mph1

iriaf بر عليه كه بايد يتازد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

mph1 خوابيدن رو برف چيز انچنان سختي نيست !!! تو كانادا كه ديگه ارتش ضعيفي داره دوره هاي پليس هم بايد اين كارو بكني + شنا در رودخانه هاي فوق العاده يخ !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا کیارش فکر کنم اشتباه می کنی .. چون کانادا جزو هشت کشور صنعتی دنیا هست و ارتشش باید مثل اقتصادش قوی باشه . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به نظر من تمام كشور ها از جمله روسيه و چين وكره شمالي و ... با توجه به منافع شان با ديگر كشور ها همكاري مي كنند. و هر جا كه منافع شان در خطر باشد همكاري شان را قطع مي كنند. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب این هم حرفیه ولی ما باید به خودمون نگاه کنیم و ببینیم آیا ما اهدافی در مقابل تجهیز کردن حزب الله داریم یا نه .... خوب البته که هر کشوری با توجه به منافع خودش همکاری می کنه . و اصلا قانون دنیا همینه . icon_cheesygrin :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخ اخ اخ به ما توهين نشه ها icon_cheesygrin کانادا کشوريست صلح دوست مردم اين کشور از سرتاسر دنيا به اين کشور آمده اند. در پارلمان اين کشور نمايندگانی ديده ميشوند که متولد اين کشور نيستند (مثل آقای مريدی نماينده ايرانی منطقه ريچموند هيل در پارلمان) سياست کانادا با اساس صلح و دوستی است. قصد قدرت نمايی ندارد،پس نيازی به تجهيز تسليهاتی سنگين نيز ندارد تنها مرز زمينی مشترک کانادا با ايلات متهده ميباشد. توان ارتش کانادا جهت حفظ منافع اين کشور بوده و دولت کشوری (فدرل) وظيفه حفظ کشور رو با عهده داره کانادا به عنوان متحد استرتژيک امريکا از پشتيبانی اين کشور بهره ماند هست(ديگه خيالش راحته) هرچند که کانادا دارای صنايع توليد تسليهات هست اما نياز های تسيحاتی خوب را از ايلات متهده دريافت ميکند کانادا از سی ديگر امنيت خوب را از سوی انگلستان تعمين ميکند.ملکه انگليس به عنوان رييس دولت کانادا ميباشد.در حل حاضر خانم ميشل جين به عنوان جانشين ملکه حکم تنفيض دارد(اين يک ماقم تشريفتی است و اداره کشور با عهده نخست وزير آقای استقن هارپر ميباشد) پس ميبينم که کانادا از 2 طرف خودش رو به جناه اتصال داده و از سوی ديگر تمايلی جهت تجهيز تسليهاتی گسترده ندارد در صلح دوستی کانادا بايد اين را عنوان کرد که هرچند که کانادا در سايه امريکا به سر ميبرد اما امسال کانادا نام ايلات متهده را در ليست کشور های شکنجه گر قرار داد.(اين ليست مدتی پيش در جنيوری 2008 اعلام گرديد)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا کیارش فکر کنم اشتباه می کنی .. چون کانادا جزو هشت کشور صنعتی دنیا هست و ارتشش باید مثل اقتصادش قوی باشه .

