Recommended Posts

[quote][quote][quote][quote][quote]مگه سمندون پست داده اینجا؟[/quote]
نه من کی پست دادم :([/quote]
تغصیر من بود سوتی دادم :([/quote]
عجب :( icon_arrowu[/quote]
می گم سمندون جان یه تایپیک بزن در مورد خاطرات دوران چریک بودنت( کلا هر چی خاطره جنگی داری ) بزار توش از جاهایه قشنگش :([/quote]

خیلی دلم میخواست این کار رو بکنم ولی به دلایل امنیتی نمیتونم icon_arrowu

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسراييل بمب هسته اي داشت و نميتونست آزمايش كنه همچنين اعلان كنه ! اينو مرده رو فرستاد به همه بگه بمب اتم داره حالا معلوم نيست 20 تا داره اين يارو گفته 200 تا ...
همش تبليغات علكي . مگه ميشه توي ديمونا بمبا رو باز بزارن جلوي اين بره ازشون عكس بگيره(يعني دوربين ببره داخل) و بعدش بره تمام دنيا رو بگرده بگه اسراييل بمب داره ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینم باز می تونه از اون بازیهای اونا باشه.
خداوند فتنه و مکر اونها رو به خودشون بر گردونه.
ان شا الله...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این بابا که اسرائیلیه می گه شرم بر تو بی بی سی دیگه واقعا جای تاسف داره واسه کسایی که به این رسانه تکیه می کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
می گن اش اینقدر شور شده که خان هم فهمیده.
شده قضیه این بابا خودشون هم با خودشون مشکل دارن جه برسه با بقیه خلق الله.
ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صف کانهام بنیان مرصوص....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اسراييل بمب هسته اي داشت و نميتونست آزمايش كنه همچنين اعلان كنه ! اينو مرده رو فرستاد به همه بگه بمب اتم داره حالا معلوم نيست 20 تا داره اين يارو گفته 200 تا ...
همش تبليغات علكي . مگه ميشه توي ديمونا بمبا رو باز بزارن جلوي اين بره ازشون عكس بگيره(يعني دوربين ببره داخل) و بعدش بره تمام دنيا رو بگرده بگه اسراييل بمب داره ؟[/quote]
worior جان با كمال احترام يعني شما ميخواهيد بگيد اين منحوس بمب اتمي نداره
در هر صورت اگه داشته باشه چه 20 تا چه 100 تا اگه اين نادونها حتي اگه از 2 يا 3 از بمبهاشون استفاده كنند :(
اونهائيكه قراردادهاي بين المللي امضاء كردن بهش پايبند نيستند واي به حال اينها كه بويي از انسانيت نبردند
اما با اين مطلب كه شما فرموديد براي تبليغات بوده موافقم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=center][size=24][color=brown]دوستان در این نظر سنجی شرکت کنید[/color][/size][/align]
[align=center][size=18]
[color=blue]خلیج فارس[/color] [color=green]یا[/color] [color=red]خ ل ..... ع .ر. ب .ی[/color][/size][/align]

http://www.persianorarabiangulf.com/index.php[url=http://http://www.persianorarabiangulf.com/index.php]نظر سنجی[/url]

منبع: سایت تابناک

http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=100799

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینها همش الکیه .نظر سنجی که معنی نمیده هر چند که من هم رای دادم
ولی باید به تاریخ رجوع کرد باید یک همایش دست و پا کرد و کلیه تاریخدانان و نخبگانه صاحبنظر عرب و عجم رو به داوری فراخواند . یک مناظره گذاشت بین تاریخدانان و و یا مدعیان دو طرف .
محل مناظره هم مهم نیست کجا باشه در امارات قطر ایران یا محل سازمان ملل در نیویورک .با حظور خبرنگاران و شبکه های معتبر جهانی
تاریخ رو که نمیتونن تو روز روشن تحریف کنند .مدارک و شواهد و تصاویر در تعدادی از موزه های جهان هم موجوده همشونو که نمیتونن دستکاری کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بالاخره نباید بی تفاوت بود

در هر کجا و به هر طریق باید دفاع کرد[/quote]

اگه اونها هم راه بندازن چی؟ مثل جنگ بیست و دو روزه که رای اسرائیل بیشتر شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه بار رای دادم هر کار می کنم دوباره وارد سایت نمی شه.... نمی شه بیشتر از یه بار رای داد ؟ چه جوری ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من یه بار رای دادم هر کار می کنم دوباره وارد سایت نمی شه.... نمی شه بیشتر از یه بار رای داد ؟ چه جوری ؟[/quote]

باید ip ادرست رو تغییر بدی .

-----
در حال حاضر 75/7 در صد هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بالاخره نباید بی تفاوت بود

در هر کجا و به هر طریق باید دفاع کرد[/quote]

اگه اونها هم راه بندازن چی؟ مثل جنگ بیست و دو روزه که رای اسرائیل بیشتر شد[/quote]
یا نباید رای داد یا باید تا آخرش رفت الان نام خلیج فارس 75 در صد آرا رو تشکیل می ده حالا اگه ما کوتاه بیایم به ضررمونه ولی اگه دوباره از این سایتایه به اصطلاح نظر سنجی دایر کردند اون موقع ما هم اگه همه با هم رای ندیم کار درستی کردیم مثلا تو سایت آمارها رو این طور تشریح کنه .......خلیج پارس 0 %.....سراب ع..ر..ب 100 % اون موقع حالشون گرفته می شه و این معنی رو میده که نظر سنجی معنی نمی ده و فقط خودشون قبول دارند و باید به تاریخ رجوع شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.