super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

با سلام 

خدمت همه دوستان عرض کنم که من مشهدم و با عرب ها توی پروازهای زیادی به مشهد و شهرهای دیگه از مبدا مشهد سرو کار دارم. باعث تاسفه که بگم این حرفا حقیقت داره و عرب های عراقی عموما تکرار میکنم عموما نه همشون ادمای هیزی هستند...موارد بسیاری از ازار مهمانداران هست (مثل اون روزی که امنیت پرواز مجبور شد گوشی طرف و بگیره بس که تو نخ سرمهماندار بود و فیلم گرفت)و موارد بیشماری تعریف شده از رانندگان اطراف حرم و روحانیون اطراف حرم که یکی از تفریحات عرب های عراق صیغه کردن هست...

از موارد دیگه عرض کنم خدمتتون کیلینیک های زیبای پوست و مو... و پارک های ابی...جدیدا هم که راه شمال رو خوب یاد گرفتن...

اینا رو گفتم دلیل نمیشه بگم بدن. اینا برای ما ارز اور هستند و همینا به پای اعتقادات برسه دارن خوب تو عراق میجنگن...

شب اربعین سال 93 ورودی جاده حله کربلا تو موکب اهالی بصره بودم . موقع صرف شام دوست موصلی من سوال کرد می گویند شاندیز زن برای صیغه زیاد است و چنان و ... پرسیدم که اگر بیایید شاندیز دوس داری برایت زن صیغه پیدا کنم  و ایشان گفت نه فقط پرسیدم چون بین ما خیلی شایعه شده گفتم بپرسم مگر شاندیز چه خبره. .. اون بنده خدا اصلا نه ایران امده بود نه می دانست شاندیز کجاست و خدا می دونه کی اینهمه شایعه ساختهو قصد و هدفش چیه .

برای اینکه برای داعش تبلیغی نشه دوستان جایی نشر ندن.اینجا هم که همه اهل فن هستن به نظرم قرار دادنش موردی نداشته باشه.

تمرینات نظامی دواعش در موصل:

CGTlwp2UQAEXdK_.jpg

http://sfha.li/sh_7/

CGUYXVmWwAAHcvk.jpg

http://sfha.li/meadflxblgl7kvc/

ویدئوهای جدید داعش:

CGTmhMSUkAALwNO.jpg

CGTsBe8UIAEfhCG.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=qnSetCMOuo0

یکی از اصول دواعش قبل از حمله بجایی حصول اطمینان از موفقیت و پیروزی است . پس ابتدا پیش قراولان خودش رو میفرسته بعد نیروهای عمل کننده.......

تهدید ارعاب ؛ نشون دادن قدرت بالای نیرو از عوامل پیروزی است .

استفاده از ایات قران هم نسخه تکمیلی قبل از عملیاته !

در قدم بعدی نیاز به تائید کننده هم داره که عجیب بعد از تصاویر ظفرمندشون میاد مثل :

...................................................................

من که تا حالا همچین چیزی از داعش ندیدم . عکس هایی که به این شکل و به صورت رسمی (نه اخبار و عکس های غیر رسمی و تائید نشده که در صفحات طرفدار داعش خیلی وقت ها منتشر میشه ) منتشر میکنن همشون درست هستن و تا حالا ندیدم یه عکس قدیمی یا مربوط به یک جای دیگه رو به دروغ منتشر کنن و به یه اتفاق دیگه ربطش بدن .

.......................................................................

البته  قصد تهمت به این دو برادر ندارم و یقین دارم هیجان باعث نشر این ویدئوها و این تصاویره. متاسفانه اتفاقی که باعث فرار عراقیها از نبرد داعش شد کارهایی از این قبیل هست و گفتن یک جمله نشر ندین چیزی از شراکت درجرم کم نمیکنه . مجددا سخنان سردار سلیمانی رو نصب العین قرار میدم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران :

این توطئه خطرناکی علیه جهان اسلام است و والله اگر کسی در تشخیص آن شک کند، باید به فکر و عقل خودش شک کند.

