mohajem

مثلث بير مودا و...........

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

منظور شما اینه که اون افراد دروغ بودن . خیله خوب ممکنه . ولی اون هواپیما ها و قایق هایی که گم شدند رو چی می گید اون ها که دروغ نبودند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب وقتی مدرکی از اون هواپیماها و کشتیها نیست چطوری میخان بگن دروغ نبود؟ کره زمین به این بزرگی پنهان کردن چند نفر آدم و کشتی کار سختیه؟! آیا نیروی هوایی آمریکا حاضره اطلاعات پروازی زمان ادعا شده را در اختیار عموم بگذارد؟ البته اگر اطلاعاتی باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید چر این سؤالات رو از من می پرسید برید از کسانی که مسؤل این کار هستند بپرسید ولی تا اون جایی که من اطلاع از این مثلث ...... دارم در این ناحیه دیگه هیچ هواپیمایی مجوز پرواز نداره . و در اخر اشاره کنم که دیگه هیچ کشتی و هواپیمایی بعد از رخداد های بسیار از این محل عبور نمی کنه . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب مشکل اینه که مسئولین امر از پاسحگویی امتنا میکنن. اگر به کتابهای نوشته شده در این زمینه نگاه کنید میبینید که 99% ادعاهای موجود در کتاب از زبان مردم عادی است و هیچ سند و مدرک رسمی وجود ندارد. حرف مردم عادی هم سندیت ندارد شاید اصلا پول دادن دروغ بگه؟ به موضوع اصلی هم خودت اشاره کردی یعنی عدم صدور اجازه عبور از این منطقه برای هواپیماها و کشتی و ... چرا؟ چون در این منطقه تعدادی پایگاه استراتژیک آمریکا قرار دارد که ارزش آنها چندین برابر بیشتر از پایگاهی مثل دیگوگارسیا میباشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به همه دوستان : اول از همه باید بگم بنده هیچ ادعایی ندارم فقط میخوام چیزایی رو که خوندم و شنیدم رو براتون بازگو کنم ... در جایی خوندم که در این منطقه یک سیاهچاله فضایی -زمینی وجود داره که هر جسمی داخل اون بشه دیگه را برگشت نداره منظور نویسنده از این مطلب این بود که این سیاهچاله حالت یک جایگاه پرتاب رو داره به فضای لایتناهی.... با توجه به اینکه درون سیاهچاله ها زمان معنا نداره و از اون گذشته هر شئ ای داخل سیاهچاله ای بشه دیگه بر نمیگرده چون بخشی از اون میشه و باتوجه به گزارشات خلبانان که تا لحظاتی که تماس رادیویی برقرار بوده گفته بودند در حال افزایش ارتفاع هستند با توجه به اینکه از دید ما در حال سقوط بودند مشه این احتمال رو داد حالا فقط یه چیز میمونه که این سیاهچاله اگر به احتمال یک درضد هم باشه چطوری تو زمین وجود داره باید بگم که در آینده ای دور همین سیاهچاله ها هستند که زمین ما رو به خورشید (پس از خاموشی خورشید خودمون) تبدیل و یا به هیچ میرسونه ... تا بــعـد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیتلر جان حرفت درسته . این هم امکان داره ولی thinking

من موندم اون آمریکا می تونه بیاد ناو ها و موشک هاش رو با کمال پر رویی بیاره تو خلیج فارس و خاورمیانه ولی یه کم قدرت نداره بیاد یدونه هواپیما بدون سرنشی بفرسته بفهمیم تو اون جهنم چه خبره .

