Recommended Posts

[right]ننگ باد انسان را [/right]
[right]شرم باد آزادی را[/right]
[right]... [/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جای سینه چاکان رسانه های راستگو و درستگفتار غربی که رسانه های داخلی رو هم بطور مداوم دروغگو خطاب میکنند خالیه !
مقایسه اش با موضعگیری شون در قبال وضعیت سوریه جالبتر هم میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]غايت نهايي حقوق بشر غربي = حفظ منافع يك مشت سرمايه‌دار گردن‌كلفت صهيونيست [/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جزئيات جنايات صورت گرفته[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/icon_arrowd.gif[/img] [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]http://abna.ir/data.asp?lang=3&id=329368[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نام خدایی که میداند آنچه نمیدانیم

اعصابمون داغون بود ، داغون تر هم شد ، از ایران هم انتظاری نداریم ، یعنی خودشون کار رو به جایی رسوندن که دیگه از ایران انتظاری نیست ، نه از دولت ، نه از مجلس !!

فقط دارم به این فکر میکنم که چطوری یه افرادی اسم خودشون رو گذاشتن انسان ؟؟ چطوری این کار رو کردن ؟؟
.
.
.
.
.
خدایا کافی نیست ؟؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------

[quote]جای سینه چاکان رسانه های راستگو و درستگفتار غربی که رسانه های داخلی رو هم بطور مداوم دروغگو خطاب میکنند خالیه !
مقایسه اش با موضعگیری شون در قبال وضعیت سوریه جالبتر هم میشه [/quote]

براتون متأسفم ، شاید هم برای خودم !! واقعا با قتل عام 20000 نفر و تجاوز به 5000 نفر فقط به این نتیجه رسیدید ، فقط همین ؟؟؟؟ بهتره یه تجدید آرمان بکنید و یه کم با خودتون خلوت کنید ، این همه آدم مردند تا شما به نتیجه برسید ؟؟
تفاوت شما با اونی که این کار رو انجام داده و نتیجه اش تقلیل جمعیته چیه ؟؟

خدایا کمک .........

یه چیز هایی داره یواش یواش همه وجود جامعه ما رو میگیره ؟؟ واقعا چرا ؟ ویرایش شده در توسط Generalmohammad
  • Upvote 1
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز دوستان مثل هميشه، شلوغش كردن و درگيري‌هاي قومي و مذهبي كشورهاي آسياي جنوب شرقي رو در حد هولوكاست بالا بردن!!

اين دست وقايع تا دلتون بخواد در اين كشورها اتفاق مي‌افته و چيز تازه و عجيب و توطئه‌اي جديد از استكبار جهاني نيست.
البته از اونجايي كه ما ايرانيا عشق فرضيات توطئه‌ايم، كافيه در هر خبر يه نام «مسلمان» باشه تا حسابي تير شيم و شلوغش كنيم.

-------------------------------------------

اين دست درگيري‌ها چيز تازه‌اي نيست. قديم بوده. الان هم هست. در آينده هم خواهد بود.

از اين موارد هم در يه كشور، كاملاً طبيعيه كه ديده بشه.
وقتي كه ما تو ايران، بين دو قوم كه هم‌زبان، هم‌نژاد و هم‌دين هستن هم درگيري‌هاي خونيني رو هر چند وقت يكبار شاهديم، طبيعيه كه اين دست موارد رو در كشورهاي ديگه، بالاخص كشورهاي جهان سومي و كمتر توسعه يافته هم شاهد باشيم.

بالاخره از كشوري كه اكثريت جمعيتش حتي از نعمت سواد هم برخوردار نيستن، اين دست طائفه‌گري‌ها اصلاً بعيد هم نيست.

ولي از اونجايي كه دوستان نگران بودن كه جز فارس، هيچ كس اين رسالت خبري رو انجام نداده، صرفاً يه لينك از دهها خبرگزاري توطئه‌گر و كودتاچي مخملي رو براي دوستان مي‌ذارم تا از نگراني دربيان :

http://www.bbc.co.uk/persian/rolling_news/2012/06/120620_l03_rln_burma_violence.shtml

-----------------------------------------------------

دوستان هم بهتره اينقدر زود جوگير نشن و باز مثل هميشه شروع نكنن به زمين و زمان سياست خارجي ما گير دادن!

