mahdavi3d

ژاپنی‌ها پرسرعت‌ترین شبکه اینترنت خانگی جهان را عرضه کردند: 2Gb/s در خانه!

Recommended Posts

ویرایش شد....
باور کنین که من هیچ کاری نکردم! همش جناب حامد و جناب الکترو بودن که صحبت های چیز دار کردن.... ویرایش شده در توسط senaps

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ...
بابا مقررات رو رعایت کنید ..... این می افته جزو قانون مبارزه با جرایم رایانه ای که تبلیغ و ترویج و اموزش برقراری ارتباطات اطلاعاتی غیر قانونی رو ممنوع اعلام کرده ....
عجب .....

الان می شه از لحاظ قانونی حامد و سناپس رو تحت پیگرد قانونی قرار داد ....

پستهاتون رو ویرایش کنید .... سرور سایت هم ایرانی هست و پیدا کردن مشخصات و ادرس کاربرانی که لاگ می شند کاری نداره برای مسئولین امر ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درمورد آفلاین کلا دنبالش نرین بهتره.
من یه زمانی یه دی وی بی از دوستم گرفتم.
هی قطع و وصل میشه میره رو اعصاب ادم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا اصلا من نه اینترنت 2 گیگ ژاپن رو میخوام
نه اینترنت 100 مگه کره رو
من فقط به عنوان یه شهروند این کشور و یه انسان میخوام یه اینترنت مناسب با هزینه مناسب بدون قطعی با خدمات مناسب خواستارم
نه این که همش نت قطع بشه مودم هنگ بکنه بعد هزینه هاشون هم .......
اقا من به همین 512 هم رازیم ولی 512 واقعی باشه
نکه سرعت دانلودم حداکثر100 باشه
اخه این انصافه؟
تو مملکت اسلامی این نون ها خوردن نداره
حرامه اقا حرامه......
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABE3' timestamp='1366806358' post='308780']
من فقط به عنوان یه شهروند این کشور و یه انسان میخوام یه اینترنت مناسب با هزینه مناسب بدون قطعی با خدمات مناسب خواستارم
اخه این انصافه؟
حرامه اقا حرامه......
[/quote]

سلام ....
سرعت اینترنت به کیلو بیت هست و ۵۱۲ تقسیم بر ۸ می شه ۶۴ کیلو بایت .... حالا که به شما سرعت دانلود ۱۰۰ کیلوبایت می دهند یعنی عملا سرعتی بیش از تعهد و قرار دادشون دادند !!!! یعنی عملا سرعت ۸۰۰ کیلو بیت به شما دادند .....

هر ۸ بیت می شه یک بایت
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1366799819' post='308765']
آقایون آفلاین راه بندازید ، کدهاش رو درست بنویسید و از دانلود بی نهایت نرم افزار و فیلم در هر شبانه روز لذت ببرید icon_cheesygrin

مثلا می زنید avi با حجم بیشتر از 2 گیگ .... چی میاد ؟ فیلم ....
یا می زنی exe با حجم 200 مگ به بالا ، نرم افزار ها و بازی های خوبی میاد و ....

شبی 40 کیک دانلود کنید و حالش رو ببرید icon_cheesygrin دوست من که با این روش 5 ترابایت !!! فیلم الان داره :kiss: البته نمی دونم چقدر هارد اکسترنال پر کرده .....

آنلاینش هم راهش اینه که یه یوزر و پس می خرید مثلا از دبی و بعد از اون با اینترنت خودمون می تونید سند داشته باشید (یه چیز مثل وی پی ان میشه ) و ریسیوتون هم از آنتن raised_eyebrow

ملت بد بخت تا کی باید از این اینترنت های ذغالی ! استفاده کنند ؟!
[/quote]آفلاین هم دارم تقریبا می شه گفت دوره اش دیگه تموم شده
فایل بدردبخور دیگه کمه
ماشالله همه شدن هکر نمی زارن یه مک درست دانلود کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1366809190' post='308789']
[quote name='SHAHABE3' timestamp='1366806358' post='308780']
اخه این انصافه؟
حرامه اقا حرامه......
[/quote]

سلام ....
سرعت اینترنت به کیلو بیت هست و ۵۱۲ تقسیم بر ۸ می شه ۶۴ کیلو بایت .... حالا که به شما سرعت دانلود ۱۰۰ کیلوبایت می دهند یعنی عملا سرعتی بیش از تعهد و قرار دادشون دادند !!!! یعنی عملا سرعت ۸۰۰ کیلو بیت به شما دادند .....

هر ۸ بیت می شه یک بایت
[/quote]
دوست عزیز بله حق باشماست البته خودم هم اطلاع دارم
در ثانی من حداکثرش رو گفتم سرعت دانلود من همون 64 هستش
ولی خوب میدونید که پهنای باند ممکنه زیاد بشه و سرعت هم بالا بره اون هم برای چند ثانیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

علاوه بر نکته‌ای که جناب 100 فرمودن، باید به عرض برسونم که ایران از لحاظ پهنای باند تحریمه و بعضی ها شرافت مربوطه رو گم کردن و اینترنت رو به قیمتی گران تر از قیمت معمولیش به ما می‌فروشن... بنابراین، هزینه‌ای که امروز برای پهنای باند میشه، نسبت به سالهای قبل همون میزان پهنای باند، شاید 2برابر باشه! تازه ارزش دلار رو هم بهش اضافه کن...!!!
نتیجه‌ی ساده‌ی این مسئله اینه که نظام دو راه بیشتر نداره... یا پهنای باند موجود رو عین ادم عاقل بده دست دستگاه‌ هایی که بهش نیاز دارن و نهایتش دانشگاه‌ها که سرعت های نجومی و خفن 200-300 مگی به هر کدوم برسه...
یا اینکه اینترنت رو بده دست مردم و دستگاه‌ها ازش استفاده نکنن...!!‌(کاری که شاید حالب باشه بگم خیلی‌از غربی ها راه اول رو انتخاب کرده بودن یه زمانی! :) )....

