SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

یه عزیزی نمیاد به مشکلات ما رسیدگی کنه!؟ من دکمه ویرایش امضاء ندارم!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشیید من تازه عضو شدم ولی هنوز نمیدونم چطور میشه یک تایپیک تو انجمن ایجاد کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sinagood' timestamp='1347550068' post='270979']ببخشیید من تازه عضو شدم ولی هنوز نمیدونم چطور میشه یک تایپیک تو انجمن ایجاد کرد[/quote]
ضمن عرض خير مقدم خدمت شما؛

براي ايجاد تاپيك شما مي‌تونين بسته به موضوع تاپيك‌تون، از مباحث مربوط به ايجاد تاپيك در صفحه‌ي اول فروم استفاده بفرمايين :

[b] [url="http://www.military.ir/forums/forum/63-%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d8%ac%d9%86%da%af/"]ایجاد تاپیک در بخش جنگ[/url][/b]

[b] [url="http://www.military.ir/forums/forum/26-%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%d9%87%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c/"]ایجاد تاپیک در بخش نیروی هوایی[/url][/b]

[b] [url="http://www.military.ir/forums/forum/53-%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c/"]ایجاد تاپیک در بخش نیروی زمینی[/url][/b]

[b] [url="http://www.military.ir/forums/forum/55-%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c/"]ایجاد تاپیک در بخش نیروی دریایی[/url][/b]
[b] [/b]

[b] [url="http://www.military.ir/forums/forum/69-%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%ae%d8%a8%d8%b1/"]ارسال خبر[/url][/b]
[b] [/b]

[b] [url="http://www.military.ir/forums/forum/54-%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d8%ae%d8%b4%d9%87%d8%a7/"]ارسال تاپیک به سایر بخشها[/url][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سایت مشکل اساسی با فونت داره

