aminmessi

سرانجام جنگ ايران و آمريكا به روايت تحليلگر آمريكايي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]آقایmahdi42 با این حرفاتون ثابت کردید که مطالعه کمی دارید و از روی کینه ای که از گذشته دارید جواب میدهید و نه غزه نه لبنان در نوشته هاتون کاملا موج میزنه ! بحث حزب الله و ایران کاملا ایدئولوژیکیه و بر پایه اعتقادات عمیقی است نه بر پایه سطحی نگری های امثال شما که فکر میکنید همه چیز بر پایه پول هست ! عرض کردم مطالعه ندارید به خاطر چند دلیل مشهود در نوشته هاتون هست : اولا بروید تمام سخنرانی های سید مقاومت را گوش کنید که بارها اعلام کرده است که در صورت کوچکترین تجاوز به ایران به دفاع از ایران در برابر اسراییل با تمام قوا خواهد پرداخت . این یعنی وجود ایران و حزب الله با هم گره خورده است . در ضمن به قول دوستمون حزب الله سالهاست جیب شو از ایران جدا کرده است . و لطفا تخیلات خودتون را در مورد توان نظامی ایران به دیگران نسبت ندهید . ثانیا در مورد این صحبت هاتون در مورد نیروی هوایی لطفا به تاپیک های قبل سایت مراجعه کرده و نظرات دوستان را بخوانید که هیچکدام مثل حرف های شما فکر نمی کنند و نمیگویند که ما آمریکا را در هوا شکست می دهیم ! درمورد هدف قرار دادن ناوگان دریایی آمریکا فقط از آدم بی مطالعه این حرف ها بر میاد . موشک خلیج فارس دومین موشک بالستیک دریایی دنیاست که در چند سال گذشته جزو مهمترین تولیدات دفاعی ایران است که امتحانشو بخوبی پس داده است . یک چیز را هم بگویم که اگر آمریکا از موشک های دریایی ما نمی ترسید , بعد از آزمایش اژدر حوت ناو هواپیمابر خود را از خلیج فارس بیرون نمی برد ! و حرف آخر اینکه وجهه ی ما در جهان را امثال شما خراب کرده اند نه افتخاری مثل مقاومت لبنان و اگر همین حزب الله نبود تا الان اسراییل ایران را مورد هدف قرار میداد و اون موقع همین شماها فرش قرمز برایش پهن میکردید ! به قول یکی از مدیران سایت لطفا جوری نظر دهید که در آینده باعث خنده خودتون نشود ! و کسی هم درباره حمله به آمریکا صحبت نمیکند و در باره دفاع از ایران به بحث می پردازند .[/quote]
بله درسته که بحث حمله امریکا به ایران و دفاعه ایرانه ولی چرا ما باید کاری کنیم که به ما حمله بشه امریکا ثابت کرده اهل دیپلماسی هم هست ولی به موقعش اهل جنگ هم هست و وجهه ما رو در جهان تند روی هایه بی دلیل وبیش از حده که خراب میکنه حق طلبی خوبه و قابل ستایش ولی وقتی با تند روی همراه باشه باعث نابودیه شما منطقت مثله یکی از همین مدیران سایته که ازش نام بردین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجیبه ! کمک های ما به حزب الله تندروی هست و کمک های آمریکا به پژاک و جند الله و مناقین در راستای دیپلماسی هست ! در مورد نظرتون درباره منطق بنده قابل احترام هست و خدا هر کس را یک جور آفریده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]چرا ما باید مدام به فکر جنگ با امریکا باشیم جنگی نا برابر که نتیجه اش نابودیه زیر ساخت هایه ایرانه و رنج مردم این همه جنگ طلبی و مبارز طلبیدن تا به کجا تا به کی؟ :x[/quote]

کاملا باهات موافقم و معتقدم که هیچ سودی جز ویرانی برای ما نداره چون گرچه امریکا هم تلفات میده ولی در اصل ما ضربه میخوریم چون جنگ احتمالی تو کشور ماست وپایکاه های امریکایی تو کشور های عربی هستن و اگه اونا ضربه بخورن در حقیقت عرب ها خوردن icon_rolleyes
