aminor

قذافی دستگیر و کشته شد!

Recommended Posts

قذافی یک جنایتکار بسیار بی رحم بود که مردم زیادی رو به خاطر مخالفت با خودش تیربارون کرد و در گورهای دست جمعی دفن کرد. این مستبد از هر حربه ای استفاده کرد تا قدرت ننگینش رو حفظ کنه و تا آخرین لحظه با دروغ و ایجاد جنگ روانی سعی در حفظ قدرت داشت. 42 سال حکومت و جنایت.
البته برای ما ایرانی ها تنها نکته مثبتی که داشت فروش موشک تو موقعی بود که هیچ کشوری به ما تسلیحات نمی داد. برای یه عرب این خیلی جالبه که با صدام همدست نبود. اما آیا این باید باعث بشه از این دیکتاتور حمایت کنیم؟ آیا خواست مردم لیبی مهم نیست؟ آیا ما که ادعا می کنیم باید قدرت به مردم واگذار بشه در مورد لیبی مستثنی می شیم؟
حتی صدام نسبت به قذافی یک خوبی که داشت این بود رای قدرتمند شدن کشورش مبارزه کرد برای ناسیونالیسم چیزی که قذافی نکرد. اون بیشتر با مخالفان خودش مشکل داشت تا دشمنان کشورش.
ولی به هر صورت باید در دادگاه عادل محاکمه می شد نه ایکه به این خفت بکشندش. او مرد تا اسرار اروپا و آمریکا در حمایت از خودش مورد توجه قرار نگیره. بعید نیست این کشورها عاملی در تشکیلات شورا انتقالی داشتند که تیرخلاص رو زد. وگرنه چرا زنده دستگیر شد و بعدش فیلمی نیست و بعدش مرده شد! ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
ولی به هر صورت باید در دادگاه عادل محاکمه می شد نه ایکه به این خفت بکشندش. او مرد تا اسرار اروپا و آمریکا در حمایت از خودش مورد توجه قرار نگیره. بعید نیست این کشورها عاملی در تشکیلات شورا انتقالی داشتند که تیرخلاص رو زد. وگرنه چرا زنده دستگیر شد و بعدش فیلمی نیست و بعدش مرده شد! ؟؟؟[/quote]

مرد كه مرد ، به درك واصل شد !
يك چيزي كه همه ما نگرانش هستيم آينده ليبي هست . بيشتر به اين خاطره كه كاربرا ناراحت هستند .
در مورد شخص قذافي اين امكان را داشت كه از قدرت كناره گيري كنه !
اين امكان را داشت كه فرار كنه !
اين امكان را داشت كه خودش را آبرومندانه تسليم كنه و نگذاره خونريزي بيشتري اتفاق بيافته !

مقابل موج مردم ايستاد ، اسلحه بدست گرفت ولي اينقدر لياقت نداشت كه اسلحه بدست بميره ! خاك بر سر !

از انقلابيون ليبي هم نبايد انتظار داشت كه بعد از پيدا كردنش ، زنده بزارنش ! من اينطور فكر نمي كنم كه كار سرويسهاي خارجي باشه ! اين مردم چند تا هدف دارن ، يكيش مرگ قذافي بود كه بهش رسيدن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

بگذریم ...

این هم رفت ... با چهل و دو سال حکومت ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر دوستان
خب قذافی هم پنچر شد و البته انقلاب لیبی!!یه منبع مطمئن تامین نفت به منابع غرب اضافه شد (البته قبلا هم بود اما الان دیگه چهره دموکراسی به خودش گرفته)
البته نظر دوستان (به خصوص حاج سعید) محترم هست اما هنوز خیلی مونده به ایران برسه
شاید اگه پادشاه ملعون عربستان سرحال بود میشد ولی بعد اون ناآرامی های عربستان و گیرپاژ کردن پادشاهشون(که سر موسم حج دگرگون شد و به آمریکا منتقل شد) کمی دور از ذهنه.
البته باید شورش جهانی تسخیر وال استریت که بد جوری گریبانشون رو گرفته(گویا جد رهبر بسیار گیراست!!!) و نیازمند بودن ناتو برای تجدید قوا و همین طور تحولات منطقه به خصوص مبادله عجیب 1 ب1000رواندی صهیون ها رو در نظر گرفت
البته اگر فرماندهان صلاح بدونن یه رزمایش یا حتی یه رونمایی یا حتی شروع سفری آزمایشی یکی از کیلوها به برزیل یا ونزوئلا می تونه کمی از فشار ها بکاهه(نظر نیم پزی بود اما دیگه به بزرگی خودتون ببخشید :lol: )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نفر بعدی دیکتاتور یمن .

