Recommended Posts

[quote] چرا از خود اکراین نخریدن؟[/quote]

چون اونها هم یه جورایی تخم و ترکه روسها محسوب میشن، تا وقتی آفریقایی ها می تونن از ایران اون هواپیما رو با همون کیفیت بخرن، مگه مخشون تعطیله که برن از اکراینی ها بخرن که نه پشتیبانی درست و درمونی ازشون بکنن و نه قطعات یدکی به موقع بهشون برسونن و هر موقع هم که جایی از هواپیما خراب شده بجای فرستادن تکنسین( از طرف اکراینی ها) به کنار هواپیما، مجبور باشن اون قطعه رو بفرستن اکراین! و مجبور باشن در منطقه شون مجری سیاستهای اکراینی ها باشن تا خیالشون از بابت پشتیبانی کمی راحت باشه. تازه باید کلی مستشار و تکنسین اکراینی رو هم نون بدن و به کار بگیرن! ولی ایرانی ها هر جا که رفتن با حداقل ممکن تکنسین بوده و اول کاری هم که می کنن، آموزش سریع خود نیروهای محلی هست.

البته در کل عملکرد اکراینی ها خیلی بهتر از روسها بوده ولی خب خیال آفریقایی ها از بابت ایران راحته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بله راست میگین ولی بازم میگم [size=24]چرا از خود اکراین نخریدن؟[/size][/quote]
و البته مطئنا بحث اعتبارات هم هست. من تو تاپیک صادرات به بولیوی هم گفتم یقینا ایران این تجهیزات رو به صورت اعتباری صادر می کنه، شرایطی که شاید اوکراینی ها نتونن ارائه کنن. و این هرگز نکته منفی نیست. دیگه الان یک مسئله مرسوم هست در بین صادر کنندگان در سراسر جهان، چه کالا و چه خدمات.
حالا این وقتی اهمیت پیدا می کنه که ما می خواهیم به عنوان کشوری که تا کنون به عنوان سازنده هواپیما و صادرکننده اون شناخته نشدیم، به کشوری هواپیمایی صادر کنیم که همین الان کشور اصلی (یعنی اوکراین) با سابقه طولانی در ساخت هواپیما، این هواپیما رو تولید می کنه، بنابراین یقینا باید شرایط بهتری رو به کشور هدف ارائه بدیم.

و البته ایران 140 ایرانی ها به گفته منطقی در سیستم های ناوبری و همچنین دکوراسیون داخلی با اوکراینی ها تفاوت داره( منطقی میگفت اونا خودشون گفتن مال شما بهتره) که خوب مسلما این دلیلی برای اینکه چرا از ایران خرید کردند نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بله راست میگین ولی بازم میگم [size=24]چرا از خود اکراین نخریدن؟[/size][/quote]
البته يک احتمال هم هست اون هم قيمت خريد هست! مثلا اگه شما بتوني يه جنس رو فقط با کسري از قيمت واقعيش (زير قيمت واقعي) بخري,
يعني فروشنده آشنا باشه و باهاتون رفاقتي حساب کنه قضيه فرق ميکنه .........!!!!!!!!!!!!!!!!!
:|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ايران هم سران كشور داره ،سياستمدار داره، همينجوري كه نيست مگه سران كشور ..... هستند

اونها بیشتر از شما و ما حواسشون هست ......... شما نگران نباش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منون از همه ی دوستان به خاطر نظراتشون با جمع بندی همه ی نظرات تقریبا به نتیجه رسیدم ولی خوب نمیتونم اینم قبول کنم که ایران مثل اون یکی کشور ها رفتار نکنه یعنی مثل اوکراین چرا باید همیشه ما کوتاه بیایم ما واسه ساختن این ایران140 ها زحمت کشیدیم 30 ساله خونمونو تو شیشه کردن بعد بیایم همه جیزو در اختیار کشور های آفریقایی یا........ بزاریم همونایی که 20 سال پیش مارو آدم حساب نمیکردند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منون از همه ی دوستان به خاطر نظراتشون با جمع بندی همه ی نظرات تقریبا به نتیجه رسیدم ولی خوب نمیتونم اینم قبول کنم که ایران مثل اون یکی کشور ها رفتار نکنه یعنی مثل اوکراین چرا باید همیشه ما کوتاه بیایم ما واسه ساختن این ایران140 ها زحمت کشیدیم 30 ساله خونمونو تو شیشه کردن بعد بیایم همه جیزو در اختیار کشور های آفریقایی یا........ بزاریم همونایی که 20 سال پیش مارو آدم حساب نمیکردند[/quote]

برادر عزیز امامان معصوم ما در تعلیم علم به دیگران بخیل نبودن حتی به یهودیها و مسیحیها که دشمنشان بودنتعلیم میدادن.ما مسلمانیم و نباید به دیگرن به خاطر علم اموختن بخیلی کنیم.افریقایها که دشمن ما نیستن پس عیبی نداره ونا هم یاد بگیرن چه جوری هواپیما درست کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
برادر عزیز امامان معصوم ما در تعلیم علم به دیگران بخیل نبودن حتی به یهودیها و مسیحیها که دشمنشان بودنتعلیم میدادن.ما مسلمانیم و نباید به دیگرن به خاطر علم اموختن بخیلی کنیم.افریقایها که دشمن ما نیستن پس عیبی نداره ونا هم یاد بگیرن چه جوری هواپیما درست کنن[/quote]

