SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

ضمن عرض تبريك خدمت فلانكر، كركس، ارتش سرخ و ليچ عزيز، لازم به ذكره كه دوستاني كه به تازگي با ارتقاء درجه، به مديريت رسيدن، زير نظر مديريت بخش فعاليت مي‌كنن.

البته اين، به معني رئيس و مرئوسي نيست و تصميمات، بايد براساس تفاهم مديران انجام بشه. ولي در مواردي كه مشكلي ايجاد مي‌شه، حرف نهايي رو مدير ارشد خواهد زد (البته با رعايت دموكراسي :mrgreen: ).

اگه نياز به توضيح بيشتري بود، بنده در خدمتم.

ليچ عزيز هم ان شاء الله همه‌ي موارد قانوني رو رعايت مي‌كنه و اگه هم مشكلي هست، تحت نظارت احمد عزيز، اون رو برطرف مي‌كنه.

يه سري تصميمات هم درمورد بخش خبر گرفته شده كه به اميد خدا سعيد اعلام خواهد كرد (البته به مديران بخش).

اميدوارم بخش زمين و درياي سايت ميليتاري، تحت مديريت اين عزيزان، به پيشرفت خوبي دست پيدا كنه. بخش اخبار سايت هم به روند رو به رشدش ادامه بده.

براي تمامي اين عزيزان، آرزوي موفقيت مي‌كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد ميشه كمي در مورد وظايف و اختيارات و ديگه كارهاي مديران توضيح بدين :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در حالت کلی وظیفه مدیران بدین صورت است. کنترل و نظارت بر پست ، تاپیک و کاربران در بخش مدیریتی و کمک به رعایت شدن قوانین سایت. راستی مدیران جدید قبل از اینکه توضیحات لازم رو براشون پی ام نکردم اقدام به کارهایی از قبیل ادغام یا چند قسمت کردن و ... تاپیکها نکنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به همه دوستان انتخاب شده تبريك مي گم. اميدوارم در جهت ارتقاي بار علمي سايت تلاش كنند و براشون آرزوي موفقيت دارم :mrgreen: :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام و با تشكر از دوستان خوبم جنابان سعيد و مصطفي! اميدوارم بتوانم به عنوان مدير بخش نيروي دريايي فعاليت خوبي داشته باشم ! انشاا...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نمايل به ايجاد بخش سياسي و مديريت آن را دارم آيا امكان دارد؟ applause

نخیر ممکن نیست! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب من که تازه عضوشدم وصددرصد به من مدیریتی داده نمیشود ولی ازهمین الان استارت کار مدیریت ومیزنم البته روتجربش میگما یعنی میخوام مدیر بودن روازدوستانی مثلFLANKER-----SAEID-----mostafa_by وهمه شما مدیران یاد بگیریم امید وارم شاگرد خوبی باشم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست خوبمون hamed_713 را مدير بخش خبر كردم چون اخبار خوبي را ارسال ميكند و بهتره كه مستقيم در بخش مناسب ارسال كنه تا بخش كاربران. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من آقا سعيد اين برادر ما يعني hamed_713 يكي از بهترين كاربران سايت هست . تاپيك هاي ايشون رو كه من بررسي كردم واقعا كيف كردم . كارش خيلي درسته . به نظر من بايد مدير يكي از بخش هاي سايت بشه . icon_cheesygrin icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده تمایل در همکاری با بخش تاریخ نظامی را دارم luftwaffe icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر من آقا سعيد اين برادر ما يعني hamed_713 يكي از بهترين كاربران سايت هست .

تاپيك هاي ايشون رو كه من بررسي كردم واقعا كيف كردم . كارش خيلي درسته .

به نظر من بايد مدير يكي از بخش هاي سايت بشه . icon_cheesygrin icon_biggrin

به نظر من ، آقا حامد واقعا فعال هستند و در انتخاب اخبار هم معمولا مناسب ترین ها انتخاب و ارسال میکنند.

برای ایشان و دیگر دوستانی آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی را دارم.

-----------------------------------------------------

امپراتور

-----------------------------------------------------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمی دونم چرا شما گیر دادید به اخباری که آقا حامد می فرسته . من بیشتر به تاپیک های نظامیش و علمیش شیفته شدم تا خبری که البته در انتخاب خبر واقعا جا داره ازش تشکر کنیم . ولی در همه ی زمینه های دریایی ، زمینی ، هوایی و خبری آقا حامد فعال هستند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.