:|

ناراحت نشی نیروی هوایی کانادا جان! icon_cheesygrin ولی هر بار اسم ارتش کانادا به گوشم می خوره نمی دونم چرا خندم می گیره!! شاید بخاطر اینکه با وجود تجهیزات پیشرفته مثل اماراتی ها بی عرضه هستند!! :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در اصل این خانم ملکه یک سمبل برای کشور کانادا هست تصمیم گیرنده ی اصلی خود نخست وزیر یعنی استفان هاپر و دولت فدرال هست . کانادا یک کشوری هست که از تمام دنیا درش حضور دارند یعنی در واقع کانادا یک کشوری هتس که هیچ کس اهل اون نیست و همه مهاجر هستند چه از دویست سال پیش چه از دو سال پیش . در مورد ارتش کانادا هم باید بگم که ارتش کانادا یک ارتشی هست که هر وقت اراده کنه جزو بهترین ارتش های دنیا می شه چون زمینه ی سرمایه گذاری داره و جزو هشت کشور صنعتی دنیا هست و تمام نجهیزات رو دارا هست . و دوما کانادا با گشوری اصلا جنگ نداره .. تنها کشوری که کانادا باهاش مرز داره آمریکا هست که متاسفانه مشکل اصلی کانادا همسایگی با آمریکا هست چون از طرف آمریکا اسلحه های غیر قانونی زیاد به این ور مرز آروده می شه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
غیر ممکنه که ارتش کانادا بتونه با ایران مقابله کنه! من این رو به شما قول می دم!! مساله همیشه امکانات نیست همین جنگ شوروی با شورشیان چچن رو ببینید خودتون متوجه می شید! کانادا در چند سال اخیر سعی کرده وابستگی نظامی خودش رو به آمریکا کم کنه ولی خیلی موفق نبوده! بنده بعد از ارتش ایران درباره ارتش های، آمریکا، کره شمالی، روسیه و کانادا تحقیق می کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چطوری این حرف رو می زنی . icon_cheesygrin :mrgreen: :evil: کانادا جزو هشت کشور صنعتی دنیا هست . یعنی یک کشور صنعتی نمی تونه نیاز های نظامی خودش رو تامین کنه .... اشتباه می کنی .. کانادا در دنیا هیچ دشمنی نداره و اصلا هیچ کشوری خواهان قطع رابطه با این کشور نیست . خوب پس به جای اینکه باید سرمایه گذاری در زمینه ی نظامی بکنه میاد کشور رو آباد می کنه . ارتش کانادا رو دست کم نگیر . این ارتشی که می بینی الان در افغانستان هست فقط ارتش دو استان از کانادا هستند . مثل این می مونه که بگی چین یا روسیه نمی تونه نیاز نظامی خودش رو تامین کنه . کشور که صنعتی هست ... بودجشم که سر به آسمون می کشه . می دونی روزانه چقدر مالیات کانادایی ها می دن . ؟؟ :| :x icon_cheesygrin :x icon_cheesygrin :o

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چطوری این حرف رو می زنی . icon_cheesygrin :mrgreen: کانادا جزو هشت کشور صنعتی دنیا هست . یعنی یک کشور صنعتی نمی تونه نیاز های نظامی خودش رو تامین کنه .... اشتباه می کنی .. کانادا در دنیا هیچ دشمنی نداره و اصلا هیچ کشوری خواهان قطع رابطه با این کشور نیست . خوب پس به جای اینکه باید سرمایه گذاری در زمینه ی نظامی بکنه میاد کشور رو آباد می کنه .

ارتش کانادا رو دست کم نگیر . این ارتشی که می بینی الان در افغانستان هست فقط ارتش دو استان از کانادا هستند . مثل این می مونه که بگی چین یا روسیه نمی تونه نیاز نظامی خودش رو تامین کنه .

کشور که صنعتی هست ... بودجشم که سر به آسمون می کشه .

می دونی روزانه چقدر مالیات کانادایی ها می دن . ؟؟ fi_lone_range :evil: :|

برادر مقیم کانادای من :x شما برو ویکی پدیا جنگ هایی که کانادا توش شرکت داره ببین + تلفاتش خداییش خندت نمی گیره؟! icon_cheesygrin :x icon_cheesygrin :o :o درضمن کانادا رو من توی هیچ جنگی که آباد کننده باشه ندیدم!! کانادا مثل یک نوکر برای آمریکا می مونه که تا آمریکا بخواد با یک جایی بجنگه اون اول می پره! کلا یکی از ایالات آمریکا محصوب می شه! و فقط در ظاهر مستقله! آمریکا که اولین کشور صنعتیه ارتشش داره می لنگه چه برسه به کانادا! آمریکا اگر نیروی هواییش + ناوهای هواپیمابرش رو نداشت تا حالا نابود شده بود! مثلا چطور می خواست به عراق حمله کنه؟! بدون ناوهواپیما بر؟ با موشک بالستیک؟! هواپیماهاشم برای یک کشور بدون پدافند خوبه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیگه دارین تند می رین . وایسن با هم بریم . icon_cheesygrin :mrgreen: icon_cheesygrin

چقدر شما نمک نشناسید .
روسیه به ایران تورم 1 رو تحویل داد .
روسیه به ایران سامانه ی موشکی اس 300 رو داد .
مهندسین روسی هنوز که هنوزه در نیروگاه های برق و گاز ما نقش موثری دارند .
هنوز که هنوزه مهندسین روسی هستند که در حال تعمیر میگ های ایران هستند .
خریدات بزرگی که از طرف ایران از لحاظ اقتصاد و نظامی می شه رو دارین به مسخره می گیرید .

