NavideZohour

پیشگویی قرآن کریم در مورد نابودی رژیم صهیونیستی در سال 1443(100 در صد مستند)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من همون copout هستم که متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونم وارد این تاپیک بشم ولی میخواستم اینو بگم که واقعا برای کسی که این تاپیکو ایجاد کرده متاسفم به من میگه اینقدر این تفسیر و رد نکن وقتی بهش میگم این غلطه میگه شانت پایینه که من بخوام جوابتو بدم یا به من میگه گمشو بابا ..نمیدونم توهین کردن به دیگران سر اینکه بخوایم نظر خودمونو غالب کنیم درسته یا نه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاربر محترم NavideZohour

به سراغ لینکی که گذاشتین سر زدم و در همون خط اول متوجه ماجرا شدم.
شما میتونین یک فرد ساده با اعتقاد باشین و یا اینکه عامدا و با ملاحظات این تاپیک رو زدین !!!
روحانی ساکن در آلمان میره جنوب لبنان و کتاب 2022 میبینه و بعد .....
خواهشا مردم رو یا .... فرض نکنین و قران رو دستاویز قرار ندین.
اینگونه تفاسیر معمولا از ته همون سازمانهای کثیفی درمیاد که حضرت باب (لعنه علیه)در اومد...!
من واقعا موندم که چی بگم...
صهیونیستها قدیما پول جاسوس و مبلغ میداد الان پل که نمیده هیچ درآمد زائی هم میکنه...!
( نمونش سریال ظهور که همه چیز داشت الا ظهور که بسیار حرف داره)
من شیعه هر جمعه آرزوی دیدن جمال یار رو دارم اونوقت با این جورذ مطالب دچار دلسردی میشم.
خب اکبری تا اون موقع پیره ،اصغری آلزایمر گرفته، ......
پس همه بردن بمیرن که حالا حالاها اسرائیل موندنیه...
لطف کنید بفرمائید چرا در کنار قران به سراغ احادیث امامان که کلید تمام اسرار ظهور هست نمیروید و آیات قران رو که بفرموده خود خداوند عده کمی قادر به فهم باطنی هستن رو دستگیره میکنین؟؟؟
چرا در کنار این روحانی نماها به سراغ تفاسیر دیگه نمیرین و صرفا ادعائی میکنین که این مزدوران به خورد ملت بدبخت میدن.
ادعاهائی از این قبیل رو استاد علامه طباطبائی نمیکنه !!!
شرمنده شما چرا با تعصب برخورد میکنی؟؟؟
..............................................................
ارتش سایبر ایران در هفته گذشته دهها نفر رو که در فرومها ایجاد تشکیک میکردن دستگیر نموده که بزودیی از رسانه ها اهدافشون رو تشریح میکردن....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کاربر محترم NavideZohour

