Recommended Posts

عصر ایران – هفت شیعه کویتی به اتهام ارسال اعلامیه ای برای تلویزیون های ایران و لبنان در مدح "عماد مغنیه" یکی از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان، محاکمه می شوند. به گزارش عصر ایران (asriran.com) "عبدالکریم بن حیدر" وکیل مدافع این هفت تن اظهار داشت: این افراد به انتشار اخبار کذب در مورد وضعیت کویت با ارسال اعلامیه ای که موقعیت کشور را در خارج تضعیف می سازد، متهم شده اند. وی افزود: موکلین او هر گونه ارتباط با این اعلامیه را که از تلویزیون المنار حزب الله لبنان و کانال عربی تلویزیون العالم ایران پخش شده، تکذیب کردند. علاوه بر خبر منتشره با مضمون اعلالمیه این افراد ،این هفت نفر که در میان آنها چهار نماینده سابق پارلمان و یک روحانی به چشم می خورند، اندکی پس از شهادت "مغنیه" در سوریه، در مراسم سوگواری برای وی در کویت شرکت کردند. برگزاری این مراسم در این کشور با اعتراضاتی همراه شد، چراکه کویتی ها "مغنیه" را عامل هواپیماربایی 1988 ناوگان هوایی کویت و کشته شدن یکی از مسافران می دانند. مقامات انجام تحقیقاتی را درخصوص این مراسم را آغاز کرده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخه مورچه چیه که کله پاچش چی باشه.این ها نمیگن یک دفعه میزنه به سرمون خودشون رو هم اشغال میکنیم!!!؟؟؟

اتفاقاً یک مشکلی این وسط است. وگرنه مت تاحالا حسابی تهدیدشون کردیم.
الان آمریکا تو منطقه دنبال بهونه است تا بتونه اعتلاف بزرگی تشکیل بده بریزه سر ما بعد تمام جنگ رو نیرو های اعتلاف (ناتو و...) بکنن و بعد نفت رو این آمریکا به تاراج ببره.
اماراتی ها هم از این موقعیت سوء استفاده میکنن.
فردا جنگی هم بشه میدونن آمریکایی ها پشتشون هستند چرا چون با این بهانه دنیا از شرق و غرب و شمال و جنوب میریزه سر ما.اینا هم به جزایر کاذبشان میرسند آمریکا هم بقاش برای 100 تا 200 سال دیگه تضمین میشه.
Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب این هم برمیگرده به سیاست های غلط ما که در دنیا هیچ ابر فدرتی نه تنها پشت ما نیست بلکه همشون به خون ما تشنن. قبل از انقلاب شوروی میدانست که اگر به ایران حمله کنه ایران میشه خط مقدم جنگ ناتو و امریکا با شوروی......همه پلها رو که نباید پشت سر خراب کرد........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من ما بهتره ه به جاي حساب باز كردن رو اين منفعت طلبها اول رو خودمون و مردم خودمون حساب باز كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همان بهتر که هیچ ابرقدرتی پشت ما نیست. باید روی پای خود ایستاد به هر قیمت ممکن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر نهایی انتشار شده توسط دولت ملاک است.

بمب گذاری نبوده است و تنها یک اتفاق بود همین.

قفل شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی اگر کشوری دارای پشتوانه ی سیاسی قوی باشد وابسته است ؟ آمریکا و انگلیس برای سالها متحد هستند آیا آمریکا به انگلیس وابسته است یا بر عکس ؟ یعنی نمی شه با استفاده از علم سیاست بدون اینکه مورد سوئ استفاده قرار بگیریم متحد قوی داشته باشیم ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

'گاف نداده
این یه ضرب المثله تو آمریکا و خیلی جاها به کار میره :mrgreen:

اگر شما درست بگین این مشکل در حقیقت نشان دهنده ی بی سوادی مترجم متن است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی اگر کشوری دارای پشتوانه ی سیاسی قوی باشد وابسته است ؟
آمریکا و انگلیس برای سالها متحد هستند آیا آمریکا به انگلیس وابسته است یا بر عکس ؟
یعنی نمی شه با استفاده از علم سیاست بدون اینکه مورد سوئ استفاده قرار بگیریم متحد قوی داشته باشیم ؟

پشتوانه سیاسی واقعی ناشی از قدرت درون است نه یک کشور دیگر که چند روزی بخاطر منافع خود هوای کشوری دیگر را دارد. بصورت مثال بگم شما پول رو در نظر بگیر، پول بدون پشتوانه چاپ بشه نتیجه آن چه خواهد بود؟ این حالت شبیه موردی است که گفتم یعنی کشوری چند روزی هوای ما رو داشته باشه اما بعدش با نرخ وحشتناک تورم و ... مواجه خواهیم شد.

آمریکا و انگلیس متحد یکدیگر هستند که به آن اشاره کردید. معنی اتحاد با وابستگی از زمین تا آسمان فرق دارد. کشورهایی میتوانند با هم متحد شوند که دارای منافع مشترک استراتژیک بلند مدت باشند نه چند نفع تاکتیکی کوتاه یا میان مدت که بعد از آن حتی ممکن است دشمن هم بشوند! دقیقا مثل قضیه عراق و کویت یا ایران خودمان با آمریکا در قبل و بعد از انقلاب.

نخیر نمیشود. سیاست کیلویی چند؟ سیاست بدون پشتوانه نظامی پشیزی ارزش ندارد. ما دو بار در تاریخ معاصر سعی کردیم از راههای به اصطلاح سیاسی منافع کشور را حفظ کنیم که هر دو بار هم منجر به اشغال کشور توسط بیگانگان شد! (دو جنگ جهانی)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته این آمریکای عوضی بدش هم نمیاد انگلیس رو وابسته به خودش بکنه. مثل قضیه اف 35 ها که حاضر نیست رمز کامپیوتری شون رو به انگلیس بده.اینجوری هر وقت خواست از کار میاندازدشون.حالا دیدی به متحدانشان هم رحم نمیکنند؟ کس (کسی) نخارد پشت من /////جز ناخن انگشت من. Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هيچ كدوم از اين سايتها مخالف نظام نيستن اولي مثل اينكه وابسته به بارزاني هست دومي هم طالباني لينكهاي داخلش هم همه مال همين دو نفره البته تا اونجا كه من اطلاع دارم (دو حزب) كه با ايران روابط دوستانه زيادي دارن البته هيچ وقت نگفتن هلي كوپترها مال ايران بوده فقط گفتن گروه انصار الاسلام (فك كنم اسمش اين باشه ) با هليكوپتر به منطقه اومدن چند نفر رو كشتن و بعد با هلي كوپتر به طرف مرز ايران متواري شدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همونجوري ادعاي دخالت نكردن در عراق بدون مدرك كذب است كه ادعاي دخالت كردن . اقايان تكذيب دخالت نيز مدرك مي خواهد ولي به نظر من ايران صد در صد در عراق دخالت مي كند.اصولا فلسفه وجودي سپاه قدس براي دخالت و خرابكاريهاي اينجوري در عراق است. با وجود اينكه مدركي براي اثبات ان ندارم ولي به نظرم خرابكاري ايران و اموزش تروريستها در عراق اظهر من الشمس. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.