nasirirani

دستگيرى دوايراني به اتهام بمب گذارى و ترور درسفارت اسراييل و عربستان در واشنگتن؛توطئه شوم!

Recommended Posts

جالبه که بعد از این موضوع حالا این اعراب نمیدونم چی چی اومدن گفتن که ایرانی ها میخواستن سفیر عربستان رو در قاهره هم ترور کنن.اینم لینک خبر
http://www.aftabnews.ir/vdcfjedyyw6dm0a.igiw.html
ببینید کار ما به کجا کشیده که این سوسمار خورها برای ما شاخ شدن و توطئه میچینن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=green]سلام[/color]
[quote]جامعه جهانی که فعلا خودش تو شور و بلا افتاده عزیزم. یکی باید بیاد اونا را جمع کنه.
از طرف دیگه هم باید گفت بابا بفرما سرنگونش کن عمو سام! :lol:
[/quote]
[color=green]خب ايران هدفي ميشه براي تمركز و اتحاد اونها !!![/color]
[quote]این بابا معلوم شد چقدر اطلاعات نظامی داره ! از کی تا حالا به موشک های بالستیک با کلاهک های چند صد کیلویی میگن راکت ؟![/quote]
[color=green]از كجا معلوم كه اين اشتباه ترجمه كننده نبوده باشه ؟؟؟[/color]
[quote]روسیه و چین هم از نظر تامین سلاح این طرف درسته به صورت رسمی به ما سلاح نمیدم اما هوای سوریه را دارن.
در ضمن اگه کار به جاهای باریک بکشه مصر و عراق هم اینطرف.

در ضمن من یه بار توضیح دادم که یا جنگ نمیشه یا اگر بشه با توجه به شرایط الان تقریبا جهانی میشه.
[/quote]
[color=green]روسيه و چين الان از هم جدا هستن !!!
گذشت اون زماني كه اسم چين زير سايه شوروي بود !!! الان نه چين اون چين عقب افتاده هستش و نه روسيه ، شوروي كمونيست هستش !![/color]!
[quote]پس بازي داره شروع مي شه
فعلا ما و سوريه يه طرف عربستان و آمريكا هم يه طرف
و احتمال زياد كل شوراي امنيت هم اونطرف...
شوخي شوخي داره جدي مي شه :lol:[/quote]
[color=green]بازي از زماني كه عده اي قصد تسلط بر جهان رو در فكرشون پرورش دادند شروع شده بود !!!
لزومي نداره شوراي امنيت اونطرف باشد !!!
اتفاقا شوراي امنيت احتمالا طرف ما خواهد بود !! البته نه حكومت بلكه مردم ما !! و البته نه در واقع مردم ما بلكه مخالفان حكومت !! مانند فعالين مدني و كنشگر هاي اجتماعي !!!
بعد هم از غرب براي كمك به مردم در خفقان ! ايران كمك خواهد خواست !!!
به هر حال يك سناريوي ممكن هم كه امكان دارد اجرا شود ، هسته اي كردن عربستان هستش !!
الان توازن قوا تا حدودي به هم ريخته ، پس اونها سعي خواهند كرد كه كه به شيوه اي اين توازن قوا رو به دست بيارن !!!
دقت كنيد كه سياست هاي امپرياليستي اجازه حمله به ايران را نخواهند داد !!!
چه كسي بهتر از ايران !!!
همانند شوروي ، مخالف امريكا و حتي از آن هم داغ تر !! ولي بدون توانايي رقابت با آمريكا !!
امپرياليست ها فقط زماني اجازه حمله به ايران را خواهند داد كه يا ايران هسته اي شده باشد و يا رقيب جديدي براي آنها به وجود آمده باشد !!! ( ويا تغيرات غير قابل پيش بيني در جهان رخ داده باشد !! )
به هر حال اين موضوع شوخي شوخي جدي شده است !!! ما بايد تلاش بكنيم تا جدي جدي آن را شوخي بكنيم !!![/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعید می دانم قصد حمله مستقیم به ایران را داشته باشند.من فکر می کنم هدف دیگری را با پررنگ کردن حضورشان در منطقه دنبال می کنند.
احتمالا در آینده باید شاهد جنگی در منطقه باشیم که حداقل یک طرف آن هم کشورهای عربی هستند و یکی از اهداف آمریکا روحیه دادن به اسرائیل و کشورهای عربی دوست خودش و حمایت از آنها است.
هدف دیگر آمریکا کمرنگ کردن نفوظ ایران و ممانعت از هرگونه دخالت نظامی ایران است.درواقع آمریکایی ها با مانور گسترده و حضور پر رنگشان در منطقه به ایران این سیگنال را می فرستند که اگر در جنگ آتی دخالت کنی با من طرفی!