ودوستان اصرار دارن که فلان حزب لبنان که هرچند موافق ایرانه توانایی مبارزه با اسرائیل رو داره که خیلی ابلهانست[/quote]
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
هيچ كس دنبال جنگ نيست اما فكر مي كنيد اگر ما به جنگ با آمريكا فكر نكنيم آنها هم فكر نخواهند كرد ؟ تاريخ پر است از ماجراي كشورهايي كه به جنگ فكر نمي كردند و ناگهان خود را وسط معركه جنگ ديدند . بحث اصلي منافع هر كشور هست . آمريكا هرجا منافعش اقتضا كند دخالت مي كند با دليل يا بي دليل با مجوز يا بي مجوز . گرانادا چقدر به جنگ با آمريكا فكر مي كرد ؟ پاناما چقدر ؟ ولي هردو اشغال شدند كسي هم ككش نگزيد . اما وقتي جنگ با ايران مطرح مي شود هزاران هزار محاسبه بايد مدام به روز شوند و حساب هزينه و فايده از نو بشود و متخصصين استراتژي و تپوري بازي ها بايد دوباره شبيه سازي هايشان را انجام دهند تا دست آخر به اين نتيجه برسند كه فعلا جنگ با ايران ممكن نيست . عراق و افغانستان دو نمونه جنگهاي جديد آمريكا هستند هر دو نابود شدند ولي آخرش چه عايد آمريكا شد . اقتصادي ورشكسته و درب و داغان كه رپيس جمهورش با شعار خروج از عراق و افغانستان بر رقيب پيروز شد . آنها دوست دارند ولي فعلا توانش را ندارند . تا بعد از اين هم خدا بزرگ است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جنابIRIAFTOMCAT ‎‏ جان 20 یا 30 تا موشک !!!! خوب اگر آمریکا می دونست که اینقدر موشک داریم که نمی آمد سپر دفاع موشکی تو سراسر منطقه بزنه و سه سوته به ما حمله میکرد ! این هم جزو همون اظهارات نادر در سایت هست .[/quote]
منظورم 20 یا 30تا موشک از نوع سجیل یا شهاب بود انواع دیگه شاید بیشتر باشه که اگه باشه هم تاثیری تو جنگ ندارن. شلیک چنتا موشک غیر دقیق که اکثرا دقت بیشتر از یک کیلومتر دارن چه فایده ای داره؟ وما میخوایم این موشکها رو به کجا شلیک کنیم؟به آمریکا؟! عربستان؟عراق؟ترکیه؟به کجا؟ در مورد اون موشک بالستیک ضد کشتی هم بگم این موشک هنوز تو یه جنگ عملی استفاده نشده با ید یه چنتاشو بدیم به بروبچ حزب الله لبنان رو کشتی های این اسرائیلی های آدم کش تست کنن تا مطمئن بشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جااان ! CEP‏ یک کیلومتری ! مگه کاتیوشا می خوا هیم شلیک کنیم . در ضمن این موشک ها فقط به پایگاه های نظامی شلیک قراره بشه و ایران هم بارها به کشورهای میزبان این پایگاه ها اینو اعلام کرده که در همین راستا قطر هر روز میگه که ما به آمریکا اجازه نمیدهیم که از پایگاه هوایی قطر به ایران حمله کند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عجیبه ! کمک های ما به حزب الله تندروی هست و کمک های آمریکا به پژاک و جند الله و مناقین در راستای دیپلماسی هست ! در مورد نظرتون درباره منطق بنده قابل احترام هست و خدا هر کس را یک جور آفریده است[/quote]
دوست عزیز من کی گفتم کمک ما به حزب الله تند روی هست اتفاقا باعث افتخار هم هست منظور من شاخ و شونه کشیدن هایه مداوم برخی سران حکومتی هست وگر نه اگر بشه به چیزی افتخار کرد همون بر و بچه هایه جان بر کف حزب الله هستن پس اول درست راجع به حرف من فکر کنید بعد جواب بدین تا باعث بد فهمی نشه و در ضمن اون دوستی که گفتن امریکا ورشکسته است باید بگم امریکا در بدترین حالت اقتصادی باز هم خیلی قویه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آقایmahdi42 با این حرفاتون ثابت کردید که مطالعه کمی دارید و از روی کینه ای که از گذشته دارید جواب