F14AA

کلیپی از رویارویی ناو الوند با ناوشکن آمریکایی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

درود
خسته نباشی برادر....
جالب بود
ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]از هلی کوپتر آمریکایی می خواهد تا فاصله 5 مایلی خود را از ناو الوند حفظ کند [color=#0000ff][b]و در غیر این صورت هلی کوپتر را هدف قرار خواهد داد .[/b][/color][/quote]

درسته زبانمون در حد کلم نپخته است ولی هرچی این مکالمه رادیویی رو گوش میکنم این تیکه ابی رنگ رو پیدا نمی کنم!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1354992251' post='287258']
[quote]از هلی کوپتر آمریکایی می خواهد تا فاصله 5 مایلی خود را از ناو الوند حفظ کند [color=#0000ff][b]و در غیر این صورت هلی کوپتر را هدف قرار خواهد داد .[/b][/color][/quote]

درسته زبانمون در حد کلم نپخته است ولی هرچی این مکالمه رادیویی رو گوش میکنم این تیکه ابی رنگ رو پیدا نمی کنم!
[/quote]

بله درسته حق با شماست و این قسمت در مکالمه نیست . ولی آیا به هلی کوپتری که به حریم ناوشکنی تجاوز کنه خوش آمد میگن ؟؟؟

در کل این قسمت متن اضافه مطلب هست که خودم اضافه کردم . ویرایش شده در توسط F14AA
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر این ویدیو پخش جهانی بشه، کسی نمیاد بررسی بکنه که کدوم ناو چه قدرتی داره!! بلکه این مطرح میشه که فرمانده‌ی ناو به اصطلاح قدرت اول دنیا به ناو ایرانی میگه لوله‌ی تفنگت رو دوباره سمت من نگیر، و ایرانیه میگه شما خودت تو مرز منی و هلیکوپترت رو بیشتر از 5 مایل به من نزدیک نکن!!
فک نمی‌کنم کشورهای زیادی پیدا بشه که ت ...م های مورد نیاد برای اینکارو داشته باشه!!!
بعضی از کشور ها پهپاد امریکایی میره کشورشون رو بمباران میکنه و چند نفر رو می‌کشه و هیچ کاری هم نمی‌تونن بکنن!!
کلا جالب بود...
  • Upvote 15
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این فیلم برای حداقل 3 سال پیش هست، چون اون موقع من دیدمش :دی احتمالا برای قبل تر باشه. ممنون از قرار دادنش توی سایت

یکی از عوامل مهم توی جنگ برای پیروزی، همین شجاعت و جسارت هست. دشمن شما فکر میکنه شما چی دارید که انقدر هم از موضع قدرت حرف میزنید!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='F14AA' timestamp='1354992902' post='287260']
[quote name='pckho0r' timestamp='1354992251' post='287258']

[/quote]

بله درسته حق با شماست و این قسمت در مکالمه نیست . ولی آیا به هلی کوپتری که به حریم ناوشکنی تجاوز کنه خوش آمد میگن ؟؟؟

در کل این قسمت متن اضافه مطلب هست که خودم اضافه کردم .
[/quote]
يك خواهشي دارم
هيچ وقت چيزي را از خودت اضافه نكن .
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right] این فیلم مال دوران جنگ نفتکشها هست که ناوگان کشورهای غربی (و شوروی) برای حمایت از جریان صدور نفت وارد خلیج فارس شده بودند[/right]
[right]سناپس عزیز[/right]
[right]الف- در سال 1968 کره شمالی یه کشتی نظامی آمریکا رو توقیف کرد[/right]
[right]ب- در سال 1975 خمرهای سرخ یه کشتی باری با پرچم آمریکا رو توقیف کردن[/right]
[right]ج -کلا کشورهای زیادی نبودن که بخوان توی دریا با آمریکا سرشاخ بشن. به همین دلیل شما خیلی جو گیر نشو. مسئله به بیضه و این جور چیزها خیلی ربط پیدا نمی کنه. شما هم بودی می تونستی هلیکوپتر امریکایی رو تهدید کنی[/right]
[right]راستی می دونستی ناو وینسنس وقتی ارباس ایران رو انداخت داخل آبهای ساحلی ایران بوده؟ گفتم شاید بد نباشه بدونی[/right]
  • Upvote 8
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
سناپس عزیز
[/quote]

