Recommended Posts

موعود:يك مقام مسئول از فعاليت هاي جاسوسي موساد، سيا و اينتليجنت سرويس انگلستان در ايران پرده برداشت. به گزارش «جهان»، يك مقام آگاه هشدار داد: سرويس‌هاي جاسوسي آمريكا، اسرائيل و انگليس براي ايجاد درگيري هاي قومي و تفرقه انگيز در مناطقي از كشور فعال هستند. وي دامن زدن به اختلافات قومي و مذهبي و تحريك احساسات آنها را از برنامه‌هاي جاسوسي اين سه كشور دانست و تصريح كرد: سازمان جاسوسي آمريكا در بخش كردنشين و نيز شرق كشور در بلوچستان به شدت فعال است. اين مقام مسئول افزود: سازمان جاسوسي موساد نيز در بخش آذري زبان‌ها و در شمال كشور و سازمان اينتليجنت سرويس انگلستان در قسمت جنوبي كشور ماموريت تحريك قوميت ها را برعهده دارند و در صددند با ايجاد درگيري در اين مناطق اقتدار جمهوري اسلامي ايران را خدشه دار كنند. وي با اشاره به گزارش 16 سازمان اطلاعاتي آمريكا گفت: سياست فعال و تهاجمي دولت احمدي نژاد، دشمن را وادار به عقب نشيني كرد و اين امر بيانگر درستي اين سياستها در عرصه بين الملل است. سال گذشته نيز فارس به نقل از يك منبع آگاه از طراحى سناريوى عمليات روانى مشترك سازمان هاى اطلاعاتى سيا، موساد و اينتليجنت سرويس عليه ايران خبر داد و نوشت: براساس اطلاعات به دست آمده، كميته مشترك اطلاعاتى آمريكا، رژيم صهيونيستى و انگليس، عليرضا عسگرى را به سبك زندانيان گوانتانامو و ابوغريب عراق در شرايط سخت، تحت فشارهاى روحى- روانى و شكنجه شديد جسمى قرار داده و همه تلاش خود را براى مجبور كردن وى براى قرار گرفتن در مقابل دوربين و بيان خواسته هاى آنها به كار بسته اند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روز:کشمکش هاي سياسي پشت پرده در ارتباط با گزارشي که قرار است محمد البرادعي، مدير آژانس بين ‏المللي انرژي اتمي، حدود بيستم فوريه ( اوّل اسفند) ارائه دهد از هم اکنون در جريان است. اين گزارش ‏از ميزان همکاري ايران با آژانس درباره فعاليت هاي‎ ‎هسته اي گذشته اش خبر خواهد داد، فعاليتي که ‏نزديک بيست سال‎ ‎مخفي ماند تا آنکه در سال 2003 ـ 2002 پرده از آن برداشته شد‏‎ ‎و اين آغاز بحران ‏جهاني برسر پرونده ايران بود.‏ امروز اين سوء ظن در مورد جمهوري اسلامي وجود دارد که تحت‏‎ ‎پوشش برنامه رسماً اعلام شده توليد ‏برق، خواهان دستيابي به توان‏‎ ‎هسته اي نظامي است.‏ کشورهاي غربي طرفدار شدّت عمل در برابرتهران يعني آمريکا، فرانسه و انگليس نگرانند که مبادا مدير ‏مصري آژانس و برنده جايزه نوبل بارضايت بخش خواندن پاسخ هاي تهران درگزارش‏‎ ‎به طريقي سند ‏تبرئه ايران را صادر کند.اين کشورها درپشت پرده‎ ‎البرادعي را متهم مي کنند که به جاي بررسي صرفاً ‏فني فعاليت هاي ايران، با اين پرونده برخورد "سياسي" مي کند. ‏ گزارش البرادعي از اين نظر اهميت دارد که مي تواند در روند اتخاذ اقدامات تنبيهي عليه ايران در ‏شوراي امنيت سازمان ملل‎ ‎مانع ايجاد کند، روندي که هم اکنون از سوي قدرت هاي بزرگ براي تهيه ‏قطعنامه تحريم هاي جديد ــ سوّمين قطعنامه پس از‎ ‎دسامبر2006ــ آغاز شده است.