Recommended Posts

اينارو ميدونم و اميدوارم حق با شما باشه .
ولی من از شما دعوت می کنم يه سرچ کوچيک راجع به اين آقا در اينترنت به انگليسی بکنيد
و چند تا منبع غربی يا حتی صهيونيستی رو در موردش مطالعه کنيد و ببينيد کدوم يک از حرف هاشون
رو ميتونيد رد کنيد بره هر چی که شما بگيد يه دليلی دارند حتی همون موشک زدن و کمی تلفاتشون
به نظرم آدم هر چی بيشتر مطالعه کنه به بی طرفی بيشتری نزديک ميشه جايی که مرزی
بين خوب و بد وجود نداره.
يه جمله معروف ميگه حقيقت همون باور های فردی ماست.
در ضمن اگر بحث داره منحرف ميشه بگو که ديگه پست ندم.

نظرات صهیونیست ها برای شما بیشتر از حرف مردم کشور و مسلمانان ارزش دارد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته، همون طور که همیشه گفتم این دموکرات ها خیلی پدرسوخته تر هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ترور در کلمه به معنی ترس و وحشت و تروریست به معنی وحشت افکن است. من کاری به معنی عامیانه این کلمه در دنیای امروز ندارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

msh
دوست من، عقل و فطرت دو معیاری هستند که خداوند به انسان داده تا بوسیله آنها راست را از دروغ و حق را از باطل تمیز دهد. فکر می کنم که مثالهای سعید کاملا روشن و واضح بودند.

کدوم طرف مردم لبنان رو شخم زد؟ و کدوم طرف با وجود اینکه 13000 ساختمان اسرائیلی رو زد که یک چهارم آنها با خاک یکسان شد ولی تلفات غیرنظامی اسرائیل به صد نفر هم نرسید! کدوم طرف قبل از شلیک موشک مختصات هدف رو اعلام میکرد و کدوم طرف 20 تن بمب رو یه متجمع مسکونی میریخت که صدهها نفر زن و بچه به خاک و خون کشیده شدن؟ اگر فکر کنی متوجه راست از دروغ خواهی شد.
فردی که قبل از شلیک موشک حتی به مردم دشمن خبر میداد که فلان شهرک رو میخایم بزنیم تخیلیش کنید آیا میتواند مانند صهیونیستهای خدا نشناس رفتار کند؟

در زمان واقعه عاشورا هم دستگاه بنی امیه سعی کردند که امام حسین(ع) و یارانشان را خاجی و بیعت شکن جلوه دهند. می بینید که در تمام دوران ها ظالمان و بیدادگران سعی در وارونه جلوه دادن حقیقت داشتند ولی حقیقت بالاخره جلوه تابناک خود را بر همه نشان خواهد داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
hosseingmn
هيچ کدوم شما حرف من رو متوجه نشديد يا شايد من بد توضيح دادم ولی
اشکال نداره اينجور بحث ها هم بی نتيجه خواهد بود. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا تو گالری سایت آپلود کن چون تو یوتیوب فیلم دانلود نشد! تو مگاآپلود هم سهمیه دانلود ایران پر هست نمیشه! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب حرفايي ميزنن نامردا فقط مي خواين بين مسلمونا تفرقه بندازن - -- متاسفانه اين حرفا رو بعضي ادماي كوته فكر باور مي كنن ------------خدايا ما را از تفرقه نجات بده و تفرقه افكنان را نابود كن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روحش شاد و يادش گرامي باد --اسراييل حتي اگه سيد حسن نصرالله رو هم شيد كنه بازم جنبش حزب الله وجود خواهد داشت و همچنان خاري در چشم امريكا و اسراييل و بعضي دولت هاي عربي است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[align=center]فردا ساعت 14:30 انجام مي‌شود

تشييع پيكر شهيد مغنيه از مقابل مجمع سيدالشهدا در بيروت

شبكه تلويزيوني المنار اعلام كرد: پيكر شهيد عماد مغنيه (حاج رضوان) فردا پنج‌شنبه ساعت 14:30 از مقابل مجمع سيدالشهدا در ضاحيه جنوبي در بيروت تشييع مي‌شود.

[/align]