نکته : تا زمانی که ایران پشتیبان سوریه باشد فتح دمشق بسیار سخت خواهد بود. بنابراین آنها نیاز دارند تا با تهدید و سیاست های تهاجمی خودشان ایران را در حالت تدافعی قرار بدهند تا مشغول پاسخگویی به اتهامات و ... شود و در نهایت از دور خارج بشود.

به نظر من ایران نباید در موضع تدافعی قرار بگیرد (موضع تدافعی و عقب نشینی یعنی چراغ سبز) بلکه باید با موضع تهاجمی و قدرتمندانه خودش برنامه های شوم آمریکا را خنثی کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فعلا كه تهديدها و اتهامات داره بالا ميگيره.ما خيلي وقته انتظار اين رويار ويي رو داريم.اما اگه قرار باشه جنگي رخ بده بعيده كه امريكا با اين اوضاع دخالت مستقيم داشته باشه.اين وسط فقط بازار اسحه فروشي امريكا داغ ميشه .بالاخره اونا بايد يه جورايي اين اوضاع اقتصادي رو سرو سامون بدن.و گرنه اونها راحتتر ميتونستن يه سناريو درست كنن كه مثلا يه ايراني خواسته يه سفير امريكايي يا فلان مقام امريكايي رو ترور كنه.اينا دارن دم به دقيقه ما روو محك ميزنن و امان از موقعي كه ما كم بياريم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای کم شده وفای تو این نیز بگذرد و ا فزون شده جفای تو این نیز بگذرد
زین بیش نیک بود به من بنده رای تو گر بد شدست رای تو این نیز بگذرد
گر هست بی گناه دل زار مستمند در محنت و بلای تو این نیز بگذرد
وصل تو کی بود نظر دلگشای تو گر نیست دلگشای تو این نیز بگذرد
گر دوری از هوای من و هست روز و شب جای دگر هوای تو این نیز بگذرد
بگذشت آن زمانه که بودم سزای تو اکنون نیم سزای تو این نیز بگذرد
گر سر گشتی تو از من و خواهی که نگذرم گرد در سرای تو این نیز بگذرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر احتمال درگیری باشه سپاه و ارتش یک رزمایش می زارن دیگه جنگ منتفی بشه نمونشم چند سال پیش که احتمال جنگ بود و اماده باش دادن و پشتشم اعلام کردن ایران سلاح جدید داره فرداش سپاه جند تا موشک زد هوا و دریا سریع ناو های امریکا گورشوو گم کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی خوام شرایط رو غیر عادی جلوه بدم اما واقعا وضع خیلی بد شده کافیه یه سری به اخبار بزنید اماده باش حزب ا... اعزام هیئت به روسیه تسلیحات سری خودمون و.....
واقعا می ترسم فردا در جریان المپیک 2012 بار دیگه حزب ا... رو بزنن شاید اینبار دیگه واسه بایکوت خبری هم صبر نکنند و از الان حمله هاشون رو شروع کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتحاد ي در حال شكل گيري بر عليه ايران هست كه داره يواش يواش جدي ميشه عربستان و امريكا دارن با ايجاد بهانه يار كشي مي كنن بر اي حمله نظامي بايد به هوش بود اوضاع كمي پيچيده است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه بازي جديد...
دوماه بعد: هيچ اثري از اين بمباران خبري تبليغاتي غرب نيست... جنبش تسخير وال استريت هم تمام شده(به علت فرارسيدن زمستان).. و غريب سرگرم فرارسيدن كريسمس .
كساني كه نيش و دندون نشون دادناي آمريكا رو جدي ميگيرن احتمالا نا حالا هزار بار سكته ناقص كردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بله حق با شماست جامعه بین الملل الان با خودش درگیره.
ولی اگه یکم با این باغ وحشی که اسمشو شورای امنیت گذاشتن آشنا باشی ، متوجه میشی که تنها جایی رو زمینه که توش تناقض عادیه تبعیض ارزش محسوب میشه و هزاران ظلم و ستم دیگه به کشورهای دیگه امری معمولی تلقی میشه ، به عبارت دیگه جلوی چشم 6 میلیارد آدم تبعیض ، قطعنامه های بدون دلیل و... صادر میشه و آب از آب هم تکون نمیخوره.
و اگه متوجه باشید که بچه های میلیتاری حتما هستید اونا برای حفظ اقتصادشون نیاز به جنگ دارن ولی همانطور که گفتم قرار نیست با ایران بجنگن قراره به وسیله ایران بجنگن و خودشون به عنوان نظاره گر ماجرا با سوء استفاده از موقعیت به وجود اومده به اهدافشون برسن. مثل جنگ ایران و عراق

