mph1

iriaf بر عليه كه بايد يتازد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ورود یک همچین سیستمی به ایران می تونه خیلی عالی باشه نه از نظر کمی بلکه از لحاظ کیفی منظورم اینه که مهندسین می تونن با الگو برداری از این دفاع موشکی خودمون با دست خودمون یک همچین سیستمی بسازیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب ما هم سوپر کبرا می سازیم! منتهی نمی دونم سوپر کبراهای هسا چرا اینقدر شبیه آپاچی هستند!!! تازه جنگنده هم می سازیم! خداییش کدوم کشور جای ایران با این همه تحریم می تونست به اینجا برسه؟! براستی اگر تحریم نبودیم الان ابر قدرت بلامنازع جهان نبودیم؟! (البته به شرطی تلاش الان رو داشتیم!).

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه اتفاقا این تحریم ها خیلی خوبه . می دونید چرا ؟؟؟/ چون این تحریم ها فقط یک چیز رو به آدم ثابت می کنه اون هم اینه که باید خود کفا باشیم . اگر بنزینمون از خودمون باشه . اگر غذا و مواد تجهیزات نظامی رو خودمون بتونیم درست کنیم . اگر کشور نیاز به بیگانه نداشته باشه دیگه این تحریم ها تاثیری به حال کشور نمی زاره . ولی در کل در زمان آقای خاتمی ما تحریم نداشتیم اون موقع چی اون موقع می ساخیتیم به نظر من ربطی به تحریم نداره ربط به بودجه داره . بودجه ی ما خیلی کمه . icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزيز

من امدم از کانادا گفتم تا ثابت کنم که ميشه بدون جنگ هم زندگی کرد
حالا چرا دوستان تصميم گرفتن که نه کانادا نميتونه زورش نميرسه يه عده ديگه هم گفتن که نه ميتونه خوبم ميتونه والا من نميدونم

کانادا سياست خاص خودش رو داره همونطور که گفتم از يک سو با امريکا نزديکی ميکنه از يک سو با انگلستان و از سوی ديگه به سياست خودش عمل ميکنه!

هر بار اسم ارتش کانادا به گوشم می خوره نمی دونم چرا خندم می گیره!! شاید بخاطر اینکه با وجود تجهیزات پیشرفته مثل اماراتی ها بی عرضه هستند!! icon_cheesygrin :mrgreen:

هيچ گاه هيچ کس را دست کم نگير
هميشه از جايی ضربه ميخوری که هيچ وقت حتی به گوشه چشم هم نميديش

غیر ممکنه که ارتش کانادا بتونه با ایران مقابله کنه! من این رو به شما قول می دم

والا غيرتا ايران و کانادا تا حالا با هم جنگی نداشتن اين 2 تارو ديگه به جون هم نندازين
شما که انگاری اين از شبکه های خبری (بخوانيد بنگاه خبر پراکنی) بتری که

دوست عزیز مشکل اینه که شما همه چیز رو در اقتصاد می بینی! همین کانادا اگر فردا شاخ بشه برای آمریکا، آمریکا خاکشو به توبره می کشه! پس در نتیجه چکار می تونه بکنه؟! جز همکاری؟

دقيقا همه چيز اقتصاد هست و بس

محصولات غذايی زيادی از امريکا به کانادا مياد.
صنعت خودرو سازی امريکا به کانادا وابسته هست:
-نيرو کارگر ارزن تر از امريکا ،وجود بيمه از سوی دولت برای همگان و کاهش هزينه توليد در کانادا

بخش زيادی از نيرو کار کانادا به امريکا وابسته هست:
ميليون نفر در صنايع مرتبط با امريکا مشغول به کار هستند مانند خودرو سازی و توريسم

در يک جمله اگه از مکزيک صرف نظر کنيم (به عنوان نوخودی) امريکا و کانادا تو يک جزيره گير افتادن و هيچ راه حل هم ندارن جز سازش
خوب حالا عقل اشون کمه بيان به جون هم بيفتن؟
جنگ بايد مال خاور ميانه باشه تا سرشون گرم باشه نفهمن نفتشون يا ،جوانهاشون (سرمايه های آيندشنون)بکجا داره ميره

يا علی مدد (افّفّ چه حالی کردم با اين جمله)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.