به سراغ لینکی که گذاشتین سر زدم و در همون خط اول متوجه ماجرا شدم.
شما میتونین یک فرد ساده با اعتقاد باشین و یا اینکه عامدا و با ملاحظات این تاپیک رو زدین !!!
روحانی ساکن در آلمان میره جنوب لبنان و کتاب 2022 میبینه و بعد .....
خواهشا مردم رو یا .... فرض نکنین و قران رو دستاویز قرار ندین.
اینگونه تفاسیر معمولا از ته همون سازمانهای کثیفی درمیاد که حضرت باب (لعنه علیه)در اومد...!
من واقعا موندم که چی بگم...
صهیونیستها قدیما پول جاسوس و مبلغ میداد الان پل که نمیده هیچ درآمد زائی هم میکنه...!
( نمونش سریال ظهور که همه چیز داشت الا ظهور که بسیار حرف داره)
من شیعه هر جمعه آرزوی دیدن جمال یار رو دارم اونوقت با این جورذ مطالب دچار دلسردی میشم.
خب اکبری تا اون موقع پیره ،اصغری آلزایمر گرفته، ......
پس همه بردن بمیرن که حالا حالاها اسرائیل موندنیه...
لطف کنید بفرمائید چرا در کنار قران به سراغ احادیث امامان که کلید تمام اسرار ظهور هست نمیروید و آیات قران رو که بفرموده خود خداوند عده کمی قادر به فهم باطنی هستن رو دستگیره میکنین؟؟؟
چرا در کنار این روحانی نماها به سراغ تفاسیر دیگه نمیرین و صرفا ادعائی میکنین که این مزدوران به خورد ملت بدبخت میدن.
ادعاهائی از این قبیل رو استاد علامه طباطبائی نمیکنه !!!
شرمنده شما چرا با تعصب برخورد میکنی؟؟؟
..............................................................
ارتش سایبر ایران در هفته گذشته دهها نفر رو که در فرومها ایجاد تشکیک میکردن دستگیر نموده که بزودیی از رسانه ها اهدافشون رو تشریح میکردن....[/quote]
من خودم جان بر کف آقا و اما زمانم.من اگر قصدم به قول شما تشکیک بوده همین الان بیان منو دستگیر کنن!!!اما شما دوست عزیز متاسفانه به جای اینکه معجزات شگفت انگیز قرآن رو بخونی یکسری حاشیه ی بیخود رو پر رنگ کردی و به خودت کمترین زحمنی ندادی و از روی ندونستنت میای یه چیزی میگی.من از شما که تو این سایت مذهبی و لایی هستی انتظارم اینه که مطالب رو عمیق تر ببینی و همونقدر که برای دیدن سریال تلوزیون یا دیدن عکس نظامی ارزش قایلی و و وقت میذاری برای معجزات قرآن کریم هم ارزش قایل باشی و از روی ندونستن معجزه ی کلام خدا رو رد نکنی مطمئن باش عقاب سنگینی داره سوره اسراء یا بنی اسراییل مختص بنی اسراییل هست و سوره ی کهف هم مختص آقا امام زمان هست.واقعا متاسفم که تو این سایت همچین آدمایی پیدا میشن که بدون کوچکترین اطلاعاتی هر چی دلشون میخاد میگن امیدوارم آقا سعید نظارت بیشتری داشته باشه و هر کابری اینجا عضو نباشه.خدا لعنت کنه هر کافر ضد انقلاب دروغگویی رو.
وَإِن كَادُواْ لَيَسْتَفِزُّونَكَ مِنَ الأَرْضِ لِيُخْرِجوكَ مِنْهَا وَإِذًا لاَّ يَلْبَثُونَ خِلافَكَ إِلاَّ قَلِيلًا ﴿۷۶﴾اسراء (بنی اسرییل)
و چيزى نمانده بود كه تو را از اين سرزمين بركنند تا تو را از آنجا بيرون سازند و در آن صورت آنان [هم] پس از تو جز [زمان] اندكى نمى‏ماندند (۷۶)
[size=18]2022-76=1946[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسيار متأسفم براي برخي دوستان كه وقاحت رو به حدي رسوندن كه به خاطر يك لينك معلوم‌الحال و باور خودشون به اينكه اين موضوع، اصل و اساس حقيقته (كه هركس با يك نگاه سطحي هم مي‌تونه عمق حقيقي اين مطلب رو متوجه بشه)، به هر كسي در اين سايت توهين مي‌كنن؛ حتي به خوشنام‌ترين مدير اين سايت؛ يعني جناب آرماني!!

اي كاش اين دوستمون، لحظه‌اي اين واژه‌ي «معجزه‌ي صد در صدي قرآن» رو از ذهن‌شون بيرون مي‌انداختن و خودشون متن رو مي‌خوندن تا مي‌فهميدن كه دوستان ديگه چه مي‌فرماين!

ولي پرده‌اي كه ايشون جلوي چشمان‌شون انداختن، فقط باعث شده كه جز نقش بافته‌ شده‌ي پرده، چيز ديگري نبينن و بعد هم وقيحانه به خودشون اجازه بدن كه به هركس كه نقش پرده رو انكار مي‌كنه و چيز ديگري مي‌گه، توهين و افترا نثار بفرماين!!!

-----------------------------------------

علي اي حال جناب NavideZohour از تاپيك اخراج شدن و به علت توهين‌شون به جناب آرماني و البته ساير دوستان، در مرحله‌ي ماقبل اخراج قرار گرفتن.

