nasirirani

سدي از دانش ايراني در برابر موشك‌هاي دشمن؛ساخت محافظ بالستيكي تجهيزات استقراري و متحرك

Recommended Posts

سلام به سينا خان عزيز

دلم ميخواد يه چيزي بگم كه تاپيك سر از تركستان در بياره : icon_cheesygrin icon_cheesygrin

[quote]
sina12152000
[/quote]

آقا من عشقم اينه كه در داگ فايت عليه نيروي يانكي ها

40 تا اف 14 آمده با فينيكس
40 تا ميگ 29 سرحال
40 تا ميگ 31 مجهز با آر 77 - آر73
20 تا سفره ماهي جهت رهگير

داشته باتشيم و همون روز اول در رهگير يا داگ فايت جلوشونو بگيريم
سينا جان باور بفرماييد اين آمريكايي ها بسيار روحيه شكننده دارند

من به شخصي با روحياتشون آشنا هستم
باور كنيد اگه يه اف 14 ما در همون ابتدا بتونه يه هورنت رو بندازه !! واقعا ناوگان آمريكا رو زير سوال ميبره !~! من كاملا با روحياتشون آشنام

ضمنا عمدا اينجا گفتم چون منتظر بودم اين مطلب رو با شما بگم. كلي دنبال شما گشتم !! آخي

به هر حال هر چند بي ربطه اما نظر شما رو مي خوام بدونم :mrgreen: :oops: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بصورت پيام خصوصي مي توانيم با هم صحبت كنيم.
يك تاپيك طنز هم مي شود راه انداخت و از اين صحبت ها كرد icon_cheesygrin
خوش بگذره ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما ها چرا فقط تو سر و کله ی هم میزنید
خوب یکی تون بره یکم تحقیق کنه بزاره اینجا یا حرف شما درسته یا حرف اون یکی

در ضمن دمتون گرم که اینقدر پیشرفت کردین که با چند تا آی سی آنالوگ و تبدیل می کنید به دیجیتال ( واقعا چی خیال کردی همچین حرفی و زدی )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من واقعا از برادر ابراهيم كه هر كسي در اين سايت سوال فني داره ميره پيشه ايشون تعجب ميكنم كه چرا با كاربري كه كوچكترين اطلاعاتي از سيستم هاي ناوبري موشكي و حتي اي تو دي نداره بحث ميكنند.
وقتي براي عضويت در سايت چنتا سوال فني مطرح نشه خب معلومه وضعيت همينطوري ميشه كه ميبينيد.
صفحه اسكرول پر شده از:
اقا باحال بود.
اقا دمت گرم.
اقا .....
بعضي ها هم كه فقط شكلك ميزارن .
خدا آخر عاقبت ما رو ختم به خير كنه انشاا...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صاعقه جان. من معمولا دوست ندارم کسی رو مسخره کنم یا باعث بشم احساس بدی بهش دست بده. ولی پیشنهاد میکنم قبل از این که پست بدین یه کوچولو فکر هم بکنید. ثواب داره به خدا.

1:اولا که موشک شاهین از یه نوع رادار پیشرفته ی آرایه ی صفحه ای استفاده می کنه که خیلی از رادار پالس دروپر قدیمیش قوی تره و قدرت بسیار بیشتری در زمینه ی مقابله با جنگال(یا همون جنگ الکترونی) داره. دیجیتالیش هم کردن.یعنی به شدت دقیق تر شده و امکان اخلال در اون هم خیلی پایین اومده. حرفی که شما زدین مثل این میمونه که بگید اف 16 اولیه و اف 16 بلاک 60 تفاوت زیادی با هم ندارن. اگه هنوزم این طور فکر میکنین بهتره یه سر با هم بریم لاک آن بازی کنیم، من میشم با اف 16 بلاک 60، شما بشو اف 16 معمولی. ببینم کی میبره.

2:در مورد کرار گفتین، جالبه که بدونین خود شرکت دنل اعلام کرده که به غیر از سکان افقی کرار، هیچ چیزش شبیه MQM-107 نیست. اگه این موضوعو تو ویکیپدیا خوندین بهتره کامل بخونیدش. بعدشم، دلیل این که خیلیا می گفتن کرار شبیه MQM-107 هست این بود که خبر گزاری های اسرائیلی اعلام کردن کرار 4 متر طول داره. مشکل اینه که اگه این طور باشه قد احمدی نژاد میشه یه چیزی تو حدود 110 سانت.

3:تفنگ صیاد هم که از اسنایپ اشتایر الگو برداری شده از تصاویر هم معلومه که مکانیزم متفاوتی داره. بعدشم مگه ان اسنایپ اشتایر چش بود بخوایم کلی روی یه طرح سرمایه گذاری کنیم و نتیجه اش هم خیلی خوب از آب در نیاد؟ مگه همون اسرائیل با اون همه تکنسین نیومد گالیلو بر پایه ی کلاش ساخت؟ اما آیا کلاش با گالیل قابل مقایسه اس؟

بگذریم که تاپیک رفته الان تو وسط بیابون قاتی باقالیا!!!!!!
البته دوستان اگه یه کم متن خبرو درست بخونید میبینید که گفته:

[quote]خشي از ساختار اين طرح متشكل از لايه هاي [color=red]انفجاري[/color] مدولار و كامپوزيت هاي ويژه ضد بالستيك است كه در تقابل با موشك هاي خرج گود دو مرحله‌يي قادر است ابتدا اساس مكانيزم تاخيري را به طور كامل خنثي كرده و سپس انرژي جت اصلي را خنثي كند.[/quote]

یعنی این که این طرح یه زره واکنشی جدیده. نه یه زره ساندویچی.[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حيف كه نميتونم با لاك ان شبكه بازي كنم وگرنه نشونت ميدادم
من نميگن كاري نكردن حرف من اينه كه اين سطح پيشرفت در حد مانيست ما خيلي عقبيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] نمي دانيد كه تبديل آنالوگ به ديجيتال و موارد مشابه در اين سيستم نتيجه [b]صدها و شايد هم هزاران ساعت[/b] كار علمي و عملياتي است.[/quote]

یادمه که زمان رونمایی موشک فاتح 110 گوینده تلویزیون می گفت این طرح نتیجه تلاش 5 میلیون نفر-ساعت محققان دخیل در این پروژه است !!!!