هیتلر بزرگوار این هم نظریه ای هست که شما فرمودی ولی من هم شنیده بودم بخاطر انباشته شدن گاز های زیاد یک نوع نیروی جاذبه قوی پیدا کرده که راه برگشت نیست . :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سعید بیا با کرکس و بقیه بچه ها بریم اونجا :lol: اگه زنده مو ندیم اولین کتاب مستند رو از وقایع اون جا می نویسیم و اگر زنده نموندیم که در راه علم و حقیقت شهید شدیم! :? این منطقه منطقه ی صفر هست و شاید در ان تلپرتیشن انجام بگیره (اگه خواستین در باره ی تلپرت)توضیح می دم :? این امر تلپرتیشن یکی از طرح های سازمان سیا بوده که بتونه اتم های یک شی رو پاشیده و در یک مکان مشخص دیگه بپیونده اگه خواستین توضیح کامل رو در یک تاپیک می زارم چون جنبه ی نظامیش خیلیه :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینکه اینجا یک مکان مرموزه یا ساخته دست بشر باید بگم که من هم از 100% 70 % اطمینان دارم که کار آمریکاست و یا حتی روسیه ... چون مثل بشقاب پرنده ها موجودیت خاص و طولانی مدت (3000 سال قبل از میلاد) ندارن و احتمال اینکه مکانیست که نیروی جاذبه بیشتری داره بیشتر هست همونطور که دوستان گفتن بیشتره ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از بچگی به این موضوعها علاقه ی زیادی داشتم اما در ادامه ی سخن دوستان میخوام نظراتمو در این مورد بگم: اگه توجه کنیم و یه نگاه به سوابق این اتفاقات بپردازیم میبینیم که تراکم اتفاق افتادن این حوادث بیشتر در بازه ی زمانی پایان جنگ جهانی دوم تا پایان جنگ سرد است که خود باعث تقویت فرضیه ی دست داشتن ابر قدرتها در حوادث مذکور است اما قبل و بعد این برهه ی زمانی نیز اتفاقاتی نیز افتاده که سفرنامه ی کریستف کلمب نیز گواهی بر این مدعاست که در این منطقه نورهای متحرکیتوسط ملوانان دیده شده است و یا حادثه ی اف 16 که تقریبا ده سال پیش اتفاق افتاد (در یک مانور دریایی معمولی در نزدیک سواحل پرتوریکو یک منبع نور ناشناس که با سرعت به طرف یک زیر دریایی در حال حرکت است توسط دو فروند اف 16 دنبال میشود که با نزدیک شدن یکی از آنها به سوژه به طور ناگهانی ناپدید میشود که بعدها در بیابانهای آفریقا بدون خلبان سالم پیدا میشود) ولی باید قبول کرد که این اتفاقات به طور صد در صد انسانی نمیباشد و چون هیچ فرضیه ای از حبس شدن نیروی شیطانی تا وجود هاله ی فضایی ثابت نشده باید همگی اینها را تا حدی قبول داشت تا ببینیم چی میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم 50-50 ست. ولي يك سوال دارم اگر اين موضوع اينقدر عجيبه، چرا آمريكايي ها نسبت به اون واكنشي نشون ندادند، مثلا يك سري آزمايشات گسترده كه نمام كانالهاي تلوزيوني نشانش دهند، يا يك عمليات نظامي گسترده در اين منطقه؟ تازه اين منطقه در كنار كشور آمريكاست، پس از لحاظ امنيتي و اينجور مساپل هم كه شده مي بايست حسابي بحث محافل آمريكا ميشد، ولي نشد! آقاي ali24 امام زمان به هر نقطه اي روي كره مي رود، حتي آمريكا يا ژاپن! خيلي كوته فكريه كه مرز هاي كاريه امام زمان را در عصر غيبت در چارچوب مرزهاي اسلامي بدونيم. مهدويت يك مسپله جهانيست نه مسپله جهان اسلام!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیتلر عزیز مطمئن باش اگر این ها کار روسیه یا آمریکا بوده باشه و توانایی چنین کاری رو داشته باشند یه دونه از همین مثلث ها برای دور مرز ایران می کشن که نه موشکاش جایی بتونن برن و نه جنگنده هاش و تا حالا آمریکا حمله رو کرده بود . آمریکا اگر بتونه چنین کاری رو بکنه می تونه ایران رو کمرش رو بشکونه تازه بدون حمله چراکه با این کار دیگه هواپیمایی از ایارن نمی تونه خارج بشه یا وارد بشه چه برای سوخت رسانی چه برای دارو و ..... و از لحاظ اقتصادی نمی تونیم چیزی صادر کنیم . مطمئن باشید که آمریکا یا روسیه نمی تونن چنین کاری کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزرگان شاید در این منطقه شرایط خاصی وجود داردمثل میدان مغناطیسی یا سیاه چاله و.... که البته وجود یک میدان مغناطیسی در این ناحیه معقول تر به نظر می رسدکه حتی در این مورد از سیما هم برنامه هایی پخش شده مثلا شبکه چهار و تمام کسانی که به این منطقه نزدیک شده اند خبر از از کار افتادن تجهیزات دقیقشون دادن . به هر حال یا این نیرو در منطقه وجود داشته یا می تواند توسط کسی یا سازمانی به وجود امده باشد که من فکر می کنم امریکاییها این منطقه را شناستایی و فعلا به بهترین شکلی دارن استفاده می کنند. گاهی می شود در بعضی جاها مثل یک خبر یا یک فیلم یا حتی اشتباه یک سیاستمدار اثاری از یک پروژه بزرگ دید به فرض مثال یک سیاستمدار امریکایی به صورت ناخواسته در 30 سال پیش گفته باشد "ما تجهیزاتی داریم که می تواند تجهیزات دشمن را از کار بیندازد ".