mahdi42

آبدیت اطلاعات درمورد توانایی ارتش های مهم منطقه (بی طرفانه و منصفانه)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

برادرnimah كي گفته اواكس ميتونه 400 هواپيما رو هدايت كنه اين اشتباهه يك هواپيماي هاواكس ميتونه در شرايط خوب بين 30 تا 40 جنگنده رو همزمان هدايت كنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]علی75 راس میگه!تعداد میگهای ما بین 8 تا (افاضات جناب گلدن کراون)تا 143فروند تخمین زده میشه icon_cheesygrin من خودم48تا رو بیشتر احتمال میدم چون فقط تبریز و تهران اسکادران شکاری میگ29 دارند(اگه بوشهر هم داشته باشه72تا صحیح تر میشه)[/quote]

سلام یه عکس هایی از نمایشگاه نیروی هوایی تو پادگان هوایی دزفول بود ، توش میگ 29 وجود داشت ( فکر نکنم برای یه نمایش ساده ی عیدانه برن میگ 29 رو جابه جا کنند )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من تو يه مجله نظامي معتبر خوندم كه خود روسها اعلام كرده بودن ايران سومين دارنده ميگ -29 در دنيااست.[/quote]
من هم همین سرتیتر رو یکی از صفحات جنگ افزار خوندم اما یه سال بعد اونا تو یکی از مقالات تعداد رو 12+6 عنوان کردند که دوازده تاشون مدل تک سرنشینه هست
من 48 تا رو محتمل تر میدونم اما تو چند تا از منابع smt هم به لیست اضافه کردند.ولی 72 تا هم احتمال داره

اصلا شما می فهمید 400 تا فایتر یعنی چی؟ اصلا می فهمید چه هماهنگی بزرگی می خواد اعراب تو کل عمرشون بیشتراز 100 هواپیما نتونستند با هم پرواز بدند بعد اونوقت 400 تا هواپیما همزمان به ایران حمله کنه ؟؟ اسراییل با اون همه ادعاش بیشتر از 350تا نتونست بلند کنه ..............

جناب شما اگه اطلاعاتتون رو در مورد آواکس افزایش بدید میفهمید که از 5 تا آواکس عربستان یکیش برای هدایت 400 تا کافیه
با تشکر[/quote]
بهتره شما یکم اطلاعات تون رو افزایش بدید من نمی دونم شما در مورد اواکس حرف می زنید اما رادار Phalcon اسراییل هم همچین توانایی نداره !! نکنه این رادار رو خود شما برای اونها ساختید icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادرnimah كي گفته اواكس ميتونه 400 هواپيما رو هدايت كنه اين اشتباهه يك هواپيماي هاواكس ميتونه در شرايط خوب بين 30 تا 40 جنگنده رو همزمان هدايت كنه.[/quote]
بله ببخشید درده گرسنگیه دیگه icon_cheesygrin
البته این تعداد که شما گفتید رو میتونه شناسایی کنه و احتمالا توانایی هدایت 50 60 تا جنگنده رو داره
به هر حال میشه 300 تا جنگنده رو با اونا پوشش داد که خیلی بد نیست
اون صد تا هم میمونه برای جنوب که با رادار زمینی میشه هدایتشون کرد
لازم به ذکره که این 5 تا به سفارش ایران بوده که امریکایه ...... سرمون کلاه گذاشتن به این شیوخ .... عرب سپردن.
درضمن دوستان به خدا نه ریشه ی عرب دارم و نه از اونا خوشم میاد ولی اینکه توانایی بالا ی هواییشون رو دست کم بگیریم دور از انصافه
با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بله ببخشید درده گرسنگیه دیگه Mr. Green
البته این تعداد که شما گفتید رو میتونه شناسایی کنه و احتمالا توانایی هدایت 50 60 تا جنگنده رو داره
لازم به ذکره که این 5 تا به سفارش ایران بوده که امریکایه ...... سرمون کلاه گذاشتن به این شیوخ .... عرب سپردن.
[/quote]
به همین راحتی !!!!!!!!!!!!!!! ایران و پدافندش و هواپیماهش هم که بوق تشریف دارند نه؟؟ icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بله ببخشید درده گرسنگیه دیگه Mr. Green
[/quote]
به همین راحتی !!!!!!!!!!!!!!! ایران و پدافندش و هواپیماهش هم که بوق تشریف دارند نه؟؟ icon_cheesygrin[/quote]
کی این حرف رو زده من میگم آواکسشون این تونایی ها رو داره.
اونها هم بدون دادن تلفات سنگین نمیتونند این کار رو کنند ولی میتونند موفق بشند
در ضمن تیکه آخر اون پستتون از نظر من فحش طلقی میشه دفعه بعد تکرار کنی یه چی پست میدم دیگه با دیگران این طوری صحبت نکنی به تعداد پستات هم کاری ندارم icon_smile icon_cool :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به همین راحتی !!!!!!!!!!!!!!! ایران و پدافندش و هواپیماهش هم که بوق تشریف دارند نه؟؟ [/quote]

