death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

سلام ... توفان ۲ .... شما از همان بی بی سی و وی ا ای و رطانه های غربی ارتزاق کن تا به قول خودت خر نشی .....

عزیز اینکه یک گروه پیاده با سلاح انفرادی بیاند درگیری راه بندازند چیز زیاد شاقی نیست و از دو ساب پیش تا حالا وضع به همین منواله ......

همون رسانه های خر ادم کن شما از رژ اول تا حالا هی می گند امروز فزدا پس فردا .....

شاید هم اونها واقعا چهارتا جیگر گیز آوردند که دازند بادشون می کنند و در جیگیریت نگه شون می دارند ......

مدیران محترم .... هر پستی جواب در شان داره که اینم جواب خر خطاب کزن صدا و سیما ....

اینکه ما به صدا و سیما انتقاد داریم مجوز سو استفاده برای عقده گشایی نیست ...
  • Upvote 6
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1367403286' post='310060']
[quote name='SniperElite' timestamp='1367400290' post='310055']
يعني خداحفظ امنيت خاور ميانه با اين كار ولي حمله مستقيم نميتونه بكنه سوريه متحد هايي مثل ايران و روسيه داره درسته نميشه با طناب روسيه رفت تو چاه ولي ايران مهره سنگينيه برا سوريه الانم اگه مداخله نميكنه ايران بخاطر اينه كه جنگ جنگ داخليه(البته نه زياد داخلي ولي بازم نميشه اسم حمله نظامي روش گذاشت) و ايران در مقابل حمله نظامي يك كشور خارجي به سوريه حتماً موضع قاطع و صريحي خواهد گرفت.دقت كنين به يك حرف(اگر اسراعيل كوچكترين غلطي بخواهد در [color=#FF0000][size=5]منطقه [/size][/color]انجام دهد تلاويو و حيفا را با خاك يكسان خواهيم كرد) اين يعني موضع ما در قبال دخالت هاي نظامي ديگران در[size=5][color=#FF0000] منطقه [/color][size=4]مشخصه همون تور كه گفتيم از حماس و حزب ا... حمايت ميكنيم و كرديم از سوريه هم حمايت خواهيم كرد. چون سوريه اولين خط دفاعي ايران در برابر آمريكا و اسراعيل خواهد بود پس از دست دادن سنگر اول يعني عقب نشيني به سنگر دوم كه اونهم خود ايرانه!!!!![/size][/size]
[/quote]

چه جوری? چطوری میخواهی نیرو و تجهیزات بفرستی?مگه همسایه های ایران میزاره? فعلا که در درگیریها نیروهای ارتش به اصطلاح ازاد سوریه به چند کیلومتری دمشق رسیدن!و این متاسفانه چیز خوبی نیست!پریروز ۴ هواپیمای اموزشی و یک میگ-۲۳ و یک رادار سام-۵ و ۲ بی ام پی و تعداد زیادی مهمات به دست نیروهای صلفی و وهابی ارتش ازاد سوریه افتاد که ویدیوهاش در یوتوب توسط گروه های مسلح زد بشار اسد گذاشته شد! دور و برهای دمشق درگیری های پراکنده شروع شده و شیعیان دارن متاسفانه تلفات میدن و یک فرمانده حزب الله چند روز پیش شهید شد! فعلا اوضاع به طرر بشار اسد و ایران داره تموم میشه! صدا و سیما چقدر اطمینان داره که مردم رو به اصطلاح خر کنه!? معذرت میخواهم از این لفظ استفاده کردم ولی اینها واقعیاتن. با چند صد تا موشک که کلاهک تی ان تی فقط دارن فکر نکنم پیروزی چشمگیری داشته باشیم اگر درست به خاطرم باشه همین چند وقت پیش یکی از فرمانده های سپاه گفته بود ما حمایتهای معنوی و سیاسی میکنیم
[/quote]اولا درگیری حول دمشق و حتی درون آن موضوع جدیدی نیست و از اول این جنگ هم بوده
ثانیا مسئله ما فقط کلاهکی با چند کیلو تی ان تی نیست و اگر این بود حالا باید تو کلوبهای شبانه آمریکائیها تو تهران جارو می کشیدی
سوم حزب الله اگه تو سوریه بود راحت اعلام می کرد و ترسی از اعلام نداشت و شهدای اخیر هم حول درگیری در روستاهای مرزی لبنان بوده
چهارم از این فیلمهای درپیت تو یوتیوب زیاد میذارن
پنجم صلفی نه و سلفی
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='warjo' timestamp='1367403447' post='310062']
خب منبع تابناك هست

