Recommended Posts

[align=justify]در ويدئوي جديدي که لحظاتي پيش بر روي اينترنت قرار داده است مي گويد: لحظاتي پيش موفق شدم در ايالت ويرجينيا از دست مامورين امنيتي آمريكا متواري بشم
شهرام اميري کارشناس و محقق دانشگاه صنعتی مالک اشتر که سال گذشته در مدینه منوره از سوي نيروهاي امنيتي آمريکا ربوده شده بود، در ويدئوي جديدي که لحظاتي پيش بر روي اينترنت قرار داده است مي گويد: لحظاتي پيش موفق شدم در ايالت ويرجينيا از دست مامورين امنيتي آمريكا متواري بشم و هم اكنون در يك جاي امن در حال تهيه اين ويدئو هستم. وي همچنين تاکيد کرده است: من از تمام نهادهاي حقوق بشر تقاضا دارم كه فعاليت و فشار خودشان را بر دولت آمريكا براي آزادي من بيشتر كنند و قبل از اينكه اتفاقي براي من بيافتد من موفق شوم به كشور عزيزم ايران برگردم...

به گزارش باشگاه خبرنگاران متن کامل اين پيام ويدئويي بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
امروز دوشنبه 24 خرداد1389مصادف با 14 ژوئن 2010 من شهرام اميري تبعه كشور جمهوري اسلامي ايران هستم و لحظاتي پيش موفق شدم در ايالت ويرجينيا از دست مامورين امنيتي آمريكا متواري بشم و هم اكنون در يك جاي امن در حال تهيه اين ويدئو هستم ، چند لحظه بعد دوباره امكان داره توسط مامورين امنيتي آمريكا دستگير شوم من مي خواهم در اين فرصت كوتاه در باره دو ويدئويي كه از من منتشر شده صحبت كنم ويدئوي اولي كه توسط صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران منتشر شد و من از شهر پوسان با هموطنان خودم در ايران صحبت مي كردم كاملاً صحت دارد و هيچ نكته كذبي در ان وجود ندارد. منتهي در ويدئوي دومي كه توسط دولت امريكا تهيه شده و در يوتيوب(youtube) قرار دادند و در‌آن من اعلام كرده ام كه آزاد هستم و براي ادامه تحصيل به اينجا آمده ام صحت ندارد و كاملاً كذب است. من در اينجا ازاد نيستم و اجازه تماس با خانواده ام را ندارم و در صورتيكه هر مشكلي براي من پيش امد يا من زنده به كشور برنگشتم مسئوليت مستقيم آن با دولت ايالات متحده امريكاست و هيچ نوشته اي يا گفته اي از سوي من صحت نداشته و كذب محض است. من از مسئولين كشور و تمام نهادهاي حقوق بشر تقاضا دارم كه فعاليت و فشار خودشان را بر دولت آمريكا براي آزادي من بيشتر كنند و قبل از اينكه اتفاقي براي من بيافتد من موفق شوم به كشور عزيزم ايران برگردم در پايان صحبتم به خانواده عزيزم است كه اگر من زنده برنگشتم مي خواهم انها مقاوم و صبور باشندو بدانند كه من تا اخرين لحظه به كشورم خيانت نكردم وبا هيچ تهديدي يا تطميعي از سوي دولت امريكا حاضر نشدم به كشورم خيانت كنم و با افتخار در راه وطن كشته شدم و راضي هستم به رضاي خداوند انشاءالله كه همه موفق باشند متشكرم.

لينك خبر : http://www.jahannews.com/vdce7w8znjh8wfi.b9bj.html[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدا آفرين به اين ايراني شجاع . انشاا... كه به زودي شاهد بازگشتش به ايران باشيم.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/12333.jpg[/img]

لينك دانلود فيلم فوق با حجم 4 مگابايت:
http://yjc.ir/news/Movie/594.wmv

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آفرین باید گفت به این غیرت و شجاعت و اعتقاد آقای شهرام امیری در قبال وطنش و ان شاء الله به زودی شاهد آزادی و بازگشت ایشان به کشور باشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدايا شكرت . همش فكر ميكردم بعد از اون فيلم اولي بلايي سرش آوردن .

خوب شد سه تا اسير ازشون گرفتيم . هرچند كه 1000 تا از اونا به اندازه يه دانشمند ما ارزش نداره ولي بازم خوبه .

انشالله با كمك آقامون بزودي آزاد ميشه و بازم به ميهن برميگرده تا به كشورش خدمت كنه .

چرا مسيولين كاري نميكنن ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام انشاالله كه برد سربازان گمنام امام زمان تا آمريكا برسه و بتونن اين دانشمند عزيز رو از دست آمريكاي خائن نجات بدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که کم آوردم .............
یه جای کار میلنگه.
بعد از لو رفتن فیلم اول چطور تونسته فیلم دومی رو هم بفرسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قطعا" مراقبت ها ازش بیشتر شده.
میگم نکنه ......؟؟؟؟؟؟(بعدا" میگم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
می گم اگه وزارت اطلاعات ایران روش های اطلاعاتی و ضد اطلاعاتی سوخته ی خودش رو در اختیار نویسندگان و فیلم سازان قرار بده واقعا می شه زیباترین و اکشن ترین فیلم ها رو از این روش ها ساخت

من که کم آوردم ..... نکنه خود شهرام جان هم جزو سربازان گمنام امام زمان باشه ؟؟

من که نمی تونم این ماموران سازمان سیا رو اینقدر گلابی فرض کنم که شهرام بتونه از دستشون فرار کنه

تو رو خدا یکی بگه تو آمریکا چه خبره ؟؟ .....

