SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

باشه روزانه دومطلب تا پایان تابستون و یک مطلب در هر هفته درپاییز و زمستون البته سعی می کنم تو پاییز بیشترش کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان دیگری که بر حسب تمایل و همکاری با سایت به مدیریت بخشهای درخواستی منصوب شدند. babakim1 ، بخش نیروی هوایی hightech_speed ، الکترونیک زمینی Nestor ، دفاع مقدس STORM ، متفرقه در مورد نیروی هوایی DASHALI ، خودروهای زرهی و غیر زرهی ، توپخانه زمینی nozheh ، انقلاب اسلامی ایران پی ام راهنمای مدیریت طی ساعات آینده به این افراد ارسال خواهد شد. همچنین دسترسی مدیران جدید به بخش مدیران انجمن باز شد. البته بخش خاصی هم نیست عجله داشتید! icon_cool درباره مدیریت سایر بخشها هم گروهی برای آن تشکیل میشود و تا چند روز آینده اعلام خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم مدير شدن بچه ها رو تبريك مي گم و اميدوارم در كنار هم اطلاعات خوبي رو به بازديد كنندگان اراپه بديم. اخ چه حالي داره مدير بودن!! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم به نوبه ی خود این انتصاب فرخنده رو به همه ی این عزیزان که جان در طبق ارتقای سایت قرار داده اند تبریک عرض می کنم icon_frown موفق باشید icon_frown icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخ چه حالي داره مدير بودن!! icon_frown

آره به خدا. مخصوصا زماني كه يه تاپيك رو قفل ميكني انگار تمام عقده هاي زندگيت رو خالي ميكني. icon_frown :oops: :oops:

دل كاربراي معمولي بسوزه icon_cool :oops: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخ چه حالي داره مدير بودن!! icon_frown

آره به خدا. مخصوصا زماني كه يه تاپيك رو قفل ميكني انگار تمام عقده هاي زندگيت رو خالي ميكني. :oops: :oops: :oops:

دل كاربراي معمولي بسوزه icon_frown :oops: :oops:

اره باباخيلي ال مي ده فقط يك مشكلي هست دست و پات تو خراب كاري بسته مي شه :oops:
به همه مديران جديد تبريك مي گم icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم به نوبه ي خودم به همه ي مديران جديد از جمله خودم تبريك ميگم icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزار منم كه كابر معموليم تبريك بگم آخه همش خودتون به هم تبريك ميگين! icon_cool icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید من دارمدیوونه می شممممممممممممممممممممممممممممممم icon_cool icon_frown icon_frown :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به دوستان تبریک میگم ولی متوجه باشید که میز ریاست به کسی وفا نکرده پس به فکر ارتقای سطح سایت باشید چون این سایتی که آقا سعید زحمتشو کشیده مورد استفاده همه ایران دوستهاست بیایید با کمک هم در جهت ارتقای روزافزون سایت بکوشیم فرقی نمیکنه کی مدیر باشه مهم اینه که واقعا مدیر باشه با تشکر و پوزش از دوستان عزیز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.