در این مورد خودتون هم میگید که کشورهای زیادی نبودن (مخصوصا الان!) ولی ایران جزو این کشورهای کم هستش که جرات رویارویی با امریکا رو داره!!

مسئله کاملا هم به همون قسمت ها ربط داره، و وقتی که ایرباس ایرانی افتاد، ما توان درگیری با اونها رو نداشتیم چون هنوز سرمون تو جنگ با عراق بود!!! و باید خرابکاری های اونجا رو بازسازی میکردیم بالاخره هر کشوری یه سری محدودیت داره!!! فعلا ما کشوری هستیم که داریم پهپاد های اونا رو یکی پس از دیگری میگیریم و میندازیم و تعقیب می‌کنیم و به قول معروف، در حال قدرت نمایی می‌باشیم!!!
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='RezaKiani' timestamp='1355076722' post='287475']
[right]این فیلم مال دوران جنگ نفتکشها هست که ناوگان کشورهای غربی (و شوروی) برای حمایت از جریان صدور نفت وارد خلیج فارس شده بودند[/right]
[right]الف- در سال 1968 کره شمالی یه کشتی نظامی آمریکا رو توقیف کرد[/right]
[right]ب- در سال 1975 خمرهای سرخ یه کشتی باری با پرچم آمریکا رو توقیف کردن[/right]
[right]ج -کلا کشورهای زیادی نبودن که بخوان توی دریا با آمریکا سرشاخ بشن. به همین دلیل شما خیلی جو گیر نشو. مسئله به بیضه و این جور چیزها خیلی ربط پیدا نمی کنه. شما هم بودی می تونستی هلیکوپتر امریکایی رو تهدید کنی[/right]
[right]راستی می دونستی ناو وینسنس وقتی ارباس ایران رو انداخت داخل آبهای ساحلی ایران بوده؟ گفتم شاید بد نباشه بدونی[/right]
[/quote]

معمولا تو این شرایط کنترل فرماندهی برای حفظ موقعیت و عدم ورود به درگیری خیلی مهم است و تو این موارد نظم و فرمان پذیری نیروهای از فرمانده خیلی حیاتی است و معمولا این امر تعیین کننده برنده است ، تو این موارد می گویند اگر تصمیم غلط هم گرفتی روی آن بمون که تردید و دودلی در تصمیم درست نتایج بدتری دارد تا یک تصمیم غلط ولی مطمئن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]اره خوب ولی بعضی کارها شجاعت نیست حماقته[/right]
[right]محض اطلاعاتون وینسن چند ساعت(به روایتی) و یا یک روز(به روایتی دیگر) قبل از فاجعه ارباس با قایقهای سپاه درگیر شده بوده(منظورم درگیری راس راسکی هست) به هر حال وقتی کار به قلدری می کشه باید ببینیم واسه کی داریم قلدری می کنیم یه ضرب المثل قدیمی می گه[/right]
[right]اول حریفت رو بشناس بعد براش هفتیر بکش[/right]
[right]اون بابایی که می گی از این قدرتنمایی ها نمی ترسه. 500 نفر سرباز فرستادن ویتنام 10000 روز اونجا جنگیدن. شما نمی تونستی 6 ماه بسیجی هات رو توی خط نگه داری چون زمستون میومدن و بهار می خواستن برگردن خونه. توصیه می کنم کتاب جابجایی در قدرت رو بخونی و از اون مهمتر هنرجنگیدن[/right]
  • Upvote 6
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.