mvb_mehrdad

مقايسه قدرت نظامي ايران و عربستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من که چشم آب نمیخوره به نظر من در این سال ها به ارتش خیلی ظلم شما و سپاه خیلی رشد کرده سازمان هوافضا داره بخش های بزرگی از اقتصاد کشور در دستشه مخابرات دستشه و...

در حق ارتش جفا شده و اونجور که باید بهش توجه نمیشه برای مثال:ده ها فیلم ساخته شده که در تعداد انگشت شماری راجع به ارتش هست.

و من خبر دارم که اختلافاتی هم داره بین ارتش و سپاه و دولت سر این موضوع پیش میاد که به سپاه بیشتر توجه میشه و ارتشی ها میگن که در حق ما ظلم شده .

در مورد دولتمردان هم من چشم آب نمیخوره مگه چند ساله قطنامه 1921 صادر شده باید تو این مدت یه کاری میکردن.آقای هاشمی هم همین چند روز پیش گفت نباید اینقدر در قطع رابطه با غرب افراط کرد چیزی که اقای موسوی هم در مناظره گفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب این از تفکر لیبرال در رابطه با غرب هاشمی و موسوی بود. لابد باید مثل آقای هاشمی تو قضیه مک فارلین بدون اطلاع وزیر خارجه وقت با آمریکا مذاکره کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط اگه ساخت موتور توربوفن واقعیت داشته باشه و همینطور بتونیم مهندسی معکوس رو روی رادار جنگنده اف 14 استفاده کنیم و همینطور جنگنده ای که ساخته میشه رادارگریز باشه خیلی خوب میشه که خیلی هم با توانی که از بچه ها سراغ داریم بعید نیست. اونوقته که توازن قوا در منطقه به هم خواهد خورد امروز هم توی فارس خوندم که چندین ناو و زیر دریایی در راه است.ولی باید بیشتر رو نیروی هوایی تمرکز بشه.لط

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند نکته هست که میشه به جنگنده جدید امیدوار بود:

1:خبر تولید موتور توربو فن که اگه واقعیت داشته باشه واسه صاعقه هم خوب میشه.

2.خبر اینکه جنگنده ها رادارگیز خواهد شد پس به دانشش پی بردیم.

اگه بتونیم مهندسی معکوس رو روی رادار اف 14 انجام بدیم که دیگه عالیه و خبری هم که دوستمون دادک خوشحال کننده است پس اگه ما قطعات اف 14 رو میسازیم رادارشم میتونیم.

ولی هنوز خبر موثقی از موشک فینیکس وجود نداره البته یه موشک تو رزه نشون داده شد که خیلی شبیه فینیکس بود امیدورام که داشته باشیم.

ولی باز هم احتیاج به خرید جنگنده داریم ببینید چین دومین اقتصاد بزرگ جهانه و همینجوری تا یک تا دوساله دیگه اولین هم میشه ولی با این که خودش جنگنده میسازه هنوز از روسیه جنگنده میخره (البته بعدش یه هفته ای روش کپی میکنه :rose: ) ما هم باید خرید کنیم مگه ما به چین نفت نمیفروشیم و جاش کالا میگیریم خوب چه بهتر که این کالا جنگنده باشه پس از آن خرید حدود 200 فروند جنگنده از روسیه و تولید انبوده جنگنده جدیدمون و ادامه تولید صاعقه تا 60 یا 70 فروند که بتونه جای خالی اف5 های ساقط شده در جنگ رو بگیره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ولی هنوز خبر موثقی از موشک فینیکس وجود نداره البته یه موشک تو رژه نشون داده شد که خیلی شبیه فینیکس بود امیدورام که داشته باشیم. [/quote]

سلام
شبیه فونیکس نبود خود فونیکس بود تاپیک های مربوط به رژه را ببینید ...
البته خبر مهندسی معکوس این موشک مربوط به خیلی قبلتر هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدیدا خائنان فراری و تجزیه طلبها که پول بگیر رژیم سعودی هستند ادعا کردند که خوزستان متعلق به رژیم سعودی و عربستانه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شعار ما اين است: خون بر شمشير پيروز است..
شعار اونا چيه؟[/quote]

شعار اونا اینه که نه اف14 نه فانتوم فقط اف22 عشقی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جدیدا خائنان فراری و تجزیه طلبها که پول بگیر رژیم سعودی هستند ادعا کردند که خوزستان متعلق به رژیم سعودی و عربستانه.[/quote]

راسته که تاریخ تکرار میشه . . .

31 سال پیش صدام با چنین ادعایی و با هدف (حداقل) جداسازی خوزستان از ایران به ما حمله کرد . . .

اتفاقا اسمش رو هم گذاشته بودند عربستان!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]جدیدا خائنان فراری و تجزیه طلبها که پول بگیر رژیم سعودی هستند ادعا کردند که خوزستان متعلق به رژیم سعودی و عربستانه.[/quote]

راسته که تاریخ تکرار میشه . . .

31 سال پیش صدام با چنین ادعایی و با هدف (حداقل) جداسازی خوزستان از ایران به ما حمله کرد . . .

