aminor

قذافی دستگیر و کشته شد!

Recommended Posts

تو جدیدترین فیلمی که العالم گذاشت قذافی هنگام دستگیری زنده بود و راه میرفت !
100‏ بعد کشتنش . چون آدمی که توان راه رفتن داره مجروح شدید نیست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با این که می دانم سوریه برای ما حیاتی هست اما متاسفانه بالاخره بشار هم می رود چون تاریخ نشان داده دیکتاتور ها رفتنی هستن :lol:[/quote]
مطمئن باشید ایران یک جا نمی شینه که به سوریه حمله بشه ایران حتی اگه شده با ترکیه هم وارد جنگ می شه اما اجاره نخواهد داد سوریه از دست بره چون با از دست رفتن سوریه و قطع شدن ارتباط ایران با حزب الله دیگه اسرائیل مزاحمتی برای حمله به ایران نداره و باید منتظر جنگ ایران و اسرائیل اینبار در خانه و شاهد بمباران شدن زیر ساخت هایمان باشیم فقط امیدوارم ترکیه این ماهی از آب گل آلود گرفتنش رو بزاره کنار و کاری نکنه روابط بیش از این شکراب بشه این رفتار ترکیه منو یاد روسیه و خنجر از پشت زدناش میندازه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]حالا واقعا خود قذافی بود؟ نکنه تقلبی باشه؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر چند هیچ علاقه ای به این قذافی نادون نداشتم، ولی اصلا از دیدن این صحنه ها خوشحال نشدم.
خصوصا آخرین کلیپ مربوط به قبل از کشته شدنش. انقلابیون لیبی هم مثل خود نیروهای قذافی رفتار جالبی با اسیرشون نداشتن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
«عبدالحکیم بلحاج» رئیس شورای نظامی طرابلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در طرابلس اظهار داشت: سیف الاسلام قذافی پسر دیکتاتور سابق لیبی توسط نیروهای انقلابی در نزدیکی شهر " الرابطة" کشته‌ شد.

وی افزود: کاروان خودرو های سیف الاسلام در نزدیکی شهر " الرابطة" مورد حمله‌ نیروهای انقلابی قرار گرفت و وی در ابتدا دستگیر شد اما سپس بر اثر جراحات وارده‌ همانند پدر خود ، کشته‌ شد.

پیش از این "احمد بانی" عضو شورای انتقالی دولت لیبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در طرابلس اعلام کرد: سیف الاسلام قذافی پسر دیکتاتور سابق لیبی در نزدیکی شهر " الرابطة" دستگیر شد.

منابع مختلف در لیبی پیش از این از تحت تعقیب قرار گرفتن سیف‌الاسلام قذافی فرزند دوم معمر القذافی خبر داده بودند.

[url=http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900728000853]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی کلیپ دستگیر شدن قذافی که از اخبار ساعت 9 شب پخش می شد رو دیده؟ من عربیم خوب نیست ولی فکر کنم شنیدم قذافی یه چیزی در مورد قدس می گفت یا حداقل تو کلماتش قدس بود شاید هم من اشتباه کرده باشم ممنون می شم دوستانی که دیدن راهنمایی کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هدف بعدی به نظر من ایران هست.

تا قبل از طرح اتهام ترور سفیر عربستان یک حدسهایی درباره جنگ بین ایران و عربستان زده بودم بخصوص بعد از مشاهده لیست خرید دهها میلیارد دلاری این کشور که نه همه لیست ولی حداقل دو سوم آن برای مقابله با توانمدیهای ایران بود.

اکنون بعد از طرح این اتهام و واکنش خصمانه عربستان باید منتظر بود و دید چه رخ میدهد.

باید ببینیم در زمان سفر حجاج رفتار عربستان چگونه خواهد بود؟ آیا اصلا به این زمان میرسیم؟

یا قبلش با عربستان در خلیج پارس درگیر خواهیم شد.

به نظر من هدف آمریکا این هست که عربستان را به جان ایران بیندازد تا قوای هر دو طرف و منجمله ایران تحلیل برود و با برافروختن حس ناسیونالیستی عربی علیه ایران طرح نهایی را کلید بزند.

باید بدانیم که درست هست طبق قوانین و عرف بین الملل اگر عربستان به ما حمله کرد حق پاسخ متقابل رو داریم ولی این موضوع برای ذهن عرب بیسواد ناسیونالیست قابل درک نیست و عربستان رو مرکز دنیای اسلام میدونه و داستان عرب و عجم خلفای راشدین دوباره شروع میشه و ما باید این بار حتی با تنشهای زیادی در عراق که روابط مناسبی باهاش داریم باشیم.

اینطوری ایران بهانه حمله به اسرائیل و نیروهای آمریکایی مستقر در عراق و افغانستان و جنوب خلیج پارس رو نخواهد داشت و بصورت خلاصه در نظر دارند یک جنگ تحمیلی دیگر تحمیل کنند تا برای یک مرحله طولانی دیگر ایران را از پیشرفت بازدارند.

در زمان حال اگر شرایط به اوضاع بحرانی برسه باید حتی شده با امتیاز به عربستان از بروز جنگ جلوگیری کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كشته شدنش مشكوكه !!! به نظرم از اعضاي شوراي انتقالي آتو داشته ! چون اكثرآ وزير و وزراي خودش بودن ! ميخواستن گريبان اونا رو نگيره نظر شما چيه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا از کشته شدن قذافی خوشحال نشدم ! کلا از بهم ریختن لیبی هم خوشحال نشدم !

این شلوغی ها نتیجش چند سال دیگه معلوم میشه ! همونطور که برادر سعید گفتند باید هوشیار بود - البته عربستان به نظر من اگر بخواد درگیری نظامی با ایران شروع کنه الان وقتش نیست ! اینها نیاز به یک انسجام عربی ناسیونالیستی دارند و الان با این اوضاع منطقه اعراب به نفعش نیست بخواد با ایران وارد درگیری بشه چون به سرعت امکان تجزیه از داخلش بوجود می یاد . در ثانی غربی ها به عربستان امن برای تامین پول و نفت نیاز دارند نه یک عربستان نا امن و نفت کش های سوراخ سوراخ . . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این هم کلیپ دستگیری سرهنگ :lol:

[url=http://www.4shared.com/video/ptBcLST8/GHAZAFI.html]دانلود[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرط مي بندم الان صدام به مناسبت ورود قذاقي به جهنم جشني كوچك و محقر ترتيب داده و به احتمال زياد هم اكنون در حال رقص عربي هستند :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.