اينم شد مثل قضيه‌ي سه سال پيش استان سين كيانگ كه بين هان‌ها و مسلمون‌ها در و درگيري رخ داد و مسلمونا اول زدن هان‌ها رو تركوندن و بعد هان‌ها و بعد پليس چين هر جفتشون رو!
بعد اسمش شد كشتار مسلمانان در چين!!!
  • Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]مصطفی جانم[/right]
[right]بجای تحلیل ایرانی جماعت [/right]
[right]به اصل خبر توجه بفرمائید[/right]
[right]و به عوض مقلوب کردن [b]نسل کشی مذهبی[/b] با [b]درگیری های محدود طایفه ای[/b] که گه گاه در ایران زمین ما نیز رخ می دهد به بازه زمانی این کشتار به اصطلاح مذهبی در میانمار دقت کنید[/right]
[right]طمأنینه و تأمل در رویارویی با عینیت های فرهنگی و اجتماعی ایضا سیاسی نیکوست اما باز هم تاکید می کنم که هر خصلت نیز جایی و ساحتی دارد[/right]
[right]شاگرد کوچک شما[/right]
[right]زیاده جسارت است [/right]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]بوی جنگی دوباره به مشام میرسه....بین بچه های میلیتاری[/right]

[right]آقا مصطفی!!! مثل اینکه از این سری جنجال ها خوشتون میادها؟؟[/right]

[right]یک پیشنهاد...بجای اینکه بچه های تحریک کنین تا جوابتون بدند، خیلی مختصر وکوتاه نظرتون مینوشتین...نه با تیکه وکنایه به بعضی ها[/right]

[right]کوچک شما وبقیه آرپی جی از نوع هفتش[/right]
[right]=======================================[/right]

[right][size=5]قابل توجه کاربرا..بنده از آقا مصطفی عذزخواهی کرده وسوء تفاهم بنده وایشان حل شده[/size][/right] ویرایش شده در توسط rpg7
  • Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]مصطفي عزيز، ما هم همچين شلوغش نكرديم... كرديم؟ :wub: حالا چون بي$بي@سي يه آرتيكل رفته... :angry: [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]همانطور كه خودتان هم اشاره كرديد، چون بحث مسلمانان مطرح هست، حق بدهيد كه حساسيت بالا باشد.[/font][/size]

[hr]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]براي اينكه تاپيك به فنا نرود:[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]برادر مصطفي عزيز، لطفا تعدادي از اقدامات كشورهاي غربي (در راستاي حقوق بشر ادعايشان) براي كمتر شدن اين دست درگيري‌هاي خونين، در كشورهاي آسياي جنوب شرقي ذكر نماييد. متشكرم.[/font][/size] ویرایش شده در توسط mahdavi3d

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من حقيقتاً براي خودم متأسفم كه چرا اينقدر براي خودم شخصيت قائل نيستم تا در جايي كه بهش تعلقي ندارم، حرفي نزنم!
متأسفانه دوستان بنده رو سفيهي عشق جنگ كلامي فرض مي‌فرماين و من باز هم سعي مي‌كنم تا اخباري كه به نظرم صحيحه رو خدمت ايشان عرض كنم!

حقاً كه مشكل حقيقي از خودمه و خودم هستم كه اين بلا رو سر خودم آوردم!!

-------------------------------------------------

پاتريوت عزيز!

اي كاش متن بنده رو درست مطالعه مي‌فرمودين و بعد از اون، اندكي، فقط اندكي با شك بر خبر خبرگزاري صديق!! فارس، گشتي در اينترنت مي‌زدين تا به اصل اخبار مي‌رسيدين تا اينطور از واژه‌ي «نسل كشي مذهبي» استفاده نمي‌فرمودين!!

صد البته اين، مشكل كلام بنده‌اس كه طوري به ذهن مي‌رسه كه اينطور تصور مي‌شه تنها به قصد تحريك دوستان عنوان مي شه!!
چون بنده بشدت از عقده‌ي حقارت رنج برده و بسان محمد مايلي كهن يا ديگو مارادونا و پله، عاشق اين هستم كه با حرف‌هاي جنجالي، جلب توجه كنم.

-------------------------------------------------

بگذريم.