اتفاقا اسمش رو هم گذاشته بودند عربستان![/quote]
امروز ما با دیروز ما در 25 سال پیش بسیار متفاوت است اگر کسی دست از پا خطا کند دستش را از بازو قطع می کند.ایران می تواند به راحتی کشورهای عربی منطقه را به اتش بکشد.این ادعاها و گزافه گویی های خائنین و برخی دولت های عربی تنها جنبه ی روانی دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جدیدا خائنان فراری و تجزیه طلبها که پول بگیر رژیم سعودی هستند ادعا کردند که خوزستان متعلق به رژیم سعودی و عربستانه.[/quote]

برادر عزیز می خوای دفاع کنی درست دفاع کن!!
اساسا تجزیه طلب ها ادعا دارند که خوزستان تا زمان روی کار آمدن رضاشاه یک کشور جدا بوده است و همیشه بر داشتن یک کشور مستقل تاکید داشتند.لطفا به شون دروغ نبندید!
تازه اگر میخواست متعلق به جایی باشه متعلق به عراق می بود که چند صد کیلومتر باهاش مرز زمینی دارد!

از همین ها بگذریم اگر با قومیت ها دیگر درست برخورد شود و به آنها اندازه تهران نشین ها! توجه شود هیچ وقت این آرزوها به تحقق نمی پیوند و این ها پایگاه مردمی پیدا نمی کنند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]جدیدا خائنان فراری و تجزیه طلبها که پول بگیر رژیم سعودی هستند ادعا کردند که خوزستان متعلق به رژیم سعودی و عربستانه.[/quote]

اساسا تجزیه طلب ها ادعا دارند که خوزستان تا زمان روی کار آمدن رضاشاه یک کشور جدا بوده است و همیشه بر داشتن یک کشور مستقل تاکید داشتند.لطفا به شون دروغ نبندید!
تازه اگر میخواست متعلق به جایی باشه متعلق به عراق می بود که چند صد کیلومتر باهاش مرز زمینی دارد!

از همین ها بگذریم اگر با قومیت ها دیگر درست برخورد شود و به آنها اندازه تهران نشین ها! توجه شود هیچ وقت این آرزوها به تحقق نمی پیوند و این ها پایگاه مردمی پیدا نمی کنند![/quote]

بنده تهرانی نیستم دوست من
ولی با هر کی هر جوری رفتار بشه اون ارزویی که شما زاش صحبت می کنی و به راحتی میشه فهمید شما هم ازش بدت نمیاد هرگز به تحقق نمی پیونده
حتی فکرشم نکن
از ایران دیگه این حرفای تجزیه و اینا گذشته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]جدیدا خائنان فراری و تجزیه طلبها که پول بگیر رژیم سعودی هستند ادعا کردند که خوزستان متعلق به رژیم سعودی و عربستانه.[/quote]

از همین ها بگذریم اگر با قومیت ها دیگر درست برخورد شود و به آنها اندازه تهران نشین ها! توجه شود هیچ وقت این آرزوها به تحقق نمی پیوند و این ها پایگاه مردمی پیدا نمی کنند![/quote]

بنده تهرانی نیستم دوست من
ولی با هر کی هر جوری رفتار بشه اون ارزویی که شما زاش صحبت می کنی و به راحتی میشه فهمید شما هم ازش بدت نمیاد هرگز به تحقق نمی پیونده
حتی فکرشم نکن
از ایران دیگه این حرفای تجزیه و اینا گذشته[/quote]

چه قدر راحت تهمت می زنید شما!
من کی از این آرزوها کردم! فقط آنچه را مشاهده کردم گفتم.
اگر یک قومیتی نخوانند جزو ایران بمانند نه شما و نه دیگران نمی توانند جلوی مبارزه شان را بگیرند،چون با داشتن پایگاه مردمی مبارز می کنند!
بحث امکان تجزیه شدن نیست.شاید این اتفاق نیفتد اما ممکن است یک عده ای برای آن سعی کنند و خسارات های زیادی به کشور بزنند!
به هر حال پررنگ شدن حس قومیتی را بین قومیت های مختلف کشور را خطری برای آینده ایران می دانم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اساسا تجزیه طلب ها ادعا دارند که خوزستان تا زمان روی کار آمدن رضاشاه یک کشور جدا بوده است و همیشه بر داشتن یک کشور مستقل تاکید داشتند.لطفا به شون دروغ نبندید![/quote]
منم از قضا ادعا دارم که تهران تا قبل از آقا محمد خان یک کشور جدا بوده و همیشه هم بر یک کشور مستقل تاکید دارم. یک وقت به من دروغ نبندی ها!
[quote]تازه اگر میخواست متعلق به جایی باشه متعلق به عراق می بود که چند صد کیلومتر باهاش مرز زمینی دارد! [/quote]
راست می گن ایشون! چرا بحث بی خود می کنید. خوزستان فقط با عراق مرز مشترک داره! با ایران که اصلا مرز نداره!
اینم سندش:
http://www.difdifi.com/uploaded/60af285127cb58c4dd3a63425e77ae8e.gif

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.