یه شیر پاک خورده‌ای توی ایران هم اومد پیشنهاد داد که راه حل سوم رو انتخاب بکنن.... اینترنت ها رو سهمیه بندی شده بین همه‌ی مردم تقسیم بکنن!! و این سهمیه بندی، شامل حجم و پهنای باند میشه...
شخصی مثل بنده که 512 دارم، در طول 1 ماه گذشته سیستمم 1 ثانیه هم خاموش نشده و بدون وقفه در حال دانلود بوده...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1366815952' post='308803']
[quote]
[/quote]

علاوه بر نکته‌ای که جناب 100 فرمودن، باید به عرض برسونم که ایران از لحاظ پهنای باند تحریمه و بعضی ها شرافت مربوطه رو گم کردن و اینترنت رو به قیمتی گران تر از قیمت معمولیش به ما می‌فروشن... بنابراین، هزینه‌ای که امروز برای پهنای باند میشه، نسبت به سالهای قبل همون میزان پهنای باند، شاید 2برابر باشه! تازه ارزش دلار رو هم بهش اضافه کن...!!!
نتیجه‌ی ساده‌ی این مسئله اینه که نظام دو راه بیشتر نداره... یا پهنای باند موجود رو عین ادم عاقل بده دست دستگاه‌ هایی که بهش نیاز دارن و نهایتش دانشگاه‌ها که سرعت های نجومی و خفن 200-300 مگی به هر کدوم برسه...
یا اینکه اینترنت رو بده دست مردم و دستگاه‌ها ازش استفاده نکنن...!!‌(کاری که شاید حالب باشه بگم خیلی‌از غربی ها راه اول رو انتخاب کرده بودن یه زمانی! :) )....

یه شیر پاک خورده‌ای توی ایران هم اومد پیشنهاد داد که راه حل سوم رو انتخاب بکنن.... اینترنت ها رو سهمیه بندی شده بین همه‌ی مردم تقسیم بکنن!! و این سهمیه بندی، شامل حجم و پهنای باند میشه...
شخصی مثل بنده که 512 دارم، در طول 1 ماه گذشته سیستمم 1 ثانیه هم خاموش نشده و بدون وقفه در حال دانلود بوده...
[/quote]

سالی حدود 200 میلیون دلار هم صدا و سیما اجاره کانال های ماهواره ای به سرویس دهنده های غربی پرداخت میکنه!......تقریبا برابر حدود 6 ماهواره بر 30 میلیون دلاری که قراره ماهواره های تلویزیونی ما رو 5-6 سال دیگه پرتاب کنه در فقط یک سال!!......
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای اقا
اینا همش شعاره
من با هیچکس مخالف نیستم کشورو هم دوست دارم
ولی اینا دارن سو استفاده میکنن
افغانستان و زامبیا و گینه بی صاحاب(!!!!) باید سرعتشون از ما بیشتر باشه؟
کشور جنگ زده افغانستان........:|
دیگه شما برو تا اخرش
اینا شعاره برادر سر ماهارو گول میزنند
وگرنه پهنای باند خریدن کاری نداره
نمیخوان بخرن
اینترنت حرام است:|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABE3' timestamp='1366822179' post='308808']
ای اقا
اینا همش شعاره
من با هیچکس مخالف نیستم کشورو هم دوست دارم
ولی اینا دارن سو استفاده میکنن
افغانستان و زامبیا و گینه بی صاحاب(!!!!) باید سرعتشون از ما بیشتر باشه؟
کشور جنگ زده افغانستان........:|
دیگه شما برو تا اخرش
اینا شعاره برادر سر ماهارو گول میزنند
وگرنه پهنای باند خریدن کاری نداره
نمیخوان بخرن
اینترنت حرام است:|
[/quote]

سلام ... عزیززمانی که بانک مرکزی تحریم می شه یعنی شما حتی نمی تونی پهنای باند رو از شرکت های بین اللمللی بخری و براید خرید باید از روش های دیگه پول رو به حساب شرکت دیگه بریزی که خودش هزینه ی سر بار داره ....
در ضمن تو دلارش را بیاب و اینترنتش را هم باهاش بخر ....

سلامی دوباره ... هیچ می دونید تو خ.د امریکا هم برای کاربران خانگی محدودیت گذاشتند ..... این رو از چند نفری شنیدم ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه شما الان مشکلتون سرعته؟ وقتی ترافیک ماهیانه 2 گیگ و 3 گیگ و این حرفا باشه چه فایده!!!
فرضآ به شما خط 100 مگابیتی بدن وقتی بهتون میگن بیشتر از 2 گیگ ماهیانه مصرف کنین باید هزینه جداگانه بدید واقعآ میصرفه؟! (هر گیگ اضافه 8 تومن)
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.