میدهید و نه غزه نه لبنان در نوشته هاتون کاملا موج میزنه ! بحث حزب الله و ایران کاملا ایدئولوژیکیه و بر پایه اعتقادات عمیقی است نه بر پایه سطحی نگری های امثال شما که فکر میکنید همه چیز بر پایه پول هست ! عرض کردم مطالعه ندارید به خاطر چند دلیل مشهود در نوشته هاتون هست : اولا بروید تمام سخنرانی های سید مقاومت را گوش کنید که بارها اعلام کرده است که در صورت کوچکترین تجاوز به ایران به دفاع از ایران در برابر اسراییل با تمام قوا خواهد پرداخت . این یعنی وجود ایران و حزب الله با هم گره خورده است . در ضمن به قول دوستمون حزب الله سالهاست جیب شو از ایران جدا کرده است . و لطفا تخیلات خودتون را در مورد توان نظامی ایران به دیگران نسبت ندهید . ثانیا در مورد این صحبت هاتون در مورد نیروی هوایی لطفا به تاپیک های قبل سایت مراجعه کرده و نظرات دوستان را بخوانید که هیچکدام مثل حرف های شما فکر نمی کنند و نمیگویند که ما آمریکا را در هوا شکست می دهیم ! درمورد هدف قرار دادن ناوگان دریایی آمریکا فقط از آدم بی مطالعه این حرف ها بر میاد . موشک خلیج فارس دومین موشک بالستیک دریایی دنیاست که در چند سال گذشته جزو مهمترین تولیدات دفاعی ایران است که امتحانشو بخوبی پس داده است . یک چیز را هم بگویم که اگر آمریکا از موشک های دریایی ما نمی ترسید , بعد از آزمایش اژدر حوت ناو هواپیمابر خود را از خلیج فارس بیرون نمی برد ! و حرف آخر اینکه وجهه ی ما در جهان را امثال شما خراب کرده اند نه افتخاری مثل مقاومت لبنان و اگر همین حزب الله نبود تا الان اسراییل ایران را مورد هدف قرار میداد و اون موقع همین شماها فرش قرمز برایش پهن میکردید ! به قول یکی از مدیران سایت لطفا جوری نظر دهید که در آینده باعث خنده خودتون نشود ! و کسی هم درباره حمله به آمریکا صحبت نمیکند و در باره دفاع از ایران به بحث می پردازند .[/quote]

اقای امین مسی این را اول بگویم که اصولا ادم کینه ای نیستم و با فکر ودیدگاه باز به سراغ موضوعات میروم.

دوم توصیه میکنم نحوه مطالعه خود را تغیر دهید چون به تنگ نظری شما منجر شده و بر عکس من شما با مطالعه یک کتاب به راحتی شستشوی مغزی میشوید و تمام نظرات گذشته خود را فراموش میکنید که در مورد من اینطوریست که چند کتاب را مطالعه کرده بعد به یک جمع بندی واقع گرایانه میرسم نه اینکه با تولید یک موشک خود راگم کنم و ادعای ابر قدرتی سر دهم .
ثانیا امثال شما تا در منطق کم میاورند بحث را شخصی کرده و به انتقاد از شخص من میپردازید که نشان از تنگ نظری شماست که برادرانه توصیه میکنم کلا شیوه زندگی خود را تغیر دهید.

...........................................................................................................................
از دوستان استدعا دارم بحث را ادامه ندهند چون کم کم دارد بحث شخصی میشود که من اصلا دلم نمیخواست اینطور شود . چون تا هر حرفی میزنم که به مزاقشان خوش نمی اید شروع به توهین و تمسخر و ......میکنن که دیگر به خودم اجازه نمیدهم که جواب دهم چون در این سایت با کاربران حرفه ای حیف است چنین حرف هایی ان هم از سوی چنین افرادی که ادعای خدا و پیغمبر میکنن و ما را کافر میدونن مطرح شود. متاسفانه شما دارین با اغراق در توانایی های خودمون دارین به کشور ضربه میزنین و باعث غرور کاذب میشین
...........................................................................................................................
