Mehrdad-h

کوچه تک تیراندازان - وحشتناک ترین قتلگاه در جنگ بوسنی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با تشکر و قدردانی از دوست عزیزم مهرداد بابت ایجاد این مبحث ،که به یادمون میاره که حقوق بشر تو این دنیای نامردی و حق کشی چه تعریفی داره.
واقعا رگ گردن و پیشونیم با وجودی که بارها گاه شمار چنین وقایعی رو مرور کردم متورم میشه و مثل مار گزیده به خودم میپیچم.

یکی از صفات الهی منتقمه و خداوند به سختی انتقام میگیره.

خدا یا به حق تضییع شده این مظلومان مارو عامل انتقام خودت قرار بده- الهی آمین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اميدوارم يك روز بتونم در كنار اقا امام زمان انتقام اين همه زن ومردو كودك بيگناه را بگيرم واقعا ارزو دارم چند تا از اونها را گير بيارم و تا ميتونم شكنجه شون كنم بعدم با يه چاقوي كند تكه تكه شون كنم
انشا الله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
.
.
.
.

قساوت در هر شکلی ش محکوم هست و این قساوت نه دین میشناسه نه قومیت نه کشور

هر کشوری در معرض اینجور وحشی بازی ها هست و برای همین هست که میزان ، انسان بودن شخص هست نه اینکه طرف اروپایی هست و ....

در کشورهای زیادی این تکنیک اجرا شده و البته نمونه ملی هم داریم !

.
.
.
.
.

یه سری متن نوشته بودم ولی دیدم ارزش نداره

فقط یه قسمتشو میزارم : فیلمی هست به نام Unthinkable

بهتره دوستان یه نگاهی بهش بکنند

البته یقینا حرفای مطرح شده توش به مذاق ایرانی دوستان خوش نمیاد (البته بعضی قسمتاشو! ) ولی یه قسمت راجبه بوسنی هست که زن شکنجه گر امریکایی راجبه بوسنی و بلایی که سرش میاد میگه

کلا چیز جالبی بود

البته بنده فقط توصیه میکنم فیلمو نگاه کنید، فردا نیایید 500 خط در مذمت فیلم بگید ! هرچند این فیلم به جرات میشه گفت میزان ازادی بیان در کشورهای به اصطلاح همپیمان صرب ها رو نشون میده ورای همه مسایلی که میشه بیان داشت و البته گفته میشه به خصوص در کشورهای اسلامی به خصوص با گرایش های ضد غربی

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آدم از کاره دنیا می مونه آخه کشتن بچه اونم با اسنایپر چه دلیلی می تونه داشته باشه جز توحش

به خدا حقوق بشر و حقوق زن و حقوق حیوانات و دموکراسی همش کشکه !

فیلمو دیدم اون یارو بازجوه بد جور رفت رو اعصابم
البته تا اونجایی که یادم می آد خیلی در مورده صرب ها حرف نزد
فقط همون قسمتها که در مورد زنش صحبت می کرد
اما تناقض تو فیلم زیاد بود
کلی آدم خوب و یه بد زور می زدن تا یه تروریست مسلمونو واداربه اعتراف کنن تا بگه کجا بمب گذاشته
تا جایی که خانوادشو میآرن و زنشو پیش چشماش می کشند (آدم بده) و نوبت به بچه هاش میرسه که آدم خوبا (شخصیت زن داستان) نمیزارن
فقط من نفهمیدم چرا آخرش خود کشی کرد؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام.
سرعت گلوله اغلب بالای 700 متر بر ثانیه هست. حتی بالای 800 متر.
پس در نیم کیلومتری اول تیر رو میخوری بعد صداشو میشنوی! حتی در 2 کیلومتری هم که باشین فرصت چندانی برای نجات خود ندارین! البته اگه یه جا ساکن بوده باشین.

[/quote]

اولا ديگه بي انصافيه ها.در 2 كيلومتر حداقل 2.8 ثانيه وقت داريم.كه خيلي هم زياده.البته در صورت ديدن فلش.

دوما واقعا اونها مشتي حيوان بودند.حالم از شنيدن اسمشون هم بهم ميخوره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی وب لاگت شیلتره داداش ! :mrgreen:[/quote]

بله گویا از الطاف دوستان سایت میلیتاری ما همیشه بهره مند میشیم و اینم طبق اخباری که بهم دادند از الطاف دوستانمون در اینجا هست !

از دو طرف بستن ش هم سرویس دهنده هم کشور ، تقصیر خودم بود باید به مردم ترسو اعتماد نمیکردم و تو بلاگ اسپات وبلاگ میزدم ولی برام مهم نیست روزی میرسه که همه این چیزا از بین میره

فعلا تو نخ یه طرحی هستم که بچزونم بعضیا رو که جرات نکنند منو ببندند !

