Ehsan_animator

حقیقت فتنه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[center][b]با سلام خدمت دوستان عزیزم[/b][/center]

[center][b]بنده یکی از اعضای بی اعتبار و کم ابروی سایت هستم به همین خاطر حنای حقیر پیش خیلی از شما عزیزان رنگی نخواهد داشت[/b][/center]

[center][b]ولی از شما دوستان یک خواهش دارم و امیدوارم به حرمت همان اندک آبرویی که نزد شما دارم ، این خواهش بنده را اجابت کنید[/b][/center]

[center][b]از دوستان و سروران عزیزم خواهش می کنم ، فایل صوتی را که لینک آن را در ذیل نوشته هایم قرار داده ام ، دانلود کنید و حتما حتما تا به انتها به آن گوش فرا دهید[/b][/center]

[center][b]در آخر نظرتان را در مورد این فایل صوتی در همین تاپیک قرار دهید[/b][/center]

[center][b]یک پیشنهاد : با فکری آزاد ، اعصابی راحت و در مکانی خلوت ، خواسته ی دوست حقیرتان را اجابت کنید تا عوامل محیطی و محاطی بر روی درک شما کمترین تاثیر را داشته باشد[/b][/center]

[center][b]لینک اصلی سایت منبع و صفحه ی مورد نظر برای دانلود در زیر آورده شده است[/b][/center]

[center][url="http://masafportal.com/post/view-6834"]http://masafportal.com/post/view-6834[/url][/center]
  • Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام....
من از شما عذر خواهی میکنم.... هم زمان فایل خیلی طولانیه، و هم و هم حجمش بالاست!!

اما در خصوص فتنه، همیشه طرف حکومتی حرف میزنه و هیچوقت اجازه نمیده که طرف مقابل که اسمش فتنه گره! هم حرف بزنه....(و طرف مقابل، منظورش موسوی و رضا پهلوی و بنی صدر و رضا رضایی و نیکان کوثر و مسیح علینژاد نیست.... بلکه اوناییه که اومدن تو خیابون اونایی که به دلیل مشکلاتی که می‌دیددن بدون اینکه کسی بهشون پولی بده یا از سازمانی حمایت بشن اومدن.... منظور از طرف مقابل ایناست...)
خیلی راحت اونها رو عده‌ای وطن فروش تروریست و خائن معرفی میکنه در صورتی که واقعا اینجوری نیست(به همه ربط نداره فقط بعضی ها هستن...)
من تو جلسات زیادی دیدم که دوستان حرف زدن از فتنه و درگیری های اونموقع، ولی به عنوان کسی که فتنه گر بودم!! هیچوقت ندیدم که کسی بیاد واقعیت رو بگه...(متاسفانه!)...
حالا تاثیرش رو نمی‌دونم...

به هر صورت، اگر این فایل هم ادعا میکنه که فلانی چقد پول گرفت از کجا و ..... این فایل ارزش تاریخی نداره چون حقیقت نداره!!

دشمن، شهرام همایونی بود که تو تلویزیونش یاد میداد چطوری موتور سوار های یگان‌ویژه رو بندازن مردم، و فتنه‌گر اونی بود که راه‌حل انداختن موتور ها رو داشت، ولی انجامش نداد....
دشمن رضا رضایی بود که در تهران اتوبوس اتیش زد و گفت مردم بودن! رهایی بود که در کنار رضارضایی اتوبوس اتیش زد و فرار کرد و من‌وتو زد!! دشمن اونی بود که تو عاشورا کوکتل مولتوف درست کرد و زد....و فتنه گر اونیست که در عاشورا ده‌ها مامور یگان ویژه رو گرفت، ولی جای اسیب زدن بهشون همشون رو ول کرد....
دشمن اونیست که در پل کالج به جنگ با یگان ویژه پرداخت و فتنه گر اونیست که رفت خونشون...

کار همه اشتباه بود، ولی متاسفانه بین دشمن و فتنه گر تفاوتی قائل نمیشن... ای‌کاش فقط نیم ساعت حرف فتنه گر ها رو هم می‌شنیدن... و براش پاسخ ارائه میکردن...([b]پاسخ های قانع کننده وجود داره، ولی ارائه نمیشه[/b])
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حجمش 41 مگابایت بود که یکم سنگین بود و نتوانستم دانلودش کنم و اگر کسی متنش و نکاتش را داشت بگوید ممنون می شوم
اگر چه بحث سیاسی است و[b] اگر جای مدیران بودم تاپیک را قفل می کردم که سایت قفل نشود [/b]

