم كشتار دسته‌جمعي‌شون رو صادر خواهيم كرد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب آقای مصطفی! شما ظاهرا قرار بود به بنده ادب یاد بدید؟ من واقعا برای این شکل برخورد شما متاسفم و قطع به یقین این جملات بی محتوا رو فراموش می کنم؛ این تذکر شما کاملا شخصی و بی معنا و فاقد هر نوع توجیه هست و خواهد بود. "چاله میدون" هم که ظاهرا با او آشنا هستید متعلق به کسانی است که بی بهره از خرد می نویسند! ایراد از قلم بنده نیست ...
و اما توهم توطئه و جنگ
من تصور می کنم که بد نیست تاپیک جداگانه ای بطور مجزا به همین مساله یعنی بعد از جنگ تحمیلی اختصاص داده بشه شاید برخی اذهان روشن تر بشه و دیگران رو متهم به نادانی و جهالت و کوری نکنن؛ شما از توطئه فرمودید: برادری که خود رو در جایگاه تادیب دیگران می بینید: ظاهرا این شما هستید که در بحث خودتون از توطئه های پشت پرده و کد تقلب حرف زدید نه بنده بی سواد و بی ادب ...
در باب سخن رهبر
رهبر فرمودند: افراط نگفتند سکوت فرمودند: افراط نگفتند: ادای آدم توسری خور و ضعیف رو دربیارید فرمودند: افراط نگفتند: خود رو به تجاهل بزنید ... نظر شما چیه برادری که خود را رب النوع ادب و دانایی بویژه در علوم نظامی می دونید
در باب دقت در حرف ها
مگر اونچه که در مورد وقایع بحرین گفته شده کذب محضه آقا؟ مگر جز این گفته که اونجا رو مبدل کردن به مسلخ و مذبح مردمان بی گناه؟ اینها کذب و جعل حقیقته؟ و اینکه جایگاه ایران در این منطقه بسیار مهم و تعیین کننده است ... شما در این مورد تردید دارید آقا؟ یا اینکه به گمانتون باید خود رو پفکی ببینیم و دیگران رو غول داستان سندباد بحری؟ شما هم بفرمایید و البته ادب رو هم رعایت کنید اگر بهتون بر نمی خوره البته
در باب مطالعه در وب سایت میلیتاری
من تقریبا هر روز بخش های زیادی از این وب سایت رو می خونم و اطلاعات بیشتری کسب می کنم و خوشبختانه اگر این رو هم بحساب بی ادبی نگذارید از زبان فرنگی ها بهره ای دارم و می تونم ببینم از چشم اجنبی هم داستان چطور دیده میشه
حالا شما بفرمایید من سکوت می کنم تا خدای نکرده شما بحساب بی ادبی نگذارید و از واکنش سرشار از بلوغ شما هم صمیمانه قدردانی می کنم آقا
شما سرشار از حقیقت هستید و دیگری و دیگران صرفا شعارهای توخالی سر می دن
آیا این شما رو خوشحال می کنه
با اشتیاق منتظرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين پاسخ احساسي شما رو ناديده مي‌گيرم و شما رو ارجاع مي‌دم به نوشته‌هاي خود!
البته قطعاً براي نشان دادن ادبيات شما، پست ويرايش شده‌ي شما رو ويرايش مجدد نكرده و قطعاً واژگاني كه بكار بردين رو مجدداً ذكر نخواهم كرد.
شما هم بهتره به جاي چنين مظلوم‌نمايي‌هايي، در رعايت قوانين سايت كوشا باشين.

اما بعد.
مطالبي كه فرمودين، هيچ‌يك ارتباطي به تاپيك نداره.
بخشي‌اش شخصي هست كه بايد در pm به بنده مي‌فرمودين و بخش ديگري‌اش هم مربوط به موضوع تاپيك نمي‌شه و بنده هم تذكر دادم كه اين بحث رو در تاپيك ديگري دنبال بفرمايين.
اميدوارم اين تذكر دوستانه رو اينبار بپذيرين تا بنده ناچار نباشم براي حفظ نظم تاپيك، برخورد ديگري داشته باشم.

