SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

به نظر من واقعآ طرح قبلی خیلی بهتر بود،این که معلوم می شد چه کسانی یک پست را پسندیده اند و این که ترولر و قسمت جدیدترین ارسال ها هم خیلی کاربردی بود.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا انجمن گفتگو اینطوری شده؟اصلا دلچسب نیست و کار انگار باهاش سخت شده.اون نوار سمت چپ کجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟

در ضمن وقتی عکسی از گالری باز میشه دیگه مثل قبل در همون صفحه باز نمیشه و وارد صفحه جدیدی هم نمیشه بلکه یک پیج
کاملا جدا روی همون پیج موجود باز میکنه!!!که با این کار برای رفتن به صفحه موجود باید یکبار بک رو بزنیم.چیشد!!!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سلام[/right]
[right]خیلی خوب هست[/right]

[right]اگر کمی هم مشکل هست ، بخاطر این هست که دوستان عادت کرده اند ، وگرنه عمده فروم های اینترنتی همین شکلی هستند[/right]

[right]با این شکل دوستان عادت میکنند که به بخش های مختلف سایت سر بزنند[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ops' timestamp='1353506103' post='284102']
چرا انجمن گفتگو اینطوری شده؟اصلا دلچسب نیست و کار انگار باهاش سخت شده.اون نوار سمت چپ کجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟
[/quote]
هممممم...کسی بامن کار داشت؟
کار من بود، حالم خوب نبود بایک آرپی جی 7 زدم ترکوندمش سمت چپ
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا سایت اینجوری شده اون نوار سمت چپ کجا رفت اونجوری بهتر نبود؟دسترسی ها خیلی راحت تر بود
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز دوباره با تشکر از زحمت کشان این سایت

شکل قبل که گزینه پسندیدم بود جالب تر بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما شالله به حوصله مدیران محترم. این همه نظر متناقض را بنده اکگر می گرفتم، دیوانه می شدم!

به نظر بنده الان سایت خیلی ایده آل است و اسکرول چیز خیلی خوبی نیست. نهایت تشکر و قدردانی بنده را پذیرا باشید.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینطوری تاپیک هایی که آپدیت میشن مجالی چند دقیقه ای برای خود نمایی دارن و به محض آپدیت یک تاپیک دیگه از اون بخش
ناپدید میشن.اون اسکرول خیلی بهتر بود.گرچه ما هنوز دلیل تغییر رو هم نفهمیدیم و امیدواریم که موقتی باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا كار سخت شده من هرتاپيكي رو كه مي خواستم حتي با وقت گذاشتن زياد هم پيدا نميكنم بايد برم سرچ كنم از گوگل كه پيدا شه!!لطفا اون اسكرول سمت چپ رو دوباره برگردونيد
اون اوايل 10 تا بود كه اينجوري خوب بود اما پستهاي جديد يهو از ديد خارج ميشدن
بعد 10 تا جواب شد 10 تا تاپيك جديد كه اونهم بهتر از قبل بود اما چون كاربرا زياد بودن جواب نميداد مخصوصا اگه چندتا اتفاق مي افتد
اما اين اسكرول سمت چپ كه آخرين بار گذاشته بودين واقعا عالي بود هم كار باهاش ساده بود هم ميشد تاپيكهاي جديد رو تو تعداد بالاتر ديد هم پاسخهاي جديد روهم كلي كاربردي بود اما الان ديگه خيلي سخت شده...
بعد اون مي پسندم يه خوبي داشت كه بچه ها از هم دل چركين نميشن هركس هم مخالفه ميتونه توي يه پست جواب بده
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یک تو نظرات دوستان یه یک چیز در مورد دسترسی به تاپیک ها دیدم ، ولی من مشکل نداشتم حالا شاید تصور من اشتباه است
اما خود من در سمت چپ بالا گزیننه آخرین ارسال های انجمن را کلیک می کنم و با کلیک روی نتایج هفته گذشته تمام تاپیک ها بروز شده و یا جدید با توجه به آپدیت شدن در مقابلم قرار می گیرد

در این تصویر نشان دادم، شاید بدرد بخورد دسترسی آسان شود
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up10/80307420114778499784.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا تو رو خدا نوار سمت چپو برگردونید این جوری پیدا کردن تاپیک ها خیلی سخت شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]دوستان به خودتون کمی زحمت بدهید[/right]

[right]مباحث جدید در بخش ارسال به سایر بخش هاست[/right]

[right]ضمنا میتوانید از گزینه آخرین ارسال های انجمن استفاده کنید که بسیار هم دقیق هست[/right]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون موقع ادم میمود تو سایت میدید بله تاپیک های جدید چی هستن نگاه میکرد و نظری میداد میرفت.
الان ادم میاد تو سایت دوساعت باید وقت بزاره بشینه تک تک بخش هارو کاوش کنه که جدید چی اومده که خب اکثریت هم بیکار نیستن و دکمه close را در پیش میگیرن.
اگر تو یک کلمه بخوام توصیف کنم افتضاح شده.
کاش مدیران کمی هم به نظر کاربران اهمیت میدادن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IR-Craft' timestamp='1353578966' post='284242']
اون موقع ادم میمود تو سایت میدید بله تاپیک های جدید چی هستن نگاه میکرد و نظری میداد میرفت.
الان ادم میاد تو سایت دوساعت باید وقت بزاره بشینه تک تک بخش هارو کاوش کنه که جدید چی اومده که خب اکثریت هم بیکار نیستن و دکمه close را در پیش میگیرن.
اگر تو یک کلمه بخوام توصیف کنم افتضاح شده.
کاش مدیران کمی هم به نظر کاربران اهمیت میدادن.
[/quote]

این راه حل را چک کنید ، شاید جواب داد

[quote name='arminheidari' timestamp='1353575833' post='284230']
من یک تو نظرات دوستان یه یک چیز در مورد دسترسی به تاپیک ها دیدم ، ولی من مشکل نداشتم حالا شاید تصور من اشتباه است
اما خود من در سمت چپ بالا گزیننه آخرین ارسال های انجمن را کلیک می کنم و با کلیک روی نتایج هفته گذشته تمام تاپیک ها بروز شده و یا جدید با توجه به آپدیت شدن در مقابلم قرار می گیرد

در این تصویر نشان دادم، شاید بدرد بخورد دسترسی آسان شود
[url="http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up10/80307420114778499784.jpg"]http://www.pic1.iran...14778499784.jpg[/url]
[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.