NavideZohour

پیشگویی قرآن کریم در مورد نابودی رژیم صهیونیستی در سال 1443(100 در صد مستند)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]از آیه ی 2 تا 104 سوره ی بنی اسراییل 1443 آیه وجود دارد که اگر با سال نزول سوره ی بنی اسراییل به میلادی یعنی 621 جمع کنیم میشود 2022[/quote]
واقعا خیلی مضحکه ! .

چرا از آیه 2 تا 104 چرا تا 111 نباشه ؟
[quote]ببین اگر متنو خونده بودی اصن این چیزا رو نمیگفتی خدا گفته زمان که وعده ی آخر انتقام فرا رسد چه میشود؟؟؟قدس فتح میشود.حالا برای اینکه سالش رو مشخص کنه اولین کلمه جمله که به معنی فتح هست رو 76 قرار داده که ضرب 19 میشه 1444.اگر بخایم بث کنیم خدا چرا اینکارو کرده چرا اینکارو نکرده شاید به نتیجه نرسیم اما معمولا کاری که انجام میشود تاریخ دارد.=و و چون وعدهی انتقام نهایی فرا رسد در سال 76*19 قدس فتح خواهد شد.
[/quote]
این حرفتون یجور سفسطه است ..

بنده 27 سالم هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای اینکه شماها تالا متن قرآن رو نخوندین و نمیدونین چیه.احتمالا سناتونم پایینه.
چرا خودشم!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش واریو قکرک ردم سنت کمه داری یه چیزی میگی بیا یاهو توجیت کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی نمیتونن جواب بدن طرف رو زیر سوال میبرند و میگن نمیدونه قرآن چیه
توهین ها و تکفیرهات هم فقط بار گناهان ما رو سبک میکنه و بار گناهان خودت رو سنگین میکنه

اصلا بر فرض سنش کم بود،چه ربطی داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وقتی نمیتونن جواب بدن طرف رو زیر سوال میبرند و میگن نمیدونه قرآن چیه
توهین ها و تکفیرهات هم فقط بار گناهان ما رو سبک میکنه و بار گناهان خودت رو سنگین میکنه[/quote]
سوره ی 2 تا 104 درباره ی بنی اسراییل هست.
این چیزی که من میگم از روز روشن تر هست.شماها فقط زحمت نمیدین معجزه ی قرآن رو بخونین و قبول کنین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا این ضرب و تقسیم ها از کجا اومدند؟
کی کشفشون کرده؟
مثلا من هم یه سوره بردارم از تعداد آیاتش رادیکال بگیرم ضرب در 114 کنم بعد بگم در فلان سال فلان اتفاق میفته
بعد این رو یه مسئله قطعی بگیرم
بعد اون اتفاق نیفته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وقتی نمیتونن جواب بدن طرف رو زیر سوال میبرند و میگن نمیدونه قرآن چیه
توهین ها و تکفیرهات هم فقط بار گناهان ما رو سبک میکنه و بار گناهان خودت رو سنگین میکنه

اصلا بر فرض سنش کم بود،چه ربطی داره؟[/quote]
بچه 14 15 ساله هر چی بهش بگی که متوجه نمیشه منم که از سنای شما خبر ندارم اینجا ممکنه از 10 ساله عضو باشه تا 50 ساله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گفتیم که سوره کهف ارتباط تنگاتنگی با زوال اسرائیل دارد
آیات مربوط به اصحاب کهف قبل از آیه 26 خاتمه می یابد. آیه 26 سوره کهف در حقیقت آیه 2166 قرآن است. در این عدد نیز اشاره ای هست به زوال اسرائیل در سال 2022.
به این ترتیب که اگر این عدد را تقسیم کنیم بر عدد 19 عدد 144 بدست می آید. حال ببینیم عدد 144 چیست. این عدد مساویست با کلمه للمیلد(میلادی). و عجیب آنست که اگر این عدد را از عدد 2166 کم کنیم دقیقا 2022 باقی میماند که حاکی ازآن است که خداوند نه تنها به سال 2022 اشاره میکند بلکه برای رفع هر گونه شک و شبهه ای حتی به میلادی بودن آن نیز اشاره میکند.
2166÷19 =144
144+2022 = 2166
144 مساویست با کلمه للمیلد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا ما امدیم واسراییل قبل از این سال نابود شد آن وقت تکلیف چیست؟

از کی تا حالا قرآن چنین وعده وعیدهایی می ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یادم هست زمان 11سبتامر یکی از معلمامون اومده بود و به همین صورت 11سبتامر رو با اعداد و ارقام و آیات قرآن برای ما نشان می داد و میگفت که قرآن اونو پیش بینی کرده حالا شماید.... خودتونید ....خودتونید.....

پس ما همگی بریم پی کارمون تا سال 2022!!!!!!!!!!!!چرا الکی خودمون رو گرفتار کنیم !!!!!!!قرآن خودش کار اسراییل رو یک سره میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

این اراجیف چیه دیگه..........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اصلا این ضرب و تقسیم ها از کجا اومدند؟
کی کشفشون کرده؟
مثلا من هم یه سوره بردارم از تعداد آیاتش رادیکال بگیرم ضرب در 114 کنم بعد بگم در فلان سال فلان اتفاق میفته
بعد این رو یه مسئله قطعی بگیرم
بعد اون اتفاق نیفته[/quote]
من نمیدنم شماها چی فکر میکنین.ولی هر چی دوست دارین فکر کنین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حالا ما امدیم واسراییل قبل از این سال نابود شد آن وقت تکلیف چیست؟

از کی تا حالا قرآن چنین وعده وعیدهایی می ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یادم هست زمان 11سبتامر یکی از معلمامون اومده بود و به همین صورت 11سبتامر رو با اعداد و ارقام و آیات قرآن برای ما نشان می داد و میگفت که قرآن اونو پیش بینی کرده حالا شماید.... خودتونید ....خودتونید.....