یعنی باید تمام دستگاه های اطلاعاتی آمریکا رو گل گرفت ؟ ....

همگی دوستان اذعان دارند که قوی ترین سیستم اطلاعاتی دنیا رو آمریکا داره ..... 16 زیرمجموعه داره این بی صاحب ..... هر کی بتونه من رو از این خماری در بیاره بزرگترین ثواب دنیا رو کرده .....

شاید صد احتمال در ذهنم وجود داره ولی هیچ کدوم نمی تونه تمام ماجرا رو توجیه کنه ......

[b][color=red]دوستان لطف کنن پیش بینی های خودشون رو در این تاپیک قرار بدن شاید بشه یه چیزی فهمید[/color][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با يكي از بچه هاي سپاه كه صحبت ميكردم و اين موضوع رو براش گفتم بهم گفت : تو نه آمريكا رو اينقدر كه تو فيلما نشون ميدن گنده ببين و نه اطلاعات ايران رو دست كم بگير .

حالا گذشته از اينا من شنيدم دانشمندهاي حساس كشور رو كلا با روشهاي جاسوسي و ضد جاسوسي و كلي آموزشهاي خاص ديگه آماده ميكنن كه اگه يه وقت همچين مشكلي براشون پيش اومد بدونن بايد چيكار كنن .

من كه اين فيلمو باور ميكنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الله اكبر!............

خدا خودش كمكش كنه.... icon_cheesygrin

[quote]میگم نکنه ......؟؟؟؟؟؟(بعدا" میگم)[/quote]

نه از اونا نيست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين خبر تا همون حد عجيب و باور نكردنيه كه مثلا فردا يه فيلم از يكي از اون سه تا كوهنورد! امريكايي در بياد كه توش گفته باشه من از دست نيروهاي ايراني در رفتم!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابعاد ماجرا پیچیده تر شده،
شاید بعد از قبول برای تهیه فیلم دوم ازش و همچنین ترغیبش برای همکاری بیشتر کمی آزادتر گذاشتنش و از موقعیت به صورت هوشمندانه ای استفاده کرده،به هر حال اونچه به نظر میرسه اینه که ایشون خودشون فردی باهوش و زیرک هستند که از موقعیتها به درستی استفاده می کنند ولی به هر حال بسیار مسئله گیج کننده شده...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام.

پس اون تایپیک قبلی شهرام امیری کو؟؟؟ بهتر نبود یکجا با هم باشه؟
[quote]
همگی دوستان اذعان دارند که قوی ترین سیستم اطلاعاتی دنیا رو آمریکا داره ..... 16 زیرمجموعه داره این بی صاحب ..... هر کی بتونه من رو از این خماری در بیاره بزرگترین ثواب دنیا رو کرده .....[/quote]

به هیچ وجه اذعان ندارم.

قویترین دستگاه ما هستیم که تنهایی وایستادیم جلوی دستگاه های سیا و mi6 و موساد و... . اون ها همگی در عراق و افغانستان پایگاه رسمی زدند و کاملا پشتیبانی میشوند و بالاترین تجهیزات روز دنیا رو دارند و کاملا ساپورت میشن از طرف همدیگه و حتی دستگاه اطلاعاتی کشوری مثل پاکستان هم با اون ها قرارداد همکاری داره.

اما دستگاه های اطلاعاتی ما همکاری های سطحی هم خیلی معدود داره.

امریکا تو این چند ساله اخیر کدوم دستاورد اطلاعاتی خیره کننده ای داشته؟ همین چند روز پیش میگن چند تا جاسوس روسی گرفتند . که مشخصه یه تو دهنی به روسیه است، در جواب امتیاز های زیادی که سر قطعنامه ی ایران دادند. ودیگر هیچ.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم اگر اینطور پیش بره ما باید دوباره در مورد گروگان گیری در لبنان و بقیه جاهای دنیا تجدید نظر کنیم .
اخه بی شرفی تا کجا .....

چرا این فیلم از بوسان اومده اینم خلی مسیله رو پیچیده تر می کنه.
ولی به هر حال باید به این مرد ایرانی افتخار کرد و بالید که مردانی اینچنینی دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب آدم ميهن پرست و با اعتقاديه اين آقاي اميري.

خيلي دل و جيگر داره.دمش گرم.انشاالله به سلامتي برميرگرده ايران.

تظرتون در مورد ربودن متخصصين نظامي آمريكا در كشورهاي عربي و افغانستان چيه؟

وقتي از ريگي توي پايگاه آمريكا عكس ميگيرن،گروگان گرفتن چندتا متخصص نظامي نبايد زياد

سخت باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.