اقایان من شجاعت این را دارم که بگویم [size=18]معذرت میخوام.[/size]
اقاما کافرم
ما سرباز امریکا هستم
ما عناصر منافق هستیم
شما دلسوزان ایران
شما سربازان امام زمان ولی ما دجال
ایا به نتیجه دلخواهتان رسیدید؟
الحمد لله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جااان ! CEP‏ یک کیلومتری ! مگه کاتیوشا می خوا هیم شلیک کنیم . در ضمن این موشک ها فقط به پایگاه های نظامی شلیک قراره بشه و ایران هم بارها به کشورهای میزبان این پایگاه ها اینو اعلام کرده که در همین راستا قطر هر روز میگه که ما به آمریکا اجازه نمیدهیم که از پایگاه هوایی قطر به ایران حمله کند .[/quote]
بیش از یک کیلومتر. موشکهای بالستیک دقت عمل پایینی دارن مخصوصا اگه برد زیادی داشته باشن مگر اینکه با ماهواره هدایت بشن. ما ماهوارمون کجا بود؟ اگرم ماهواره داشتیم چقدر دقت داشت؟ موشک روس توپول ام 1 که با گلوناس هدایت میشه دقتش 200 متره. اونوقت شهاب یا سجیل... ما برای حمله به اهداف آمریکا تو منطقه نیاز به تسلیحات دقیق داریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستاني كه ميگن نبايد به حزب الله كمك ميكرديم در اشتباه هستن!
برادرا ! صرف نظر از اشتراكات مذهبي كه داريم در واقع جهت بازدارندگي از حمله غرب هم ، به حزب الله نياز داريم تا كم كم خودمونو از لحاظ علمي و اقتصادي و نظامي بكشيم بالا و بتونيم به معناي واقعي كلمه مستقل بشيم .
ولي متاسفانه سياست ما اشتباه بوده(مخصوصا در اين 6 سال اخير) در واقع ما با استفاده از كلمات و جمله هاي تهاجمي خودمون رو بعنوان كشور متخاصم نشان داديم. icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم از شما معذرت میخوام ولی در مورد نظرتون درباره شست و شوی مغزی فقط میگویم متاسفم برای تفکر به اصطلاح روشنفکرانه شما و متاسفم که همیشه واقع گرایی را می گویید تعصب و غرور کاذب .از اظهار لطفتون به خودتون هم ناراحت شدم که چگونه در ذهنتان به این رسیدید . موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منم از شما معذرت میخوام ولی در مورد نظرتون درباره شست و شوی مغزی فقط میگویم متاسفم برای تفکر به اصطلاح روشنفکرانه شما و متاسفم که همیشه واقع گرایی را می گویید تعصب و غرور کاذب .از اظهار لطفتون به خودتون هم ناراحت شدم که چگونه در ذهنتان به این رسیدید . موفق باشید[/quote]

لطفا بحث رو ادانه نده چون خودمونی بگم که جهابعالی جنبه بحث منطقی رو نداری و هرچی میگیم شما به ما میپری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستاني كه ميگن نبايد به حزب الله كمك ميكرديم در اشتباه هستن!
برادرا ! صرف نظر از اشتراكات مذهبي كه داريم در واقع جهت بازدارندگي از حمله غرب هم ، به حزب الله نياز داريم تا كم كم خودمونو از لحاظ علمي و اقتصادي و نظامي بكشيم بالا و بتونيم به معناي واقعي كلمه مستقل بشيم .
ولي متاسفانه سياست ما اشتباه بوده(مخصوصا در اين 6 سال اخير) در واقع ما با استفاده از كلمات و جمله هاي تهاجمي خودمون رو بعنوان كشور متخاصم نشان داديم. icon_rolleyes[/quote]
منم با حرف شما موافقم. گناه کمک نکردن به حزب الله به اندازه گناه شیعیانی که به اما حسین ع کمک نکردن. اونا از شیعیان هستن و وظیفه شرعی ما هستش که در مقابل این یزید صفتان بهشون کمک کنیم. اما در مورد کشورهای عربی اهل سنت موفق نیستم. دشمنی این عربهای سنی با ما ایرانیهای علوی دوست دار اهل بیت پیامبر ص به مراتب بیشتر از صهیونیستها و غربیهای ملعون هستش. لطفا سوء تفاهم نشه من اعراب اهل سنت رو گفتم. نه همه اهل سنت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چشم عزیز . بگذار بقیه بخونند و قضاوت کنند . منم به خاطر این یک کم تند رفتم چون شما تند رفتین .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه قانون است که می گه اگه می خواهید چیزی را بررسی کنید مزایا و معایب آن را بنویسید و به صورت فرض را پیش رو را تا آخر بروید و نتیجه را بنویسید و با خواسته خود مقایسه نمایید
کمک به حزب الله باعث شد جنگ از مرزها ما دور شود و دشمن گیر یکی دیگر بیفتد (+)
از طرفی از نظر بین المللی باعث تقویت تحریم ها علیه ما شد که نتیجه اش روی برنامه هسته ای ظاهر گردید (-)
باز هم هست که خودتون گفتین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.