علي جان بيخود خودت رو خسته نكن ، فایده نداره ! icon_cheesygrin
راستی لینک رو هم پیدا کردم ! واست فرستادم ! icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]علی75 راس میگه!تعداد میگهای ما بین 8 تا (افاضات جناب گلدن کراون)تا 143فروند تخمین زده میشه icon_cheesygrin من خودم48تا رو بیشتر احتمال میدم چون فقط تبریز و تهران اسکادران شکاری میگ29 دارند(اگه بوشهر هم داشته باشه72تا صحیح تر میشه)[/quote]

سلام یه عکس هایی از نمایشگاه نیروی هوایی تو پادگان هوایی دزفول بود ، توش میگ 29 وجود داشت ([color=#FF0000] [/color][color=#FF0000]ف[/color][color=#FF0000]ک[/color][color=#FF0000]ر[/color][color=#FF0000] [/color][color=#FF0000]ن[/color][color=#FF0000]ک[/color][color=#FF0000]ن[/color][color=#FF0000]م[/color][color=#FF0000] [/color][color=#FF0000]ب[/color][color=#FF0000]ر[/color][color=#FF0000]ا[/color][color=#FF0000]ی[/color][color=#FF0000] [/color][color=#FF0000]ی[/color][color=#FF0000]ه[/color][color=#FF0000] [/color][color=#FF0000]ن[/color][color=#FF0000]م[/color][color=#FF0000]ا[/color][color=#FF0000]ی[/color][color=#FF0000]ش[/color][color=#FF0000] [/color][color=#FF0000]س[/color][color=#FF0000]ا[/color][color=#FF0000]د[/color][color=#FF0000]ه[/color][color=#FF0000] [/color][color=#FF0000]ی[/color][color=#FF0000] [/color][color=#FF0000]ع[/color][color=#FF0000]ی[/color][color=#FE0001]د[/color][color=#FD0103]ا[/color][color=#FC0205]ن[/color][color=#FB0206]ه[/color][color=#FA0308] [/color][color=#F9030A]ب[/color][color=#F8040C]ر[/color][color=#F7050E]ن[/color][color=#F60510] [/color][color=#F50612]م[/color][color=#F40613]ی[/color][color=#F30715]گ[/color][color=#F20817] [/color][color=#F00819]2[/color][color=#EF091B]9[/color][color=#EE0A1D] [/color][color=#ED0A1E]ر[/color][color=#EC0B20]و[/color][color=#EB0B22] [/color][color=#EA0C24]ج[/color][color=#E90D26]ا[/color][color=#E80D28]ب[/color][color=#E70E2A]ه[/color][color=#E60E2B] [/color][color=#E50F2D]ج[/color][color=#E4102F]ا[/color][color=#E21031] [/color][color=#E11133]ک[/color][color=#E01235]ن[/color][color=#DF1236]ن[/color][color=#DE1338]د[/color][color=#DD133A] [/color][color=#DC143C])[/color][/quote]

متوجه منظورتون نميشم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
قراره این نبرد هوایی سریع و برق آسا باشه .... اگه بخوان 400 تا رو با هم بلند کنند همین درست کردن فورمیشن این همه هواپیما خودش زمان می بره ....

در ضمن این تاکتیکی که شما می فرمائید برای جنگ زرهی اونم بیشتر از نوع جنگ جهانی دوم کاربر داشت ، همین حالا هم گروه های زرهی در دسته های بیستایی به صورت کنترل شده حمله می کنند ، اونوقت شما می گید 400 تا جنگنده رو به پرواز در بیارن !؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
قراره این نبرد هوایی سریع و برق آسا باشه .... اگه بخوان 400 تا رو با هم بلند کنند همین درست کردن فورمیشن این همه هواپیما خودش زمان می بره ....

