Recommended Posts

450 هزار نفر از داخل مي تونن امارات رو تصرف كنن نيازي به سپاه و ارتش نيست!! :!: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب حرف هاش که درسته ... ایران در تمامی این کشور ها نیروی غیر فعال داره ( البته این نظر من هستش ) ... خوب که چی ؟ اگر می تونید کاری بکنید بسم الله وگرنه با دم شیر بازی نکنید :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسیار خندیدم و روحم شاد شد! به این این احمق اماراتی یک توصیه دارم! ابتدا بره جلو شاهزاده و مردم هوسران امارات رو بگیره بعد بیاد برای کشور قدرتمند ایران شاخ و شونه بکشه! اگر اراده کنیم تمام منطقه تبدیل به قبرستانی برای عرب ها می شه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
.مورچه چيه كه كله پاچش چي باشه. اينها نوكرهاي دربست آمريكا هستند.و بدون دستور اربابانشان حتي جرات نفس كشيدنم ندارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر اراده کنیم تمام منطقه تبدیل به قبرستانی برای عرب ها می شه!

لیچ، چیه چرا اینقدر از دست عربها بیزار و فراری هستی و ازشون بدت میاد. هر چی باشد همسایگان ما هستند :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كلا ليچ ادميه با روحيه لطيف!! :mrgreen: در همه ي موارد مي زنه مي كشه!! :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لیچ حق داره چون فقط کسی که با عربا زندگی کرده می فهمه که اینا چه ذات خرابی دارن .

كي گفته ليچ با عربها زندگي كرده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

يكي از مقامات ارشد امنيتي امارات در اظهاراتي تأمل‌برانگيز به ايران هشدار داد كه همسايگان عرب خود در خليج فارس را به رويارويي دعوت نكند.

با وجود تمام احترام برای دوستان سایت لطف کنید از واژه های اهانت امیز استفاده نکنید زیرا نسبتی از جمعیت این خاک و بوم هم عربند
flanker

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز با توجه به اینکه تعداد زیادی از برادران عرب درایران زندگی می کنند و هموطن شما هستند و با توجه به قوانین سایت که بی احترامی به هر قومیتی را ممنوع کرده ازتون به عنوان یه برادر کوچکتر خواهش می کنم و به این ماه عزیز قسم می دم که این جور القاب زشت رو درباره هم کیشهای خود بکار نبرید. در خود قران هم امده بئس الاسم الفسوق بعدالایمان و لا تنابزوا بالاقاب. حداقل اگر دین ندارید آزاده باشید. از مسئولین صفحه خبرها یا دیگر مسئولین سایت تقاضامیکنم تاپیک قفل بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان عزیز با توجه به اینکه تعداد زیادی از برادران عرب درایران زندگی می کنند و هموطن شما هستند و با توجه به قوانین سایت که بی احترامی به هر قومیتی را ممنوع کرده ازتون به عنوان یه برادر کوچکتر خواهش می کنم و به این ماه عزیز قسم می دم که این جور القاب زشت رو درباره هم کیشهای خود بکار نبرید. در خود قران هم امده بئس الاسم الفسوق بعدالایمان و لا تنابزوا بالاقاب. حداقل اگر دین ندارید آزاده باشید.
از مسئولین صفحه خبرها یا دیگر مسئولین سایت تقاضامیکنم تاپیک قفل بشه.

دوستان عزيز احساسات شما رو درك ميكنيم ولي در صورت تكرار اهانت به قوم عرب تاپيك قفل ميشه
با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=center]خبرهای ضد ونقیض درباره توافق روسیه و آمریکا برای برگزاری نشست 1+5 درباره ایران![/align]

عصرایران- در حالی که مقامات روسیه اعلام کرده اند که در مقطع کنونی ضرورتی برای گسترش تحریم ها علیه ایران و نیز برگزاری نشست گروه 1+5 درباره فعالیت های هسته ای ایران نمی بینند،اما از دیدار چهارشنبه شب رایس و لاوروف در حاشیه اجلاس مجمع عمومی ملل متحد خبرهای متناقضی شنیده می شود.
برخی خبرگزاری ها به نقل از یک مقام آگاه وزارت امور خارجه آمریکا از توافق رایس و پوتین در دیدار چهارشنبه شب شان درباره برگزاری نشست وزرای خارجه1+5 در آینده نزدیک دادند .
هر چند که هنوز زمان این نشست مشخص نشده است و نیز مشخص نیست که ایا اظهارات این مقام امریکایی صحت دارد یا اینکه نوعی عملیات روانی برای ایجاد فشار سیاسی و روانی علیه ایران است.

اما سابقه نشان می دهد که سیاست مداران روسیه تا کنون بارها مواضع متفاوت و گاه متضادی داشته اند و در حالی که در زبان به گونه ای سخن گفته اند اما در عمل به گونه دیگری رفتار کرده اند .
هنوز مشخص نیست که حتی اگر نشست گروه 1+5 درباره ایران تشکیل شود به توافقی خواهد رسید یا نه چرا که اجلاس کارشناسان سیاسی این گروه در هفته گذشته در واشنگتن بدون رسیدن به نتیجه ای مشخص به کار خود پایان داد.

اما رایس و لاوروف در پایان دیدار چهارشنبه شب خود اعلام کردند که خواستار حل وفصل نهایی بحران اتمی ایران و کره شمالی هستند.هر چند که لاوروف در زمینه حمایت احتمالی روسیه از قطعنامه چهارم تحریم علیه ایران سخنی به میان نیاورد.
احتمال قریب به یقین این است که روسها با توجه به اینکه احتمال می دادند در مذاکره با همتایان آمریکایی خود بر سر بحران گرجستان و سایر حوزه های اختلاف دو جانبه نیاز به امتیاز دهی و امتیاز گیری خواهند داشت با طرح مخالفت خود با برگزاری اجلاس 1+5 درباره ایران مقامات آمریکایی را وادار سازند تا بر سر بحران اوستیای جنوبی و آبخازیا با روسیه کنار آیند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان توجه داشته باشند که من از اعراب بدم نمی آد! من خودم مخالف هرگونه تبعیض نژادی و دینی هستم! ولی خوب اگر اعراب حاشیه خلیج فارس بخوان شاخ بازی در بیارن باید شاخشون خرد بشه! :mrgreen: درضمن دوستان من منظورم هموطنان فارس عرب زبان نیست! اشتباه نگیرید! این بنده خداها فارسند نه عرب! اگر باور نمی کنید از یک عرب حاشیه خلیج فارس بپرسید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما فوحش هامون رو قبلا داديم اينجا ديگه حوصله نداريم بگيم. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.