‏ بسياري ازاعضاي غير دائم شوراي امنيت ازجمله آفريقاي جنوبي‎ ‎تصويب تحريم هاي جديد را قبل از ‏انتشار گزارش آقاي البرادعي‎ ‎و پيش از ارائه آن به شوراي حکام آژانس در آغاز مارس، منتفي‎ ‎دانسته ‏اند. سياستمداران غربي معتقدند که تمام اعتبار آژانس در گروي اين‎ ‎گزارش است. به گفته يکي از منابع ‏غربي که مايل نيست شناخته‎ ‎شود، همانطورکه "آژانس در سال 2003 اشتباه نکرده بود"‏‎ ‎وقتي‎ ‎اعلام کرد ‏که بازرسان بين المللي به شواهدي مبني بر وجودسلاح‏‎ ‎هاي کشتار جمعي در حکومت صدام حسين دست ‏نيافته اند، "در سال 2008 هم نبايد در مورد ايران اشتباه کند". ‏ امروز موضوع مورد مناقشه‎ ‎‏"برنامه کاري" است که در اوت 2007 مورد توافق البرادعي و ايران ‏قرار گرفت و هدف از آن‎ ‎وادار ساختن تهران به پاسخگوئي به سئوالات مربوط به برنامه هسته ايش بود ‏زيرا يکي از دلايل ارجاع پرونده ايران به شوراي‎ ‎امنيت در سال 2006، عدم شفافيت اين کشور در اين ‏زمينه بود.‏ البرادعي در تاريخ يازدهم ژانويه به تهران رفت و با مقامات اين‎ ‎کشور در مورد يک مهلت چهار هفته ‏اي براي‎ ‎‏"پاسخگوئي به سئوالات معلق مانده" به توافق رسيد، مهلتي که درحال تمام شدن‏‎ ‎است. ‏ گزارش مقدماتي ارائه شده از سوي البرادعي در نوامبر 2007 با آنکه چندان به سود تهران نبود، حاوي ‏نکات مبهمي بود. در اين‎ ‎گزارش قيد شده بود که پاسخ هاي ايران با يافته هاي آژانس "مطابقت دارد" و ‏همکاري ايران با آژانس تا اندازه اي پيشرفت‎ ‎داشته است. آيا البرادعي در گزارش جديد خود در صدد ‏تبرئه ايران برخواهد آمد؟ در درون خودآژانس هم اختلاف نظرها شديداست. هفته پيش گروهي از بازرسان آژانس براي روشن ‏کردن موارد مورد مناقشه مربوط به بخش نظامي سازي به تهران رفتند، مواردي‎ ‎نظير طرح ساخت يک ‏کلاهک هسته اي و کشف بقاياي اورانيوم‎ ‎غني شده با درصد بالا در يکي از تأسيسات وابسته به نهادهاي ‏ نظامي ايران. ‏ يکي از منابع وابسته به آژانس که مي خواهد نامش برده نشود، مي گويد که سرگروه هاي بازرسان ‏آژانس در يک گفت و گوي‎ ‎خصوصي با ابراز‏‎ ‎‏"نارضايتي" اظهار داشته اند که‎ ‎‏"نمي فهمند"‏‎ ‎چرا آقاي ‏البرادعي قصد دارد به تهران چک سفيد امضاء بدهد.‏ همين منبع مي گويد که متأسفانه‎ ‎‏"با وجود ضدو.نقيض گوئي هاي ايران و عليرغم آنکه اطلاعاتي که به ‏ما داده اند کامل نيست، البرادعي مي خواهد پرونده را ختم کند". ايران با قبول‎ ‎‏"برنامه کاري" با آژانس ‏در صدد سلب مشروعيت‎ ‎از شوراي امنيت در اين پرونده است، مشروعيتي که به شوراي‎ ‎امنيت اجازه ‏داده است مطابق اصل هفتم منشور سازمان ملل مبني‎ ‎بر‎ ‎‏"تهديد امنيت جهاني" قطعنامه هايش را صادر ‏کند.رئيس جمهور ايران محمود احمدي نژاد، در سخنراني خود در مجمع‏‎ ‎عمومي سازمان ملل در ‏سپتامبر2007، اظهار داشت که از نظر‎ ‎او پرونده‎ ‎‏"بسته" شده است.‏ ‏ به اعتقاد سياستمداران غربي البرادعي با تأکيد براهميت پاسخگوئي در مورد فعاليت هاي هسته اي ‏گذشته وبا ناچيزشمردن ابهاماتي که بر برنامه ايران سايه افکنده، به ايران امتياز زيادي داده است. امّا به ‏گفته آن ها پرونده به هرصورت و به دلايل متعدد در شوراي امنيت باقي خواهد ماند.