death-white

بیست سال پس از جنگ بوسنی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ممنون

بسیار خوب بود و استفاده کردیم

اگه ممکنه منابعی رو معرفی کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر حامد عزيز؛
اون لينكي كه تقديم حضورتون كردم رو مطالعه فرمودين؟
http://en.wikipedia.org/wiki/Bosnian_War
فكر كنم توضيحاتش خيلي هم بد نبودش. اينطور بود؟[/quote]
قطعا منظورم بیش از اطلاعات ویکی پدیا بود. دوست داشتم اگر شما در این زمینه به منابع متفاوت مراجعه کردید داستان رو از زاویه ی برداشت خودتون از اون منابع بنویسید وگرنه ویکی که اولین لینک گوگل هست، نیازی به معرفی ندارد اخوی.

-----------------------------
به هر حال هر کدوم از دوستان که زحمت کشیدند و به موضوع پرداختند دستشان درست. بنده منتظر یک مقاله ی شسته رفته و مختصر النافع می مانم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر رسول گرامی
حقیر صرفا نقل کردم
برای شما دو منبع شامل یک مقاله عمومی و یک کتاب در نظر گرفتم
لطفا بفرمائید چطور تقدیم کنم حضورتون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از توجهتون

اگه ممکنه مقاله رو در سایت برای دید همه قرار بدید چون بنظر من این از مواردی هست که ابهام در اون باعث سوء برداشت ها و اختلاف نظرهای زیادی شده و میشه

کتاب رو هم معرفی کنید ممنون میشم

بازم متشکرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر رسول عزیز
با سلام دوباره به شما

بنده رو راهنمایی بفرمایید که مقاله رو که حالا تبدیل شده به سه تا مقاله چطور در سایت در دسترس عموم قرار بدم چون از من پیرمرد گذشته که به فوت و فن های شما جوان ترهای اهل آگاهی و فن وارد باشم
عنوان کتاب هست «اُبژه والای ایدئولوژی» از متفکر حوزه فلسفه اجتماعی اسلاوی ژیژک اهل اسلوونی این کتاب قاعدتا الان باید به میزان محدودی در بازار کتاب ایران موجود باشه چون تصور می کنم دو بار به پارسی برگردان شده اما در هر حال حقیر e-Book اش رو در اختیار دارم باز هم بنده رو راهنمایی بفرمائید که چطور این کتاب ارزشمند رو تقدیم حضورتون کنم.
ارادتمند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرمنده دوست عزیز خود من هم چون تا حالا گذرم به اینکار نیفتاده نحوه کار رو آشنا نیستم

اگه دوستان آشنایی دارند کمک کنند ما هم یاد میگیریم

ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سپاس فراوان از جناب mahdavi3d عزیز برای راهنمایی و تحمل مزاحمت های بنده
جناب رسول عزیزم
با سلام و عرض شرمساری از باب تاخیر فراوان

لینک دانلود منابعی را که خدمتتان عرض کرده بود در وب سایت ParsaSpace ذیلا تقدیم حضورتان می کنم

1) کتاب «اُبژه والای ایدئولوژی» اثر اسلاوی ژیژِک
http://parsaspace.com/files/1546454884/Zizek_-_Sublime_Object_of_Ideology.pdf.html

2) مقاله ای در توصیفات جنبه های روانشناختی و جامعه شناختی از ایدئولوژی
http://parsaspace.com/files/0546454884/Jost(2006)The-End-of-the-End-of-Ideology.pdf.html

3) مقاله ای در خصوص محوریت ایدئولوژی در حوزه سیاست جهانی (و تنوع 50 ساله اخیر در معناهای متبادر شده از ایدئولوژی در پهنه سیاست)
http://parsaspace.com/files/5546454884/Knight_2006.pdf.html

باز هم تاخیر این برادر پیر و تنبل رو به بزرگواری خودتون می بخشید.
راستی یادم رفت خدمت شما عرض کنم که مقاله سومی رو هم پیدا کرده بودم برای شما که الان هر چی می گردم متاسفانه پیداش نمی کنم انشاءالله بمجرد اینکه پیداش کنم لینک دانلودش رو برای شما همین جا قرار میدم.
یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حضور اساتیدی همچون شما در سایت غنیمته . از این به بعد بیشتر استفاده می کنیم

اگه مقالات ترجمه هم شده ترجمه اونها هم گذاشته بشه عالیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر رسول عزیزم
با سلامی روشن در نیمه شب به شما

استاد ...!؟ دارید منو اذیت می کنید! شاگرد هم نیستم دوست گرامی چه برسه به ...