چه شما بخواید و چه شما نخواید دولت ایران علاقه به داشتن رابطه به روسیه هست که من با این عمر بسیار موافقم .
می دونید اگر روسیه نبود تا حالا آمریکا حمله رو کرده بود .
همین حمایت روسیه در برنامه ی هسته ای هست که تا موجب شده که قطع نامه های زیادی رو بر علیه ما به تصویب نرسونند .

روسیه در همه جا پشت ما رو خالی کرده باشه ولی در این مسئله ی اتمی پشت ما رو خالی نکرد .

تنها رفیق ایران به نظر من روسیه هست .. . اون از چین بود که زد زیرش و پاش و کشید بیرو و اون هم از هند و پاکستان .

اینقد رنمک نشناس خوب نیست آدم باشه .... همین سوخت های اتمی نیروگاه بوشهر رو از سر قبر بابای من ور نمی دارن بیارن از سر همون قبر مستر پوتین میارن . :evil: :| :x icon_cheesygrin :x

برادر من کدوم خرید نظامی بزرگ؟! ما فقط از روسیه واردات تکنولوژی می کنیم! تنها خریدی که داشتیم اس-300 و ... بوده کلا براورد واردات نظامی ایران از روسیه رو 100 میلیون دلار دونستن البته غیر از واردات بزرگ که بصورت محرمانه باقی می مونه!

درضمن وظیفه اشه سوخت بده مگه پول نمی گیره؟!! چقدر از مملکت پول خورد!! همون پول ها رو می شد خرج چندین طرح تحقیقاتی کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چطوری این حرف رو می زنی . icon_cheesygrin :mrgreen: کانادا جزو هشت کشور صنعتی دنیا هست . یعنی یک کشور صنعتی نمی تونه نیاز های نظامی خودش رو تامین کنه .... اشتباه می کنی .. کانادا در دنیا هیچ دشمنی نداره و اصلا هیچ کشوری خواهان قطع رابطه با این کشور نیست . خوب پس به جای اینکه باید سرمایه گذاری در زمینه ی نظامی بکنه میاد کشور رو آباد می کنه .

ارتش کانادا رو دست کم نگیر . این ارتشی که می بینی الان در افغانستان هست فقط ارتش دو استان از کانادا هستند . مثل این می مونه که بگی چین یا روسیه نمی تونه نیاز نظامی خودش رو تامین کنه .

کشور که صنعتی هست ... بودجشم که سر به آسمون می کشه .

می دونی روزانه چقدر مالیات کانادایی ها می دن . ؟؟ fi_lone_range :evil: :|

برادر مقیم کانادای من :x شما برو ویکی پدیا جنگ هایی که کانادا توش شرکت داره ببین + تلفاتش خداییش خندت نمی گیره؟! icon_cheesygrin :x icon_cheesygrin :o :o درضمن کانادا رو من توی هیچ جنگی که آباد کننده باشه ندیدم!! کانادا مثل یک نوکر برای آمریکا می مونه که تا آمریکا بخواد با یک جایی بجنگه اون اول می پره! کلا یکی از ایالات آمریکا محصوب می شه! و فقط در ظاهر مستقله! آمریکا که اولین کشور صنعتیه ارتشش داره می لنگه چه برسه به کانادا! آمریکا اگر نیروی هواییش + ناوهای هواپیمابرش رو نداشت تا حالا نابود شده بود! مثلا چطور می خواست به عراق حمله کنه؟! بدون ناوهواپیما بر؟ با موشک بالستیک؟! هواپیماهاشم برای یک کشور بدون پدافند خوبه!

اشتباهت همینجا است دیگه برادر من !!! ایران که توی جنگ با عراق 1 میلیون و نمی دونم چندی کشته داد . ربطی به تلفات نداره . به هر حال توی هر جنگی یک سری تلفات داره .

کانادا نیازی به نوکری آمریکا نداره . چون کانادا عضو ناتو هست و می خواست حسن خودش رو توی صلح ایفا کنه وارد این جنگ شد . توی جنگ جهانی دوم هم کانادا حضور داشت ولی نه بصورت گسنترده .