فکر میکنم الان سعودی ها خیلی وحشت زده باشن خصوصا از نحوه کشته شدن دیکتاتور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا از كشته شدنش متاسفم!!!!(اگه راست باشه) حالا ببينين افسار ملت ليبي به دست كي ميفته؟؟؟!!! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قذافی این احمق نادان در ابتدا مردم لیبی را تحقر کرد و تا توانست انسان کشت و زندان کرد...
در آخر هم پای دولتهای کثیف اروپایی را به لیبی باز کرد و مردم لیبی را در کام اژدهایی خونخوارتر فرو برد....
خدا لعنتش کند که مرگی هزار برابر بدتر و تحقیر کننده تر حقش بود.....
خدا عذابش را زیاد کند.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زنده بزارنش که چی بشه
که مثل مبارک بیان دادگاهیش کنن و اون همه دردسر تا شاید به سزاش که همون اعدامه برسه اونم شاید...
کشتنش و خلاص......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
غرب خیالش که از این بیداری اسلامی راحت شد می مونه ایران. سوریه.حزب الله .
پرونده لیبی . تونس و مصر که داره کم کم بسته می شه دیکتاتور یمن که کم کم داره می ره . دیگه فکر نکنم جایی انقلاب بشه . خوب بعد دوباره غرب تمرکز می کنه روی برنامه هسته ای ایران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداييي من از ديدن اون صحنه كشتن قذافي ناراحت شدم.تنها كسي بود كه زمان جنگ به ما كمك ميكرد.كشتن اون كاملا مكوكككككككككككككك بوده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]واقعا از كشته شدنش متاسفم!!!!(اگه راست باشه) حالا ببينين افسار ملت ليبي به دست كي ميفته؟؟؟!!! :lol:[/quote]

سلام

به قول کامران نجف زاده که دیشب اومد تلفنی حرف زد ، انقلابیون و بدنه ی انقلابیون اصلا به این شورای انتقالی اعتماد ندارند چون همه شون جیره خوار قذافی بودن ( مثلا رئیس شورای انقلابی وزیری بود که خود قذافی انتخابش کرده بود !! )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر کشته شدن یک دیکتاتور میتونه خوشحال کننده باشه ولی حالا با پایان کار لیبی ، اوضاع سیاسی برای ایران بسیار سخت خواهد بود. با انکه بعد لیبی باید نوبت بحرین باشه ولی چون دولت های غربی و رسانه ها اخبار سوریه رو پوشش دادن و وضعیت به گونه ای است که احتمال سقوط اسد بسیار بالاست.باید منتظر اخبار ناراحت کننده برای ایران باشیم.
احتمال جنگ با عربستان در چند ماه اینده بسیار ضعیف و تقریبا محال است ولی به هر حال بدون شک سال 2012 ، بسیار سرنوشت ساز برای ایران و غرب خواهد بود.
بیشتر احتمال اغاز جنگ جدید بین صهیونیست ها و حزب ا... وجود دارد.اکنون نیرویهای حزب ا... در آنده باش کامل هستند و احتمال شروع جنگ جدید بسیار بالاست.
منطقه خاورمیانه الان بسیار متلاطم شده و فعلا برای شروع جنگ بین دو قدرت بزرگ و دارای ذخایر نفتی آماده نیست. اروپا با مشکلات اقتصادی و مالی مواجه هست و مردم آمریکا نیز آمادگی همراهی با دولت برای شروع و جمایت از جنگ جدید رو ندارند و رفته رفته به انتخابات امریکا نزدیک میشویم. با این شرایط امکان جنگ ایران و عربستان پایین هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تو جدیدترین فیلمی که العالم گذاشت قذافی هنگام دستگیری زنده بود و راه میرفت !
100‏ بعد کشتنش . چون آدمی که توان راه رفتن داره مجروح شدید نیست ![/quote]
آقایaminmessi من 10 بار اون صحنه ها رو جلو و عقب کردم.یکی از انقلابیون میگفت یه تیر زده به کلیه اش.دیدم که قذافی داره راه میره!!!!اصلا انقلابیون نمیدونستن که قذافی کجاست که یک دفعه قذافی شروع به تیراندازی میکنه.بعد وقتی که تسلیم میشه بازم انقلابیون شروع به شلیک می کنند!بعد وقتی که میگیرنش اون قدر زیر لگد می گیرنش که کشته میشه!!!شبکه خبر هم نشانش داد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کشتن قذافی خیلی بو میداد...

[quote]هدف بعدی به نظر من ایران هست.

تا قبل از طرح اتهام ترور سفیر عربستان یک حدسهایی درباره جنگ بین ایران و عربستان زده بودم بخصوص بعد از مشاهده لیست خرید دهها میلیارد دلاری این کشور که نه همه لیست ولی حداقل دو سوم آن برای مقابله با توانمدیهای ایران بود.

