SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]ممنون. فقط لطفا براي انتقال پيغام‌هاي خصوصي از سيستم قديم به جديد هم تدبيري انديشيده شود، زيرا دوستان ممكن است اطلاعات مهمي در پيغام‌هاي خصوصي‌شان داشته باشند و بخواهند كه باقي بماند... :angry: [/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right][size="2"]دوستان ممكن است اطلاعات مهمي در پيغام‌هاي خصوصي‌شان داشته باشند و بخواهند كه باقي بماند[/size][/right]
[/quote]

مهدوی؟؟شماهم آره؟؟ راستش بگو؟باکی عشق بازی میکردی که میخوای یادگاری نگه داری ؟؟هاهاها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=4][color=#0000ff]چرا وقتی مقاله رو از سایت ذخیره می کنم و بعد باز می کم [/color][/size]
[size=4][color=#0000FF]یه کادر سیاه رنگ در ابتدای مقاله ظاهر میشه [/color][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='behnamsniper' timestamp='1342338844' post='260702']
[size=4][color=#0000ff]چرا وقتی مقاله رو از سایت ذخیره می کنم و بعد باز می کم [/color][/size]
[size=4][color=#0000FF]یه کادر سیاه رنگ در ابتدای مقاله ظاهر میشه [/color][/size]
[/quote]

شما از یک مرورگر دیگه امتحان کن ببین مشکل حل میشه یا نه؟ اگر نشد فعلا موقع ذخیره جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنید تا ببینم این ناشی از کدوم کد هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابتدا تشکرمیکنم از ارتقا های خوبی که روی سایت انجام دادید
فقط یه درخواستی دارم...ممکنه محدودیت حجمی برای عکس ها در امضاقرار بدین نه محدودیت ابعاد...حداکثر پهنا خیلی کمه...فکر کنم برای عزیزانی که از اینترنت دیال آپ استفاده میکنن محدودیت حجمی هم کمک حال باشه
یا اگرهم ممکن نیست لا اقل تعداد لینک قابل قرار دادن رو2-3 تا کنید...خدایی1 لینک -1عکس با اون ابعاد خیلی سخته
ممنون :ph34r:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[url="http://www.military.ir/forums/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=260702"][img]http://www.military.ir/forums/public/style_images/master/snapback.png[/img][/url]behnamsniper, در 15 July 2012 - 08:54 AM, نوشته:

[size=4][color=#0000FF]چرا وقتی مقاله رو از سایت ذخیره می کنم و بعد باز می کم [/color][/size]

شما از یک مرورگر دیگه امتحان کن ببین مشکل حل میشه یا نه؟ اگر نشد فعلا موقع ذخیره جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنید تا ببینم این ناشی از کدوم کد هست.
[/quote]
من با اینترنت اکسپلورر باز کردم
اون نوار سیاه نبود
اما اصلا به درد نمی خوره
مطلب رو در همون فروم موزیلا می خوام که خوندنش لذت بخش باشه
جاوا اسکریپت یعنی چی؟ من نمی دونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سعید جان بهتر نبود لیست تعداد صفحات رو تعدادی از اول و تعدادی از آخر قرار میدادی؟مثلا تاپیکی که 20 صفحه داره لیست صفحات به این صورت باشه؟[/right]
[right]1 2 3............................18 19 20[/right]

[right]به نظر حقیر اینطوری بهتره من تاپیک تحولات سوریه رو تا صفحه ی 9 دنبال کرده بودم برای بار دوم که اومدم تعداد صفحات به 70 تا رسیده بود!!از قضا یه پست هم آماده ی ارسال داشتم و می خواستم ببینم که کسی قبل از من این پست رو ارسال نکرده باشه دیگه تا از صفحه ی 9 رسیدم به 66_67 کلی وقتم گرفته شد[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='soldier' timestamp='1343418338' post='262205']
[right]سعید جان بهتر نبود لیست تعداد صفحات رو تعدادی از اول و تعدادی از آخر قرار میدادی؟مثلا تاپیکی که 20 صفحه داره لیست صفحات به این صورت باشه؟[/right]
[right]1 2 3............................18 19 20[/right]

[right]به نظر حقیر اینطوری بهتره من تاپیک تحولات سوریه رو تا صفحه ی 9 دنبال کرده بودم برای بار دوم که اومدم تعداد صفحات به 70 تا رسیده بود!!از قضا یه پست هم آماده ی ارسال داشتم و می خواستم ببینم که کسی قبل از من این پست رو ارسال نکرده باشه دیگه تا از صفحه ی 9 رسیدم به 66_67 کلی وقتم گرفته شد[/right]
[/quote]
دوست گرامي؛

براي رفتن به هر صفحه‌اي از تاپيك، تنها كافيه‌ روي قسمت «صفحه‌ m از n» (در اينجا مثلاً 10 از 10 يا مثلاً صفحه 6 از 10 يا هر صفحه‌اي كه درش قرار دارين) رفته و يكبار روش كليك بفرمايي.

صفحه‌اي كه برات باز مي‌شه، نوشته شده «پرش به ...». در اينجا فقط كافيه شماره‌ي صفحه‌ي مورد نظرت رو وارد بفرمايي تا به صفحه‌ي مورد نظر تشريف ببري.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]چرا سیستم تایپ سایت مثل سابق نیست،چرا اخر جمله نقطه که می گذاری میره اول جمله؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما باید کوکی های مرورگر رو پاک کنید بعد که وارد سایت بشید زبان فارسی رو انتخاب کنید.

مشکل از کوکی ها هست که رو زبان انگلیسی تنظیم شده یعنی چپ به راست به همین دلیل نقطه میره اول جمله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز من نمیتونستم بیام تو سایت .آیا همه این مشکل رو داشتند؟؟
در ضمن برادر سعید لطفا پی ام رو هم چک کنید.
یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گویا گالری سایت به مشکل برخورده
من یک فایل که حجمش هم زیر 10 مگ بود رو آپلود کردم اما وقتی که به آخر میرسه و دیگه تمام شده هست پیغام "upload failed " میده
یک بار با فرمت mp4 بود بار دیگه در winrar گذاشتم گفتم شاید بشه اما نشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.