کانادا یک کشور صنعتی هست و دشمنی هم نداره . کانادا و آمریکا اصلا یک کشور حساب می شن .. شما برو کد تلفن آمریکا و کانادا رو نگاه کن هر دوشون 001 هست .

اگر شما از کانادا بخوای بری آمریکا به راحتی و بدون هیچ ویزایی با نشون دادن پاسپورت کانادایی به شما اجازه ی ورود به آمریکا داده می شه .

بعدشم مثلا ایران توی یه جنگی که یه جایی رو آباد می کنه یا مثلا همین آمریکا توی یه جنگی جایی رو آباد کرده . اصلا وقتی اسم جنگ رو میاری دیگه کلمه ی آباد خیلی خنده داره .

جنگه شوخی نیست .

کانادا نوکر آمریکا هم نیست . من هم با شما موافقم که می گی یک کشور مستقل نیست . چون زیر نظر ملکه ی انگلستان هست و رئیس جمهور هم نداره فقط نخست وزیر داره .

قبلا گفتم باز هم می گم : کانادا جزو هشت کشور صنعتی دنیا هست و نیازاتشو خودش تامین می کنه . دومین کشور بزرگ دنیا هست بهترین مهندسین رو داره .. اگر کانادا بخواد ذخائر نفتیش رو در شمال این کشور یعنی مناطق یه زده و غیر سکنه باز کنه ... نفتش از ایران بیشتره و بعد از عربستان بزرگترین کشور دارنده ی منابع نفتی می شه .

اون وقت چه نیازی به آمریکا داره . ؟؟؟؟ i

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز مشکل اینه که شما همه چیز رو در اقتصاد می بینی! همین کانادا اگر فردا شاخ بشه برای آمریکا، آمریکا خاکشو به توبره می کشه! پس در نتیجه چکار می تونه بکنه؟! جز همکاری؟ اگر اینطوره عربستان سعودی دو، سه برابر ما نفت داره، 10 برابر ما بودجه نظامی داره! ولی هنوز نمی تونه یک خمپاره بسازه! اگر هم بسازه آمریکایی ها براش می سازن! درضمن در جنگ ایران و عراق عالم می دونه اگر عراق سلاح شیمیایی نداشت و یا رزمندگان ما پوشش ضد شیمیایی داشتند از اون سر عراق هم در میومدیم همون 3 سال اول جنگ! همه هم می دونن که در تجهیزات نظامی عراق ده ها برابر بیشتر از ایران خسارت داد! تازه غیر از تجهیزاتی که بچه ها غنیمت می گرفتن! :mrgreen: icon_cheesygrin (ر.ج به عملیات های ایران در جنگ تحمیلی). در عملیات بصره فقط 80 هواپیمای عراقی سرنگون شد در صورتی که ما حتی پشتیبانی هوایی درستی نداشیم! فکر نمی کنم در طول جنگ چنین خسارتی داده باشیم چه برسه تنها در یک عملیات!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در همه ی موارد با هات موافقم به غیر از اون جایی که گفتی آمریکا رابطشو به خاطر ترس نگه می داره . خوب پس بزار بهت بگم که کانادا و آمریکا از موقعی که دولتاشون مستقل شدند با هم همکاری نزدیک داشتند مثل این می موند که یک کشور هستند . کانادا چه طوری می خواد برای آمریکا شاخ بشه تو این رو به من بگو همونطور که منافع آمریکا در کانادا تامین می شه ، کانادا هم منافعش در آمریکا تامین می شه ... هر دو برای هم دیگه کار می کنند . همین چند وقت پیش در یکی از استان های آمریکا که اسم کالیفورنیا هست آتش سوزی شد .. به قدری آتش سوزی زیاد بود که نتوسنتند از پسش بر بیان پس چیکار کردند ؟؟؟؟؟ شخصا استاندار کالیفورنیا از کانادا درخواست کمک کرد . چون کانادا بزرگترین وایپما های آبی دنیا رو داره و بعد از یک هفته آتش سوزی تموم شد .... . . . به این می گن رابطه . کانادا هم اتم داره هم اقتصاد داره هم تولیدات خوب داره . در جهان غرب هیچ کشوری برای کشور دیگه شاخ نمی شه تو به من بگو چطوری م خواد کانادا با آمریکا شاخ بشه ؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب من هم همین رو می گم! کشوری که خوب داره سواری میده و سواری می گیره! ولی معمولا میده! چرا باید با آمریکا درگیر بشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.