وی یادآور شد: یک بلا یا طاعونی مانند داعش که سر بریدن برایش آسان‌تر از سر بریدن گوسفند است و نه یکی، دو تا بلکه صدها نفر را خواباندن و با چاقو سر بریدن و فریاد الله‌اکبر سر دادن خط بزرگی است و اگر کسی، ملت را نسبت به این بلا آگاه نکند و برای رفع آن تلاش نکند در مصیبت آینده سهیم است.

ان شاالله از سربازان و دلاوران حجت حق (عج) باشید.

و این تصاویره. متاسفانه اتفاقی که باعث فرار عراقیها از نبرد داعش شد کارهایی از این قبیل هست و گفتن یک جمله نشر ندین چیزی از شراکت درجرم کم نمیکنه

و اگر کسی، ملت را نسبت به این بلا آگاه نکند و برای رفع آن تلاش نکند در مصیبت آینده سهیم است.

فکر کنم این دو جمله با هم تناقص دارند یا باید به حرف شما تن دهیم یا به فرمان فرمانده

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پارسال تابستون با کاروان دانشجویی عازم مشهد بودیم از شیراز.صدو بیست و سی کیلومتری مشهد شب توقف کردیم برای استراحت و خواب که صبح حرکت و زیارت حرم.شب استراحت گاه چند تا کاروان عراقی رسیدن همراه دو تا اتوبوس ما تعدادی دانشجوی دختر بودن همدوره ای ما بودن متاسفانه مسائلی رو پیش اوردن عراقی ها .گوشی دو تا شون رو شکستیم دو سه نفری هم کتک زدیم و خوردیم .منتها تو خود مشهد با اینکه خوابگاهمون هم نزدیک هم بود طول یک هفته مسئله ای ازشون ندیدیم حرمت شهر و حرم اقا رو همه شیعه ها رعایت میکنن دوم اینکه این عزیزان مهمان ما هستند مسائل این قبیلی تو همه شهرها از طرف هموطنای خودمون پیش میاد هر سال کلی ملت خودمون اینقدر میرن دبی و ترکیه نمیرن دریا و کوه ببینن حتی تو خود مکه شم خبر دارم هتل سروییس میده :neutral: منتهی طرحشون توی سایتها و .... باعث بی اعتمادی عراقی ها خواهد شد.
یه سوال این عزیزان پاسدار که تو عراق و سوریه شهید میشن و عکسشون میاد بیرون اعضای سپاه قدس هستند؟

اربعین 93 برای چندمین بار تو مسیر بودم بین راه چند تهرانی که با کارت ملی و باز بودن مرز امده بودن و جوگیر شده بودن همصحبت شدم داغ صحبت شده بودن از زنای عرب می گفتن.یکی میگفت من هوس کردم زن عرب بگیرم یکی می گفت یکی کمه و یکی میگفت عراقی نه من از لبنانی ها می خوام . بهشون گفتم از اول نجف تا الان دو روز راه و 70 کیلومتر شما دیدید یک جوان عراقی به دختر یا زنی نگاه کنه شماره دادن یا غیره یا متلک و .. خودشون فهمیدن دیگه چیزی نگفتن. یک پیرمرد کنار من بود یواش در گوشم گفت ببین کرم از خود درخته ناراحت نشو درست میشه

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شب اربعین سال 93 ورودی جاده حله کربلا تو موکب اهالی بصره بودم . موقع صرف شام دوست موصلی من سوال کرد می گویند شاندیز زن برای صیغه زیاد است و چنان و ... پرسیدم که اگر بیایید شاندیز دوس داری برایت زن صیغه پیدا کنم  و ایشان گفت نه فقط پرسیدم چون بین ما خیلی شایعه شده گفتم بپرسم مگر شاندیز چه خبره. .. اون بنده خدا اصلا نه ایران امده بود نه می دانست شاندیز کجاست و خدا می دونه کی اینهمه شایعه ساختهو قصد و هدفش چیه .

و این تصاویره. متاسفانه اتفاقی که باعث فرار عراقیها از نبرد داعش شد کارهایی از این قبیل هست و گفتن یک جمله نشر ندین چیزی از شراکت درجرم کم نمیکنه

و اگر کسی، ملت را نسبت به این بلا آگاه نکند و برای رفع آن تلاش نکند در مصیبت آینده سهیم است.

