LAST-WAR

برجک تسلیحات هدایت شونده ضدتانک

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

فقط میخوام تشکر کنم بابت زحماتت خیلی استفاده کردم
فکر کنم با پیشرفت های خوبی که در زمینه تولید این نوع موشک های ضد تانک داشتیم بتونیم چنین محصولاتی که واقعا بهش احساس نیاز میشه رو راحت تولید کنیم fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این بالا رفتن برجک هم خیلی جالبه
اما خودمونیم با همه کاربردی که میتونه داشته باشه ،قیافش خیلی خیلی ضایع میشه! fi_lone_ranger
عرفان جان خسته نباشی میدونیم خیلی زحمت کشیدی دمت گرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تاو خيلي قديميه . آيا غربي ها اين سامانه رو اپديت كردن ؟ يا جايگزين بهتري جاش دارن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.

تاو یه سیستم هدایت شونده فوق العاده قدرتمنده که به خاطر قابلیتهای بالای اون، هنوز هم در اکثر کشورها از جمله خود امریکا استفاده میشه. بله. تاو چندین بار مورد بهینه سازی قرار گرفته و امروزه، چندین مدل از اون بر حسب نیاز، مورد استفاده نیروها قرار می گیره.

تاو بی و سی، جزو مهمترین بهینه سازی ها هستند. همچنین تاو دی با قابلیت نفوذ بیشتر هم ساخته شده. فکر می کنم قبلا تاپیکی در این مورد ایجاد شده. بهتره یه جستجو (البته از نوع دستی!) تو سایت انجام بدین.

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان تاو خيلي قديميه . آيا غربي ها اين سامانه رو اپديت كردن ؟ يا جايگزين بهتري جاش دارن؟[/quote]

تاو 1 قدیمیه. ولی تاو 2 و نمونه های ارتقا داده شده اش موشک های پیشرفته ی قدرتمندی هستن که به راحتی از پس بیشتر تانک های مدرن دنیا بر میان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عرفان جان دستت درد نکنه مقاله بسیار مفیدی بود . یک خودروی شناسایی سریع و ضد تانک با قابلیت شلیک سریع و پشت و سر هم ( بدون نیاز به لود دستی ) موشک ضد تانک در نیروهای نظامی ایران بسیار مورد نیاز است ! لانچر های موشک های تاو نصب شده روی جیپ هاو خودروهای تاکتیکی جابجایی سریعی دارند ولی در برابر اتش برگشتی از دشمن بسیار اسیب پذیر می باشند و لود دستی اونها زیر اتش دشمن خطرناک و زمان بر است . طراحی یک شاسی 4 چرخ ضد گلوله و سبک یا یک تیربار متوسط یا سنگین و لانچر های 4 تایی موشک ضد تانک و حدالامکان 2 لانچر ضد هوایی سبک می تونه مفید باشه .

نمونه این شاسی خودروی شناسایی مرزبانی که در تاپیک خودش بحث شد مفید است . البته برای بقا بیشتر این خودرو ها در میدان نبرد هم باید حفاظت هایی برای اونها در نظر کرفته بشه که کمترین اون استفاده از لانچر های نارنجک های دودزا است ! وسیله ای که روی تمام خودروهای نظامی انگلیسی در حال حاضر نصب و عملیاتی است !!! لانچر های 5 یا 6 تایی با پوشش تقریبا 360 درجه خودرو !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.