اول بگم طرف ولایت فقیه هستیم تا نگن خائن

در داستان آن زمان رهبری روی اخلاقیات تاکید کرد اما کسی توجه نکرد منظورم قبل از انتخابات است
وقتی منفعت طلبی اوج بگیرد وقتی من جای ما و مردم را بگیرد وقتی مسئولی برای پستش از مردم و اخلاق بگذرد می شود آن داستان و فتنه
امروز متاسفانه هرکس از دید دیگری در این مورد حرف بزند کسانی که مسئول اند برای منافعشان یا انتقامشان سرکوبش می کنند و اصلا مهم نیست طرف چه گفته باشد

[b]یادش بخیر دکتر بهشتی می گفت ما تشنگان خدمتیم نه شیفتگان قدرت [/b]
یادش بخیر کسانی که خدمت به کشور و مردم را در سمت و پست ندیدند و از خودگذشتگی را پیشه کردند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیاسی نیست(یه کوچولو هست) با با رایفی پور خودمونه دیگه در باره فتنه های یهودو صدر اسلام و آخر الزمان هستش ویرایش شده در توسط BCG

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
بسیار عالی بود احسان جان .... دو تا فتنه تاریخی را بررسی کرد ...که برای درک فضای فتنه بسیار خوب هست / توصیه میکنم دوستان حتما فایل را گوش بکنند
( لطفا ....انظر الی ما قال و لاتنظر الی من قال ... را به یاد داشته باشید )
===========
حالا اول یک حرفی زد که تلنگری برای بنده بود ...نخاله ها نه به درد دستگاه امام زمان میخورند نه به اونجا میرسند ...
[b] [/b]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1357304016' post='292206']
سلام
بسیار عالی بود احسان جان .... دو تا فتنه تاریخی را بررسی کرد ...که برای درک فضای فتنه بسیار خوب هست / توصیه میکنم دوستان حتما فایل را گوش بکنند
( لطفا ....انظر الی ما قال و لاتنظر الی من قال ... را به یاد داشته باشید )
===========
حالا اول یک حرفی زد که تلنگری برای بنده بود ...نخاله ها نه به درد دستگاه امام زمان میخورند نه به اونجا میرسند ...
[b] [/b]
[/quote]کسی متن ندارد، برای منی که نتونستم دانلود کنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر تمام اساتید و دوستان

برادر احسان عزیز، با تشکر از شما فایل را دانلود کردم.

حالا که بحث از فتنه شد، اجازه بدید یک سخنرانی بسیار جالب از جناب آقای «رحیم پور ازغدی» با عنوان «علی(ع) از فتنه می گوید (ایراد شده در تیرماه 88) را تقدیم دوستان نمایم.

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=73064&categoryid=5847

جملات امام(ع) بسیار گویاست ولی جمله ای داشتند به این مضمون که فتنه را از جلوی رو (وقتی به سمت ما می آید) به راحتی نمی توان شناخت ولی وقتی رفت (از پشت سر) قابل شناسایی است.