فکر کنم این دو جمله با هم تناقص دارند یا باید به حرف شما تن دهیم یا به فرمان فرمانده

گرامی

من متوجه فرمایشتون نشدم . احتمال میدم مفهوم سخنان سردار رو نگرفتین . خطاب سردار به کسانی بود که سعی دارن تو  فضای مجازی ؛ اجتماعات و   ... داعش رو منجی معرفی کنن و اونها رو برپا دارنده دین واقعی اسلام خطاب کنن اینها شریک جرم آینده این گروهند. بنده هم هشدار دادم هدف از گذاشتن فتوحات داعش و هدف قرار دادن فقط با یک گلوله خمپاره و ..... باعث ترساندن مردم و عدم رویارویی با این تروریستها نخواهد شد.

چرا ارتش عراق گریزان شد ؟ چرا اهالی موصل اقدامی نمیکنند ؟ چرا 1700 نفرمرد نظامی تو پایگاه نظامی اسپایکر تسلیم شدن ؟

دو حالت میشه متصور شد  1- وحشت از اقدام نظامی اعدامهای فجیع و ناتوان دیدن در مقابل این گروه همیشه پیروز (به زعم خودشون )      2- پندار بر حق بودن و درستی این گروه و رسیدن به خلافت واقعی اسلامی

سردار تاکید دارن که مردم باید به این باور برسن که داعش یه گروه تروریستیه و صد البته قابل شکست هستن وگرنه عاقبت موصل و تکریت و اسپایکر دور از دسترس نخواهد بود .......!

(  کاربر وقتی تو تاپیکهای دیگه هم پیروزیهای داعش رو میذاره و غنیمتهایی که گرفته عقل سلیم حکم میکنه که باید شک کرد )

والسلام

• Upvote 6
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گرامی

من متوجه فرمایشتون نشدم . احتمال میدم مفهوم سخنان سردار رو نگرفتین . خطاب سردار به کسانی بود که سعی دارن تو  فضای مجازی ؛ اجتماعات و   ... داعش رو منجی معرفی کنن و اونها رو برپا دارنده دین واقعی اسلام خطاب کنن اینها شریک جرم آینده این گروهند. بنده هم هشدار دادم هدف از گذاشتن فتوحات داعش و هدف قرار دادن فقط با یک گلوله خمپاره و ..... باعث ترساندن مردم و عدم رویارویی با این تروریستها نخواهد شد.

چرا ارتش عراق گریزان شد ؟ چرا اهالی موصل اقدامی نمیکنند ؟ چرا 1700 نفرمرد نظامی تو پایگاه نظامی اسپایکر تسلیم شدن ؟

دو حالت میشه متصور شد  1- وحشت از اقدام نظامی اعدامهای فجیع و ناتوان دیدن در مقابل این گروه همیشه پیروز (به زعم خودشون )      2- پندار بر حق بودن و درستی این گروه و رسیدن به خلافت واقعی اسلامی

سردار تاکید دارن که مردم باید به این باور برسن که داعش یه گروه تروریستیه و صد البته قابل شکست هستن وگرنه عاقبت موصل و تکریت و اسپایکر دور از دسترس نخواهد بود .......!

(  کاربر وقتی تو تاپیکهای دیگه هم پیروزیهای داعش رو میذاره و غنیمتهایی که گرفته عقل سلیم حکم میکنه که باید شک کرد )