درصورت تكرار توهين‌هاي ايشون به هر نحوي و به هر شخصي، ايشون از سايت اخراج خواهند شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

1-حس کردن با پیدا کردن خیلی فرق داره مثل اینکه حس کنی بخواد بارون بیاد یا اینکه واقعا بارون بیاد!
2-گناه کارداریم تا گناه کاراقسامشم تا دلت بخواد هست ولی به طورکلی کسی که شرک به خدا داشته باشه یاکفر و یا حتی یه چیزدیگه که اینجا نمیشه گفت...بله تا ابد تو جهنم هستند.
3-تنها کسی که در بعد زمان ومکان جا نمی گیره خداست
4-در زمان ظهور اقا هم شکی در موردمجهول بودنش نیست
5-شما هم برو سر کوچه منتظر باش بلکه اقا رد بشه ببینش بری پیشش منم منتظر روز موعود میمونم و فقط سعی میکنم تا اونجایی که بتونم به اصطلاح ادم باشم و البته اصلا دنبال اقا تو کوچه وخیابون و بیابون وبازار هم نمیگردم[/quote]
احساس میکنم برای شما آب در هاون کوفته ام. این بحث ختم است
فقط برای ظهور آقا از ته دل دعا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]

1-حس کردن با پیدا کردن خیلی فرق داره مثل اینکه حس کنی بخواد بارون بیاد یا اینکه واقعا بارون بیاد!
2-گناه کارداریم تا گناه کاراقسامشم تا دلت بخواد هست ولی به طورکلی کسی که شرک به خدا داشته باشه یاکفر و یا حتی یه چیزدیگه که اینجا نمیشه گفت...بله تا ابد تو جهنم هستند.
3-تنها کسی که در بعد زمان ومکان جا نمی گیره خداست
4-در زمان ظهور اقا هم شکی در موردمجهول بودنش نیست
5-شما هم برو سر کوچه منتظر باش بلکه اقا رد بشه ببینش بری پیشش منم منتظر روز موعود میمونم و فقط سعی میکنم تا اونجایی که بتونم به اصطلاح ادم باشم و البته اصلا دنبال اقا تو کوچه وخیابون و بیابون وبازار هم نمیگردم[/quote]
احساس میکنم برای شما آب در هاون کوفته ام. این بحث ختم است
فقط برای ظهور آقا از ته دل دعا.[/quote]

مثل اینکه نتونستیم هم دیگه رو قانع کنیم بله این بحث ختم است : اللهم عجل لولیک الفرج (COPOUT)

اینم از جدیدترین پیغامهای خصوصی اقای NAVIDEZOHOUR خطاب به بنده : (اگه ردتو بگیرم بیچاره ای.بای)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]*" اگر این حدیث را معتبر بدانیم تاریخ ظهور آنحضرت 10.1.1444 خواهد بود و نکته عجیب در این است که این روز مصادف است با همان 9.11.5782 عبری که یهودیان در آن منتظر ظهور حضرت مسیح نیز میباشند. "*[/color]
10 محرم 1444 دوشنبه است که حالا با یک یا دو روز جابجایی در ماه های قمری بازهم جمعه نخواهد شد، که بخواهد روز ظهور امام زمان (عج) باشد.
[color=blue]http://www.elib.hbi.ir/persian/CLINICAL-EPIDEMIOLOGY/calendar%20converter4.htm
[/color]
[color=red]*" در اسرائیل فعلی نیز باید تنها 19 نخست وزیر حکم براند. "*
[/color]در حال حاضر بنیامین نتانیاهو نیز نوزدهمین نخست وزیر تاریخ اسرائیل است و احتمال اینکه تا 2022 باشد بسیار بعید است.
[color=blue]http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA_%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84[/color]

از آنجا که اکثر مطالب بر اساس حروف ابجد است، سئوال این است که اثر عددی این حروف از چه زمانی شکل گرفت، قبل از اسلام یا بعد از نزول قرآن؟ که بر اساس آن آیات قرآن را رمزگشایی می کنید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آیت الله مرعشی : علم جفر راست است اما دروغگویان آن زیادند