برای آمریکا از بین بردن ایران مثل ضرب المثل ((جلوی ضرر و هر وقت بگیری منفعته)) شده. و هر روزی که نظام مقدس جمهوری اسلامی سر کاره اونا دارن ضرر میکنن و چند وقت دیگه هم عمرن بتونن جلوش وایسن. پس باید برای ایران هر روز نقشه جدیدی بکشن.

من آرزو میکنم اگه خدایی نکرده قراره جنگی بشه مستقیما با آمریکا باشه نه با یه کشور مسلمون دیگه با حکمرانان احمقشون.
اگه آمریکا خودش مستقیم وارد جنگ بشه اونوقت یانکی ها معنی واقعی جهنمو میفهمن و باید به پایان خودشون سلام کنند.[/quote]

سلام بر شما
در کل چیزی که به نام social community که تو کله غربی ها هست بدرد خودشون میخوره. چون اینا فکر میکنند که خودشون (دارو دسته عمو سام و توله سگاش) اجماع جهانی هستند و 200 و اندی کشور دیگه پشم!
ما هم کاریشون نداریم. بزار با نوستالوژی هاشون خوش باشند.

شورای امنیت همون مجمع زورگویی هست که همه از ماهیتش خبر دارند. سران کشور ما اصلا این شورا را به رسمیت نمی شناسند و همین هیچ گونه قطع نامه ای از طرف این شورا را الزام آور نمی دانند. این همه قطع نامه شدید الحن و بشدت جنگ طلبانه دادن چی شد؟ اصلا کی اعتنا کرد؟ آخرش شد تحریم . اینم که ایران تا حد زیادی با استفاده از شرکت های بینابینی دورش زده.

نه آمریکا و نه هیچ دولت احمقی هیچ وقت وارد جنگ با یک کشور که دارای ارتشی منسجم و منظم است نمیشند. این یک واقعیت هست.
چراییش هم روشنه. چون عملا در 6 سال گذشته دولت آقای احمدی نژاد انقدر اینا رو به بازی گرفته و به روش های مختلف تیشه بر ریشه نظام استبدادی ظالمانه اینا زده که واقعا احمق هست اون عضوی از این اعضا که بتونه حمله نظامی کنه ولی انجامش نده.

یه نظر شخصی هم بدم
من این تظاهرات و بیداری مردم غرب در برابر نظام سرمایه داری را بی ارتباط با این همه سخن رانی کوبنده در مخالفت با نظام فعلی جهان و لزوم فروپاشی اون نمیدونم. تا چند سال پیش کی جرات داشت بیاد نظم نوین جهانی ه این غربی ها را ببره زیره سوال! چه برسه بیاد بر علیهش شعار بده.

جنگی در کار نیست. آسوووووووووووده بخوابید
:lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اره راست میگی حمله نمی کنند
ولی یه کاری می کنند از صد تا حمله بدتر
این بار می خواهن بانک مرکزی را اول تحریم کنند
بعدش را فعلا نمی دانم

راستی پریروز یه عده دیدم که روی پلاکارد نوشته بودند 24 ماه حقوق نگرفته ایم کارگران لوله سازی اهواز
به نظر عده ای اینان عناصر فریب خورده اند ولی به نظر من اینبار اقتصاد کشور دروازه حمله دشمن است و هیچکس هم از این اقتصاد محافظت نمی کند
زیاد به پول نفت هم امیدوار نباشید که عراق به ظرفیت 3 میلیون بشکه نفت رسید و آمریکا مسیر های دریافت ارز و پول نفت را می بندد
خدواند این کشور را حفظ کند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمال حمله ی نظامی آمریکا به ایران خیلی کمه چون شیشه ی عمر آمریکا یعنی اسراییل دست ماست.اما این شیطان پست میخاد با تمام وجود به ایران لطمه بزنه که نشونگر عجز و درموندگی بیش از پیش این شیطان کثیفه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
....در همین راستا امشب کانال یک برای بار nام فیلم سگ را بجنبان رو پخش می کنه (البته کاملا بصورت اتفاقی- هرگونه همزمانی با هر واقعه ای تکذیب می شود!) تا در زمینه سناریو سازی های آمریکاییها کاملا شیرفهم شید :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.