اين، آخرين هديه‌ي بنده به دوستان هست و سعي مي‌كنم از اين پس، تا حد توان زيپ دهانم رو كشيده و در بحث‌هاي دوستان شركتي نداشته باشم.
شايد دوستان هم يكم آروم‌تر بشن و راحت‌تر بحث بفرماين.

اگر هم فعاليتي بود، ترجيح مي‌دم در تاپيك‌هايي كه خودم مي‌زنم و يا دوستان قديم درش نظر مي‌دن و نظير حقير رو جويا مي‌شن (و صدالبته احترام‌ها رو هم نگه مي‌دارن)، شركت داشته باشم.

--------------------------------------------------

دوستاني كه مايل هستن اخبار و وضعيت حقيقي اين درگيري مذهبي رو كه از علي‌الظاهر تجاوز يك مسلمان به يك زن بودايي و سپس قتل وي آغاز شده و به كشته و زخمي شدن هر دو طرف!! (دقت بفرمايين، هر دو طرف!!) منجر شده و دهها هزار نفر رو آواره كرده، بيشتر بدونن مي‌تونن به سراغ لينك زير برن!
طبق معمول دم دستي‌ترين سايت براي اطلاع رساني :

http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Rakhine_State_riots

از طريق لينك‌هاي مرجعش هم مي‌تونن اخبار دقيق‌تر و بهتري رو گير بيارن.

البته اگه دوستان سختشون نباشه مطالعه‌ به زبان انگليسي كه شكر خدا اساتيد در سايت كم نيستن كه مسلط‌ان به زبان انگليسي.

في‌المثل همين برادر پاتريوت عزيز اگه براش زحمتي نيست، زحمت ترجمه و قرار دادن اين متن رو بكشه و براي دوستان قرار بده ممنون مي‌شم (حتي مي‌تونه ترجمه رو به در قسمت فارسي ويكي پديا هم قرار بده).

===============================

همگي موفق باشيد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]مصطفی جانم[/right]
[right]برادر بزرگ من[/right]
[right]چرا دقت نمی فرمائید به این نکته بدیهی که همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر نزادند[/right]
[right]چطور تا این پایه رجاء واثق دارید که منابع اطلاعاتی حقیر محدود به خبرگزاری فارس نیوز است[/right]
[right]بر سبیل مثال حدس و گمانی ندارید که حقیر دوستانی در آسیای جنوب شرقی دارم [/right]
[right]بر فرض مثال در چین[/right]
[right]در مالزی [/right]
[right]در اندونزی [/right]
[right]در این کشور پر آشوب میانمار[/right]
[right]...[/right]
[right]که احیانا در حال تحصیل اند یا در حال کار بعنوان پزشک بدون مرز[/right]
[right]...[/right]
[right]و حقیر را آنقدر ناموجه می پندارید که تاریخچه و سابقه ای از این پدیده شوم و کریه در منطقه مذکور ندارم و ندانم[/right]

[right]استدعای عاجزانه دارم به مثابه معلمی آگاه و فردی اهل کتاب و خوانش و تأویل متن با سعه صدر بیشتر با برادران تان در این خانواده معزز میلیتاری رفتار نمائید[/right]
[right]شاگرد شما[/right]
[right]زیاده جسارت است [/right]
[right]... [/right]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب مصطفي‌باي لطفا اسنايپر (كيبورد) را غلاف ننموده و راجع به موردي كه اشاره نمودم، توضيحاتي مطرح نماييد. متشكرم.[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
من حقيقتاً براي خودم متأسفم كه چرا اينقدر براي خودم شخصيت قائل نيستم تا در جايي كه بهش تعلقي ندارم، حرفي نزنم!
متأسفانه دوستان بنده رو سفيهي عشق جنگ كلامي فرض مي‌فرماين و من باز هم سعي مي‌كنم تا اخباري كه به نظرم صحيحه رو خدمت ايشان عرض كنم!

حقاً كه مشكل حقيقي از خودمه و خودم هستم كه اين بلا رو سر خودم آوردم!!