موفق باشيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام:
آقا مصطفی سوالی ذهنم رو مشغول کرده:
به نظر شما صدا و سیمای ایران در مقابل این اتفاقات چه نوع واکنشی باید نشان می داد که بیشترین سود رو داشته باشه....با توجه به اینکه شما بارها و بارها از نوع خبر رسانی اون انتقاد کردید...با لاخره آدم باید یک چیز خوب در نظر داشته باشه که نسبت به اون بگه این چیز بده....یعنی شما بالاخره باید یک شیوه جایگزین برای خبر رسانی داشته باشید که طبق اون بگید این راهکار صدا و سیما بده....
ببخشید اگه سوالم یه خورده مسخرست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این برخورد باعث تاسف و دلسردی
تئوری های شما در باب تحولات در کشورهای عربی نظر شخصی شماست و براحتی قابل نقده اما این سبک و منش مانع از شکل گیری یک بحث جدی میشه
کنترل بی معناست در این مورد، قوانین سایت هم مانع از اظهارنظر و نقد دیگران نمیشه
کلماتی که من بکار بردم کامل متناسب با منسوبین این صفات بوده
شما می تونید هر برخوردی دوست داشتید انجام بدید اما این نشان از صحت تصمیم و نظر شما نداره
مظلوم نمایی هم در کار نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب...
عربستان و امارات رو كه زديم داغون كرديم.بحرين هم كه به خودمون برگشت..
امريكا رو هم زديم توي خليج فارس داغون كرديم....

اقا مصطفي به نظر شما حالا بايد چيكار كنيم ؟
يا بايد باهامون چيكار كنن؟
يا بشينيم ببينيم چيكار ميكنن؟
يا بشينن ببينن ما چيكار ميكنيم؟

نميدونم چرا برخي ميخوان به جاي تجزيه و تحليل..تعيين تكليف كنن.نظر دادن خوبه.اما يه تحليل و پي نوشتي هم پشتش بذارين.اخر عاقبت استراتژيتون رو بنويسين.

.........يه بنده خدايي حرف قشنگي مي‌زد! مي‌گفت ما تابع ولايت نيستيم! دوست داريم ولايت تابع ما باشه!...........

خب فردا اگه فرمايش و دستور امام خامنه اي خلاف نوع تفكرات برخي شد نكنه خداييي ناكرده...گوش بفرمان باشين تا به وقتش

من بي سوادتر از اوني هستم كه تحليلي رو بخوام بنويسم لذا همچنان فيض ميبرم.
پاتريوت جان اقا مصطفي از بزرگترهاي سايت هستن. توي اين سايت كسي نظرش رو تحميل نميكنه.بلكه رد نظرات ديگران اداب و رسومي داره كه بايد رعايت بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify][color=darkred][b]بمباران هوایی نیروهای قذافی[/b][/color]

[color=darkblue]هواپیماهای انقلابیون لیبی مواضع گردانهای قذافی را بمباران کردند.[/color]

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره ، سه هواپیمای جنگی وابسته به انقلابیون در لیبی مواضع گردانهای امنیتی رژیم قذافی در شرق شهر اجدابیا را بمباران کردند.

نیروهای رژیم معمر قذافی آب شهر در محاصره مصراته را قطع کردند.

منبع: واحد مركزي خبر
http://www.iribnews.ir/Default.aspx?Page=MainContent&news_num=276428
[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این برخورد باعث تاسف و دلسردی
تئوری های شما در باب تحولات در کشورهای عربی نظر شخصی شماست و براحتی قابل نقده اما این سبک و منش مانع از شکل گیری یک بحث جدی میشه
کلماتی که من بکار بردم کامل [color=red]متناسب با منسوبین این صفات بوده[/color]
شما می تونید هر برخوردی دوست داشتید انجام بدید اما این نشان از صحت تصمیم و نظر شما نداره
[color=red]مظلوم نمایی هم در کار نیست[/color][/quote]

نميدونم اگه سعيد الان اينجا بود چيكار ميكرد ولي مطمئنن اجازه بيان يك همچين صحبتهايي رو از طرف شما با يك مديره ارشد نميداد.
خودتو كنترل كن .ديگه كافيه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] حالا با جرياني مواجه شدن كه حمايت ضمني غرب و امريكا رو به همراه داره (برخلاف ادعاي صدا و سيماي ما) و از طرف ديگه، بدون پشتيباني امريكا هم عملاً هيچ هستن![/quote]

باسلام و درود. احتراما میشه بگید این گروه تو کدوم کشور هستند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمایندگان کویتی اعزام نیروهای سعودی و برخی دیگر از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس به بحرین برای سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم در این کشور را محکوم کردند و به کشورشان درباره برداشتن اقدامی مشابه در این زمینه هشدار دادند.