علم جفر علمی است که براساس حروف و محاسبات ریاضی از هرسوال میتوان به پاسخ رسید - من مدتها دراین زمینه مطالعه کردم- این علم از ائمه معصومین رسیده است و به فرمایش علامه طباطبائی حتی چینیها هم درآن اساتیدی دارند و به سختی حروف خود را با عربی معادل میکنند
آنچه دراین مقاله آمده استفاده هائی است که نویسنده از ارتباط با علم الحروف با قرآن کرده و الزاما صحیح نیست ولی محتمل است صحیح باشد
تازه اگر ما قائل باشیم که قرآن کمترین اشکالی در رتیب آیات و سوره ها و حروف نسبت با نزول نداشته باشه که دراین موضوع اختلاف هست و ترتیب آیات و سوره ها مطابق با نزول نیست و درظهور حضرت قرآن آنگونه که نازل شده آشکار میشود

درباب استفاده علم الحروف از قرآن میتوان گفت این از رموزی است که دراختیار اهل البیت و از طریق آنان دراختیار دیگران قرار میگیرد و اگر کسی از طرف خود چیزی را بیابد محتمل است صحیح باشد یا غلط و درحالت خیلی خوب باید گفت ممکن است درست باشد و نباید روی آن متعصبانه اصرار کرد

من هم خیلی امید وارم که این محاسبان صحیح باشد و همه دوستانی که اینجا بحث کردند همین آرزو را دارند و اگر کسی به این نوع موارد اعتقاد ندارد منکر ضروری دین نیست و نمیشود نسبت ناروای کافر و .. به ایشان داد
در بهترین وضعیت اگر کسی مدافع نظری مثل بحث بالا باشد باید دیگران را به نظر خود جلب کند نه آنکه آنها را طرد کند

ایمان مومنین دردرجات مختلف است و نمیتوان اعتقاد به برخی موارد را به دیگران تحمیل کرد
من از دوستانی که بهشون توهین شده از طرف توهین کنندگان عذر میخواهم چون نیت همه خدائی بوده و تند رفتن ها همه از سر تعصب بوده

دوستانی هم که این نوع علم الحروف را نشانه بابیت و خرافه میدانند به نظرم یکم باید منصف تر باشند - کجای این بحث ها بوی بابیت داده؟ من چند اشکال و خطا در محاسبات دیدم اما این مطالب کجا و بابیت کجا؟ - خواهشمندم هرکدوم از دوستان که بحث میکنند یکدفعه تند نشوند و به اسم رد کردن مطلب یکدفعه برخی مطالبی نگویند که خلاف باشد
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
در ابتدا از ادمین سایت میخوام برای چند روز هم که شده حدیث بسیار پر معنی ثقلین رو در هدر سایت قرار بدن که شیعیان و عاشقان واقعی حضرتش پیمان مجددی ببندن.

طبق فرمایش بسیار صریح پیامبر اکرم (ص) ایشان دو چیز را بعد از خود به ارث گذاشته ان . که هیچیک برتری بر دیگری ندارد بلکه مکمل هم هستن. قرآن و عترت !
به این شکل که هر گاه شخصی بر شما وارد شد و حدیثی از معصومین (ع) نقل کرد بتونین با سنگ محک قران درستی اون رو بسنجین و هرگاه تفسیرهایی از قران برای شما گفته شد از روی روایات معتبر معصومین (ع) قبول و یا رد کنین.
( یادم به تفاسیر تفنگی ..... در مسجد .... افتاد که نهایتا از دل همین مستمعین گروه فرقان شکل گرفت و همه دیدیم آنچه را که نبایست میدیدیم. اگر آقا مصطفی خواستن خودشون شرح حال این حجه الاسلام رو بیان خواهند کرد.)
به هر حال همونطور که عرض کردم برای هر سخن ،شایعه ،روایت،تفسیر ، ..... سنگ محکی هست برای یافتن حقیقت.
حضرت صاحب الامر (عج) میفرمایند : در شدائد به راویان احادیث رجوع کنید
.............................................................

