SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

[quote]چه خبره عزیز مگه ستاد مشترک نیروهای مسلحه اینجوری دوستی بین اعضا کم میشه[/quote]
کم نمیشه اینطوری مدیران مجبور نیستن با تک تک اعضا گفتگو کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من سنترال رو به خاطر همین مساله که پست های آدم قبل از نمایش باید به تایید 10 نفر می رسید و در اکثر موارد هم بی هیچ دلیل موجهی نمایش داده نمی شد. برای همیشه ترک کردم.
می خواید از اینجا هم بیرونمون کنید ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا موضوع رو شلوغ و متشنج نکنند.

برای بار آخر عرض می کنم که این سایت همانطور که از نامش پیداست درباره مباحث نظامی است و فعالیت در بخشهای مرتبط نیاز به تایید پست ندارد ولی در بخشهای غیرنظامی چنین محدودیتی ایجاد شد برای جلوگیری از انحراف مباحث به سمت غیرنظامی و خبری تا ماهیت سایت حفظ شود.

به هر حال یا باید این محدودیت در مباحث نامرتبط باشد یا هم این بخشها حذف شود و سایت تنها دارای بخشهای نظامی باشد.
  • Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1355574587' post='288646']

برای بار آخر عرض می کنم که این سایت همانطور که از نامش پیداست درباره مباحث نظامی است و فعالیت در بخشهای مرتبط نیاز به تایید پست ندارد ولی در بخشهای غیرنظامی چنین محدودیتی ایجاد شد برای جلوگیری از انحراف مباحث به سمت غیرنظامی و خبری تا ماهیت سایت حفظ شود.

به هر حال یا باید این محدودیت در مباحث نامرتبط باشد یا هم این بخشها حذف شود و سایت تنها دارای بخشهای نظامی باشد.
[/quote]

اقای عزیز کدام تشنج
مدیران نمی تونند از پس وظایفشون بر نمی ان به کاربرا چرا گیر می دید .

بحث ها و پیشنهادات درست انجام شدن کار ها دادیم به هیچ کدامش عمل شد صاف رفتید به بدترین پیشنهاد ممکنه عمل کردید

یک نظر سنجی بذارید کی موافقه و کی مخالف.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ghermez' timestamp='1355576442' post='288651']
[quote name='SAEID' timestamp='1355574587' post='288646']

[/quote]

اقای عزیز کدام تشنج
مدیران نمی تونند از پس وظایفشون بر نمی ان به کاربرا چرا گیر می دید .

بحث ها و پیشنهادات درست انجام شدن کار ها دادیم به هیچ کدامش عمل شد صاف رفتید به بدترین پیشنهاد ممکنه عمل کردید

یک نظر سنجی بذارید کی موافقه و کی مخالف.
[/quote]

همین صحبت شما نوعی گرد و خاک به پا کردن هست. با دیگران علی الخصوص مدیر ارشد سایت مودبانه تر صحبت کنید و از شاخ و شانه کشیدن بپرهیزید.
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما كه نفهميدم چه خهبره كه سايت اين جوري شده

يه سوال الان چه كسايي حق ايجاد تاپيك رو دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از ما بهترون!!!!!!!!!!!! big_hug icon_cheesygrin icon_cheesygrin
اگه كسي پيدا شد جواب داد تا سوالات ديگه رو بپرسيم چون هرچي ما سوال مي پرسيم فكر كنم ديده نميشه!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اگه كسي پيدا شد جواب داد تا سوالات ديگه رو بپرسيم چون هرچي ما سوال مي پرسيم فكر كنم ديده نميشه!!!!!
[/quote]

توی انجمن‌های ارسال تاپیک تاپیکتون رو ارسال بفرمایید.... البته ظاهرا برای اونکار هم باید از مدیر انجمن اجازه بگیرید که برای همه هستش!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اکانت شما به علت عدم فعالیت غیرفعال شده بود که فعال کردم.
[/quote]