والسلام

خوب خودتان بهتر می دانید نه من و نه شما و نه دوستانی که از تروریست های داعشی و ... خبر و تصویر منتشر می کنند . مشتاق و خواهان نابودی این تروریست های دست ساز غربیم . اما نگفتن از دشمن و مطالعه نکردن دشمن بس اشتباهه. سان تزو میگه اگر خود را نشناختی و دشمن رو نشناختی در 100 جنگ 100 شکست خواهی خورد و اگر خود را شناختی و دشمن رو نشناختی در 100 جنگ 50 پیروزی خواهی داشت و اگر هم خوذ را شناختی و هم دشمن را در 100 جنگ 100 پیروی کسب می کنی. در رابطه با ترس از دشمن بگویم ترس از ناشناخته ها و موهومات نشئات می گیرد مثل ترس از تاریکی اما وقتی بر تاریکی جراغی بیافروزی و محیط رو بشناسی ترسد فرو نشیند. پس باید دشمن رو شناختهم ضعفش رو و هم قوتش با چشم بستن و بیان نکردن صورت مسئاله پاک می شود معما حل نمی شود

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Screenshot_2015-06-01-06-04-59.jpg

الکیه! کات خوردن تصویر معلومه عکاس دل فرخنده ای داشته و میان میدون جنگ نیست

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من همینجا اعتراف میکنم اسم واقعیم ابو غلام الشیشانی هست.دو بار تا حالا انتحاری زدم!!.تو اسبایکر هم دست داشتم....به من شک کنید.کلا ادم خطرناکیم...

.

.

.

.

من تا حالا فکر میکردم کاربرای میلیتاری ادمای فرهیخته و فهمیده ای هستند.کلا به این اعتقاد داشتم کسی که علاقه به پیگیری تحولات عراق و سوریه به صورت جزئی داره انسان دغدقه مندی هست .نه از دیدن سر بریده ترس به دلش راه میده نه از نفله شدن چهارتا داعشی مغرور و سرخوش...نمیدونم شاید تقصیر صدا و سیما باشه که مردم ما اینقدر خودشون رو برتر از بقیه میبینن و خطر رو فرسنگ ها دور...داعش از هیچ نظری با دشمن هایی که تا به امروز باهاشون جنگیدیم شباهت نداره.ما حالا با دشمنی طرفیم که مثل خودمون انگیزه برای جنگیدن و کشته شدن داره.مثل خودمون خودش رو بر حق میدونه اگرچه این حق پوشالی و در واقع کفر مطلقه....ولی خب به نظرم نیازه در  روش و سلوك خودمون در جنگیدن به شكل آگاهانه تري اقدام کنیم تا اینکه بخواییم به جنگ دشمنی بریم که هیچ چیز ازش نمیدونیم.چه بدمون بیاد یا نیاد روحیه و تفکرات جوان امروزی با 20-30 سال پیش متفاوته و اون انگیزه رو برای جنگیدن نداره.(البته جونایی که مثل پدرانمون روحیه و انگیزه ی شهادت دارن کم نیستند)ولی بدنه نسل جوان متاسقانه عموما نااگاه به مسائل و دور و بر هستند و اوج دانسته هاشون رو  به قول خودشون از چهارتا سخنرانی رائفی پور و امثالهم بدست اوردن...

ولی خب به هر حال اشتباه از بنده هم هست که فکر میکردم کاربران سایت به دنبال چیز دیگری غیر از اونچه که در خبرگزاری های داخلی میخونن هستن.بنده هم اگر قصد ارعاب و ترساندن و اون چیزی که عقل سلیم شما به اون حکم کرده داشتم قطعا این کارو در پیج خبریم (تحولات جهان اسلام) با نزدیک 7 هزار لایک میکردم نه اینجا برای کمتر از 50 نفر....