"عدنان عبدالصمد" از نمایندگان پارلمان کویت به شبکه خبری العالم گفت: ما به طور کامل این دخالت صورت گرفته در بحرین را محکوم می‌کنیم و هیچ دستاویز قانونی و حقوقی برای چنین اقدامی وجود ندارد و حتی شورای همکاری خلیج فارسی و توافقنامه‌های مشترک برای دفاع مشترک برای مقابله با تجاوزگری نظامی خارجی است.

"صالح عاشور" نماینده دیگر پارلمان کویت نیز گفت: توافقنامه امنیتی بین کشورهای شورای همکاری خلیج فارس برای مقابله با هرگونه حمله خارجی است و هم اکنون چنین چیزی روی نداده است بلکه یک سری مشکلات داخلی دربحرین وجود دارد که به شیوه دموکراتیک و سیاسی و فشار مردمی حل می شود و اعزام نیروها به بحرین با همه منشورهای بین المللی مغایر است.

درهمین حال، نمایندگان دیگر کویتی هم تهدید کردند که اقدامات سیاسی قاطعی را از جمله استیضاح معاون اول نخست وزیر و وزیر دفاع و بازخواست سیاسی آنها را در صورت اقدام دولت در اعزام نیرو به بحرین اتخاذ خواهند کرد زیرا چنین اقدامی با مبانی دموکراتیک و حقوق بشری درتضاد است.

دولت کویت تصمیم گرفته است که نیرو به بحرین اعزام نکند و گفته است که به حمایت از گفت‌وگو بین دستگاه حاکمه و مردم بحرین اکتفا خواهد کرد.

درهمین حال، گروهی از نیروهای سیاسی کویت خواهان برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز مقابل سفارت بحرین برای محکوم کردن حمله به معترضان بحرینی شدند و شماری از شخصیت‌های سیاسی نیز در بیانیه‌ای بر نامشروع و غیرقانونی بودن ورود نیروهای سعودی و اماراتی و قطری در بحرین تاکید و خواهان خروج فوری آنها شدند.

این درحالی است که برخی نمایندگان جریان سلفی ها در پارلمان کویت مثل "ولید الطبطبائی" و "محمد هایف" که همتایان سلفی آنها در بحرین به تظاهرات کنندگان مسالمت‌جو در بحرین با قمه و باتوم و قداره حمله می‌کنند، حمایت خود را از اعزام نیرو از کویت به بحرین برای سرکوب مردم خواهان برپایی مشروطه سلطنتی در کشورشان را اعلام داشتند.

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=82325

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
patriot1979

از اینکه این حقیر رو نوازیدید ممنون !

به دلیل تذکر آقا مصطفی بنده مطلبی در مورد توان نظامی و .... عرض نخواهم کرد. البته اطلاعات نظامی بنده هم بسیار ضعیفه. فقط چند جمله رو واضح تر بیان میکنم که فکر میکنم شما متوجه اش نشدید، [b]اگر باز هم ابهامی در این زمینه داشتید، میتونید یه تایپیک باز کنید تا از دوستانی که در این زمینه آگاهی بیشتری دارند، استفاده کنیم.[/b]

دعو بنده بر سر این نبود که آیا ما قدرت مقابله با عربستان و امارات و ... رو داریم یا نه . بلکه بنده عرض کردم که ما باید با ناتو مقابله کنیم. متوجه قدرت ناتو هستید که .... . وقتی شما به کشوری حمله کنید پایگاه نظامی امریکا در اونجا هست، سوای از اشتیاق امریکا در مورد بحث ما، طبعا اون پایگاه رو باید جزئی از قدرت نظامی حریف بدونید، یعنی اعلام جنگ به بحرین و عربستان و امارات و امریکا ( .... این خیلی ... و ادامه داره، دنبالش ناتو هم هست)
در مورد شورای امنیت هم اگر بخواهند، یک هفته ای مجوز حمله هم میگیرند، الان برای لیبی نمیخواهند مجوز بگیرند، اگر بخواهند به سرعت اینکار رو ترتیب میدن، مگر شورای امنیت کیه؟ :cry:

