copout

تحلیل یک سرباز کهنه کار نیروی هوایی آمریکا درباره جنگ احتمالی آمریکا و ایران واسرائیل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

باور کنید همین حزب الله لبنان کافیه تا با اون همه موشک اسراییل رو کاملا فلج کنه. broken_heart بعدش هم حمله هوایی و دریایی به کشور های متحد آمریکا در حاشیه خلیج تا ابد فارس و بستن تنگه هرمز و افزایش سرسام آور قیمت نفت و بعدش توان موشکی و ......... تازه با افکار عمومی میخوان چی کار کنن؟!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]این مال زمان رامسفلد و بوشه.خواهشا مطالب 100سال پیش رو ارسال نکنید[/quote]
این دوستمون این همه زحمت کشیده این متن رو ترجمه کرده اون وقت شما تشکر که نمی کنی هیچ طلب کار هم هستی
من به شخصه خیلی خوشم اومد که نظر یکی از اون ور آب رو هم دونستم[/quote]

ایشون هم مثل من کپی پیست کردند icon_wink broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا نباید رو اینجور تحلیل ها حرفی زد تنها چیزی که قدرت واقعی رو مشخص میکنه فقط یه جنگ تمام عیاره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینا برای افزایش روحیه سربازاشونه
تازه در صورت وقوع جنگ ایران میتونه دشمن رو در خاک خودش به زانو در بیاره مثل بمب گزاری در مراکز حساس و ....
مهمترین خصوصیت ایران قدرت موشکیشه که به اون چندان اشاره ای نکرده بود
تازه اگرم همه اینا درست باشه جنگ اصلی رو زمینه که ما سریم[/quote]
جاااااااااااان!!!!
بمب گذاری در مراکز حساس! اینا دیگه انقدر ها هم کودن نیستند که ما بریم تو مراکز حساسشون بمب بزاریم.
اصلا بمب گذاری لازم نیست
من درست یادمه که در اوایلی که همسره صبور!! جناب بیل کلینتون شده بود وزیر امور خارجه گاوچرونا جمله ای گفت با این مضموم:
ایرانی ها الان با مشکلات فنی برای افزایش برد موشک هاشون مواجه هستند ولی احتمالا تا 4 سال آینده برد موشک هاشون به ما میرسه
به جانه خودم خودش گفت broken_heart
اگر یک دونه موشک کروز بخوره تو بنادر جنوبی بعید نیست یکی از اون آبگرمکن های پرنده از وسط پنتاگون سر در بیاره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.