توصیه می کنم حتما گوش کنید که احادیث ذکر شده بسیار نافع است.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا فقط یه چیز بگم در فتنه ها حقیقت همیشه اونجور نیست که نشون میده. الانم طوری فضا سازی کردن که مثلا اصلاح طلبان همه سرباز فراماسونرها هستن و چه و چه وچه. .... خب چنین چرندیاتی در مقابل قشر با سواد جامعه رنگی ندارد . حقیقت این مسئله فتنه هم اینه که اصولگرایان از اب گل الود ماهی گرفتن تا اصلا طلبان رو از صحنه برون کنند. حالا هم که افتضاح در عملکرد اصولگراها پیش اومده و همون اصولگرایانی که جناب احمدی نژاد رو سر کار اوردن از قبیل لاریجانی ها و.... دارن پای خودشونو از مرداب بوجود اومده توسط خودشون بیرون میکشن وبا ایجاد احزاب مزحک (پایداری و مقاومت و امثالهم) و صوری خیال دارن بگن که مثلا عملکرد اینها از عملکرد ضعیف دولت جداست که مردم ما خوشبختانه اونقدر سواد دارن و اونقدر قشر جوان وکنجکاو وهوشیار هست که تفاوت اینها رو بفهمند.حالا هم که تمام نقشه ها به هم خورده افتادن به پای اصلاح طلبان که یه جوری محترمانه برشون گردونن. چون همونطور که همه میدونن اگه اصلاحطلبان شرکت نکنن مطمئنا درصد مشارکت از40 بالاتر نمیره (کاری به دستکاری امار نداریم) . خب ببینید اگه من کذب میگم فقط این نکته رو توجه کنید که همون قشری که در مجلس مرگ بر خاتمی میکرد و خاتمی رو ضد انقلاب جا میزد الان دارن با ترفند های کاری انجام میدن که جناب خاتمی برگرده ولی این قضیه بسیار بعید است. شما هم به جای این قضایا و تعمیق کردن اختلاف بین جامعه بهترهسعی کنید تمام اقشار جامعه رو اشتی بدین به جای اینکه به این وان برچسب فتنه گرو.... بزنید چون باور کنید هیچ چیزی جز اتحاد و م وحدت ملی چاره سازمشکلات کشور عزیزمان و مقابله با بیگانگان نیست. اگه به ایران اسلامی و موجدیتش کمی اهمیت بدین به گسنرش این حرفا کمک نمیکنید.وسلام
  • Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdi42' timestamp='1357312467' post='292236']
والا فقط یه چیز بگم در فتنه ها حقیقت همیشه اونجور نیست که نشون میده. الانم طوری فضا سازی کردن که مثلا اصلاح طلبان همه سرباز فراماسونرها هستن و چه و چه وچه. .... خب چنین چرندیاتی در مقابل قشر با سواد جامعه رنگی ندارد . حقیقت این مسئله فتنه هم اینه که اصولگرایان از اب گل الود ماهی گرفتن تا اصلا طلبان رو از صحنه برون کنند. حالا هم که افتضاح در عملکرد اصولگراها پیش اومده و همون اصولگرایانی که جناب احمدی نژاد رو سر کار اوردن از قبیل لاریجانی ها و.... دارن پای خودشونو از مرداب بوجود اومده توسط خودشون بیرون میکشن وبا ایجاد احزاب مزحک (پایداری و مقاومت و امثالهم) و صوری خیال دارن بگن که مثلا عملکرد اینها از عملکرد ضعیف دولت جداست که مردم ما خوشبختانه اونقدر سواد دارن و اونقدر قشر جوان وکنجکاو وهوشیار هست که تفاوت اینها رو بفهمند.حالا هم که تمام نقشه ها به هم خورده افتادن به پای اصلاح طلبان که یه جوری محترمانه برشون گردونن. چون همونطور که همه میدونن اگه اصلاحطلبان شرکت نکنن مطمئنا درصد مشارکت از40 بالاتر نمیره (کاری به دستکاری امار نداریم) . خب ببینید اگه من کذب میگم فقط این نکته رو توجه کنید که همون قشری که در مجلس مرگ بر خاتمی میکرد و خاتمی رو ضد انقلاب جا میزد الان دارن با ترفند های کاری انجام میدن که جناب خاتمی برگرده ولی این قضیه بسیار بعید است. شما هم به جای این قضایا و تعمیق کردن اختلاف بین جامعه بهترهسعی کنید تمام اقشار جامعه رو اشتی بدین به جای اینکه به این وان برچسب فتنه گرو.... بزنید چون باور کنید هیچ چیزی جز اتحاد و م وحدت ملی چاره سازمشکلات کشور عزیزمان و مقابله با بیگانگان نیست. اگه به ایران اسلامی و موجدیتش کمی اهمیت بدین به گسنرش این حرفا کمک نمیکنید.وسلام
[/quote]

یک زحمت میکشیدی فایل را دانلود میکردی پسر خوب تا اینقدر به انگشتانتون زحمت تایپ کردن این مطالب را نمیدادی ...( که تصورات ذهنی شما از فتنه و ما به ازای بیرونی اون هست و ربطی به اصل بحث تاپیک ندارد )

جالبه که هر وقت میگن فتنه همه یاد 88 می افتند و بنا به موضعشون و میل سیاسیشون ...حی الی ...

فتنه های کمر شکن اخر زمان ( به قول رسول الله چون پاره های شب تار ) هنوز در راهند ... فتنه هایی که 88 یا 78 در مقابلشون شبیه بازی هست و برای ما هم فقط نیستن ... برای تمام مردم منطقه وبعد امت اسلام بعد هم برای ......

دعا کنیم خدا ما را جز مومنین قرار بده
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1357313752' post='292241']
[/quote]

یک زحمت میکشیدی فایل را دانلود میکردی پسر خوب تا اینقدر به انگشتانتون زحمت تایپ کردن این مطالب را نمیدادی ...( که تصورات ذهنی شما از فتنه و ما به ازای بیرونی اون هست و ربطی به اصل بحث تاپیک ندارد )

جالبه که هر وقت میگن فتنه همه یاد 88 می افتند و بنا به موضعشون و میل سیاسیشون ...حی الی ...

فتنه های کمر شکن اخر زمان ( به قول رسول الله چون پاره های شب تار ) هنوز در راهند ... فتنه هایی که 88 یا 78 در مقابلشون شبیه بازی هست و برای ما هم فقط نیستن ... برای تمام مردم منطقه وبعد امت اسلام بعد هم برای ......

[/quote]

متاسفانه گوش دادم و متاسفانه وقت خودمو تلف کردم

دکتر جان واقعا فکر میکنی این حرفا به مسائل سیاسی88 ربط نداره؟ اصولا همه چی ربط داره. همه چی. اگه ما هم ربط ندیم و خوشبین باشیم بازم فرقی نمیکنه.

