saman_777

ناوچه های موشک انداز کلاس کمان/پیکان ، پروژه ی سینا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اون عكس ناوچه همزه است و اصلا اون شكلي نيست و از طريق كامپيوتر آن را كشيده تر كرده اند كه در انزلي است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون سامان جان بسيار خبر خوبي بود ناوچه ي 275 تني جوشن يك ناوچه ي موشك انداز سريع با طول 47 متر و سرعت 85 كيلومتر در ساعت مي باشد كه يكي از سريع ترين كشتي هاي نظامي دنيا محسوب مي شوند. اين ناوچه 31 نفر خدمه دارد و داراي 4 پرتاب گر موشك ضد كشتي نور با برد 120 كيلومتر و يك توپ 76 ميليمتري فجر و توپ 40 ميليمتري مي باشد. در حال حاضر 2 تا از اين ناوچه ها به نام هاي سينا و پيكان تحويل نيروي دريايي ارتش شده. اينم مختصري درباره ي اين ناوچه البته از مجله جنگ افزار من كه منتظر خبر ساخت رزم ناو موج كه 1400 تني هستم جوشن 275 تنه 47 متره اين موج فكر كنم حدودا 100 140 متري باشد icon_cool البته از ناوشكن جماران نيز نبايد قافل شد. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از bornaمتشکرم. اقا ترکوندین ما رو!!!خوب من چه می دونستم؟؟این سایت باسه همین نقد ها به وجود اومده! ببخشید اگه اشتباه بود icon_cool :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این کلاس از شناورهای نظامی برگرفته از شناورهای کلاس کمباتانته ساخت فرانسه هستند. یعنی از نظر خصوصیات کلی تقریبا با اون شناورهای ساخت فرانسه خیلی فرقی ندارند. ناوچه پیکان هم از همین کلاس بود. حالا چیزی که هست سعی شده در تجهیزات و تسلیحات از چیزهایی که در دسترس داریم استفاده بشه. اینکه این ناو خیلی مدرن تر از ناوهای دیگر جهان هست باید به صورت درست و حسابی بررسی بشه. نه همینجوری الکی. این توپ فجر27 رو هم الان بیشتر از 30 ساله ایتالیا داره تولید می کنه . همچین آخرین تکنولژی روز دنیا نیس. همین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه عجب بالاخره به حرفي كه من از اول زدم رسيدين

من كه منتظر خبر ساخت رزم ناو موج كه 1400 تني هستم جوشن 275 تنه 47 متره اين موج فكر كنم حدودا 100 140 متري باشد icon_cool
البته از ناوشكن جماران نيز نبايد قافل شد.

دوست عزيز ناوشكن جماران از كلاس موج هست ، موج يه كلاس از ناوشكن‌هاي توليد داخل هست ، فكر نكنيد دوتاست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقايون كشوري كه همه نوع تحريمي رو داره تحمل ميكنه واقعا باعث خوشحاليه اين توانايي ها را داره icon_cool :lol:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه عجب بالاخره به حرفي كه من از اول زدم رسيدين

من كه منتظر خبر ساخت رزم ناو موج كه 1400 تني هستم جوشن 275 تنه 47 متره اين موج فكر كنم حدودا 100 140 متري باشد icon_cool
البته از ناوشكن جماران نيز نبايد قافل شد.

دوست عزيز ناوشكن جماران از كلاس موج هست ، موج يه كلاس از ناوشكن‌هاي توليد داخل هست ، فكر نكنيد دوتاست .

ولي اقا احمد در مجله اين هارو 2 تا معرفي كرده بود موج رو رزم ناو معرفي كرده بود جماران را ناو شكن ولي بنده نمي دونم بلاخره كدوم درسته؟ :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ولي اقا احمد در مجله اين هارو 2 تا معرفي كرده بود موج رو رزم ناو معرفي كرده بود جماران را ناو شكن ولي بنده نمي دونم بلاخره كدوم درسته؟

متاصفانه بايد بگم مجله اشتباه كرده كه اين اشتباهشون رو با ارسال ايميل براشون توضيح مي‌دم ، همون طور كه قبلا هم اشتباه كرده بود و ناو حمزه رو به جاي جوشن جا زده بود تازه اونم تصوير مونتاژ شدش رو .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید پا برهنه وارد بحث شما میشم ولی من این همه تاپیک و مقاله درباره ناوشکن و رزمناو دادم بازهم دوستان فرق ناوچه و ناوشکن و رزمناو رو نمیدونن !!! icon_cool من که دیگه خسته شدم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
FLANKER عزيز ، در برخي موارد از ناوشكن جماران كلاس موج به عنوان رزم‌ناو و در برخي ديگر به عنوان ناوشكن ياد شده كه اين سردرگم كننده هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين هم يك عكس از ناوچه ي كلاس كمان كه جاي ديگري نيست. http://usera.imagecave.com/seyed-amirhossein/CopyofPicture021.jpg ناوچه ي زوبين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي كوچيك حال نمي ده اگه از رزم ناو ها يا ناوشكن هاي ايران عكس داريد بذاريد. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://usera.imagecave.com/seyed-amirhossein/DN_SD_05_00553.jpg اين عكس رو فكر كنم خود آمريكايي ها گرفتن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.