يك نگاهي به اين مطلب تابناك هم داشته باشيد :

[url="http://www.tabnak.ir/fa/news/316646/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA"][b] [/b][/url][b][size=4][url="http://www.tabnak.ir/fa/news/316646/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA"]آیا مداخله آمریکا در سوریه، ارسال پیام به ایران است؟[/url][/size][/b]
[/quote]

ببینیم و تعریف کنیم دوست عزیز امیدوارم تا اون موقع حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرج الشریف انشاالله تشریف بیارن. چیزی که الان من خیلی بهش فکر میکنم بارگاه مقدس بی بی ۲ عالم حضرت زینب صلوات الله علیه که نکنه ان نجاستها بهش حتک حرمت کنن. این نیروهای اسد هم کمی از وهابیها ندارن. همین چند روز پیش یه گروه مسلح به یه پست شبیخون زدن که ۷ از سربازهای سوری در حال کوفت کردن شراب بودن و توسط این گروه مسلح سرهاشن به طور وحشتناکی بریده شد
  • Upvote 2
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ....
برادر جان سعی نکن با کلمات و جمله های مذهبی سر ما رو شیره بمالونی ....

اولا این ۶۰ ساله به قول شما سرباز های کوفتی اسد نه تنها هیچ حتک حرمتی به حرم وکردود بلکه ازش هم مراقبت کردند ....

دوما شما سعی نکن پروپاگاندا اف اس ای رو برای ما انجام بدی ......

سوما برادر عزیز شما مدهوش غرب شدی و در برابرش جا زدی نه دیگران .....
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1367404342' post='310068']
سلام ... توفان ۲ .... شما از همان بی بی سی و وی ا ای و رطانه های غربی ارتزاق کن تا به قول خودت خر نشی .....

عزیز اینکه یک گروه پیاده با سلاح انفرادی بیاند درگیری راه بندازند چیز زیاد شاقی نیست و از دو ساب پیش تا حالا وضع به همین منواله ......

همون رسانه های خر ادم کن شما از رژ اول تا حالا هی می گند امروز فزدا پس فردا .....

شاید هم اونها واقعا چهارتا جیگر گیز آوردند که دازند بادشون می کنند و در جیگیریت نگه شون می دارند ......

مدیران محترم .... هر پستی جواب در شان داره که اینم جواب خر خطاب کزن صدا و سیما ....

[/quote]

نه دوست من! من هم رسانه های ایران نگاه میکنم هم مخالف و هم بیطرفها رو و هر روز اوضاع رو دنبال میکنم و نتیجه گیری هم خیلی اسانه !من دوست عزیز گفتم فعلا اوضاع به نفع ایران نیست! نیروهای مسلح در حال درگیری شدید نزدیک دمشق هست هستن در حال که العالم میگه نیروهای اسد بر گروه های مسلح پیروز شدن! اخه چه پیروزی?! جالبه که هر کس اومد راست بگه و نطر خودشو بگه میشه برچسب بی بی سی نگاه کردن بهش میزنین!البته فعلا بی بی سی چسبیده به انتخابات ایران و سرگرم ان موضوع هست! این بشار اسد از اولیا الله هستن که شما اینقدر بهش حساسی برادر من?

[quote name='toofan2' timestamp='1367405195' post='310075']
[quote name='100' timestamp='1367404342' post='310068']

[/quote]

نه دوست من! من هم رسانه های ایران نگاه میکنم هم مخالف و هم بیطرفها رو و هر روز اوضاع رو دنبال میکنم و نتیجه گیری هم خیلی اسانه !من دوست عزیز گفتم فعلا اوضاع به نفع ایران نیست! نیروهای مسلح در حال درگیری شدید نزدیک دمشق هست هستن در حال که العالم میگه نیروهای اسد بر گروه های مسلح پیروز شدن! اخه چه پیروزی?! جالبه که هر کس اومد راست بگه و نطر خودشو بگه میشه برچسب بی بی سی نگاه کردن بهش میزنین!البته فعلا بی بی سی چسبیده به انتخابات ایران و سرگرم ان موضوع هست! این بشار اسد از اولیا الله هستن که شما اینقدر بهش حساسی برادر من?
[/quote]بازی با کلمات مذهبی? من مامور سی ای اس عجب! خودم هم نمی دونستم! دوست عزیز در غرب رسانه ها اون سانسور شدید خبری که در ایران هست رو ندارن من نمیگم اصلا سانسور نیست ولی نه به اون شدتی که تو ایرانه !صدام هم از مکانهای مقدس مراقبت میکرد ولی اون قیام شیعیان عراق رو که یادتون هست! من مخالف هر دوی اینها هستم هم ارتش ازادی بخش سوره و هم بشار اسد هر ۲ خیلی وحشیانه با مردمشون برخورد میکنن و ظالم شاخ و دم نداره نداره دوست عزیز ویرایش شده در توسط toofan2
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام .....
عزیز ..... فعلا تتها جایی که همه حرفشون رو کامل می زنند و در انتهای حرفشون جمله ی معروف ” نمی زارند که بگم ” . رو می گن ایرانه ....