اولاً فقط وقتي مي ‏توان پرونده‎ ‎را از شوراي امنيت خارج کرد که قدرت هاي بزرگ تصميم بگيرند ــ امري که محتمل به ‏نظر نمي رسد چرا که روسيه هم اخيراً به ادامه فشارها بر تهران رأي مثبت داده است. روسيه که‎ ‎در ماه ‏ژانويه يک محموله سوخت به مرکز هسته اي ساخته خود‏‎ ‎در بوشهر تحويل داد معتقد است که وقتي ‏سوخت ايران به اين شکل تأمين مي شود ديگر معني ندارد که تهران هم سوخت داخلي‎ ‎توليد کند. ثانياً ‏بسته شدن پرونده ايران در آژانس منوط به حمايت‎ ‎علني شوراي حکام آژانس است.‏ سياستمداران غربي دراعتراض به تاکتيک البرادعي پشت خط‏‎ ‎دفاعي ديگري جبهه گرفته اند: مدير ‏آژانس درآخرين گزارشش‎ ‎در نوامبر2007، اذعان مي دارد که اطلاعات آژانس درمورد‏‎ ‎فعاليت هاي ‏ايران کم شده است.درواقع تهران دوسال است که به‎ ‎آژانس اجازه بازرسي همه جانبه و سرزده از ‏تأسيساتش را ندادهاست و ارتباط بازرسان آژانس با بعضي از مسئولان برنامه هسته‏‎ ‎اي ايران با ‏محدوديت هاي فراواني مواجه شده است. سياستمداران غربي مي پرسند چگونه آژانس مي تواند با وجود ‏چنين شرايطي گزارش مثبت بدهد؟‎ ‎غرب مي گويد که ايران هنوز به دو خواسته مهم سازمان ملل، تعليق ‏غني سازي اورانيوم و اجراي پروتکل الحاقي آژانس مبني بر بازرسي همه جانبه، پاسخ رد مي دهد.‏ دراين ميان ايران همچنان به فعاليت خود ادامه مي دهد و گويا استقرار سانتريفوژهاي‎ ‎‏"نسل دوّم" را ‏درکارخانه نطنزآغازکرده‎ ‎است، اقدامي که در تئوري امکان توليد کوتاه مدّت مواد شکاف‎ ‎پذير را فراهم ‏مي سازد. آمريکا روزجمعه هشتم فوريه به تهران‎ ‎در مورد اين اقدام که به برنامه اش شتاب مي بخشد، ‏هشدارداد.‏ مناقشه غرب و البرادعي درست زماني رخ مي دهد که انتشار‏‎ ‎گزارش سازمان امنيت آمريکادر دسامبر ‏مبني بر "توقّف" بخش‎ ‎نظامي در2003 از سوي ايران، بررسي پرونده اين کشوررا از‎ ‎طرق سياسي ‏پيچيده ساخته است. اروه مورن، وزير دفاع فرانسه‎ ‎اواخر ژانويه در ديداراز واشتگتن علناً اعلام کرد که ‏شک دارد‎ ‎چيزي‎ ‎‏"متوقّف" شده باشد.‏ منبع: لوموند 10 فوريه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روز:جاناتان پاور:من اخيرا با برژينسکي، مشاور سابق امنيت ملي جيمي کارتر و طرف مشورت سياسي فعلي باراک اوباما، ‏مصاحبه اي انجام دادم. اين مصاحبه تا همين چند وقت پيش در ماه جاري و بعد از انتشار برآوردهاي امنيتي ‏ايالات متحده هنوز چاپ نشده بود. اين مصاحبه در مجله سياسي ايالات متحده، مجله پروسپکت انگلستان، ‏روابط جهاني روسيه، اخبار اعراب در عربستان و ساير جرايد به چاپ رسيد. ‏ من از برژينسکي پرسيدم آيا مي خواهد سناريوي تخيلي خود را درباره روابط ايران و ايالات متحده دوباره به ‏رشته تحرير درآورد. او تمايلي نداشت. برژينسکي گفت: "بعضي ها با دلايل منطقي از اين مي ترسند تا قبل ‏از آنکه بوش کاخ سفيد را ترک کند، برخورد نظامي ميان ايران و ايالات متحده رخ دهد."