[quote]من خودم جان بر کف آقا و اما زمانم.من اگر قصدم به قول شما تشکیک بوده همین الان بیان منو دستگیر کنن!!![/quote]
انشاالله جان بر کف بمونین. ممکنه از علاقمندان حضرت برای ترویج اسلام صهیونیستی استفاده شود. در همان صبحی که جمال یار در کنار کعبه حضور پیدا کرد حضرت کلمه ای میفرمان که عده بسیار از 313 به اقصی نقاط عالم میرن و برمیگردن (بخاطر هضم سنگین این جمله یا کلمه )
[quote]شما دوست عزیز متاسفانه به جای اینکه معجزات شگفت انگیز قرآن رو بخونی یکسری حاشیه ی بیخود رو پر رنگ کردی[/quote]
همون اول داستان گفتین که کتابی رو در جنوب لبنان ؟ دیده و اسمش 2022 هست نیازی به خوندن بقیه اش ندیدم...!
چرا باید روحانی نمائی (که احتمالا سنی هستن) از آلمان این معجزات شما رو پیدا کنن ولی افراد و عرفای هموطن ما هیچگاه متوجه این اعجاز نشن.
شما راست میگین بلا نسبت بزرگان تو ایران اعجاز قران نمیشه ....!
[quote]من از شما که تو این سایت مذهبی و لایی هستی انتظارم اینه که مطالب رو عمیق تر ببینی و همونقدر که برای دیدن سریال تلوزیون یا دیدن عکس نظامی ارزش قایلی و و وقت میذاری برای معجزات قرآن کریم هم ارزش قایل باشی و از روی ندونستن معجزه ی کلام خدا رو رد نکنی مطمئن باش عقاب سنگینی داره[/quote]
من ولائی نیستم ولی از دوستان ولائی شنیدم که رهبر عزیزمون فرمودن اسرائیل و صهیونیستها به آخر خط رسیدن ، شما که ولائی هستین نشنیدین ؟ یا هنوز این اعجاز به گوش ولایت فقیه نرسیده ؟ برای تبین این امر نسخه ای از معجزات این کتاب رو به دفتر ایشون ارسال بفرمائین !!!
در کل ، دوست عزیز اونهائیکه صرفا بوق صهیون هستند در رتبه اول دستگیری نیستن ولی افراد تهیه کننده این جور داستانها در حال خوردن آب خنک هستن.
من عقاب که هیچ شدید العقاب حرفام رو میپذیرم ،شما چی؟
از ابتدای سال 90 تعداد دستگیر شدگانی که ادعای (ایاذ بالله) امام زمانی و یا نایب مخصوص داشتن به عدد دو رقمی رسیدن.
شخصی به اتفاق همسر فرزند و داماد خود به نهاد مراجعه کرده بود و با صلابت میگفت : به احمدی نژاد بگین امام زمانت اومده و اون رو معطل نکن....!
نفهمیدم ته ماجرا چی شد.
از همه دوستان میخوام اگر صحت حرفی مشخص نشد هیچ اظهار نظری نکنن و به احادیث کتابی چون بهار الانوار (ترجمه جلد 13 ) مراجعه کنند.
محکم بشینین طوفان حوادث نزدیک است.....!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محکم بشینین طوفان حوادث نزدیک است.....!!![/quote]

با تشكراز جناب آرماني بزرگوار به خاطر اين جمله!! (بنده به شدت تمام باهاش موافقم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شخصی به اتفاق همسر فرزند و داماد خود به نهاد مراجعه کرده بود و با صلابت میگفت : به احمدی نژاد بگین امام زمانت اومده و اون رو معطل نکن....!
نفهمیدم ته ماجرا چی شد.[/quote]
احتمالا رفتن پیش رییس دفتر گرامی و کمی ارشاد یا جذب شدند !

[quote]محکم بشینین طوفان حوادث نزدیک است.....!!![/quote]
باهاتون 100 % موافقم . این پیام جناب آرمانی در چارچوب همان رویاهای صادقه ایشون است ! broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]علي اي حال جناب NavideZohour از تاپيك اخراج شدن و به علت توهين‌شون به جناب آرماني و البته ساير دوستان، در مرحله‌ي ماقبل اخراج قرار گرفتن.

درصورت تكرار توهين‌هاي ايشون به هر نحوي و به هر شخصي، ايشون از سايت اخراج خواهند شد.[/quote]
جناب آقا مصطفی عزیز
اگر اجازه میفرمائین ،دسترسی این کاربر رو باز کنم و ببینم چه دلایلی برای اثبات این مستند دارن.
من توهین به خودم رو ندیده میگیرم ولی میخوام این مسئله و مسائل دیگه ای که در آینده خواهد آمد کمی روشنتر بشه.
از حضورتون عذرخواهی میکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب آرماني عزيز؛
شما بزرگوار و صاحب اختياريد.
من روي حرف شما حرفي نمي‌زنم. هرچند كه تقصير ايشون رو به هيچ وجه بخشودني نمي‌دونم و اميدوارم كه ايشون به هر نحو ممكن اين خبط بزرگ رو كه نسبت به شما و ساير كاربران داشتن‌ (و بعلت غيبت دو سه روزه‌ي بنده هم ادامه دار بود!) جبران بفرماين.