بقول یک دوست آگاه و بصیر «فرق هست میان یک طفل نوپا و یک ذهن روشنگر»

من اون طفل هم نیستم متاسفانه، برادرم، راه رفتن در طریق آگاهی و ادراک نیازمند سالیان سال جهاد علم و عمل و صد البته نوعی وارستگیه که خیلی ساده و صمیمی خدمتت عرض کنم که علی الاصول در این قسم که عرض شد روی حقیر هیچ حسابی باز نکن وانگهی که اساتید بزرگ و والامرتبه ای در میلیتاری داریم که سکوتشون سرشار از کلامه و من از همین جا شرم جهل خود رو در مقابلشون اعلام می کنم

کوتاه سخن اینکه من برای شما برادر بزگوارم اگر توفیقی دست بده صرفا نقش یک نقال رو ایفا می کنم و بس. از لطف شما هم سپاسگزارم اما ظرف و بضاعتم همین بود که عرض کردم.

قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن // ظلمات است بترس از خطر گمراهی ...

باز هم منابعی در این موارد به شما و سایر دوستان و اساتید بزرگوارم در این خانواده مبارک میلیتاری تقدیم می کنم.

فکر کردم شاید مطالعه این خبر هم خالی از تأمل نباشه

لینک اصلی:
http://www.irna.ir/News/80071719/%D9%83%D9%85%D9%83-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%B3%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%B4%D8%AF/%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%D9%8A/

كمك های ایران در روزهای سخت بوسنی به خاطره ای ارزشمند تبدیل شد
تهران - 'عصمت اسپاهیچ' معاون رییس العلمای بوسنی و هرزگوین اظهار داشت: كمك های جمهوری اسلامی ایران در زمان جنگ و روزهای سخت مردم بوسنی امروز به خاطره ای بسیار مثبت و ارزشمند تبدیل شده است.
1391/01/22 - 16:49

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه؛ سخنگو و رییس مركز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه كشورمان روز سه شنبه در ادامه دیدارهای خود در سارایوو با معاون رییس العلمای بوسنی و هرزگوین دیدار كرد.

معاون رییس العلمای بوسنی و هرزگوین در این دیدار با ابراز خرسندی از سفر هیات ایرانی به بوسنی، یكپارچگی میان مسلمانان جهان را برای حل بحرانها و مسائل كشورهای اسلامی ضروری خواند.

وی همچنین روند فعالیت و برنامه های جامعه اسلامی بوسنی را تشریح و خاطر نشان كرد: اتحاد همه اقوام در كشور بوسنی هرزگوین اولویت و مهمترین برنامه مورد نظرمان است.

سخنگوی وزارت امورخارجه كشورمان نیز گفت: ایران تلاش می كند سطح روابط در همه زمینه های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ارتقاء یابد.

رامین مهمانپرست تصریح كرد: ما مشكلات جهان اسلام را پیگیری می كنیم و مرزهای جغرافیایی نمی تواند مسلمانان را از هم جدا كند .

وی افزود: ما پیشرفت ایران را زمینه ساز پیشرفت جهان اسلام می دانیم و دشمنان جهان اسلام بطور دائم در حال فتنه هستند تا میان كشورهای اسلامی جدائی ایجاد كنند و لذا باید با هوشیاری این فتنه ها خنثی شود .

مهمانپرست با اشاره به اینكه در ورای بسیاری از فتنه ها صهیونیست ها حضور دارند، گفت: ما خواهان حل بحران های جهان اسلام به بهترین روش هستیم و باید ملت های منطقه هوشیار باشند چرا كه برخی كشورهای خارج از منطقه می خواهند به بهانه حل مشكلات در مسائل مسلمانان دخالت و حتی جنگ هایی را ایجاد كنند.

وی، همكاری كشورهای بزرگ اسلامی در منطقه را برای حل بحران ها یكی از روش های مناسب و موثر در این زمینه برشمرد و تصریح كرد: برخی اختلاف نظرها نباید مانع از همكاریهای سازنده بر پایه مشتركات فی ما بین كشورهای اسلامی باشد.

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.