و من الله توفيق

دوست عزیز سلام و خسته نباشد بابت اطلاع رسانی شما اما چند نکته رو روشن کنم

اول منظور دوستان ترس از داعش و امثالهم نبود بلکه این بود ما نباید ناخواسته بشیم پایگاه تبلیغاتی داعش و اطلاع رسانی داعش الان شما این ها رو از تویت های صفحه های داعش گذاشتی بنده هم هر روز صفحات توییتر و فیس بوق داعش رو رصد میکنم اما دلیلی نداره هرچی گذاشتن رو بذارم آدرس صفحات توییت رو هم می خوای بدم از کجا گذاشتی اما الان بیشتر دوستان من رو میشناسند و اینکه چه جوری خبر میرم که اغلب پاک میشه اما بازهم برای خودم خط قرمز دارم شما هم برای اینکه تبدیل به پایگاه خبری داعش نشی خط قرمز برای خودت ترسیم کن و طبق اون خط قرمز کار کن دوستان منظورشون هر چیزی رو نباید گذاشت چرا چون که بیشتر این عکس ها و فیلم ها شانتاژ تبلیعاتی و خبری هست و اصل ماجرا با این عکس ها و فیلم ها فرق داره جالبه من از پارسال تا الان آزشیو بیشتر فیلم های داعش رو دارم و نکته این فیلم های الان بیشتر قسمت هاش آرشیوی کار شده که افکت ها و تدوین های خطی جوری ساختن که جدید هست در صورتی که داعش الان از حالت آفندی به پدافندی در اومده پس این ها فقط به خاطر جبران ضعف ها و شکست هاشون ساخته میشه و بگن ماهم هستیم این چیزهایی که بنده گفتم صرفا سخن کسی که رسانه و سینما خونده

دوم پیجی که شما نام بردی بچه های همین میلیتاری بودن بنا به دلایلی و اختلافات رفتن این پیج رو تاسیس کردن وگرنه هنوز امین و مصطفی پست های قبلاشون هست گاهی وقت ها امین زحمت میکشه میاد پست میزاره درضمن هروقت من اومدم میلیتاری بازدید کننده داشته چه کاربر و چه مهمان بیشتر خبر گذاری ها هم منابعشون رو از این تایپک ها می گیرن

سوم ما جوون ها هنوز میثاقی که با شهدا و پدرانمون بستیم هستیم ما مرد جنگیم در ضمن همین سوسول ها و قرطی ها زمان جنگ اسلحه دست گرفتن و جنگیدن تاریخ و خاطرات رو بخون دوست من غیرت جوونای این خاک هنوز سرجاشه حالا قیافه ملاک نیست همین بی حجاب ها و فشن ها شب 19 21 23 ماه رمضان هرسال ببین چکار می کنند پس از ظاهر کسی قضاوت نکن

چهارم داعش یا امثال داعش دارند با سواستفاده از نارضایتی برخی اقلیت ها و گروه ها استفاده می کنند تا ایران رو سوریه و عراقی دیگر کنند و لازمه جذب اینها قدرت و ثروت و عقیده احمقانه هست که متاسفانه ما نباید خودمون بلندگو داعش بشیم و قدرت پوشالی اینها رو تبلیغ کنیم تا بعضی ها جذب الاغ های داعشی بشن

پارسال تابستون با کاروان دانشجویی عازم مشهد بودیم از شیراز.صدو بیست و سی کیلومتری مشهد شب توقف کردیم برای استراحت و خواب که صبح حرکت و زیارت حرم.شب استراحت گاه چند تا کاروان عراقی رسیدن همراه دو تا اتوبوس ما تعدادی دانشجوی دختر بودن همدوره ای ما بودن متاسفانه مسائلی رو پیش اوردن عراقی ها .گوشی دو تا شون رو شکستیم دو سه نفری هم کتک زدیم و خوردیم .منتها تو خود مشهد با اینکه خوابگاهمون هم نزدیک هم بود طول یک هفته مسئله ای ازشون ندیدیم حرمت شهر و حرم اقا رو همه شیعه ها رعایت میکنن دوم اینکه این عزیزان مهمان ما هستند مسائل این قبیلی تو همه شهرها از طرف هموطنای خودمون پیش میاد هر سال کلی ملت خودمون اینقدر میرن دبی و ترکیه نمیرن دریا و کوه ببینن حتی تو خود مکه شم خبر دارم هتل سروییس میده :neutral: منتهی طرحشون توی سایتها و .... باعث بی اعتمادی عراقی ها خواهد شد.
یه سوال این عزیزان پاسدار که تو عراق و سوریه شهید میشن و عکسشون میاد بیرون اعضای سپاه قدس هستند؟

اول بهمن جان ما و شیوخ خلیج رو یکی نکن چون اونها به خاطر سود و منافعشون حتی حاضرند ناموس خودشون رو ...