همین ارتش امارات رو میتونید از اینجا بشناسید:
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11466

دیگه امریکا و ناتو بمانند. کسی هم منکر پیشرفت های چشمگیر کشور عزیزمان نیست، اما مشکل در فاصله زیاد ما با اونها و همچنین همبستگی دشمنان ما و زیادی آنهاست. که انشالله روزی به نقطه ایده آل خواهیم رسید....
[b]لطفا اگر باز هم ابهام شما برطرف نشد، در تایپیکی دیگر به مقایسه " توان نظامی ایران در مقابل کشورهای حاشیه خلیج فارس و ناتو " !!! بپردازید.[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان
من یه چیزی میگم خواهش میکنم بهم نخندین.
اگر ما چند روز پیش چند تا جنگنده فرستاده بودیم سوریه همراه با هواپیمای سوخت رسان ( فاصله جنوب سوریه تا لیبی 2138 کیلومتره ) و بمب های نسل دو یا سه قاصد. بعد از اونجا جنگنده های ما میرفتن محل اقامت قذافی رو در طرابلس که یه شهر ساحلیه میزدن ( یعنی احتیاجی به نفوذ به عمق خاک لیبی نداشتیم ) و همچنین باندهای فرودگاه رو در شهر طرابلس میزدیم آیا اینکار ما باعث نمی شد که انقلاب لیبی خیلی پیشرفت کنه و از طرفی شایعه کشته شدن قذافی باعث چند دسته گی و سر در گمی در نیروهای قذافی می شد و و از طرف دیگر چند روز پرواز نکردن جنگنده های قذافی فرصت خوبی به انقلابیون می داد.
از طرف دیگه هم با همچین کاری به نظرم آل سعود اصلاً جرائت فرستادن نیرو به بحرین رو نمی کرد و ما امروز دیگه شاهد کشتار برادران شیعمون در بحرین نبودیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:cry: رفيق درسته اقاي مصطفي از قديمي ها سايت هستن ولي اينا بحثشون شخصيه گرچه اشتباه كرد كه تو اينجا به جاي پيام خصوصي خصومت ها رو مطرح كرد ولي هركسي اجازه داره از خودش دفاع كنه البته اگه كسي هم كسي رو محكوم نكنه و همه به نظرات هم احترام بذارن كه بتونيم يك بحث پربارتر
وجامع تري رو داشته باشيم ديگه ميشه نور علي نور

براي اينكه پستم به دليل بي ربطي حذف نشه:::
جمع اعضای گروه ۱۴ مارس و هواداران سعد حریری روز گذشته در بیروت در حالی برگزار شد که شعار اصلی تجمع کنندگان خلع سلاح حزب الله بود. باید گفت که جنگی را که اسرائیل نتوانست آن را در مرزهای لبنان تمام کند، عده ای قصد دارند آن را در داخل بیروت آغاز کنند.

منبع:
http://www.jahannews.com/vdcizuazpt1aqu2.cbct.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام:
آقا مصطفی سوالی ذهنم رو مشغول کرده:
به نظر شما صدا و سیمای ایران در مقابل این اتفاقات چه نوع واکنشی باید نشان می داد که بیشترین سود رو داشته باشه....با توجه به اینکه شما بارها و بارها از نوع خبر رسانی اون انتقاد کردید...با لاخره آدم باید یک چیز خوب در نظر داشته باشه که نسبت به اون بگه این چیز بده....یعنی شما بالاخره باید یک شیوه جایگزین برای خبر رسانی داشته باشید که طبق اون بگید این راهکار صدا و سیما بده....
ببخشید اگه سوالم یه خورده مسخرست...[/quote]
اساس امر اينه كه يك رسانه به جاي بازي مستقيم با ذهن و اعصاب مخاطبش، به تأثيرگذاري غيرمستقيم روي بياره. بطور مثال، ما شبكه‌هاي مختلف غربي و عربي رو داريم كه تماماً از اين متد دارن استفاده مي‌كنن. حتي العربيه كه عملاً در موضوع ايران، شمشير رو از رو بسته بود هم اينطور شعاري برخورد نمي‌كرد!
حداقل كاري كه ما مي‌تونيم انجام بديم، استفاده از متد خبررساني اين شبكه‌ها هست؛ يعني در ظاهر بي‌طرف و صرفاً نگران نسبت به موضوعات و در لايه‌هاي پنهان، چينش مناسب و غيرمشخص اخبار و جهت‌دهي غيرمستقيم به ذهنيت مخاطب.