برادر سعید عزیز از شما بسیار سپاسگزارم . :rose: :rose: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اساتید محترم تعریف شون از بحث نظامی چیه ؟ کلاس اسلحه شناسی دوره سربازی ؟!!!
کلاشینکف از دو بخش تشکیل شده : چوب و فلز، به قسمت چوبی قنداق می گویند....... icon_cheesygrin
همون طور که برادر مصطفی بارها گفتن، این تیر و تخته ها نه باعث ایجاد هیچ جنگیه و نه عامل تعیین کننده اش.
[b]محور اصلی سایت باید مربوط به مسائل سیاسی مربوط به امنیت ملی و منطقه ای و دکترین های دفاعی باشه که به لطف دوستان اظهار نظر تو این موارد ممنوع شده.[/b]
حالا بفرمایید سر آلیاژ فشنگ ماکاروف چه قدر میشه بحث کرد ! برای اینکار همون وبلاگ میلیتاری کفایت می کنه و احتیاجی به تحمل هزینه گزاف سایت و فوروم نیست.
بستن دهن همه برای جلوگیری از پرخاش و اهانت یکی دو نفر معدود فقط ضعف مدیریت سایت و تاپیک های مربوطه رو می رسونه.
خواهشا هر چه سریع تر این وضع غیر قابل تحمل رو تمومش کنید.
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی صفحات مثل[b] تاپیک پرسش و پاسخ[/b] هم شامل این مطلب شده است که فکر کنم مستقل از این سیاست گذاری باشذ

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1355602191' post='288727']
[quote]محور اصلی سایت باید مربوط به مسائل سیاسی مربوط به امنیت ملی و منطقه ای و دکترین های دفاعی باشه که به لطف دوستان اظهار نظر تو این موارد ممنوع شده.[/quote]
جناب بیگدلی فقط چند بخش متفرقه دچار محدودیت شدن و البته لازمه برای مدتی این محدودیت برقرار باشه!
لطفا شما هم رضایت بده و قال قضیه رو بکن!
[/quote]
هر چند این چند بخش متفرقه خیلی هم کم و فرعی نیستند و به طور مثال پست من توی تاپیک کاملا غیر سیاسی «حمله بریتانیا به مرسی کبیر» هم برای نمایش احتیاج به تایید داشت icon_eek
ولی حالا که می فرمایید این محدودیت موقتیه به احترام حرفتون دیگه اعتراض نمی کنم.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این سیستم تایید و بعد نمایش خیلی تحقیر آمیزه! از شما بعیده!!!
اگه یک کاربری بخواد پستی بده و بعد تایید کننده اون یکی باشه مخالف ایشون همین نفس گماردن چنین کسی برای تایید مطالب اون کاربر خودش نابود کننده است! اگر بخواد اعمال قانون کنه که دیگه واویلا میشه !
یا اینکه یکی با n سن و سال بخواد پست کسی با 2n سن و سال رو ویرایش و یا تایید کنه!

منم توصیه می کنم این رو بردارید تا باعث آشوب نشده و تاج و تخت رو از دست ندادین icon_cheesygrin
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اگه یک کاربری بخواد پستی بده و بعد تایید کننده اون یکی باشه مخالف ایشون همین نفس گماردن چنین کسی برای تایید مطالب اون کاربر خودش نابود کننده است! اگر بخواد اعمال قانون کنه که دیگه واویلا میشه !
[/quote]

والا لااقل جناب 00امین دراین زمینه خوب کار کردن و نظرات موافق و مخالف در تاپیک سوریه رو تایید میکنن!! البته من نمی‌دونم شاید پست هایی بوده باشه که تایید نکردن که اینجا ازش حرفی زده نشده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جریان این سایت داره میشه جریان تحریم های ایران که خارجی ها از خارج تحریم میکنن دولت هم از داخل جنس های خارجی را تحریم میکنه و این وسط فقط مردم بدبخت میشن.

اینجا هم قطعی سایت از یه طرف ( هفته ای دو سه بار قطعی حتمیه) این تغییرات متحیر العقول هم از یه طرف فقط کاربرارو زیر فشار میزارن.

به قول برادر HHL این جریان جدید تحقیر آمیزه.یعنی برادری که داری نظر میدی هنوز شعورت تا حدی نیست که خودت بتونی نظر بدی مستقلا اول ما اگه وقت کردیم نگاه میکنیم اگه موافق نظرت بودیم آره میزاریم بری حال کنی.

بسیاری از دوستان ما هم تو این سایت فقط موافقن همین چشم و گوش بسته.

من قول میدم اگه بگین فردا میخواییم همه تاپیک هارو حذف کنیم و فقط یه تاپیک باز باشه که فقط مدیرا بتونن مطلب بنویسن و بقیه فقط بتونن مثبت منفی بدن
باز یه عده میان میگن آره اقا موافقیم خوبه.

البته جناب سعید صاحب سایت هستن و حرف حرف ایشونه دیگه اصولا
و این بحث های ما اینجا بی فایدست زیاد حرف بزنیم میگه نمیخوای برو بیرون. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]خوشبتانه تغييرات جديد از همين ابتدا نتايج خوبي داشته و ثمراتش مشهود است (البته اين به معناي نقايص جزئي احتمالي نيست وليكن اصل كار خوب بوده)[/font][/size]
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.