چرا جوونای این کشور 8 سال جنگیدن مگه مجبور بودن نه چون مردم این آب و خاک غیرت دارند روی ناموشون روی خاکشون دریاشون و ...

پس حساب ما ایرانی ها با اعراب جداست

در مورد سوالت هم هر گردی گردو نیست هر پاسداری عضو سپاه قدس نیست هر کسی مدافع حرم بود پاسدار نیست خیلی ها از جاهای دیگه میرن دفاع از ایران (چشمک) یاد حاج ادیب بخیر دلمون برات تنگ شده حاجی حالا در غالب های مختلف میرن اگه اطلاعات نظامی داشته باشی عکس های مدافعان حرم رو ببینی از لباس و آرم و ... متوجه میشی مال کجا هستند سپاه قدس هم بر خلاف افکار عمومی وظایف مهمتر و متفاوتی داره که بگذریم ...

====================================================================

1058091_897.jpg

پیکر شهید سعید قارلقی پس از تشییع و اقامه نماز، در قطعه 28 بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد. یکی از برادران شهید قارلقی با نام حمید قارلقی نیز در جنگ تحمیلی به شهادت رسیده بود.

سعید قارلقی پس از بازنشستگی از نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چند سالی از طریق رانندگی به امرار معاش می پرداخته است. وی پس از ناامن شدن حریم عتبات عالیات در عراق تصمیم به مبارزه با تکفیری ها گرفت.

از شهید سعید قارلقی یک پسر به نام مجتبی و دو دختر به یادگار مانده است. شهید قارلقی به پسرش وصیت کرده بود که قبل از خاکسپاری اش، زیارت عاشورا را در مزار او قرائت کنند.

شهید سعید قارلقی در حوالی شهر سامراء و بر اثر اصابت خودرو وی با تله انفجاری به شهادت رسید. مراسم ترحیم این شهید عزیز، فردا دوشنبه، 11 خرداد از ساعت 16 تا 17 در مصلای مهرشهر کرج برگزار خواهد شد.

1058264_448.jpg

شهدای مدافع حرم استان البرز به ترتیب عبارتند از:
1- شهید رضاکارگربرزی
محل شهادت سوریه
تاریخ شهادت 11 مرداد 1392
24 ماه رمضان 1434
روز قدس با زبان روزه
مزار: گلزار شهدای شهرستان نظرآباد

2- شهید محسن کمالی
محل شهادت سوریه
تاریخ شهادت 27 فروردین 1394
26 جمادی الاول 1436
مزار: بهشت سکینه شهر کرج

3- شهید سعید قارقلی
محل شهادت عراق
تاریخ شهادت 6 خرداد 1394
8 شعبان 1436
مزار: قطعه 28 بهشت زهرا(س)

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من همینجا اعتراف میکنم اسم واقعیم ابو غلام الشیشانی هست.دو بار تا حالا انتحاری زدم!!.تو اسبایکر هم دست داشتم....به من شک کنید.کلا ادم خطرناکیم...

و من الله توفيق

بدی جنگ رسانه ای اینه که نمیدونی از کجا میخوری .

قبل از حمله مارس 2003 آمریکا به عراق کالین پاول وزیر امور خارجه وقت آمریکا در اکثر سخنان خودش عراق رو به عنوان یک قدرت برتر معرفی میکرد ، بعضی مقامات آمریکایی هم احتمال حمله عراق به آمریکا و پرل هاربری دیگر رو بسیار محتمل میدوسنتند . عده ای دیگری از افزایش تنش ها اعلام نگرانی میکردند و میگفتند که ممکنه عراق آمریکا رو شکست بده و از این حرفا ... . ( ناگفته نمونه تلویزیون ما هم همین حرفا رو عینا دیکته میکرد )

نتیجه این شد که ائتلاف آمریکا و بریتانیا تونستند نیروی نظامی عراق رو به راحتی نابود بکنند . اون چیزی که برای ما مونده بود این بود که بگیم بعثی ها مانع سایر نیروها برای دفاع در مقابل آمریکا شدند و از این دست حرفا اما در واقع از عراق غولی ساخته بودیم که آمریکا در چند هفته نابودش کرد . نتیجه این رویکرد افزایش باور عمومی به " قدرت نظامی فوق العاده آمریکا " بود و هست .