[quote]این برخورد باعث تاسف و دلسردی
کلماتی که من بکار بردم کامل متناسب با منسوبین این صفات بوده
مظلوم نمایی هم در کار نیست[/quote]
بنده ادعا نكردم كه نظراتم صحيح و دقيقه!
شما مي‌تونين نقدتون رو كه ظاهراً بسيار هم راحته بفرمايين.
ولي قرار نيست هر حرفي كه دلمون بخواد رو در سايت بنويسيم؛ چون مثلاً ايشان رو مستحق بيانش مي‌دونيم!
هر سايتي، قوانين خودش رو داره و اساساً اين قوانين، در همه‌ي اجتماعات رعايت مي‌شه كه ميليتاري هم يكي از اون اجتماعات هست.

اگر در قالب مباحث اين تاپيك نظرتون رو «مؤدبانه» و «محترمانه» بيان بفرمايين، بنده و ساير دوستان استقبال هم مي‌كنيم.
نه بنده و نه ساير دوستان هم ترسي از نقد شدن نظراتمون نداريم. كما اينكه در همين تاپيك، بارها و بارها دوستان، عرايض حقير رو به نقد گذاشتن.

[quote]خب...
عربستان و امارات رو كه زديم داغون كرديم.بحرين هم كه به خودمون برگشت..
امريكا رو هم زديم توي خليج فارس داغون كرديم....

اقا مصطفي به نظر شما حالا بايد چيكار كنيم ؟
يا بايد باهامون چيكار كنن؟
يا بشينيم ببينيم چيكار ميكنن؟
يا بشينن ببينن ما چيكار ميكنيم؟

نميدونم چرا برخي ميخوان به جاي تجزيه و تحليل..تعيين تكليف كنن.نظر دادن خوبه.اما يه تحليل و پي نوشتي هم پشتش بذارين.اخر عاقبت استراتژيتون رو بنويسين.

.........يه بنده خدايي حرف قشنگي مي‌زد! مي‌گفت ما تابع ولايت نيستيم! دوست داريم ولايت تابع ما باشه!...........

خب فردا اگه فرمايش و دستور امام خامنه اي خلاف نوع تفكرات برخي شد نكنه خداييي ناكرده...گوش بفرمان باشين تا به وقتش

من بي سوادتر از اوني هستم كه تحليلي رو بخوام بنويسم لذا همچنان فيض ميبرم.
پاتريوت جان اقا مصطفي از بزرگترهاي سايت هستن. توي اين سايت كسي نظرش رو تحميل نميكنه.بلكه رد نظرات ديگران اداب و رسومي داره كه بايد رعايت بشه.[/quote]
من براي كسي تعيين تكليف نكردم. نظر خودم رو بيان كردم.
اساساً كسي هم نيستم كه نظرم اونقدر مهم باشه كه تعيين تكليف محسوب بشه.
از نظر خودم، اشتباهات رو بيان مي‌كنم و موارد درست رو هم همچنين.

اگر رهبري حرفي بزنه، من و ساير دوستان بايد تابع باشيم. البته دليل بر اين نيست كه عقايدمون رو همسان كنيم، بلكه بايد تبعيت داشته باشيم؛ چه موافق موضوع باشيم و چه مخالف.

بهترين كار هم در شرايط فعلي، صبر هست كه البته نداريم و بعد، اقدامات ديپلماتيك كه اون هم ...!

[quote][quote] حالا با جرياني مواجه شدن كه حمايت ضمني غرب و امريكا رو به همراه داره (برخلاف ادعاي صدا و سيماي ما) و از طرف ديگه، بدون پشتيباني امريكا هم عملاً هيچ هستن![/quote]

باسلام و درود. احتراما میشه بگید این گروه تو کدوم کشور هستند؟[/quote]
متوجه فرمايشتون نشدم.
مي‌شه بسطش بدين؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.