[/quote]

[right]مدیر محترم سایت ! این چه حرفیه!!! فقط فقط منظورم این بود که شما حرفتون مستقیم وبدون هرگونه حاشیه ای بزنین تا ما استفاده کنیم، والله این صفاتی که شما اینجا نوشتین درخور نه شما است و نه هیچ کاربر دیگه ای[/right]
[right]اگه از حرف من ناراحت شدین از شما حلالیت می خواهم وجلوی این همه کاربر از شما معذرت می خواهم....بهرحال من خودم مسبب ناراحتی شما میدونم ودیگه هم پست نمیدم[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.
کاری با بحث تاپیک ندارم هر چند از اینکه یک سایت نظامی انقدر پر شده از اخبار و اخبار و اخبار..حالم داره بد میشه.کجایی سعید که با یک جمله تخصصی نظامی کاری کنی که آدم یک ماه بره دنبال فهمیدن اون جمله!!!!
اما میخام به دوستانی که تقریبا یک شبه (از شبیه میاد!!!) باند تشکیل دادند و هر جا برادر مصطفی نظری میدن سریع در مقابلش موضع میگیرن بگم که بدونن کجا نشستن و دارن با کی بحث میکنن.
نظر هر کسی برای خودش و علاقه مندانش محترم و جذابه.اگه قرار باشه هر کسی با دادن نظرش در این سایت مورده حمله قرار بگیره باز برمیگردیم به هفت هشت ماه پیش که جو سایت پارتیزانی شده بود.
از دوستان خواهش میکنم خودشون رو کنترل کنن و اگر از اتفاق و فاحعه رخ داده ناراحت هستند احساساتشون رو صرف لعن و نفرین به بانیانش بکنن نه دوستان صاحب نظر.
انشالله که دوستان کمی نرم تر و با احترام بیشتری به پاسخ به نظرات هم بپردازن.
یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]برادرم[/right]
[right]سلام[/right]
[right]با احترام به شما بزرگوار که استاد حقیر باشید[/right]

[right]همه ما اینجا در خانواده میلیتاری حق اظهارنظر داریم بی آنکه نیت وهن و بی حرمتی در میان باشد[/right]
[right]مدیران ارشد یا مدیران انجمن ها یا کاربران عزیز دیگر میلیتاری وزین از این حق انکارناپذیر برخوردار اند[/right]
[right]هیچ باند و دسته پارتیزانی در کار نیست[/right]

[right]استدعا دارم با قضایا با بدبینی و تیرگی برخورد نفرمائید[/right]
[right]جناب مصطفی برای همه اعضای خانواده میلیتاری حکم برادر بزرگ تر رو دارن[/right]
[right]با این حال، ارسطو گفته بود که من افلاطون رو دوست می دارم اما حقیقت رو دوست تر می دارم ... مهم این نیست که چه کسی می گوید بلکه مهم این است چه گزاره چه مفهومی چه تزی مطرح می شود[/right]
[right]در حقیقت مباحثات صورت شخصی و خصوصی ندارند و سخن بر سر سوژه محوری است[/right]

[right]ایراد و نقصان بر همه ما وارد است[/right]
[right]نه مصطفی عزیزمان نه حقیر نه شما و نه هیچ یک از آدمیزادگان حاضر بر خاک و نه گذشتگان و آیندگان مان از این خوی بشری بری نیستند[/right]
[right]مگر آنانی که پروردگار عالمین به عصمت شان تصریح فرموده است[/right]

[right]قاب نقدناپذیری برای آدم ابوالبشر ساختن خطاست[/right]
[right]می توان به گفتگو نشست[/right]
[right]و اینجا دیالوگ در جریان است[/right]

[right]شما به حواشی توجه نفرمائید[/right]
[right]به متن آمده و از موضوع بگوئید[/right]

[right]بیاد ندارم کسی آقا مصطفی گل ما را لعن و نفرین کرده باشد[/right]
[right]اما در خصوص خبر بازی و خبر سازی با حضرتعالی در توافق ام[/right]

[right]ارادتمند[/right]
[right]شاگردتان[/right]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]برادر مصطفي، لطف نموده و توضيحات خوبي در باب سوال مطرح شده از طرف بنده، در پيغام خصوصي ذكر نمودند. از ايشان متشكرم.[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]كلا به نظر مي‌رسد كه وضعيت آسياي جنوب شرقي وضعيت جالبي نيست و مشكلات عديده‌اي در منطقه مورد ذكر وجود دارد...[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]يك قلمش اين است كه دانشگاه‌هاي ميانمار از دهه 80 كلا توسط دولت تعطيل شده... :angry:[/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] [/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] ديگر خودتان بخوانيد از اين مجمل...[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.