Recommended Posts

دوستان نگران نباشند اگر خطرساز باشند سرنگون می شوند! معمولا اون چیزهای پرسرعت نورانی که شما می بینید، اغلب بالون هایی هستند که سقوط می کنند! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
zagrossmetaller ازت خواهش می کنم اون فیلم رو در همین تاپیک بزار . :mrgreen: چرا الکی در مورد هر چی دم دستتون می یاد کارشناسی می کنید . از کجا می دونید بالن بوده ؟؟؟ من مطمئنم هیچ کدومتون حتی یک عکس هم از اون شی ندید . البته به غیر از zagrossmetaller .....من موندم ندیده چرا الکی در مورد هر چیز کارشناسی می کنید . من کاربران سایت رو خوب شناختم و از این به بعد هر حرفی که می زنند رو باور نمی کنم . آخه نه فیلکی ازش دیدید ، نه عکسی و نه خودتون اونجا بودید . از کجا میدونید . اگر بالن بوده یا هواگرد بدون سرنشین پس چرا سرنگون نشد . انقدر بی منطق حرف نزنید . :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز من بالون بوده! :mrgreen: حتما ملت یک چیزی می دونن که دارن می گن دیگه! :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يكي جلوي ليچ و بگيره تا كركس و نكشته :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید اونو با وزیر دفاع سابق که در ترکیه ربوده شد معاوضه کنند (اگر اون وزیر دفاع نگفته باشه بیاین من بگیرین!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب دیگه یه مثل قدیمی هست که میگه:

حق همیشه پیروز است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا یوفوها بودن که اومده بودن یه سر و گوشی اب بدن !! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب کرکس همونطور که گفتم اصلا با موبایل نشد ازش فیلم بگیرم.در اون موقع هم چون بیرون بودم غیر از چند تا گوشی خودمو دوستام چیزی دیگه ای دم دست نبود.تازه با پیشرفته ترینشونم سعی کردم ازش فیلم بگیرم اما تو فیلم هیچی معلوم نیست . اما من از این اشیای پرنده تو آسمون شهرمون زیاد میبینم(امیدوارم نگید که دیوونه شدی!!) و شاید باور نکنید اما بعضی موقعها تو یه شب حتی 4 یا 5 تا از اونارو میبینم یه بارهم دو تا از اونارو در حالت که داشتن هماهنگ و با سرعت زیاد پشت سر هم پرواز میکردند رو دیدم . اما حالا یه سوال آیا با چه دوربینی میتونم از این اشیا فیلمبرداری کنم .حداقل طوری که تو فیلم معلوم باشه.آیا با این هندیکمهای معمولی شدنیه(که من ندارم و باید قرض بگیرم)؟روشنایی این اشیا تقریبا برابر قدر ظاهری یه ستاره ی معمولی هستش(تریپ نجومی رو حال کردید).اگه منو راهنمایی کنید بهتون قول میدم که حتما از اونا براتون فیلم بگیرم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه کرکس عصبانی ندیدید؟! نفهمیدید از کدوم طرف پر زد و رفت؟

كركس از كاربران خوب و زحمتكش سايت مي باشد.عصبانيتش هم منطقيه.
hamed_713

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نخير من هنوز در اين تاپيك هستم و پر نزدم و برم . لطفا انقدر هم شلوغش نكنيد . اگرشپي مرموز بوده و يا يك شي ورنده جاسوسي بوده پس چرا توسط نيروي هوايي ساقط نشده و انهدام نشده . مگر نمي گن كه كشور در آمادگي كامل به سر مي بره وس شي جاسوسي نبوده وگرنه ساقط مي شده . در ضمن هر كسي مياد در مورد هر چي دستش مي ياد نظر مي ده بدون اينكه هيچ اطلاعاتي در اين مورد داشته باشه . دوستان و جناب ليچ . همشهري گرامي . اگر يادت باشه چند سال پيش در اهواز شي هاي پرنده ديده شدند ولي هيچ عكس العملي ما از نيروي هوايي و يا نيروي پدافندي ايران نديديم . وس احتمال مي ديم كه اين چيزي به غير از شي جاسوسي بوده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز دل برادر کرکس گرامی درد و بلات بخوره توی سر اپوزوسیون :mrgreen: من که دارم می گم از سه حالت خارج نیست! حالت اول: همانطور که برادر فلانکر گفت: برادران مریخی اومدن یک سر و گوشی آب بدهند! حالت دوم: همونطوری که گفتم: این ها بالون های جاسوسی هستند که وقتی منهدم می شوند (توسط نیروهای مسلح).، هنگام سقوط انعکاسشون رو شما می بینید، حالا ممکنه که از این همه ادوات جاسوسی من چرا گیر دادم به بالون! اگر این بحث ادامه پیدا کرد دلیلش رو می گم چون یک مقدار طولانیه! حالت سوم: این رو برادرانی که نجوم بلدند بیان توضیح بدهند من نجوم بلد نیستم! :evil: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا شما از كجا مي دونيد كه اينا مال بيگانه است؟؟ شايد خودي باشه ولي اگه واقعاْ سرعت خيلي زيادي داشته بايد يه تحقيق كرد دوستاني كه مي تون برن يه سرچ تو سايتاي علمي فرنگي كنن ببين اصلاْ چنين وسيله اي هست يا نه به نظر من يه خطاي ديد عادي بوده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان با وجود پهباد در کنار ماهواره ها فکر میکنید به چه دلیل باید از بالن استفاده بشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.