‏ او گفت: "هنوز در دولت تعدادي از افراد نومحافظه کار هستند که به نظر مي رسد تحت وسوسه تمايلات ‏مخرب، براي پيچيده تر ساختن موضوع عراق با نوعي از اقدامات نظامي عليه ايران موافق هستند."‏ ترس برژينسکي از اين است که قبل از پايان دوران زمامت بوش، جنگ عراق به جاي فروکش کردن، شعله ‏ور شود. او اينگونه استدلال مي کند که "جنگ به طور ذاتي پويا و ديناميک است. ممکن است حوادث، ‏درگيري ها، تحريکات يا برخوردي با ايران پيش بيايد- مثلاً يک سري اقدامات تروريستي در ايالات متحده ‏اتفاق بيفتاد- که آمريکا آنها را متوجه ايران بداند. زمان زيادي از ادعاي القاعده نمي گذرد که اعلام کرده به ‏وجود آمدن چنين برخوردي ميان ايران و ايالات متحده در راستاي منافع استراتژيک آنها قرار دارد."‏ برژينسکي از اين نگران است که رفتارايالات متحده، آن را تبديل به يک جامعه با درهاي بزرگ اما منزوي ‏از دنيا تبديل نمايد: "يکي از مشکلات من با بوش اين است که او فرهنگ رعب و وحشت را در کشور جا ‏انداخته است، به جاي آنکه چنين چيزي را سرکوب کند."‏ اگر آمريکا بخواهد به ايران ضربه شست نظامي نشان دهد، که به اين زودي ها آنرا فراموش نکند، لازم ‏نيست که بوش سرويس هاي امنيتي را متقاعد کند که ايران مشغول توليد تسليحات هسته اي است. روابط ايران ‏و ايالات متحده به دلايل متعددي تيره و تار است و علت آن فقط مساله هسته اي نيست. آتش رويارويي با ايران ‏مي تواند به خاطر پشتيباني آن کشور از اقدامات شيعيان در عراق، حمايت جنگ افروزانه ضد آمريکايي آنها ‏در افغانستان و يا حتي ناشي از يک تحريک اوليه از سوي القاعده شعله ور شود. ‏ پيامد آن هم مي تواند فاجعه انگيز باشد. احساسات مسلمانان در سراسر دنيا تا همين جاي کار هم ضد آمريکايي ‏است. چنين اقدامي دستان القاعده و هم پيمانانش را بيش از پيش باز مي گذارد. در پاکستان هم در شرايط ‏فعلي، نظاميان مذهبي، نسبت به شش ماه پيش، يک قدم به کنترل زرادخانه هسته اي اين کشور نزديکتر شده ‏اند. ‏ پس در ذهن بوش چه مي گذرد؟ مردان پشت صحنه سخت گير نظير ديک چني، معاون رياست جمهوري، او ‏را براي انجام چه کاري تحت فشار قرار داده اند؟ ولي نصر و ري تکيه، دو کارشناس مسايل خاورميانه، ‏سعي مي کنند پاسخ اين پرسش ها را به وضعيت فعلي روابط خارجي ربط بدهند. آنها در مقاله اي نوشته اند: ‏‏"براي دستگاه ديپلماسي بوش، زير پوشش قرار دادن موضوع ايران راه حل مشکلات عديده اي در منطقه ‏خاورميانه محسوب مي شود. به نظر مي رسد مقامات اين کشور تصور مي کنند در بحبوحه مشکلات و ‏بحران ها، فرصت بي سابقه اي براي تغيير ساختار منطقه فراهم بيايد که در نهايت اوضاع را به سوي برتري ‏قدرت ايالات متحده و اسراييل بچرخاند."‏ اينکه چنين سناريويي چگونه شکل گرفته است، از نظر بيشتر افراد شبيه وهم و خيال است، اما ظاهراً آنها از ‏اين تفکرات راضي هستند. ولي آيا جداً مي توان تصور کرد که دولت هاي سني منطقه براي جلوگيري از نفوذ ‏ايران، از دولت شيعه عراق حمايت و پشتيباني کنند؟ و يا اينکه عربستان سعودي سعي در از کار انداختن ‏حزب الله لبنان خواهد کرد تا مبادا برتري با شيعيان در لبنان باشد؟ آيا مي توان تصور کرد اسراييل و اعراب ‏در برابر حماس دست به دست هم مي دهند تا بر نفوذ ايران در آنجا پايان بخشند؟‏ اگر فکر کنيم اينها هيچکدام برگرفته از خيالات نيستند، پس مي توان گفت ايران هم با يا بدون بمب، هرگز ‏نقش سازنده اي در خاورميانه برعهده نخواهد گرفت. با اينحال هيچ نشانه اي در دست نيست که ايران، به ‏دنبال تبديل شدن به کشور برتر منطقه، نظير وضعيتي که در زمان شاه وجود داشت، باشد. ايران هرگز در ‏‏200 سال گذشته آغازگر جنگي نبوده است و ماهيتا توسعه طلب نيست. وقتي عراق در زمان صدام حسين به ‏اين کشور حمله کرد، ايران نقش مطلوم را داشت.‏ اگر اعراب منطقه نگران گسترش نفوذ ايران هستند، به خوبي مي دانند دليل موجهي براي آن وجود دارد که ‏همان مشکل اسراييل و فلسطينيان است. پشتيباني مدام و هوشيارانه ايران از فلسطين، باعث تقويت قدرت اين ‏کشور شده است. اين در حالي است که قدرت سخت آمريکايي ها در حال افول است. ايالات متحده به هيچ وجه ‏نخواهد توانست نيروهاي عظيم خود را تا ابد در منطقه نگه دارد. ‏ در حاليکه عراق همچنان در باتلاقي دست و پا مي زند، شرکاي ما در ناتو در افغانستان قافيه را باخته اند، ‏لبنان را آشوب فراگرفته است و دورنماي اندکي در التزام اسراييل به صلح با فلسطينيان وجود دارد. به هيچ ‏وجه زمان مناسبي براي نشانه روي خشونت به سوي ايران نيست. همانطور که نصر و تکيه يادآوري مي ‏کنند، "آخرين باري که ايالات متحده جهان عرب را در دهه 1980براي رويارويي با ايران تشويق نمود، ‏چيزي که براي آمريکايي ها باقي ماند، فرهنگ سياسي اعراب تندروي سني بود که در نهايت به شکل القاعده ‏سر بر آورد."‏ منبع: خليج تايمز، 10 فوريه 2008 ‏

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیروز جواب خود را از مردم ایران گرفتند ولی دوباره یک سال به خواب خرگوشی میرن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سه‌شنبه پليس دانمارک اعلام کرد كه چندين نفر مظنون به طراحي توطئه براي کشتن يکي از دوازده کاريکاتوريست مجموعه کاريکاتورهاي پيامبر را دستگير کرده است. به گزارش آسوشيتدپرس، سرويس اطلاعاتي پليس دانمارک اعلام نمود: دستگيري‌ها در «آرهاوس» (غرب دانمارک) انجام شده است، اما نگفت که چند نفر در اين زمينه دستگير شده‌اند و کدام يک از کاريکاتوريست‌ها، هدف اين افراد بوده است. روزنامه «يلند پوستن» که دو سال پيش براي نخستين بار اين کاريکاتورها را منتشر کرد، نوشته است: مظنونان در حال برنامه‌ريزي براي قتل «کورت وسترگارد»، يکي از کاريکاتوريست‌ها بوده‌اند. بنا بر اين گزارش، انتشار اين کاريکاتورها در سي‌ام سپتامبر سال 2005 و سپس چاپ دوباره آنها در چندين روزنامه ديگر در کشورهاي گوناگون، باعث ناراحتي شديد مسلمانان جهان و برخوردهاي متعدد آنان با نمايندگان کشورهاي غربي شد. اين در حالي است كه وسترگارد 73 ساله و همسر 66 ساله‌اش به خاطر اين‌گونه توطئه‌ها در نظارت پليس هستند. يلند پوستن افزود: در ميان دستگيرشدگان، اتباع دانمارکي و خارجي هم به چشم مي‌خورند. وسترگارد در بيانيه‌اي که در اين روزنامه منتشر شد همچنين گفت: «پس از شنيدن اين‌که عده‌اي قصد کشتن من را داشته‌اند، نگران زندگي‌ام هستم، اما با اين کار، ترس من به عصبانيت و حس انتقام‌جويي تبديل شده است. دو تا پرسش: 1.