اکنون بعد از طرح این اتهام و واکنش خصمانه عربستان باید منتظر بود و دید چه رخ میدهد.

باید ببینیم در زمان سفر حجاج رفتار عربستان چگونه خواهد بود؟ آیا اصلا به این زمان میرسیم؟

یا قبلش با عربستان در خلیج پارس درگیر خواهیم شد.

به نظر من هدف آمریکا این هست که عربستان را به جان ایران بیندازد تا قوای هر دو طرف و منجمله ایران تحلیل برود و با برافروختن حس ناسیونالیستی عربی علیه ایران طرح نهایی را کلید بزند.

باید بدانیم که درست هست طبق قوانین و عرف بین الملل اگر عربستان به ما حمله کرد حق پاسخ متقابل رو داریم ولی این موضوع برای ذهن عرب بیسواد ناسیونالیست قابل درک نیست و عربستان رو مرکز دنیای اسلام میدونه و داستان عرب و عجم خلفای راشدین دوباره شروع میشه و ما باید این بار حتی با تنشهای زیادی در عراق که روابط مناسبی باهاش داریم باشیم.

اینطوری ایران بهانه حمله به اسرائیل و نیروهای آمریکایی مستقر در عراق و افغانستان و جنوب خلیج پارس رو نخواهد داشت و بصورت خلاصه در نظر دارند یک جنگ تحمیلی دیگر تحمیل کنند تا برای یک مرحله طولانی دیگر ایران را از پیشرفت بازدارند.

در زمان حال اگر شرایط به اوضاع بحرانی برسه باید حتی شده با امتیاز به عربستان از بروز جنگ جلوگیری کرد.[/quote]
جنگ با ایران نخواهد بود اما احتمال جنگ با سوریه هست.آمریکا اگه میخاست به ایران حمله کنه تا الان میگرد این کارا برای فشار بیشتر به ایران و احتمالا زمینه سازی بیشتر برای حمله ی احتمالی به سوریه ست.د هر صورت احتمال حمله نظامی به ایران خیلی خیلی پایینه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هدف بعدی به نظر من ایران هست.

تا قبل از طرح اتهام ترور سفیر عربستان یک حدسهایی درباره جنگ بین ایران و عربستان زده بودم بخصوص بعد از مشاهده لیست خرید دهها میلیارد دلاری این کشور که نه همه لیست ولی حداقل دو سوم آن برای مقابله با توانمدیهای ایران بود.

اکنون بعد از طرح این اتهام و واکنش خصمانه عربستان باید منتظر بود و دید چه رخ میدهد.

باید ببینیم در زمان سفر حجاج رفتار عربستان چگونه خواهد بود؟ آیا اصلا به این زمان میرسیم؟

یا قبلش با عربستان در خلیج پارس درگیر خواهیم شد.

به نظر من هدف آمریکا این هست که عربستان را به جان ایران بیندازد تا قوای هر دو طرف و منجمله ایران تحلیل برود و با برافروختن حس ناسیونالیستی عربی علیه ایران طرح نهایی را کلید بزند.

باید بدانیم که درست هست طبق قوانین و عرف بین الملل اگر عربستان به ما حمله کرد حق پاسخ متقابل رو داریم ولی این موضوع برای ذهن عرب بیسواد ناسیونالیست قابل درک نیست و عربستان رو مرکز دنیای اسلام میدونه و داستان عرب و عجم خلفای راشدین دوباره شروع میشه و ما باید این بار حتی با تنشهای زیادی در عراق که روابط مناسبی باهاش داریم باشیم.

اینطوری ایران بهانه حمله به اسرائیل و نیروهای آمریکایی مستقر در عراق و افغانستان و جنوب خلیج پارس رو نخواهد داشت و بصورت خلاصه در نظر دارند یک جنگ تحمیلی دیگر تحمیل کنند تا برای یک مرحله طولانی دیگر ایران را از پیشرفت بازدارند.

در زمان حال اگر شرایط به اوضاع بحرانی برسه باید حتی شده با امتیاز به عربستان از بروز جنگ جلوگیری کرد.[/quote]
به نظر من تا وقتی که امنیت اسراییل 100% تامین نشده و مشکل گران شدن نفت بعد از جنگ حل نشده هیچ کس به ایران حمله نمیکنه هر وقت دفاع موشکی در خاک ترکیه مستقر شد و غرب راه حلی برای گرانی نفت پیدا کرد احتمال حمله افزایش پیدا میکنه
نگرانی بیشتر من از آمریکا و اسراییل و عربستان و ... نیست من بیشتر از روسیه و ترکیه میترسم که از پشت بخوان خنجر بزنن حواستون باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.