حالا اگه فرض بگیریم 1000 نفر تو این پروژه دخیل بودند میشه هر نفر بیش از 6 ماه تلاش شبانه روزی بی وقفه یا 14 ماه کار مداوم با روزی 12 ساعت شیفت کاری !!!!

یا توپ دریایی فجر 27 که بیش از 1 میلیون و چهارصد هزار نفر-ساعت روش کار شده !!!

[quote] اين سطح پيشرفت در حد مانيست ما خيلي عقبيم[/quote]

شما بله ولی ما نه !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکل اینجاست که کسی که در هر پستش چند تا غلط املایی داره میاد در مورد مسائل فنی بحث می کنه همین میشه دیگه.
برخی از کاربران محترم فقط می خوان چیزی گفته باشن که خدای ناکرده حمل بر لالیشون نشه و در حد توان هم سعی می کنن دشمن شاد کن و در راستای اهداف جنگ روانی اونها باشه و بدتر اینکه بر مواضع خودشون هم به شدت مقاومت می کنن.
این در حالیه که یکی مثل .اریور جان خودش تکنیسین نرم افزار هست و می دونه تبدیل از آنالوگ به دیجیتال یعنی چی ولی خوب این رسم ما ایرانیهاست که همیشه مرغ همسایه غازه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان جز مسخره كردن و غلط املايي و البته اينكه لال نيستم چيز ديگه اي پيدا نكردن :mrgreen: :oops:

از دوستاني كه سربلند بيرون امده و با منابع علمي جواب حقير رو دادند ممنونم . icon_cheesygrin icon_cheesygrin
به اميد پيشرفت روزافزون سرزمين مهدي و البته دوستان ميليتاري

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان جز مسخره كردن و غلط املايي و البته اينكه لال نيستم چيز ديگه اي پيدا نكردن

از دوستاني كه سربلند بيرون امده و با منابع علمي جواب حقير رو دادند ممنونم .
به اميد پيشرفت روزافزون سرزمين مهدي و البته دوستان ميليتاري

[/quote]

دوست گرامي

اگر مايل هستيد نقشه فني و الكترينكي سامانه مرصاد و موشك شاهين رو با جزييات دقيق و فركانس هاي و... براتون اينجا بزاريم؟ چطوره؟

شما لطف كن فرق بين سيستم هاي انالوگ و ديجيتال رو توضيح بده و بكم راجب رادار ارايه فازي و پالس داپلر توضيح بده ببنيم اصلا ميدوني فرق اينها چيه/شايد اونوقت نقشه ها رو بچه هاي ميليتاري گذاشتن تو سايت تا شما و برخي شبيه دوستان غربي نظير موساد و سيا و ... استفاده كنن...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمی دونم چرا شما هاهمش تو س و کله هم می زنید! آقا ازادی بیان یعنی همین هرکی نظرش رو میده شما می تونید دلیل بیارید بگید نظر طرف مقابل اشتباهه نه اینکه تا یه کسی یه چیزی گفت نسبت به هم موضع بگیرید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من نمی دونم چرا شما هاهمش تو س و کله هم می زنید! آقا ازادی بیان یعنی همین هرکی نظرش رو میده شما می تونید دلیل بیارید بگید نظر طرف مقابل اشتباهه نه اینکه تا یه کسی یه چیزی گفت نسبت به هم موضع بگیرید[/quote]

آزادی بیان داشت دوستمون دیگه !
نظر علمی دادن یه بحثه و نظر ... دادن یه بحثه دیگه!
من با تمام احترامی که برای دوست خوبمون صاعقه قائل هستم،اتفاقا این نوع برخورد ها رو مفید میدونم،چون باعث میشه کسی بدون تحقیق حرفی نزنه و از اون طرف هم پافشاری کنه روی حرفش
اما دوست خوبمون یک حرفی که هیچ منطقی پشتش نبود رو بیان کرد و حتی کاربرایی که همه ما کلی چیز ازشون یاد گرفتیم رو به راحتی متهم به بیسوادی کرد!!!
آخر هم میگه جواب منو ندادین!
شما باید برای حرفت منبع و سند بیاری که داری بحثی رو خلاف اونچه که همه اعتقاد دارن مطرح میکنی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پارس دی ال میشه شما برای من فرق لودگی و مسخره کردن و استحضا رو بگی تا من هم بفهمم از این به بعد معنی عمق این حرف رو که هر کی یه جایی کم میاره آزادی بیان رو علم می کنه.
آخ که ما چه ظلمی حتی به کلمات می کنیم و چطور این کلمه والا زیر دست و پای ما ذبح میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا تو رو خدا بس کنید. تاپیک الان از جاده خاکی هم رد شد. رفتیم تو رودخونه.
میگم طبق خبر این یه زره واکنشیه. یکی تو یه سایت خارجی گفت شاید همون زره هایی باشه که رو صمصام وجود دارن. کسی نظری نداره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.