چرا با اين كاريكاتوريست ها مثل سلمان رشدي رفتار نشد(ايا كسي جرات امام رو نداشت يا اينكه اين كار امام اشتباه بود و الان به مصلحت نيست) 2.ايا شما با كشتن و ترور كردن اين كاريكاتوريست ها موافقيد يا نه؟ :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوال جالبی بود! 1- بخاطر اینکه خیلی از افراد چنین اقدامی رو تکرار کردند! حتی در نشریات داخلی هم توهین هایی شد! اگر فتوا صادر بشه آمار کشته ها می ره بالا! :lol: بله به مصلحتمون هم نیست و باعث بدجلوه دادن ما نزد افکار عمومی می شه! 2- بله من موافقم که کشته بشند! اون هم به سبک فیلم اره! :lol: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اهانت کنندگان به ادیان و پیامبران و امامان از نظر شرعی مرتد محسوب میشوند و از راه دین خارج شده اند. البته معنای ارتداد این نیست که طرف رو بگیرید بکشید! و همون خارج شدن از دین هست و باید ولشون کنی برن دنبال کار خودشون و بهشون محل نزارین!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند وقت پيش تو يه سايت خيلی محبوب و پربازديد يک نفر يه مطلب 6-5 صفحه گذاشته بود با دليل که قران خشونت و نفرت رو ترويج ميکنه هر کسی اين رو ميخوند تاييد ميکرد . همين مونده که اينا رو هم بگيرن بکشن:lol: ديگه اونوقت ميگن همه از دم تروريستيم همينجوريش ميگن اسلام دين خشونته و ميگه هر کس ايمان نياورد رو بکشيد. با ترور اين دو فرد هيچی به مسلمان ها اضافه نميشه جز بد تر شدن تصويرشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برنامه اي را در يكي از كانالها(فكر كنم سي ان ان بود)ديدم راجع به يكي از اين كاريكاتوريستها.آدم گاهي اوقات از حقارت برخي آدم ها دچار شرم ميشه.هيچ فكر كرديد كه چرا اكثر اين تندروي ها در كشورهايي سرد(از نظر اجتماعي) و همچنين راكد(از منظر سياسي) رخ ميده؟يكي از پاسخهاي من به اين پرسش(كه البته نظري است شخصي) اين هست كه متاسفانه انسانهاي اين كشورها نياز به موضوع مهمتري(نسبت به ساير كشورها) دارند تا مورد توجه قرار بگيرند.انساني كه من در اين برنامه خنده دار و مضحك ديدم (واقعا بدون هيچ گونه تعصبي ميگم)پيرمرد حقير و ضعيف و ناداني بود كه جز براي كسب اندكي شهرت(به ضرس قاطع ميگم) كارش دليل ديگه اي نداشت.كاش لبخند و شادماني زايد الوصفش را از مصاحبه با خبرنگار ميديديد. تظاهرات فراوانش(براي مثال هنگام خارج شدن از خانه به روي زمين مي خوابيد و نگاهي به زير ماشینش ميكرد تا بمب احتمالي كارگذاشته شده را كشف كنه يا كارهاي مسخره ديگه اي از اين دست)من پيرمردي را ديدم كه مثله يك بره خودش را معصوم و بي گناه نشون ميداد و از وحشي بودن مسلمونها گلايه ميكرد.من به واقع حقارت و پستي يك انسان كه احساسات بسياري از مردان و زنان را پله اي براي صعود به پشت بام شهرت كرده را ديدم.پيرمردي را ديدم كه ميگفت ميخواسته تحمل افراد و وجود آزادي بيان نزد كشورها و جوامع را محك بزنه ولي دروغ در چشمانش موج ميزد.