SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

محمد مهدی (Electrician) بهترین گزینه برای مدیریت بخش نیروی دریایی است . امیدوارم خودش داوطلب بشه . خیلی فعالیت داره . :lol:

ميدونم كه پست متوالي نبايد بدم ولي لازم بود بگم

ببخشيد

من با اين انتخاب آقا بابك صد در صد موافقم

ايشون هم خيلي با ادب و هم خيلي محقق هستند و پست هاس مفيدي هم در رابطه با نيروي دريايي ارسال ميكنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهدی جان کاربر خوب و با ادب و با معلوماتی است و یکی از دلایلی که تاکنون ارتقای درجه نیافته همین مورد است که در صورت قبول مدیریت چند بار درجات تغییر نکند. به هر حال بستگی به نظر و وقت خودش دارد. ارشیا جان هم برای بخش خبر گزینه مناسبی است و حالا صبر کنیم تا چند صفحه بعد که سایر کاربران نیز نظر بدهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من باسه لوازم و تسلیحات انفرادی هستم اگر قبول کنین.حالا چند روز فرست بدین چند تا ترجمه دیگه بکنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبه سامان جان و اطلاعات شما در این زمینه یکمی بیش از اندازه زیاد هست بخصوص از نوع انفجاری! :lol: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون حیف که سایت مسدود می شه وگرنه یه عملیات های تروریستی براتون می ساختم حال کنین!! :lol: الان یک مطلب ترجمه شده می زارم ولی کمه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من حاضرم در زمينه هوايي و هواپيماهاي نظامي به شما كمك كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ما رو هم مدیر کنید اگه زحمت نیست :lol: متخصص در امورات ضد صهیونیستی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعيد من هم ميتونم در تمامي بخش ها به خصوص انقلاب اسلامي - اسرائيل و ... كمك بكنم. ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان من مي‌تونم تو بخش دريايي فعاليت كنم ولي با شروع دانشگاه فشار زيادي بهم وارد ميشه شايد نتونم زياد فعاليت كنم :sad: خودت كه رشته‌ي برق رو ميشناسي :mrgreen: در ضمن از تمام دوستاني كه نسبت به من لطف دارند تشكر مي‌كنم. :lol: :crying:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سعيد جان من مي‌تونم تو بخش دريايي فعاليت كنم ولي با شروع دانشگاه فشار زيادي بهم وارد ميشه شايد نتونم زياد فعاليت كنم :|
خودت كه رشته‌ي برق رو ميشناسي :crying:
در ضمن از تمام دوستاني كه نسبت به من لطف دارند تشكر مي‌كنم. :lol: :sad:

شما فعلاً قبول کن . روی مارو زمین ننداز . اگه دانشگاه شروع شد و نتونستی برسی ما هواتو داریم . :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه مشکلی نیست من میتونم فعالیت داشته باشم شما نسبت به پستهای که فرستادم منو مسعول کنید انتخابش با خودتون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم دوست دارم دربخش جنگها فعاليت كنم متشكرم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید حتما بخون

سعيد جان من مي‌تونم تو بخش دريايي فعاليت كنم ولي با شروع دانشگاه فشار زيادي بهم وارد ميشه شايد نتونم زياد فعاليت كنم Neutral
خودت كه رشته‌ي برق رو ميشناسي Mr. Green
در ضمن از تمام دوستاني كه نسبت به من لطف دارند تشكر مي‌كنم

من مثل این دوست عزیزمون دانشجوی یکی دیگر از رشته های مهندسی هستم وضع دوستم رو درک می کنم به خصوص وقتی به ترم های بالاتر می رسی وصع احتمالا بد تر هم میشه اما می خواهم یک مطلبی رو دوستانه بگم من مگم اگر کسی قرار مدیر بخشی ازسایت بشه فعالیت خودش در سایت به قفل کردن تاپیک و اخطار محدود نکنه
اولا گزینش بشه تا معلو ماتش در باره ی اون قسمت که می خواد مسولیتش قبول کنه معلوم بشه
دوم قبول کنه در ازای مسولیتی که پذیرفته اون بخش رو تا یک مقدار مشخصی به وضع مطلوبی برسون
سوم هر چند وقت یک بار یک گزارشی از فعالیت های مدیریتی خودش به اعضا بده
فکر کنم این کارا وقت زیادی بخواهذ که این Electrician جان با وجود اطلاعات خوبی که بدست اورده یا نباید قبول مسولیت بکنه یا اگر می کنه با بر نامه ریزی درست مانع آسیب خوردن به درسش بشه

سخنی با مدیر سایت و یک پیشنهاد

آقا سعید من می خواستم یک موضوعی رو مطرح کنم اگر ناراحت شدید من رو ببخشید ولی به نظرم سایت میلیتاری کمی رو به خسته کنندگی داره میره دلیل اون هم به نظرم ایجاد تاپیک ها با موضوعات تکراری هست یا موضاعاتی که گاهی ربط زیادی به مسائل نظامی نداره اگرم کسی تاپیک علمی ایجاد می کنه خیلی از دوستان در اون شرکت نمی کنند
من یک پیشنهاد دارم برای بالا بردن سطح علمی سایت و اعضا بیا در هر ۳ بخش هوایی، دریایی و زمینی بخشی با نام قطعه شناسی ایجاد کن در این صورت هم موضاعات بسیار زیاد جدیدی وارد سایت می شه هم اینکه مثلا در بارهی ارابه ی فرود فلان جنگنده صحبت شد و مشخصاتش داده شد هرکی از اعضا که نمی دونست ارابه ی فرود جی هست با مراجعه به بخش مربوط به اربه فرود اطلاعات لازم رو کسب کنه اونوقت تشویق می شه که در بحث شرکت کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط در مورد Electrician اینو بگم که از وقتی اومده ، قسمت نیروی دریایی به کل متحول شده است . یه سر به اونجا بزنید . از لحاظ علمی 10 برابر غنی تر شده . تازه مدیر یک قسمت شدن که تا ابد نیست . هر وقت دید گرفتاری داره ، یه نفر دیگه جاشو میگیره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.