عزیز دل زمانی که اونقدر اطلاع نداری که بدونی همزمان جنگ در چندین جبهه هست چی باید بگم .....
برچسب خریت هم شما زدی و حالا دست پیظ می گیری که پس نیافتی ؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1367407346' post='310078']
سلام .....
عزیز ..... فعلا تتها جایی که همه حرفشون رو کامل می زنند و در انتهای حرفشون جمله ی معروف ” نمی زارند که بگم ” . رو می گن ایرانه ....

عزیز دل زمانی که اونقدر اطلاع نداری که بدونی همزمان جنگ در چندین جبهه هست چی باید بگم .....
برچسب خریت هم شما زدی و حالا دست پیظ می گیری که پس نیافتی ؟
[/quote]

من برادر عزیز نه جاسوسم و نه دشمن ایران من پیرو همون علمای پیش از انقلاب هستم! جنگ در چندین جبهه هم تقسیر همون اسد جونه که در اول نا ارامیها مردم خودشو به رگبار بست و این شد که ما الان می بینیم! درسته که وهابیها به طرف سوریه سرازیر شدن ولی بیشتر مخالفان که خود سوریها هستن! تجهیزات زرهی اسد هم تعدادشون کم شده و در بیشتر جاها از بی ام پی ۱ استفاده میکنن و متاسفانه دارن در اطراف دشمن از بمبهای چتری تاخیری بدون هدف گیری استفاده میکنن! با هر بمب دهها غیر نظامی عزیزانشون رو از دست میدن که این داره خود اسد رو ضعیف میکنه و روز به روز به دشمنان اسد افزوده میشه! امریکا فعلا از طریق اردن و همینطور کشورهای عرب و ترکیه دارن به کمکهاشون به مخالفان مسلح ادامه میدن! کردهای سوری هم الان چوب گذاشتن لای چرخهای اسد و جالبه هم با گروه های اسلامگرای ترکی میجنگن هم با اسدی ها! همین الان تعداد زیادی سرباز سوری به مخالفان مسلح پیوستن ! تقسیر شما هم نیست که همه واقعیتها رو نمیبینین وقتی همه چیز فیلتر باشه! با این وضع من هم شستشوی مغزی میشدم! اطلاعات نظامی من از شما برادر عزیز کمتره درسته ولی اینقدر هالو هم که نیستم. من شما رو شرم از روی مبارک شما خر خطاب نکردم و منظور من هم این نبود ن فقط مثال زدم که رسانه های ایران مردم رو ساده فکر ردن.اگر موجب ناراحتی شما شدم قلبا معذرت می خوام برادر عزیز.
  • Upvote 2
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1367408566' post='310083']

من برادر عزیز نه جاسوسم و نه دشمن ایران [color=#ff0000]من پیرو همون علمای پیش از انقلاب هستم[/color]!
[/quote]
سلام
ببخشید این علمای قبل از انقلاب که گفتید برام سوال پیش آورد که یعنی بعد از انقلاب جزو علما نبودند ؟ یا بعد از انقلاب نبودند ؟ یا بعد از انقلاب توی ایران نبودند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا این علما بعد از انقلاب دچار دگردیسی شدند یا شایدم دگردیسی اونها رو منقلب کرده شایدم علما انقلاب رو دگردیسی کردند...! icon_eek
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره معراجی عزیز برایه همینه که میگن هیشکی مثل خود آدم ضعفش رو نمیدونه ، خدا شکر الان در موساد نیستم وگرنه سوریه پخخخ
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1367410440' post='310086']
سوریه سقوط نخواهد کرد ...
[/quote]
سقوط مربوط به دو و نیم سال پیش بود ، الان داره فرود میاد ، یاواش یاواش !
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='niaki' timestamp='1367313117' post='309892']
انگار رژ‍يم سوريه براي سركوب ملت خود فقط به مزدوران داخلي و ارتش اكتفا نكرده، بلكه ده ها هزار تروريست خارجي خصوصا تروريست هاي شيعه رو براي كشتار ملت سوريه اجير كرده. تا كنون تعداد زيادي از اين تروريست هاي خارجي لبناني، ايراني، عراقي و ... بدست انقلابيون نفله شده اند.
[/quote]

یه جمله هم از مادر قرضاوی !!! hee_hee

ای کاش می تونستم ادب رو رعایت نکنم ... والا می گفتم روی مغز این فرد چه عملیاتی صورت گرفته ...