نوشته های فارسی و انگلیسی قاطی میشن

این چه وضعیه fi_lone_ranger
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سایت خطا sql server میده
انگار که این مشکل که زبان پیشفرض سایت فارسی بشه هنوز بر طرف نشده fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='razmayesh' timestamp='1347708902' post='271259']
سایت خطا sql server میده
انگار که این مشکل که زبان پیشفرض سایت فارسی بشه هنوز بر طرف نشده fi_lone_ranger
[/quote]
زبان پیشفرض سایت فارسی هست. حتما شما انتخاب زبان رو نزدید پایین صفحه برادر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول اینکه یه تاریخ شمسی بزارید برای انجمن نه میلادی دوم اینکه این ساعت سایت ماله کدوم کشوره؟ میشه روشن بفرمایید.
با تشکر از مدیریت محترم
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان
می خواستم پیشنهادی را مطرح کنم که شاید در این سایت و همچنین در فضای اینترنت کم انجام شده است و یا به نحوی دیگر انجام میشده و آن هم کرسی‌های آزاداندیشی است که حضرت آقا به نقل خودشان تا به الآن صد بار در موردش تذکر داده‌اند!
البته تا به الآن مثلا در مورد سوریه و یا مسائلی از این قبیل بحث زیاد شده اما خوب بحث ها باید محوریت پیدا کرده و مدیریت شده انجام پذیرد.
این عمل مستلزم تمحیداتی است تا بتوان به خوبی یک بحث را به سرانجام رساند.
1. نیاز به ایجاد بخشی جدید در سایت با عنوان کرسی‌ و یا اسمی که بیانگر این قضیه‌باشد.
2. محدود کردن مشاهده (غیر از ارسال پست) برای کاربرانی که عضو سایت نیستند و همچنین اعضای سایتی که تا به الآن پستی ارسال نکرده‌اند (تا افرادی که فقط برای سرک کشیدن به این سایت و آن سایت می‌آیند و ایجاد دردسر می کنند نتوانند به مقصود خود برسند.) تا خدای نکرده مشکلی مسخره‌ی ف*یلترینگ گریبان گیر سایت نشود.
3. ایجاد ساختار مدیریتی بسیار قوی و همچنین بسیار صبور برای این بخش تا بتواند هم مباحث را مدیریت و همچنین در صورت نیاز به ویرایش پست و همچنین برخورد انضباطی با افراد خاطی سریع اقدام کند.
4. تنظیم قانون و اساسنامه‌ای برای این کار به دلیل اینکه بعضی از قوانین موجود سایت انعطاف لازم را برای برگزاری مناسب این عمل ندارد.
و خوب موارد دیگری نیز هست که در صورتی که کاربران و همچنین مدیران استقبال کنند به بیان آنها خواهم پرداخت.
و البته این طرح بسیار به چکش کاری احتیاج داره و خب با 4 خط من کسی انتظار برگزاری همچین کاری رو نداره.
ممنون می شم اگه دوستان نظرات خود را با بنده در این زمینه به اشتراک گذارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه موردی که سایت میلیتاری از قدیم نداشته سازمان درستی برای مطالب بوده
چیزی شبیه به آرشیو سایت هایی خارجی .....به صورتی باشه که مطالب اونجا دسته بندی شده باشند مثلا بخش هند بعد زیر مجموعه هاش نیروی دریایی هوایی...
یا بخش پهباد به زیر مجموعه جنگی،شناسایی...
خب نبوده چنین چیزی هم طبیعی بوده چون سایت بیشتر فرومی بوده
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1347443706' post='270727']
یه عزیزی نمیاد به مشکلات ما رسیدگی کنه!؟ من دکمه ویرایش امضاء ندارم!!!!!!!!!!
[/quote]
مثلا ما دکمه ویرایش داریم چه اتفاقی افتاده؟ icon_cheesygrin هیچ فرقی نمیکنه حاجی خیالت راحت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از زحمات اقا سعید و اقا رضا
یکی از مشکلاتی که من فکر می کنم بیشتر اعضا و به خصوص میهمانان با اون مواجه هستند مشگل چپ چین بودن سایت است که باعث به هم ریختگی سایت می شود،به نظر بنده بهتر است یا به طور کلی زبان سایت فارسی شود و یا به نوعی در صفحه ی اول انجمن ها این موضوع اطلاع داده شود (انتخاب زبان فارسی) تا دیگر کسی به مشگل بر نخورد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]چرا بعضي از كاربران، امكان اضافه كردن، بك‌گراند به صفحه شخصي خودشان را دارند ولي برخي ديگر اين امكان را در اختيار ندارند!؟ [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]و چرا برخي كاربران، امكان "بروزرساني وضعيت" را در اختيار ندارند!؟[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] icon_cheesygrin [/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] good_luck [/font][/size]

[hr]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]لطفا براي نامه‌هاي موجود در صندوق پيغام خصوصي هم امكان پيش‌نمايش فراهم كنيد. زيرا عنوان اكثر نامه‌ها صرفا كلمه "سلام" است و با زياد شدن تعداد نامه‌ها، پيدا كردن يك نامه خاص، خيلي دشوار مي‌شود.[/font][/size] ویرایش شده در توسط mahdavi3d

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
تشکر از نظرات دوستان.
تقریبا تمام این موارد که دوستان گفتن قابل انجام هست مثلا بخش کرسی ازاد اندیشی که اگر موافق باشید با محدودیت 50 پست یا 90 روز سابقه عضویت این بخش رو ایجاد کنم.
اون موارد بک گراند و امضا ... رو هم دارم نگاه میکنم ببینم مشکل از کجاست باید تنظیمات یکی از گروهها درست نبوده باشه ان شاء الله درست میشه.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1348342978' post='273162']
سلام
تشکر از نظرات دوستان.
تقریبا تمام این موارد که دوستان گفتن قابل انجام هست مثلا بخش کرسی ازاد اندیشی که اگر موافق باشید با محدودیت 50 پست یا 90 روز سابقه عضویت این بخش رو ایجاد کنم.
اون موارد بک گراند و امضا ... رو هم دارم نگاه میکنم ببینم مشکل از کجاست باید تنظیمات یکی از گروهها درست نبوده باشه ان شاء الله درست میشه.
[/quote]
بنده با 50 ارسال برای مشاهده‌ی بخش و 100 ارسال برای شرکت در بحث موافقم تا ضمینه‌ی سوء استفاده تا حد ممکن کم شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.