Dezchilds

بررسی قدرت نظامی ایران و روسیه ، جنگ احتمالی را چگونه می بینید

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

آموخته ایم که با خوک کشتی نگیریم
چون هم خود کثیف خواهیم شد و هم خوک از این کار لذت خواهد برد ....

روسیه - آمریکا - اسرائیل و..... چیزی جدا از این مقوله نیستند - تا زمانی که واقعا تهدیدی برای امنیت ملی این مرز و بوم نباشند -

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="sam_shiraz_army"][quote]
به نظر من باید به جای این تاپیک یک تاپیک در مورد تهدید آینده مرز شمالی ما [size=20]یعنی جمهوری آذر بایجان باشیم !؟ و یا کردستان عراق [/size]! این ها به نظر من خطرات آینده کشور ما هستند از طرف آمریکا و اسراییل و....
یا حق[/quote]

سلام

می خوای پان ترک ها و شیفتگان الهام علی اف بیان اینجا و ...
ولمون کن ، میان یه چیزهایی می گن و بعدمی خواد جواب بدی و ما هم حال و حوصله ی جواب دادن نداریم .....

آذربایجان فعلا بهتره به فکر این باشه که ارمنستان نیاد باکو رو تصرف نکنه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]روابط ما با روسيه به گونه اي نيست كه باعث بروز جنگ بين دو كشور بشه!
اگر هم اين اتفاق بيفته تنها آمريكا و اسرائيل و متحدانشان از آن سود مي برند.
بهتر نيست به جاي مقايسه قدرت روسيه و ايران، قدرت نظامي روسيه را با ايالات متحده مقايسه كنيم؟[/quote]

دوست عزیز باید بگم که اینگونه هم نیست ...................
ما همان طور که باید مراقب باشیم که شیطان بزرگ ( آمریکا) دست درازی به کشور و ملت ما نکنه باید مراقب شیطان های کوچکتر از جمله روسیه و چین و هند و آذربایجان هم باشیم ...........

امیدوارم به چنان قدرتی برسیم از همه لحاظ که امپراطوری جدید ایرانی بر پا کنیم که هیچکس فکر حمله یا[size=18] تهدید[/size] به ما رو نکنه .

به نظر من باید به جای این تاپیک یک تاپیک در مورد تهدید آینده مرز شمالی ما [size=24]یعنی جمهوری آذر بایجان باشیم !!!؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا کردستان عراق !!!!!!!!!!![/size]! این ها به نظر من خطرات آینده کشور ما هستند از طرف آمریکا و اسراییل و....

یا حق[/quote]
درسته این کوتوله ها دارن خیلی ادم می شن icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]روابط ما با روسيه به گونه اي نيست كه باعث بروز جنگ بين دو كشور بشه!
بهتر نيست به جاي مقايسه قدرت روسيه و ايران، قدرت نظامي روسيه را با ايالات متحده مقايسه كنيم؟[/quote]

ما همان طور که باید مراقب باشیم که شیطان بزرگ ( آمریکا) دست درازی به کشور و ملت ما نکنه باید مراقب شیطان های کوچکتر از جمله روسیه و چین و هند و آذربایجان هم باشیم ...........

امیدوارم به چنان قدرتی برسیم از همه لحاظ که امپراطوری جدید ایرانی بر پا کنیم که هیچکس فکر حمله یا[size=18] تهدید[/size] به ما رو نکنه .

به نظر من باید به جای این تاپیک یک تاپیک در مورد تهدید آینده مرز شمالی ما [size=24]یعنی جمهوری آذر بایجان باشیم !!!؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا کردستان عراق !!!!!!!!!!![/size]! این ها به نظر من خطرات آینده کشور ما هستند از طرف آمریکا و اسراییل و....

یا حق[/quote]
درسته این کوتوله ها دارن خیلی پر رو می شن icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]روابط ما با روسيه به گونه اي نيست كه باعث بروز جنگ بين دو كشور بشه!

یا حق[/quote]
درسته این کوتوله ها دارن خیلی پر رو می شن icon_arrowd[/quote]

چرا خیلی از کاربران حرف زدن را بلد نییستند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته در کل مردم روسیه نظر خوبی نسبت به ایران دارن و ایرانرو به عنوان دشمن احتمالی خود نمیبینن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روسها پدر سوخته تشریف دارن ولی بخاطر منافعی که دارن بخصوص حمایت از بعضی کشورها که میخوان از غرب مستقل باشند هیچ وقت با ایران درگیر نمیشن .به نظر من ما باید یکم بیشتر به فکر مسائل داخلی باشیم تا نارضایتی ایجاد نشه ........اگه این همه دزدی توی ایران نباشه ما هیچ مشکلی نداریم .....اگه اتحاد داخلی باشه همه دنیا هم حریف ما نمیشن پس بهتره بیشتر به فکر داخل باشیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا من اهل اين بحثاي بي انتها نيستم ولي بايد گفت جنگ فقط داشتن 2 هواپيماي بيشتر و يا كمتر نيست بلكه توان و قدرت استراتژيك هستش.آلمانها در جنگ جهاني دوم با يك حيله كه از انگليسا خوردن خودشون رو نابود كردن در حالي كه بزرگترين ارتش قدرتمند جهان رو داشتن.دوم اينكه روسها كه هيچ ارتش شوروي با اون همه ادعا نتونست تو افغانستان دوام بياره و در مقابل يك استينگر 2 ميليون دلاري ميلياردها دلار خسارت به جا گذاشتن و كلي هواپيما و هيليكوپتر از دست دادن.چرا چون مغز جنگ رو نداشتن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.