اره اون همون فیلمه هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب فيلميه Unthinkable. icon_cheesygrin

هنوز نديدما تبليغشو ديدم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام.
سرعت گلوله اغلب بالای 700 متر بر ثانیه هست. حتی بالای 800 متر.
پس در نیم کیلومتری اول تیر رو میخوری بعد صداشو میشنوی! حتی در 2 کیلومتری هم که باشین فرصت چندانی برای نجات خود ندارین! البته اگه یه جا ساکن بوده باشین. [/quote]

داداش سرعت صوت 343 متر بر ثانيه هست پس با يه حساب سرانگشتي اگر در هر فاصله اي باشيم با فرض سرعت 700 متر كه مسعود گفت وقتي مرديم صداش بهمون ميرسه ! :mrgreen:

[quote]روزی میرسه که همه این چیزا از بین میره [/quote]

به همین خیال باش ، داش ! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين سپاه قدس تو بوسني ايا دست به اسلحه هم برد؟

نظر روس ها در مورد سپاه قدس تو بوسني چي بود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين فيلمو ديدم كل داستان از همون اول برام لو رفت ولي شكنجها جلوه جديد داشتبه حساب سربها اونروز ميشد رسيد
اما هيچ ظلمي بي جواب نميمونه
اگه ميگيم مطيع رهبر باشيم براي اينكه هرفاشو درست گوش بديم و عطاعت كنيم كه به قدرت برسيم
وقتي قدرت كه شامل همه چيز سياسي تبليغاتي نظامي اطلاعاتي نفوذي علمي و.......

داشته باشيم ميتونيم هر كاري بكنيم البته اين داستان سربها برميگرده به جنگ جهني ولي من با اينش كاري ندارم مشگل اصلي رو تو مسلماني بوسنيايي ها ميبينم
ملتي كه نتونه از خودش دفاع كنه بايد بره بميره ميخاستي بهت تجاوز نكنن خودتو ميكشتي يا كاري ميكردي كه ميكشتنت يا اونارو ميكشتي چنين نمونه ها تو دفاع مقدس زياد داشتيم
به حر حال ما هرچه داريم از بركت شهداست ما هم بايد در هر زمان كه مولايمان امر كرد جونمونو كف دست تقديم كنيم.
شايد اون لحظه شب اول عروسيت باشه يا همون روزي كه خونه خريدي يا بچه دار شدي
يا همون روزيه كه نماز صبح نخوندي يا اگر خوندي نيمه خواب بودي يا اون لحضه كه از دانشگاه فارق تحصيل شدي
در هر زمان و در هر مكان اماده باش براي فدا كردن جان در راه خدا
شعار هم نميدم برادر اين چيزيه كه بايد بهش برسيم بايد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عجب فيلميه Unthinkable. icon_cheesygrin

هنوز نديدما تبليغشو ديدم :mrgreen:[/quote]

سلام

اسمش فيلم روشه -غير قابل تصور - با اينكه خوره فيلمم خدا وكيلي بعد از ديدن اين فيلم يكي دو روز اعصابم خط خطي بود ( به قول عادل ببين چه ميكنه ساموئل ال جكسون! )

در اخر اين فيلم تمام چيزي كه ميخواد بگه اينه كه مسلمونا تروريستن و شكنجه كردن را توجيه بكنه هر چند اون مامور زن اخر فيلم بچه ها را از زير دست شكنجه گر نجات ميده اما وقتي دوربين ميره روي تايمر بمب دوم به مخاطب اين طور القا ميشه كه اگر بچه ها را هم شكنجه ميكردن جاي بمب دوم هم مشخص ميشد و يك عالمه ادم نجات پيدا ميكردن ....!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] مشگل اصلي رو تو مسلماني بوسنيايي ها ميبينم
ملتي كه نتونه از خودش دفاع كنه بايد بره بميره ميخاستي بهت تجاوز نكنن خودتو ميكشتي يا كاري ميكردي كه ميكشتنت يا اونارو ميكشتي چنين نمونه ها تو دفاع مقدس زياد داشتيم
[/quote]

اقا چرا مسلمان بودن اونا رو زير سوال ميبري؟ تو هر قشري همه جور ادمي هست..........شايد اونا هم داشتن كسايي رو جونوشون رو بابت اين قضيه دادن

تازه داستان هاي بد و خوب زياد هست حتي تو دفاع مقدس ما :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب روزگاريه....

چند ماه نميشه بروبچ بوسني بر عليه ايران راي مثبت دادند.
http://www.asriran.com/fa/news/119834

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.