من به جز حقارت و رذالت و پستي و دروغ و تزوير و ريا چيز ديگه اي در چشمان اين مرد نديدم. در نقطه مقابل زني را ديدم با روبنده مشكي و در همين برنامه در يكي از كشورهاي اروپايي(و شايدم همان كشور) كه در مقابل پرسش خبرنگار زن اين مستند در رابطه با نحوه برخورد با اين فرد يا افراد فقط جواب داد اگر این فرد را پیدا کنم به خاطر توهین به عزیزترین کسم تکه تکه اش میکنم و من برخلاف جملات اون مرد ضعیف در جملات این زن نشانی از فقر تمدن و خشونت ندیدم.تنها چیزی که من دیدم عشق بود.تنها عشق نسبت به عزیزترین و مهربانترین فردی که در این دنیای آلوده می شناسه.عشق به تنها روزنه ای که هنوز هم برخلاف روزنه های دیگه که ازشون سیاهی و تاریکی فوران میکنه هنوز هم بعد از قرنها نور فوران میکنه و چه تفاوت وحشتناکیه بین دنیای این زن عاشق با اون مرد ترحم بر انگیز.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در نقطه مقابل زني را ديدم با روبنده مشكي و در همين برنامه در يكي از كشورهاي اروپايي(و شايدم همان كشور) كه در مقابل پرسش خبرنگار زن اين مستند در رابطه با نحوه برخورد با اين فرد يا افراد فقط جواب داد اگر این فرد را پیدا کنم به خاطر توهین به عزیزترین کسم تکه تکه اش میکنم و من برخلاف جملات اون مرد ضعیف در جملات این زن نشانی از فقر تمدن و خشونت ندیدم.تنها چیزی که من دیدم عشق بود.تنها عشق نسبت به عزیزترین و مهربانترین فردی که در این دنیای آلوده می شناسه.عشق به تنها روزنه ای که هنوز هم برخلاف روزنه های دیگه که ازشون سیاهی و تاریکی فوران میکنه هنوز هم بعد از قرنها نور فوران میکنه و چه تفاوت وحشتناکیه بین دنیای این زن عاشق با اون مرد ترحم بر انگیز.

همين طور که گفتيد شما نديدي!د و شايد من هم نبينم ولی مهم اينه که اونا اين رو خشونت تلقی
ميکنند و تصوير بد يعنی اين اگر دوستان خارج از کشور تشريف بيارين متوجه ميشيد من
چی ميگم هر احمقی به خودش اجازه ميده هر چی می خواد به مسلمان ها بگه
دولت هم زياد اهميت نميده به خود من چند بار گفتن بن لادن !! تصاوير سنگسار در عربستان رو
ميارن و ميگن ايسلام يعنی اين و شما هم هيچ کاری نميتونی بکنی .

خودشون اين طوری نيستند اگر به عيسی توهين کنی حتی اگر يارو دين دار هم باشه
نمی کشتت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان عزیز لطفا اینقدر دنیای غرب ملاک سنجش کارهایتان نباشد. ما قرار نیست به مردم غرب در روز حساب پاسخگو باشیم و از آنها کسب تکلیف کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته اون دنيا مهم تره ولی وقتی ميشه با انجام ندادن چند تا کاره ساده اين دنيا رو هم داشت چرا که نه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پشت تمام اين كار هاي زشت (توهين به پيامبر ) لابي هاي صهيونيستي هستند :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر من اگر يك جمهوري خواه ديگر مثل بوش سر كار بيايد جنگ با ايران حتمي است :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.