RedArmy

تحلیل و پیگیری تحولات ایالات متحده

پیروز نهایی انتخابات سال 2020 ایالات متحده   

61 votes

این نظرسنجی برای رای جدید بسته است
  1. 1. پیروز نهایی انتخابات سال 2020 ایالات متحده به نظر شما کدامیک از دو گزینه ذیل خواهد بود ؟؟؟

• جو بایدن (دموکرات)
    • دانالد ترامپ (جمهوری خواه )

Recommended Posts

ترکیه مجبوره خودشو به عنوان یک قدرت مطرح و سرنوشت ساز معرفی کنه تا فکر نکنن که ضعیفه .دوستان گول این ترکیه رو نخورید مگه یاذتون رفته که با اف-۵ به ماطق مرزی ایران حمله کردن و جیک هیچکس درنیومد :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی زمین بازی رو تعریف می کنی :confused:

حالا بیان توپ بازی

بچه ها چند تا گل بزنیم خوبه ؟؟ .... یه جوری باشه که آبروی اونا هم نره چون حالا حالا باهاشون کار داریم

ای کاش توی شکلک های پیش فرض سایت یه دونه رضا قرائی هم بود که بشه باهاش حق مطلب رو ادا کرد .... حالا رضا نبود ، رونی کلمن هم بد نیست :(

جدا از شوخی ..... الان وقتشه که امتیاز بگیریم ...... جنگ دیپلماسی همچنان ادامه خواهد داشت ولی باید امتیاز گرفت ..... فعلا در مسئله هسته ای میخ خودمون رو محکم تر کنیم خوبه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مقامات آمريكا از تبيين جزييات طرح چتر امنيتي خاورميانه از سوي دولت باراك اوباما خبر دادند.

به گزارش ايسنا به نقل از روزنامه لبناني السفير،‌ مقامات آمريكايي اظهار كردند: جزييات طرح چتر امنيتي خاورميانه كه دولت باراك اوباما براي آن تلاش مي‌كند،‌ روشن شده و واشنگتن در جهت تثبيت سيستم دفاع موشكي فعاليت مي‌كند كه اعراب،‌ اسراييلي‌ها و آمريكايي‌ها در در جبهه متحدي عليه ايران گرد آورد.

اين مقامات خاطرنشان كرد:‌ از نشانه‌هاي اين سيستم نصب رادار پيشرفته در يك كشور حوزه خليج (فارس) است كه همراه با رادار موجود در اسراييل براي مقابله با آن چه هرگونه حمله ايران خوانده شده است فعاليت مي‌كند؛ هرچند هنوز هيچ كشور حوزه خليج (فارس) با ميزباني اين رادار موافقت نكرده است.

مقامات واشنگتن خاطرنشان كردند: دولت اوباما مدتي است در آرامش به ياري كشورهاي عربي در تقويت دفاع موشكي آن‌ها با هدف ايجاد ارتباط‌شان در سيستمي يكپارچه اقدام كرده است و اين عمليات دو يا سه سال ديگر به طول مي انجامد. طرح خاورميانه كه اوباما آن را مطرح كرد در ميان هياهوي گسترده در سپتامبر گذشته، ‌ايجاد ارتباط سيستم‌ها دفاعي موشكي در دريا و خشكي در كشورهاي اروپايي هم پيمان آمريكا در ناتو و اطراف آن تشبيه شد.

ولي نگراني‌هايي از تجهيز نظامي در خاورميانه به دليل حساسيت عربي در قبال مشاركت نظامي آمريكا و نيز هرگونه همكاري نظامي با رژيم صهيونيستي كه آمريكا رادار "ايكس ـ باند" با توان پيشرفته در سال 2008 براي حمايت از توان دفاع موشكي اين رژيم در آن نصب كرده وجود دارد. برنامه‌ريزان سياست‌هاي نظامي آمريكا معتقدند نصب رادار دوم با توان پيشرفته از نوع "ايي ان تي بي واي ـ 2" در يك كشور حوزه خليج (فارس) توان چتر موشكي منطقه‌يي پيشنهاد شده را تصويب مي‌كند ولي هنوز هيچ كشوري نامزي خود براي ميزباني اين رادار را اعلام نكرده است.