پس ما همگی بریم پی کارمون تا سال 2022!!!!!!!!!!!!چرا الکی خودمون رو گرفتار کنیم !!!!!!!قرآن خودش کار اسراییل رو یک سره میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

این اراجیف چیه دیگه..........[/quote]
خوشحالم بین اینهمه آدم ,جاهل نیستم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برای اینکه شماها تالا متن قرآن رو نخوندین و نمیدونین چیه.احتمالا سناتونم پایینه.
چرا خودشم!![/quote]متوجه این حرفتون نمیشم ! چرا وقتی ادله قابل پذیرش ندارین رو به سفسطه میارین ؟

سوالات من رو پاسخ بدین ..

چرا این لغات انتخاب شدن و چرا نباید لغات دیگری رو انتخاب کرد ؟

جوابی که مشخصه : تاریخ مورد نظر ما رو نمیدن ! حالا لزوم این علم چیه ؟ مطمئن باشین اگر ملتهای مسلمان هیچ حرکتی در صحنه عمل انجام ندن و حکامشون همچنان به خیانت به اسلام مشغول باشن 2022 میشه 2222 و اسراییل پا برجاست و حتی اگر از درون هم از هم بپاشه که الان هم اینطور هست ! وقتی هیچ کس کاری انجام نده این رژیم پابرجا خواهد ماند ......

[quote]سوره ی 2 تا 104 درباره ی بنی اسراییل هست.
این چیزی که من میگم از روز روشن تر هست.شماها فقط زحمت نمیدین معجزه ی قرآن رو بخونین و قبول کنین.[/quote]
بفرمایین بطور مثالی آیات 9 10 11 12 13 و .... چه ارتباطی به بنی اسراییل دارند ! خصوصا این آیه 12 و ..:

«12» وَجَعَلْنَا الَّيْلَ وَالنَّهَارَ ءَايَتَيْنِ فَمَحَوْنَآ ءَايَةَ الَّيْلِ وَجَعَلْنَآ ءَايَةَ النَّهَارِ مُبْصِرَةً لِّتَبْتَغُواْ فَضْلاً مِّن رَّبِّكُمْ وَلِتَعْلَمُواْ عَدَدَ السِّنِينَ وَ الْحِسَابَ وَكُلَّ شَىْ‏ءٍ فَصَّلْنَهُ تَفْصِيلاً
و ما شب و روز را دو نشانه (از قدرت خود) قرار داديم، پس نشانه‏ى شب (روشنى ماه) را زدوديم و نشانه‏ى روز (خورشيد) را روشنگر ساختيم تا فضل و روزى از پروردگارتان بجوييد و تا شمار سالها و حساب را بدانيد و ما هر چيز را به روشنى بيان كرديم.

37 38

«37» وَ لَا تَمْشِ فِى الْأَرْضِ مَرَحاً إِنَّكَ لَن تَخْرِقَ الْأَرْضَ وَ لَن تَبْلُغَ الْجِبَالَ طُولًا
و در زمين با تكبّر و سرمستى راه مرو، قطعاً تو زمين را نخواهى شكافت و در بلندى به كوه‏هانخواهى رسيد.
«38» كُلُّ ذَلِكَ كَان سَيِّئُهُ عِندَ رَبِّكَ مَكْرُوهاً
همه‏ى اينها، گناهش نزد پروردگارت ناپسند است.

و کلی آیه دیگه که بین 2 تا 104 هستند و هیچ ارتباطی به بنی اسراییل ندارند ! .

http://www.gharaati.ir/show.php?page=books&book=18&pages=3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]متوجه این حرفتون نمیشم ! چرا وقتی ادله قابل پذیرش ندارین رو به سفسطه میارین ؟

سوالات من رو پاسخ بدین ..

چرا این لغات انتخاب شدن و چرا نباید لغات دیگری رو انتخاب کرد ؟

جوابی که مشخصه : تاریخ مورد نظر ما رو نمیدن ! حالا لزوم این علم چیه ؟ مطمئن باشین اگر ملتهای مسلمان هیچ حرکتی در صحنه عمل انجام ندن و حکامشون همچنان به خیانت به اسلام مشغول باشن 2022 میشه 2222 و اسراییل پا برجاست و حتی اگر از درون هم از هم بپاشه که الان هم اینطور هست ! وقتی هیچ کس کاری انجام نده این رژیم پابرجا خواهد ماند ......
[/b]

چرا شما رو ندونستن خودت انقد تاکید میکنی؟؟؟؟؟
این اعداد معجزات 100% درست قرآن هستن و بسیار دقیق اگر شما به خودت زحمت بدی یه بار از شروع متن بخونی 100% متوجه میشی.یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مساله اينه كه صحبت درباره ی بنی اسراییل از 2 شروع شده و در 104 به طور کلی عوض شده و خداوند خطاب به پیغمبر صحبت کرده.اگر شما متنو بخونی انقدر بی نظیر و شگفت انگیز هست که مطمئنا قبول میکنی.
برای اینکه رد کنی خیلی خیلی بهونه میگیری منم تا یه حدی میتونم توجیه کنم اما اگر متنو با دقت بخونی نظرت عوض میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.