این یعنی اینکه به صورت ناخواسته یا شاید غیر مستقیم این فرد قصد دارد اعلام کند که ما همچنین نیرو و علمی داریم .مثلا فرمانده ناوچه جوشن ارتش ایران مامور حرکت به طرف یک سکوی نفتی در غرب سیری میشودکه مورد حمله نیروهای امریکایی قرار گرفته بود برای عملیات حفاظت از سکو و نجات خدمه در سالهای انتهای جنگ تحمیلی در خاطراتش می نویسد:"فرمانده مخابرات به من خبر داد که کل تجهیزات الکترونیکی از کار افتاده اند در بیست کیلو متری جزیره سیری .من و ایشان و ناوبر کل سیستمها را چک کردیم اما فهمیدیم مشکل از تجهیزات نیست .ما سالها بعد شاید 10 سال بعد فهمیدیم که این جنگ الکترونیک بوده. که در ان زمان برای ما ناشناخته بود." این مسئله را برای این گفتم که مدتی پیش فیلمی دیدم که یک متخصص در جزیره ای در اقیا نوس یک دستگاه الکترونیکی ساخته بود که کل جزیره را در یک مدار مغناطیسی قوی قرار داده بود و به همین دلیل قابل رصد توسط ماهواره ها نبود و تمام تجهیزات در ان منطقه دچار اختلال می شدن و خودش در حال تحقیقاتی در جزیره بود . این فیلم شاید یک فیلم تخیلی و کمی هم طنز باشد اما یک پیام دارد و ان هم اینکه ممکن است این فیلم به اصطلاح تخیلی بر گرفته از یک واقعیت باشد که توسط امریکاییها و حتی کشوری دیگر با تکنولوژی بالا درست شده باشد که معقول و شدنی به نظر می اید. در ضمن برای حقیر سوال است که این منطقه از زمان کشف امریکا در همان مکان قرار دارد چرا گزارشهایی از مفقود شدن کشتی ها در قبل از زمانی که یکی از دوستان اشاره کرده بودند وجود ندارد با توجه به اینکه برای سفر به شرق این راه و منطقه یک راه اساسی و مهم و در عین حال کوتاه بوده که 100%مورد توجه دریا نوردان ان زمان بوده چرا که دور زدن منطقه با ان کشتی های قدیمی نوعی وقت تلف کردن تلقی می شود . و اینکه تمام شواهد مستند و رسمی نیست و اثار دست کاری در اونها وجود داره شاید توسط سیاو مدارک قبل از سال 1900 هم بیشتر شبیه داستان و افسانه است تا واقعیات قابل لمس. در مورد مفقود شدن خود هوا پیما ها و کشتی های سیا هم می توان گفت که اگر غیر از این بود شک داشت و این روال طبیعی برای خوراندن این موضوع به دیگران است. لطفا بعد از درج نظرات مرتبط با یاپیک من در سایت به خود بنده هم پی ام بدهید. با تشکر opera :lol: :? :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه نشين هر چي گفتيد و شنيديد رو باور نكنيد!!! اين منطقه منطقه سنت كام امريكا بوده(سنترال كاماند) قلب سرزمين حياطي آمريكا خارج از خاكش!!! البته الان در نزديكي دوحه قطره ولي اين جزيره ها استرتژيك هستند . هنوزم امريكاييها از اونها به خوبي نگه داري ميكنند! مطمعن باشيد اگر اتفاق قابل اثباتي( از نظر عدله مردم پسند) وجود داشت تا حالا صد بار رو كرده بودند! در ضمن تلويزون هم خيلي چيزا ميگه نبايد كه همش رو باور كرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدا شما خیال کردید که یه همچین ماجرایی حقیقت داره ؟!! و کشورهای جهان هم از کنارش بی تفاوت گذشتن ؟!! بنظر من در این محدوده یکسری پایگاه نظامی و ازمایشگاه و .... وجود داره و برای اینکه مزاحمتی از جهت افراد عادی و ..... ایجاد نشه این داستان ها رو سرهم کردن جالبیشم اینجاست که اکثر تجحیزات مفقود شده در این محدوده نظامی و مال خود ایالات متحده هست . کلا امریکا از این پایگاه ها زیاد داره مثل Area 51 و .... که برای عموم عجیب هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
/درود/ /من هم کمو بیش همون گفته های آقای هیتلر رو شنیدم/ /ولی چیزی که مشخصه این هست که این چیزه آدی نیست نه از نظر واقعی و از نظر جغرافیایی مکانی بنظر دارای بحث است/ /در جایی که در تصرف و پوشش نیروهای آمریکایی هسن./ / ولی امید وارم از افراد این انجمن بحث هایی علمی تر و مستند تر بنویستند چون من درباره این موضوع تحقیقاتی وسیعی کردم ولی چیزی بدرد بخور پیدا نکردم./ /ممنون می شوم این مزرعه اطلاعات رو رونق بدید/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.