شبكه تلويزيوني المنار حزب‌الله لبنان اعلام كرد: پيكر شهيد عماد مغنيه (حاج رضوان) فردا پنج‌شنبه 25 بهمن 86 مصادف با 14 فوريه 2008 ساعت 14:30 به وقت بيروت از مقابل مجمع سيدالشهدا در ضاحيه جنوبي در لبنان تشييع و سپس به جنوب لبنان براي خاك سپاري در روستاي «طير دباء» زادگاهش انتقال داده مي‌شود.
حزب‌الله لبنان از مردم و مقامهاي دولتي لبنان براي شركت در تشييع جنازه مغنيه از رهبران مقاومت اسلامي دعوت كرد.
علامه فضل‌الله از علماي برجسته شيعه در لبنان در مورد شهادت مغنيه گفت: ‌او در راه اسلام شهيد شد و راه شهيدان سيد عباس موسوي و شيخ راغب حرب رهبران قبلي مقاومت را ادامه داد.
وي گفت: شهادت مغنيه خسارت بزرگي براي مقاومت اسلامي لبنان محسوب مي شود كه در برابر اشغالگري اسرائيل ايستادگي مي‌كنند.
شيخ عبدالامير قبلان نايب رئيس مجلس اعلاي اسلامي شيعيان نيز ضمن عرض تسليت شهادت مغنيه گفت: ملت لبنان امثال شهيد مغنيه را به دنيا خواهد آورد، او شجاع و داراي قدرت و در كمين اشغالگران صهيونيست بود.
وي گفت: ‌مغنيه با شجاعت عليه اشغالگران مي‌جنگيد و با هرگونه گمراهي و نفاق و ظلم مبارزه مي‌كرد.
همچنين جنبش امل لبنان، شهادت او را به سيدحسن نصرالله تسليت گفت و اقدام صهيونيستها در به شهادت رساندن اين مجاهد را محكوم كرد.
جماعت علماي اسلامي هم اعلام كرد: فقدان شهيد مغنيه و سوگ او هم براي ملت فلسطين و هم ملت لبنان است.
سيدمحمدعلي حسيني سخنگوي وزارت امور خارجه ايران هم ترور عماد مغنيه را نمونه بارزتري از تروريسم سازمان يافته و دولتي رژيم غاصب صهيونيستي برشمرد.
سيدحسن نصرالله هم گفت: ‌يك شهيد ديگر به قافله شهداي مقاومت اضافه شد.
دبيركل حزب‌الله لبنان خاطرنشان ساخت: اين شهدا با خون خود راه را به ما نشان داده‌اند و با خون خود آزادي را براي ما تصويب كرده‌اند.
در همين حال ، مك كورمك سخنگوي كاخ سفيد هم گفت: ‌جهان بدون مغنيه، جهان بهتري است.
بر اساس گزارش شبكه المنار، رژيم صهيونيستي به طور رسمي مسئوليت به شهادت رسيدن مغنيه را به عهده گرفت.
داني ياتوم رئيس سابق موساد هم گفت: با شهادت مغنيه دموكراسي آزاد محقق شده است.
عماد مغنيه فرزند فقيه بزرگ محمدجواد مغنيه صاحب كتابهاي فقهي و اصولي متولد 1962 (1340 شمسي) است كه ديروز بر اثر بمب‌گذاري در يك خودرو در منطقه كفر سوسه در خيابان حديقه دمشق به شهادت رسيد.

منبع: خبرگزاری فارس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقایون یک سوال؟! ما میدانیم اعراب عربستان و... وهّابی هستند. و اگه مطمئن به پیروزی باشند در حمله به ما درنگ نخواهند کرد؟! پس چرا رئیس جمهور به او حروم های .... پیشنهاد همکاری هسته ای میکنه؟! اگه بخواهن بمب اتم بسازن اولین هدف ما شیعیان هستیم. نظر بدید . پیروز و سربلند باشید Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقایون یک سوال؟!
ما میدانیم اعراب عربستان و... وهّابی هستند. و اگه مطمئن به پیروزی باشند در حمله به ما درنگ نخواهند کرد؟!
پس چرا رئیس جمهور به او حروم های .... پیشنهاد همکاری هسته ای میکنه؟!
اگه بخواهن بمب اتم بسازن اولین هدف ما شیعیان هستیم.
نظر بدید .
پیروز و سربلند باشید Mr.Fox

چون سیاست یعنی همین. باید از آب گل آلود ماهی گرفت و همیشه آب صاف و زلال در دسترس نیست. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سؤال از دوستان 1-آيا امکان دسترسی به يوتوب در ايران وجود دارد؟ 2-آيا امکان دسترسی به رپيد شر در ايران وجود دارد يا نه؟ 3-با توجه به گفته سعيد آيا از ايران به هيچ عنوان امکان دسترسی به مگا اپلد نيست يا اينکه بسيار سخت است؟ 4-چه پايگاه رو واسه اپلود معرفی ميکنيد که واسه ايران مناسب باشه؟ و اما سعيد: 1- گالری ساختار فيلم رو قبول نميکنه (من .3gp و .wmv رو امتحان کردم) 2-منظور از تو يوتوب فيلم دانلود نشد چيه؟ با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سؤال از دوستان

1-آيا امکان دسترسی به يوتوب در ايران وجود دارد؟
2-آيا امکان دسترسی به رپيد شر در ايران وجود دارد يا نه؟
3-با توجه به گفته سعيد آيا از ايران به هيچ عنوان امکان دسترسی به مگا اپلد نيست يا اينکه بسيار سخت است؟
4-چه پايگاه رو واسه اپلود معرفی ميکنيد که واسه ايران مناسب باشه؟

و اما سعيد:
1- گالری ساختار فيلم رو قبول نميکنه (من .3gp و .wmv رو امتحان کردم)
2-منظور از تو يوتوب فيلم دانلود نشد چيه؟

با تشکر

پاسخ به سوالات
1- نه مسدود هست!
2- وجود دارد اما باید اکانت پولی بخری وگرنه بصورت عادی سخته! یعنی روزی بیش از یه دانلود نمیشه اونم برای کسانی که رنج آیپیشون یکسان هست یعنی مرگ!
3- اونم مثل رپیدشیر هست و پهنای باند کمی به ایران اختصاص داده و من که تا الان هر وقت با آی پی ایران رفتم چیزی دانلود کنم نوشته پهنای باند ایران فول هست!
4- پایگاههای داخلی مثل پرشین گیگ، پارسه گیگ و ...

پاسخ به سوالات دوم
1- خوب این مشکل رو رفع میکنم.
2- یعنی صفحه باز شد فیلم پخش نشد چند بار هم ریفرش کردم نشد!

:lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان برای دانلود فیلم از you tube به این URL برن و URL که در یو تیوب است رو بدن و بعد دانلود رو کلیک کنن و بعد از چند ثانیه روی Down load Link کلیک راست کنن و Save target as یا اگه از موزیلّا فایر فاکس استفاده میکنند از Save link as و یا دیگر مرور گر ها به شیوه ای مشابه.
برای اینکه بهتر متوجّه شید طرقه ی دانلود این فیلم رو مینویسم.
در قسمت URL وارد می کنید : http://www.youtube.com/watch?v=wX5x84OcECE و بعد دانلود را کلیک میکنید و بقیه اش معلوم و واضح است.
موفّق باشید Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.