Recommended Posts

چه جالب.نره يهو مين رو گاز بگيره و 9 ماه زحمت مربي رو دود كنه بره هوا.ماشاله چه خوش قد و قواره هم هستن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b] گفته مي شود اين شرکت آفريقايي، 6 فروند از هواپيماهاي ايران 140 را سفارش داده و قرار است منوچهر منطقي، از طرف جمهوري اسلامي اين موافقتنامه را امضا کند.[/b]
قرارداد صادرات 'ايران 140' امروز منعقد مي شود قرارداد صادرات هواپيماي ايران 140 امروز در نمايشگاه هوايي کيش منعقد خواهد شد. به گزارش گروه دفاع و امنيت مشرق، هواپيماي ايران 140 از جمله توليدات مشترک سازمان هواپيمايي نيروهاي مسلح و شرکت آنتونف است که تاکنون بيش از 10 فروند از آن در شرکت هسا توليد شده است.
با توجه به افزايش توليد اين هواپيما طي سالهاي اخير، موضوع بازاريابي داخلي وخارجي ان مورد توجه جدي تر قرار گرفته و علاوه بر نهادهايي چون هواناجا، اخيرا برخي شرکتهاي هواپيمايي داخلي نيز براي خريد و استفاده آن اقدام کرده اند.
در کنار اين مسئله، برخي کشورها که در زمينه خريد هواپيماي مدرن غربي و شرقي با مشکلات مالي مواجه بوده و در عين حال نيازمند هواپيماهاي با برد قابل توجه نيستند، پيشنهادات خود را به جمهوري اسلامي ارائه کرده اند که يکي از اين پيشنهادات امروز پنجشنبه، جنبه موافقتنامه به خود مي گيرد.
گفته مي شود اين شرکت آفريقايي، 6 فروند از هواپيماهاي ايران 140 را سفارش داده و قرار است منوچهر منطقي، از طرف جمهوري اسلامي اين موافقتنامه را امضا کند.
هواپيماي ايران 140 در نمايشگاه هوايي کيش نيز عملکرد مناسبي از خود به جاي گذاشت و کارشناسان نيز استقبال خوبي از آن کردند، هرچند هنوز موفق به دريافت گواهينامه هاي مربوط به حمل و نقل مسافر در ايران نشده است.

http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=14029

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبريك ميگم
اين كه چيزي نيست كشور بوليوي هم سفارش داده ....... اميدوارم در آينده اي نچندان دور صادرات نمونه هاي نظامي اين هواپيما رو هم داشته باشيم [b]تا كور شود هر آنكس كه نتواند ديد و كر شود هر آنكس كه نتواند شنيد [/b]
راستي سود صادرات اين هواپيما بيشتر به جيب وزارت دفاع خواهد رفت؟ با شرکت آنتونف؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هرچند هنوز موفق به دريافت گواهينامه هاي مربوط به حمل و نقل مسافر در ايران نشده است. [/quote]
:| :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند روزه هي داريم خبراي خوب ميشنويم .
واقعا محشره .
سودش بيشتر ميره تو جيب آنتونف . چون بيش از 75 درصدش رو اونا ميسازن هنوز اما تا چند ساله ديگه خودمون بيشتر از 50 درصدش رو ميسازيم .
[quote]هرچند هنوز موفق به دريافت گواهينامه هاي مربوط به حمل و نقل مسافر در ايران نشده است.[/quote]
اصلا هم خنده نداره . اون رو هم بزودي بدست مياره .
بعضيا نميدونم كي راضي ميشن . مثل اينكه هر چي بدست بياريم اونها رو راضي نميكنه . كاشكي خودشون يه محقق ساده (نه دانشمند يا نخبه) بودن و اينقدر به همه چي گير ميدادن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هواپيمايي كه اجازه نداريم نصب بال روي بدنش رو حتي ببينيم ما ايراني ها صادر مي كنيم البته خيلي خوبه ها ولي چرا مستقيما از خود اكراين نخريده حتما ايران تسهيلات ميده يا هم مفت تقديم ميكنه ديگه ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هواپيمايي كه اجازه نداريم نصب بال روي بدنش رو حتي ببينيم ما ايراني ها صادر مي كنيم البته خيلي خوبه ها ولي چرا مستقيما از خود اكراين نخريده حتما ايران تسهيلات ميده يا هم مفت تقديم ميكنه ديگه ......[/quote]

به نظرم حرفتون درست نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مبارک باشه کم کمک این ایران 140 هم داره روی پای خودش وای میسته بولیوی افریقا و....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]هواپيمايي كه اجازه نداريم نصب بال روي بدنش رو حتي ببينيم ما ايراني ها صادر مي كنيم البته خيلي خوبه ها ولي چرا مستقيما از خود اكراين نخريده حتما ايران تسهيلات ميده يا هم مفت تقديم ميكنه ديگه ......[/quote]

به نظرم حرفتون درست نیست[/quote]

کجاش؟ البته من کاملا درک می کنم که کاملا این کار به سود ماست هم از لحاظ تجاری هم سیاسی هم......ولی خوب اصلا من نمیتونم خودمو توجیه کنم که بیان و نمونه ی ایرونی رو بخرن میتونستن مستقیما از شرکت اصلیش بخرن به سادگی چراااااا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]هواپيمايي كه اجازه نداريم نصب بال روي بدنش رو حتي ببينيم ما ايراني ها صادر مي كنيم البته خيلي خوبه ها ولي چرا مستقيما از خود اكراين نخريده حتما ايران تسهيلات ميده يا هم مفت تقديم ميكنه ديگه ......[/quote]

به نظرم حرفتون درست نیست[/quote]

کجاش؟ البته من کاملا درک می کنم که کاملا این کار به سود ماست هم از لحاظ تجاری هم سیاسی هم......ولی خوب اصلا من نمیتونم خودمو توجیه کنم که بیان و نمونه ی ایرونی رو بخرن میتونستن مستقیما از شرکت اصلیش بخرن به سادگی چراااااا؟[/quote]

اینجاش

:|
[quote]
هواپيمايي كه اجازه نداريم نصب بال روي بدنش رو حتي ببينيم [/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینجاش

:| [/quote]

توی همین میلیتاری خودمون یکی از دوستان گفتن که یکی از آشناهاشون(که تو اونجا کار می کردن) شنیده بودن که خیلی اونا رو اذیت می کردند خصوصا در مرحله ی نصب بال روی بدنه بیرونشون کرده بودند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
توی همین میلیتاری خودمون یکی از دوستان گفتن که یکی از آشناهاشون(که تو اونجا کار می کردن) شنیده بودن که خیلی اونا رو اذیت می کردند خصوصا در مرحله ی نصب بال روی بدنه بیرونشون کرده بودند
[/quote]
مثل اینکه اون قسمت پست که گفته بود "ما هم روش هایی برای مقابله با اینها داشتیم " رو یادتون رفته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله راست میگین ولی بازم میگم [size=24]چرا از خود اکراین نخریدن؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.