یه عده دارن مذهب و اعتقادات مردم به ظهور حضرت مهدی (عج) رو به بازی میگیرن که دست اخر مردم به این برسن اوه ه ه بله این قضایای 88 هم فتنست و خودشون نعوذبلله

منجی و هرکی ازاین به بعد مخالفت کرد میشه دجال اخر الزمان و این مسائل رو بکوبن تو سرش .

بگذریم ولی چرا قبل از88 حرفی از واشکافی مفوم فتنه و ترسیم فضای فتنه وایضا شباهت توضیحاتشون به انتخابات 88 نبود؟.

انشالله حضرت مهدی ارواحنا فداه عاقبت جامعه رو بخیر کنه.

متشکر :rose:
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام علیکم

بسیار خوب اگر شما وقت تلف کردن میدونی با خودتون ... بلاخره این دیدگاه شماست ... نه اصراری بر تغییرش هست و نه قدرتش ...

==========
اما درباره اون سوالی که پرسیدین ...ابتدا بگم که دلیلی نیست که حتما موید نظر شما باشه
اما نظر بنده کمترین ... به دلایل واضح و مشخص وقایع ان سال ( حالا از دیدگاه بنده فتنه بود ) تکان اساسی در بعد اجتماعی به مردم این مملکت داد حالا از هر طیفی که شما مد نظر داشته باشین ...
که به بطور مشخص اگر نگاهی بکنید مثلا در همین فضای سایبر حجم تولید محتوا ( صرف نظر از اینکه از کدوم طیف باشه ) با قبل از اون قابل مقایسه نیست ...که یک مقدار به خاطر روند طبیعی هست و مقداری قابل ملاحظه ای هم متاثر از اون وقایع ...

به هر حال معمولا مردم هم بعد از بروز درد دنبال دارو و درمان میگیرند ... و اصولا یک واقعه هم بعد از وقوعش مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیره ....

=================
شرمنده بابت منحرف شدن تاپیک
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1357313752' post='292241']
[/quote]

[/quote]
برادر من فکر میکنی خاتمی بیاد کاندید شه اصلا ٍ اونی که باهاش اومده بود تو خیابون سال 88 تظاهرات الان میاد پای صندوق رای و داد میزنه درود بر 3 سید فاطمی ؟؟
اینو همه میدونن که بر خلاف سران اصلاحات قشر حامی اصلاح طلبان عموما رقبتی به فعالیت سیاسی نداره و هیچ کششی هم در نظام برای بازگشت اونا به قدرت وجود نداره تنها دلیلی که بعضا علاقه مندی وجود داره که برگردن اینه که اتشی زیر خاکستر باقی نمونه و عملا ریسک اتفاق افتادن دوباره حوادث سال 88 از بین بره
در مورد فتنه و اینجور حرف ها باید بگم اون اتفاقی که در سال 88 و یا 78 افتاد یه فرصت بود برای نظام تا خودش رو به روز کنه و بتونه ظرفیت های خودش رو افزایش بده متاسفانه ما نباید با همه مخالفانمون به یک شیوه برخورد کنیم اون شیوه ای که برای مجاهدین خلق که تظاهرات مسلحانه راه می انداخت برای جوون جو گیر که فکر میکنه در انتخابات تقلب شده جواب نمیده درست جوونه ساکت میشه و خیابون ها خلوت اما مسئله اینه روش جواب نمیده حالا دوستان فهمیدن جواب نمیده نمیدونن چی کار کنن نتیجه هم میشه ...کلا اخرش برای ماست مالی اینجوری با ربط دادن یه سری باور های عمومی از لای متون باستانی دینی به وقایع روز سعی در تحمیق دیگران بکنیم
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]با عرض معذرت وقتی اسم یک حادثه اجتماعی فتنه میشه دیگه یعنی قرار نیست تحلیل و بررسی بشه ... پیشنهاد می کنم این بحث رو در مورد خرداد 88 ادامه ندین چون یکی مثل منم هوس میکنه نظر بده و مخالف هم همینطور و اصلا ربطی به این سایت نداره و حتی ربط مستقیم به این متنی که دوستمون گذاشتن هم نداره ... [/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
به نظر من ما باید فرعیات (احزب) رو رها کنیم و پشت سر رهبری حرکت کنیم و هر کس رو که واقعا پیرو ایشان باشه و در جهت اهداف این بزرگوار حرکت کنه حمایت کنیم وگرنه در طول زمان با انحراف احزاب از مسیرشون ما هم با اونها منحرف خواهیم شد.
بنده همین جا اعلام میکنم نه طرفدار اصلاح طلب ها هستم و نه طرفدار اصولگرایی و نه سایر احزاب.

با عرض معذرت از مدیر عزیزی که این تاپیک رو قفل کردن!
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.