SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

با تشکر از آقا سعید سپردن سایت به دست کاربران و اداره آن باعث شده کاربران با مسئولیت بیشتری در سایت حضور داشته باشند و این یعنی بهترین راه اداره سایت یکی از مسائلی که باعث شده بعضی وقتها دوستان تازه وارد با مشکلاتی که خود ایجاد میکنند مواجه بشن ندانستن قوانین سایت هست دوستان چه کاربران و چه مدیران میتونن با دعوت دوستان تازه وارد به مطالعه قوانین سایت اونها رو از مشکلات احتمالی و یا سرخوردگی نجات دهند وقتی همه با هم باشیم دوستان جدید هم میدونن که باید مثل ما و بهتر از ما باشن ببخشید که این مطلب رو در اینجا گفتم در مورد مدیریت انجمنها در صورت صلاحدید میتونم مسئولیت بیشتری به عهده بگیرم به امید روزیکه همه مدیر خود باشند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ضمن تبريك به همه مديران محترم جديد سايت و تشكر فراوان از زحمات آقا سعيد ميخواستم بگم اگه امكان داره بعد از اتمام انتصاب همه مديران انجمن هاي مختلف يه ليست از همه مديران سايت با ذكر عنوان در اختيار كاربران محترم قرا بديد باتشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا آخر این هفته انتخاب مدیران جدید مشخص خواهد شد و همچنین برای گروه خبر اعضای جدید خواهیم داشت.

کاربرانی که تمایل به همکاری در گروه خبر دارند و مدیران قبلی خبر هر کدام مایل بودن بگن تا عضو گروه شوند. منتهی باید دقت کنید که زین پس اخبار نامربوط به سایت ارسال نشود و در ارسال اخبار نظامی از منابع معتبر داخلی دقت کنید. از سایتهای خارجی درباره ایران هیچ خبر نظامی نباید ارسال شود. از سایتهای عمومی مانند فرومهای ایرانی و خارجی هم نباید خبر نظامی درباره ایران ارسال شود. تنها منابع مجاز خبرگزاریهای داخلی است مانند ایرنا ، ایسنا ، فارس ، مهر ... از خبرگزاریهای خارجی هم تنها بعد از هماهنگی با مدیریت اجازه ارسال خبر دارید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من آمادگي همكاري در بخش خبر را دارم اميدوارم بتونم وظايف جديد را به نحو احسن انجام بدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم آماده خدمت رساني هستم!
شعار تبليغاتي من:
رامتينا اينجا
رامتينا اونجا
رامتينا همه جا
رامتينا هيچ جا
به من راي بديد و مطمعن باشيد در كمترين زمان ممكن خبرها رو بصورت بريكينگ نيوز براتون ميزارم. شايدم خبر ويژه نبود ! اشكالي نداره به صورت غير ويژه ميزارم! :oops:
نمونش خبر حمله به سوريه! چنان سريع خبر رو رفتم كه اولين تايپيك بعد از خبر - خبر رو جعلي دونست!!! بريد نگاه كنيد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم این سری فقط مال بخش خبره نیروهوایی یا زمینی نمیشه! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به به می بینم که دوستان همه رفتن تو کار تبلیغات :lol:

آقا اگه سودی چیزی(پولی مثلا 100 میلیون ) هست تا ما هم پوستر بچاپیم :oops:

حالا دعوا سر کدووم انجمن هست؟؟ گالری نیرو زمینی یا گالری نیرو هوایی :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منمالن امادگی میکنم به من رای بدید اینجا میشه انجمن رویترس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعد از بروز مشکلاتی در بخش خبر و معلق شدن گروه خبر از امروز با مدیریت جناب آرمانی این گروه فعال شده و در این امر دوستان امپرور و ارشیا به وی کمک خواهند کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به ارمانی جون وامپرور تبریک میگم انشالله موفق باشن
icon_biggrin :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]به هر سه عزیز تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشند .[/color] icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.