در ضمن این تاکتیکی که شما می فرمائید برای جنگ زرهی اونم بیشتر از نوع جنگ جهانی دوم کاربر داشت ، همین حالا هم گروه های زرهی در دسته های بیستایی به صورت کنترل شده حمله می کنند ، اونوقت شما می گید 400 تا جنگنده رو به پرواز در بیارن !؟[/quote]
سلام برادرم شما نظرتون درباره ی جنگ خلیج فارس چیه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره، داداش تو پارتیت کلفته برام جایی کار ردیف کن که نفهمن نفوذی هستم.
.................................
اگه ما 400 mig 29 داشته باشیم بدرد نمی خورن!!! چون به قول nimah خان عربستانی ها f15 دارن اون فرق میکنه، f15 خلبان نداشته باشه خودش تشخیص میده دشمن کیه و میزنتش!!!
دیگه نمی یاد نمیگه که اگه یه بمب بخوره کنار این وهابی ها پادشاهشون کوچ میکنه میره یه جای دیگه به عنوان تعطیلات!!! بعدش کشور بدون فرمانده میمونه و...
این فکر میکنه اون 400 جنگنده از عربستان پا میشن میان ایران رو ویران میکنن بعدش از شمال ایران میرن روسیه سوخت گیری میکنن بعد میرن به خونه ی نداشته ی خودشون! چی شد چی نشد یه جای فرود هم نیست محض رضای خدا، همه ی فرودگاه ها نابود شدن!
..................................
NIMAH جان اطلاعات ایران اونقدر قوی هست که قبل از حمله به ایران می فهمن که کی می خواد چیکار کنه!
بعدشم حمله به ایران یه چیزی میخواد به نام چاشنی(خا....) که کسی اونو برای حمله به ایران نداره حتی اون آمریکا.
دشمن قویه ما نمیگیم قوی نیست ، نیروی هوایی بروزی داره اما فکر کنی که یه شبه آسمون ایران پر میشه از جنگنده های دشمن ، اشتباه کردی .
در ضمن چرا هر کشوری رو روبه روی ایران قرار میدی مخصوصا نیروی هوایی اونو یعنی اینقدر ما ماستیم!
چطور تو نگران غرور مردم افغانستان هستی اما به غرور کشور خودت اهمیت نمیدی؟
همه چیز دون هم هستی دیگه ما نباید هیچ حرفی بزنیم!
ببخشید موجب ناراحتیت شدیم.
....................................
دوستان در مورد توانایی های ارتش اردن کمی بحث کنن
چون به نظر من این تنها کشور عربی هست که بیشتر رو پایه خودش ایستاده و پادشاهشونم تن پرور نیست و اهل جنگه!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کی این حرف رو زده من میگم آواکسشون این تونایی ها رو داره.
اونها هم بدون دادن تلفات سنگین نمیتونند این کار رو کنند ولی میتونند موفق بشند
در ضمن تیکه آخر اون پستتون از نظر من فحش طلقی میشه دفعه بعد تکرار کنی یه چی پست میدم دیگه با دیگران این طوری صحبت نکنی به تعداد پستات هم کاری ندارم [/quote]
تقصیر خودته وقتی میای مشخصات اواکسی رو میدی که الان که چه عرض کنم شاید تا 50 سال اینده هم ساخته نشده خوب چی بگم گفتم شاید.............
[quote]راستی لینک رو هم پیدا کردم ! واست فرستادم ! Mr. Green
[/quote]
ممنون
[quote]سلام برادرم شما نظرتون درباره ی جنگ خلیج فارس چیه؟؟[/quote]
شما نظرتون چیه ؟ شما فکر کردید جرج بوش صبح از خواب بیدار شد اومد پشت بیسیم گفت اقا هرچی هواپیما هست مثله مور ملخ برزید عراقو بزنید
نه خیر داداش امریکا تا مطمئن نشه که ایران حتی دیگه یک سام2 نداره هم اینکار رو نمی کنه شما چی فکر کردید ها؟؟ در ابتدا کار این جنگ رادار های عراقی به وسیله موشک های ضدرادار ماوریک واپاچی وهمچنین اواکس ها یا نابود شدند یا مختل در واقع عراق کور شد سپس جنگنده ها برای بمباران فرودگاه ها ومراکز حساس بلند شدند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="Salem"]آره، داداش تو پارتیت کلفته برام جایی کار ردیف کن که نفهمن نفوذی هستم.
.................................
اگه ما 400 mig 29 داشته باشیم بدرد نمی خورن!!! چون به قول nimah خان عربستانی ها f15 دارن اون فرق میکنه، f15 خلبان نداشته باشه خودش تشخیص میده دشمن کیه و میزنتش!!!
دیگه نمی یاد نمیگه که اگه یه بمب بخوره کنار این وهابی ها پادشاهشون کوچ میکنه میره یه جای دیگه به عنوان تعطیلات!!! بعدش کشور بدون فرمانده میمونه و...
این فکر میکنه اون 400 جنگنده از عربستان پا میشن میان ایران رو ویران میکنن بعدش از شمال ایران میرن روسیه سوخت گیری میکنن بعد میرن به خونه ی نداشته ی خودشون! چی شد چی نشد یه جای فرود هم نیست محض رضای خدا، همه ی فرودگاه ها نابود شدن!
..................................
NIMAH جان اطلاعات ایران اونقدر قوی هست که قبل از حمله به ایران می فهمن که کی می خواد چیکار کنه!
بعدشم حمله به ایران یه چیزی میخواد به نام چاشنی(خا....) که کسی اونو برای حمله به ایران نداره حتی اون آمریکا.
دشمن قویه ما نمیگیم قوی نیست ، نیروی هوایی بروزی داره اما فکر کنی که یه شبه آسمون ایران پر میشه از جنگنده های دشمن ، اشتباه کردی .
در ضمن چرا هر کشوری رو روبه روی ایران قرار میدی مخصوصا نیروی هوایی اونو یعنی اینقدر ما ماستیم!
چطور تو نگران غرور مردم افغانستان هستی اما به غرور کشور خودت اهمیت نمیدی؟
همه چیز دون هم هستی دیگه ما نباید هیچ حرفی بزنیم!
ببخشید موجب ناراحتیت شدیم.
....................................
دوستان در مورد توانایی های ارتش اردن کمی بحث کنن
چون به نظر من این تنها کشور عربی هست که بیشتر رو پایه خودش ایستاده و پادشاهشونم تن پرور نیست و اهل جنگه!![/quote]
................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
ترور مرور بلدی؟؟ icon_cheesygrin icon_smile
دوست من من خیلی خیلی خیلی کم در مورد هوانوردی نظامی اطلاعات دارم و بقیه ی قسمت ها فقط نظر میدم یا به قول دوستان میپرونم شما هم از گفته های من انتقاد کنید بهتره تا اینکه از نگفته های من
در مورد برد جنگنده ها هم باید عرض کنم f-15 بردش از 2000 تا بیشتره و اصولا به روسیه نیازی ندارند
مورد دیگه هم اینکه مقایسه نظامی بسیار متفاوت از تتحلیل نظامی هست که ....
در مورد تحلیل جنگ باید بگم حق باشماست موشک های ایرانی میتونه حسابی اعراب رو به دردسر بندازه.همینطور جنگندهاشون برای ما که اگه فکری بکنیم و چارشو پیدا کنیم اینشا.. از پسشون برمیایم
در مورد توهین به ملل هم باید بگم این کار یعنی توهین به خودتون و کشورتون مخصوصا اگه افغانستان باشه جون من اونا رو شبه هموطن میدونم.از نظر من شما هم زیاد به غرور کشور وملت ایران اهمیت نمیدید چون وقتی انبوه فحش هارو به هموطنتون البته اگه مارو حتی انسان حساب کنی نثار میکنید از قبیل :وطن فروش_ صهیونیست_ترسو_بزدل_مغرور_همه چیز دان و .......
دیگه حق دارید به افغانی ها هم اینقدر بد و بیراه میگید.
به هر حال من به علت کار های نکرده ام از شما عذر میخوام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در جنگ اول خلیج فارس 200جنگنده سقوط کرده بودند که یکیش در داگفایت چیز شد