سمندون جان حداقل ما تو باغ هستیم تو که از کنار باغ رد شدی!!/فروش هواپیما که به معنی انتقال دانش ساختش نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مباركه
کاچی به از هیچی
حالا هر چی که هست نقطه امیدی میتونه باشه برای ما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسیار جالب
دستتون درد نکنه
ولی دلم برای مربی میسوزه چه زجری میکشه
(راستی انجمنهای خارجکی حمایت از جک و جونورها وارد گود نشده تا این عمل قبیح و زشت و وحشیانه رو محکوم کنه:| )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]منون از همه ی دوستان به خاطر نظراتشون با جمع بندی همه ی نظرات تقریبا به نتیجه رسیدم ولی خوب نمیتونم اینم قبول کنم که ایران مثل اون یکی کشور ها رفتار نکنه یعنی مثل اوکراین چرا باید همیشه ما کوتاه بیایم ما واسه ساختن این ایران140 ها زحمت کشیدیم 30 ساله خونمونو تو شیشه کردن بعد بیایم همه جیزو در اختیار کشور های آفریقایی یا........ بزاریم همونایی که 20 سال پیش مارو آدم حساب نمیکردند[/quote]

برادر عزیز امامان معصوم ما در تعلیم علم به دیگران بخیل نبودن حتی به یهودیها و مسیحیها که دشمنشان بودنتعلیم میدادن.ما مسلمانیم و نباید به دیگرن به خاطر علم اموختن بخیلی کنیم.افریقایها که دشمن ما نیستن پس عیبی نداره ونا هم یاد بگیرن چه جوری هواپیما درست کنن[/quote]

بله حرف شما کاملا درسته ولی ما نمیتونیم به کشوری که یه روزی دوست جونجونی صدام بود ورئیس جمهورش اونو بغل میکرد(همون صدامی که کاری نبود که در مقابل ما نکنه) الانم که بنزینو چند برابر قیمتش به ما میندازه هرچی که داریم بدیم من منظورم اون کشوراست وگرنه ما نسبت به مسلمونا اردات داریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طرح دولت الکترونیک اگر با همین رویه پیش بره، خطرناکه
طرح امنیت سیستم ها باید از پایین ترین سطوح اجرا بشه اما متاسفانه میبینیم که حتی پادگانها هم این موارد رو رعایت نمیکنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا از كجا معلوم ما تمام روش كار به انها ياد بديم
همين حالاشم دارن در بعضي كشور هاشون سمند و پرايد توليد ميكنن يعني تا الان از پشتيبانيه ما بينياز شدن و خدشون توليد مي كنن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]منون از همه ی دوستان به خاطر نظراتشون با جمع بندی همه ی نظرات تقریبا به نتیجه رسیدم ولی خوب نمیتونم اینم قبول کنم که ایران مثل اون یکی کشور ها رفتار نکنه یعنی مثل اوکراین چرا باید همیشه ما کوتاه بیایم ما واسه ساختن این ایران140 ها زحمت کشیدیم 30 ساله خونمونو تو شیشه کردن بعد بیایم همه جیزو در اختیار کشور های آفریقایی یا........ بزاریم همونایی که 20 سال پیش مارو آدم حساب نمیکردند[/quote]

بله حرف شما کاملا درسته ولی ما نمیتونیم به کشوری که یه روزی دوست جونجونی صدام بود ورئیس جمهورش اونو بغل میکرد(همون صدامی که کاری نبود که در مقابل ما نکنه) الانم که بنزینو چند برابر قیمتش به ما میندازه هرچی که داریم بدیم من منظورم اون کشوراست وگرنه ما نسبت به مسلمونا اردات داریم[/quote]

خوب فکر کنم کشورهای افریقایی بودجه و ثروتشون هم به ایران نمیرسه که بخواهن هواپیما بسازن.دلیل خریدنش هم اینه که به ایران اعتبار دارن یعنی خدمات پس از فروشش دربست میرسه به این بنده خداها. مثل روسیه امریکا جیگرزردشون نمیکنه.املا حق با شماست ولی مجبورید دوست عزیز تمام کشورهای عربی دشمن شمان ولی با اینکه دشمن شمان با شما خوب بازار میکنن بخر و بفروش.اگه به خاطر دشمنی باشه که ایران نباید با هیچکس ارتباط داشته باشه حتی افغانستان هم دولتش مخالفان زیادی داره که زد ایرانین.مدارا کردن بهترین راهه ..خود اوکراین زمان دفاع مقدس به صدام سلاح میفروخت امروز با ایران قرارداد ساخت هواپیما میبنده عجب دنیایی شده icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]

سمندون جان حداقل ما تو باغ هستیم تو که از کنار باغ رد شدی!!/فروش هواپیما که به معنی انتقال دانش ساختش نیست[/quote]
بادر ادرس درست بده رد نمیشم دفعه دیگه icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام من تازه عضو شدم با یه سوال:
چطور هواپیمای ایرانیه اونوقت 70 درصدش ساخت اکراینه ؟ icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.