چون قرار نيست ادبيات توهين و حرمت‌شكني در اين سايت باب بشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][size=18]انَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنزَلْنَا مِنَ الْبَيِّنَاتِ وَالْهُدَى مِن بَعْدِ مَا بَيَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِي الْكِتَابِ أُولَئِكَ يَلعَنُهُمُ اللّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ ﴿۱۵۹﴾البقرة

كسانى كه نشانه‏هاى روشن و رهنمودى را كه فرو فرستاده‏ايم بعد از آنكه آن را براى مردم در كتاب توضيح داده‏ايم نهفته مى‏دارند آنان را خدا لعنت مى‏كند و لعنت‏كنندگان لعنتشان مى‏كنند. [/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue][size=18]انَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنزَلْنَا مِنَ الْبَيِّنَاتِ وَالْهُدَى مِن بَعْدِ مَا بَيَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِي الْكِتَابِ أُولَئِكَ يَلعَنُهُمُ اللّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ ﴿۱۵۹﴾البقرة

كسانى كه نشانه‏هاى روشن و رهنمودى را كه فرو فرستاده‏ايم بعد از آنكه آن را براى مردم در كتاب توضيح داده‏ايم نهفته مى‏دارند آنان را خدا لعنت مى‏كند و لعنت‏كنندگان لعنتشان مى‏كنند. [/size][/color][/quote]
سلام
ظاهرا باب تفسیر و .. تکفیر و.. لعنت شدیدا باز شده
كسانى كه دلايل روشن، و وسيله هدايتى را كه نازل كرده ‏ايم بعد از آنكه در كتاب براى مردم بيان نموديم، كتمان كنند خدا آنها را لعنت مى‏كند و همه لعن‏كنندگان نيز آنها را لعن مى‏كنند
[b]دلایل روشن[/b] ....[b]وسیله هدایت[/b] ...[b]برای مردم[/b] ...!

شان نزول
جلال الدين سيوطى در اسباب النزول از ابن عباس چنين نقل مى كند: كه چند نفر از مسلمانان همچون معاذ بن جبل و سعد بن معاذ و خارجة بن زيد سؤ الاتى از دانشمندان يهود پيرامون مطالبى از تورات (كه ارتباط با ظهور پيامبر (صلى اللّه عليه و آله و سلم ) داشت ) كردند، آنها واقع مطلب را كتمان كرده و از توضيح خوددارى كردند، آيه فوق درباره آنها نازل شد، (و مسئوليت كتمان حق را به آنها گوشزد كرد)....
------------------------------
[quote]
آیت الله مرعشی : علم جفر راست است اما دروغگویان آن زیادند[/quote]
همون طور که خودتون فرمودید این مطلب ربطی به جفر ندارد ... قرار هم نیست هر جا اسم ابجد امد مربوط به جفر باشد ...کما اینکه خود جفر محدود هست . این طور هم نیست که از هر سوالی به جواب رسید...
حالا استفاده این چنینی و این قبیل محاسبات الان چندیدن سال است که رایج شده ! و امثال این مقالات زیاد کار شدند که ...
--------------------------------------------
[quote]از آنجا که اکثر مطالب بر اساس حروف ابجد است، سئوال این است که اثر عددی این حروف از چه زمانی شکل گرفت، قبل از اسلام یا بعد از نزول قرآن؟ که بر اساس آن آیات قرآن را رمزگشایی می کنید![/quote]
از زمان قوم معظم بی اسرائیل ! یعنی رد پای کلفت تاریخی به اونجا میرسه قبل از اون الله اعلم ..

[b]جدای این صحبت ها ...سوالی از بزرگواران دارم وظیفه ما به عنوان یک منتظر چیست ؟

چه چیزی برای یک مسلمان منتظر ظهور حجت تلقی میشه ؟[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.