در جنگ دوم که عراق پدافندی نداشت اتفاق خاصی رخ نداد icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]:وطن فروش_ صهیونیست_ترسو_بزدل_مغرور_همه چیز دان و ....... [/quote]
من یه جا بهت گفتم ستون پنجمی همین! بعدشم محل شما ، همه چیز دون رو فحش میدونن
آنچه که عیان هست چه حاجت به بیان هست
چرا خودتو کل مردم ایران میدونی؟
حساب کار منافقین و... با مردم ایران جداست ، شما لطف کن حرف هایی که اونا میزنن تکرار نکن و هی تو سر ایران نکوب من دیگه بهت از این به قول خودت فحش ها ندم icon_cheesygrin
[quote]دیگه حق دارید به افغانی ها هم اینقدر بد و بیراه میگید. [/quote]
جان من یعنی من اینقدر بد و بیراه به افغانستانی ها گفتم؟!!
یکی رو بهم نشون بده
[quote]دوست من من خیلی خیلی خیلی کم در مورد هوانوردی نظامی اطلاعات دارم [/quote]
پس لطف کن دیگه از این نظر ها نده که داد همه رو در بیاری!
[quote]به هر حال من به علت کار های نکرده ام از شما عذر میخوام[/quote]
دیگه چیکار مونده نکنی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.