امروز هم از انتشار محتویات تولیدی طرف مقابل ترس بر رودست خوردن میره نه اینکه خدای نکرده شما عامدا این کارها رو میکنید .

قربانت ، ابو زینب الایرانی :mrgreen:

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان خواهشا فیلم جدید عملیات داعش رو لینک مستقیم کنن :rose: :rose:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

زنده سوزاندن یک جوان اهل سنت توسط شیعیان دوستان داستان چیه ؟

فیلمش داره پخش میشه ؟

داستان پیراهن عثمانه ؟

دانلود فیلم

ویرایش شده در توسط Yasin313
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اى که بعشقت اسیر خیل بنى آدمند

سوختگان غمت با غم دل خرمند

هر که غمت را خرید عشرت عالم فروخت

باخبران غمت بى خبر از عالمند

7.jpg

6~0.jpg

3~4.jpg

شادي ارواح مطهر شهداي محب اهل البيت سلام الله عليهم بخصوص سردار شهيد سعيد قارلقي صلوات

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تحویل موشکهای ضد زره آمریکا به عراق

یک مقام مسئول در عراق فاش کرد، این کشور نخستین محموله از موشک های ضد زره را از آمریکا تحویل گرفته است.
این مقام مسئول گفت: تحولات اخیر عراق به ویژه سقوط شهر رمادی برای آمریکایی ها غیر قابل پیش بینی بوده است در نتیجه آنان در ارسال این محموله که شامل 1000 فروند موشک می شود سرعت عمل نشان دادند زیرا بر اساس توافق میان بغداد و واشنگتن این محموله باید ماه ژوئن به عراق می رسید.
این منبع افزود: به موجب توافق به عمل آمده سه هزار موشک ضد زره باید به عراق تحویل داده شود که 1000 فروند برای نیروهای پیشمرگه و 2000 فروند متعلق به وزارت دفاع عراق است.
حال نخستین محموله از این توافق که مشتمل بر 1000 فروند موشک می شود به وزارت دفاع تحویل شده است.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پدر معنوی داعش کشته شد

منابع امنیتی آگاه عراق از هلاکت پدر معنوی گروه تروریستی داعش در فلوجه خبر دادند.

به گزارش مهر یک منبع امنیتی آگاه عراق شب گذشته اعلام کرد که پدر معنوی گروه تروریستی داعش در فلوجه به هلاکت رسید.

این فرد که « خالد العبیدی » نام دارد به همراه هشت نفر دیگر از عناصر این گروه در عملیات نیروی هوایی ارتش عراق به هلاکت رسید.

در این عملیات هواپیماهای ارتش عراق مواضع داعش در فلوجه را بمباران کردند. این عملیات طبق یک اطلاعات دقیق صورت گرفت.
http://www.tabnak.ir/fa/news/505161/%D9%BE%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D9%86%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پدر معنوی داعش کشته شد

منابع امنیتی آگاه عراق از هلاکت پدر معنوی گروه تروریستی داعش در فلوجه خبر دادند.

به گزارش مهر یک منبع امنیتی آگاه عراق شب گذشته اعلام کرد که پدر معنوی گروه تروریستی داعش در فلوجه به هلاکت رسید.

این فرد که « خالد العبیدی » نام دارد به همراه هشت نفر دیگر از عناصر این گروه در عملیات نیروی هوایی ارتش عراق به هلاکت رسید.

در این عملیات هواپیماهای ارتش عراق مواضع داعش در فلوجه را بمباران کردند. این عملیات طبق یک اطلاعات دقیق صورت گرفت.
http://www.tabnak.ir/fa/news/505161/%D9%BE%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D9%86%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF

من تیترشو صبح دیدم از خبرای فالس نیوزی هس تا حالا ده بار کشته شده این بابا داعش ده تا پدر معنوی هم داره از کی تاحالا این همه پدر معنوی پیدا کرده hee_hee  بغدادی ببینه خندش میگیره منبع آگاه raised_eyebrow

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.