مقامات آمريكايي به دنبال نصب رادار جديدي در خليج(فارس) در محلي هستند كه اجازه فعاليت آن همراه با راداري كه در جنوب سرزمين‌هاي اشغالي قرار دارد و كارشناسان آمريكايي آن را مديريت مي‌كنند،‌ بدهد. اين سيستم كه توليد شركت رايسون است اهداف در مراحل پرتاب نيمه مسير و نهايت آن تعقيب مي‌كند. آژانس همكاري امنيتي در زمينه دفاعي در پنتاگون سپتامبر سال 2008 از فروش احتمالي واحدهاي سيستم "تي اچ اي ايي دي" به ارزش هفت ميليارد دلار به امارات به كنگره اطلاع داد و ممكن است اين رادار نيز جزء آن‌ها باشد. كميسيون نيروهاي مسلح در مجلس نمايندگان به تازگي با اختصاص 65 ميليون دلار براي ساخت رادارهاي بيش‌تري از نوع "اي ان تي بي واي ـ2" موافقت كرد. در راستاي اقدام آمريكايي‌ها براي رژيم صهيونيستي و فعال‌سازي سيستم رادار "ايكس ـ باند" در صحراي نقب مقامات آمريكايي مي‌گويند: كشورهاي عربي كه از همكاري با دولت عبري عليه ايران سرباز مي‌زنند، پيشنهاد ارتباط سيتسم‌هاي دفاعي را مي‌پذيرند.

اين مقامات افزودند:‌ مجموعه رادارهاي اصلي به سيستم‌هاي ديگر هم‌چون سيستم ضد موشكي "پاتريوت3" مرتبط مي‌شوند و اين امر به هر كشوري اجازه مي‌دهد موشك‌هاي ايراني را تعقيب و سيستم تعقيب آن‌ها را انتخاب كنند ادغام سيستم هشدار زود هنگام مشترك باكشتي‌ها و ناوهاي آمريكا كه مجهز به سيستم دفاع موشكي دور برد (آئجيس) هستند نيز ممكن ا
http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=101263

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ايران بايد به شدت جلوي استقرار همچين سيستمي رو توي خليج فارس بگيره

حتي اگه شده با بمب گذري ............... :( ...بعد بندازيم گردن القاعده :confused:

كشوري كه جايگاه هميچين سيستمي باشه دشمن ايران محسوب ميشه :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تركيه داره خوب از ايران دفاع مي كنه فقط معلوم نيست چه وعده هايي داده شده اين وسط
حمله هواپيماهاي تركيه براي نابودي پ ك ك با اجازه ايرانم بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حمله هواپيماهاي تركيه براي نابودي پ ك ك با اجازه ايرانم بود.[/quote]دشمنه دشمن من دوست من .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]حمله هواپيماهاي تركيه براي نابودي پ ك ك با اجازه ايرانم بود.[/quote]دشمنه دشمن من دوست من .[/quote]
مثل روسیه!
ترکیه هم فقط میخواد خودشو به عنوان یک قدرت نوظهور معرفی کنه. چی بهتر از حل مسئله هسته ای ایران؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید خیلی مواظب خوردن خنجر از پشت باشیم :confused:
نمی دونم چرا احساس می کنم نمیشه به این ترکا اعتماد کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]باید خیلی مواظب خوردن خنجر از پشت باشیم :(
نمی دونم چرا احساس می کنم نمیشه به این ترکا اعتماد کرد[/quote]
دکسون؟ خودتی پسر؟ چیتر بزرگ؟ :confused: :(
....
احساست کاملا درسته!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]حمله هواپيماهاي تركيه براي نابودي پ ك ك با اجازه ايرانم بود.[/quote]دشمنه دشمن من دوست من .[/quote]
مثل روسیه!
ترکیه هم فقط میخواد خودشو به عنوان یک قدرت نوظهور معرفی کنه. چی بهتر از حل مسئله هسته ای ایران؟[/quote]
روسيه معلوم نيست باكي دشمنه باكي دوست حزبه باد همه طرفي ميگرده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا اينا در حدي نيستن كه دشمن حساب بشن .فقط امريكايي ها هر چند وقت اينا را از ايران ميترسونن تا از فروش اسلحه بهشون خزانه هاشون پر بشه.دلم براشون ميسوزه اينقدر راحت پولشون را ميدن امريكايي ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فكر ميكنم ما تو اين بازي تنها ييم و روسيه و تركيه و... دنبال منافع خودشون هستند عاقلانه هم هست كه به واسطه ي روابط تيره ي ايران و امريكا هر كشوري به فكر جيب خودش باسه پس براي مات كردن امريكا تو اين بازي فقط روي خودمون حساب كنيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید موشکهای ضد راداری بسازیم از نوع سجیل یا فتح 110 یعنی بالستیک برد کوتاه
یعنی اینکه موشک بالستیکی بسازیم با کلاهکی از نوع ضد تشعشع
که بعد از شلیک و در فاز نهایی حرکت کلاهک ان فعال شده و در حین سقوط ازاد بوسیله باچه ها و راکتهای هدایت کننده بر فرق سر تاسیسات راداریشون فرود بیاد
هرچند که اون رادار تخصصش ردیابی همین موشکهاست ولی به تعداد زیادی میزنیم تا یکیشون بخوره تو ملاجش
:(
و راه دیگه اینکه گروههای شهادت طلبی را در اون مناطق به خدمت بگیریم تا با اغاز جنگ و در دقایق اولیه یا بر علیه این تاسیسات عملیات انتهاری انجام بدهند و یا انکه موشکهای ضد رادار یا هرنوع موشک یا خمپاره دیگری رو که قبلا اماده و سرهم بندی کردند به کارگیرند تا اون تجهیزات از کار بیفتند و یا اینکه اونها رو مجهز به پهباد های انتهاری کوچک و جمع و جوری کنیم تا به موقع به پرواز در بیاند و موشکهای دیگری رو که در مناطق کمی دورتر پنهان کرده اند رو هدایت کنند و گراشونو به اونها بدهند و در انتها هم خودشونو به تاسیسات بزنند
شدیم یه نظریه پرداز و طراح نظامی :confused: :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای نابود کردن این رادارها خیلی راهها هست من چند تا رو می گم
یکی اسفاده از بمبهای ای ام پی
دوم استفاده از خمله با موشکهای رادار گریز به این رادارها.
سوم حمله به این رادارها با موشکهایی که توانایی ایجاد اهداف فرضی با تعداد بالا رو دارن مثلا تا 500 هدف عمده برای رادارهای سیستم پدافندی که حتی از نظر اولویت اولویت بالاتری برای این سیستم ها به وجود می ارن اما هدف اصلی نیستن و موشک به راه خودش برای زدن هدف به راحتی ادامه مسیر می ده.
چهارم استفاده از نیروهای کماندویی و یا چریکی و استشهادی برای از کار انداختن این سامانه ها و یا حتی خطوط ارتباطی اونهاست سیستمی که ارتباط خودش رو با شبکه از دست بده عملا بی استفاده خوهد شد
چهارم حمله راکتی با تعداد بالا که ما این توان رو داریم که با تعداد زیادی راکت فجر 5 و با کم کردن کلاهک اونها و زیاد کردن سوختشون و بالا بردن برد اونها و استفاده از کلاهک ترکش شونده این سیستم ها رو از کار بندازیم.
پنجم استفاده از موشکهای کروز
ششم استفاده از پهپادهای انتهاری و یا حامل سلاح برای زدن این نوع رادارها.
اما من توی بی غقلی این عربها موندم که اومدیم شما 200 تا موشک پاتریوت مستقر کردین اگر ایران 300 موشک زد (با توجه به توان داخلی ایران برای تولید موشک و نامحدود بودن توان ایران در ساخت ین نوع جنگ افزار و همچنین ذخیره چندین ساله این نوع سلاح در ایران) بعد می خوان چکار کنن حتی اگر تمام موشکهای اونا درست به هدف بخورن باز در ادامه برای مقابله با ایران دچار مشکل می شن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.