این علمای سلفی واقعا افراد پرخوری هستن ... وگرنه امکان نداره بشه برای این همه مغز پوک محصول تولید کرد !!!

بعد از واقعه ی عاشورا یزیدیان سر شهدا رو روی نیزه توی شهر می چرخاندن و تکبیر می گفتن ... می دونید برای چی ؟

به همون دلیلی که قرآن رو سر نیزه کردن !!!

ولی فراموش کردن در دیار شام بانویی دفن شده که همه ی یزیدی هارو رسوا کرد ... کسی که از همه ما زنده تر هست ...

کسانی که دروغ میگن و تهمت میزنن باید بدونن دم خروس رو نمیشه پنهان کرد ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز من اصلا شما میدونی موقعیت دمشق توی نقشه کشور سوریه کجاست که این طور حرف میزنی اصلا میدونی دمشق با مرز چقدر فاصله داره؟؟؟؟
از لحاظ توپولوژی بدترین نقطه رو متاسفانه نیاکان این ها برای پایتخت شدن انتخاب کردن
خودتون ببینید
فصله اندک با مرز
که اصلا خوب نیست
[url="http://www.asriran.com/files/fa/news/1391/8/13/247624_808.jpg"]http://www.asriran.c.../247624_808.jpg[/url]
و اصلا جای تعجب هم ندارد که این درگیری های به حومه دمشق هم برسد
وصد البته من هیچ گاه به بلندگوی استاد شیطان بزرگ وکفار (بی بی سی فارسی) اعتماد نخواهم کرد
من نمیدونم اگر به قول این اقا اگر تروریست ها دارن موفق میشن پس چه نیازی به دخالت امریکا هست!!!!!!!!!!!
اخه عقلم خوب چیزی هست هان
اخه اندکی هم بصیرت در اظهار نظر ها خوبه هان
ما انقدر داریم توی اظهار نظر هم مسعولین و خودمون دقت میکنیم که بگیم نه بابا ما هیچ دخالت مستقیم توی قضایای سوریه نمیکنیم
دیگه ما از رهبری که بالاتر نداریم
که باید در اظهار نظر ها پیرو ایشون باشیم
ببینید ایشون چه گفتند؟؟؟؟
و [b]شیعیان[/b] دارن متاسفانه تلفات میدن و یک فرمانده حزب الله چند روز پیش شهید شد! فعلا اوضاع به طرر بشار اسد و ایران داره تموم میشه!
اصلا من نمیدونم کجای سوریه شیعه داره؟؟؟!!!و اصلا قرماندهان حزب الله کجایند؟؟؟؟
اخه یه کم بصیرت خوبه هان
گر چه از همون جمله
[color=#ff0000]من پیرو همون علمای پیش از انقلاب هستم" [/color]همه چی دستم امد"
اره به قول همون بی بی سی و فارسی قرار بوده دو ماهه قضیه سوریه جمع بشه که نمیدونم چرا نشد؟؟؟؟!!!
امون از دادن دست به کفار و دست شیاطین(رسانه های غربی) که هر جا که بخان میتونن ببرند ادم رو
ای کاش میشد و مجالی بود روی ناتو فرهنگی براتون حرف میزدم
فقط یه نکته رو بگم
مثلا چجوری میتونن [b][color=#ff0000]از راست دروغ بسازن[/color][/b]
مثلا توی همین قضایای سوریه
تصور کنید 1000 خبر واقعی و درست داریم 600 خبر خنثی و 300 خبر مثبت و 100 خبر منفی
خوب رسانه ی منافق چیکار میکنه
600 خبر خنثی رو میگه برای جلب اعتماد مخاطب
فقط چندخبر مثبت رو بدون پرداخت میگه و صد البته هر 100 خبر منفی رو با پرداخت کامل میگه
خوب حالا از شما میپرسم ایا در این بین چیزی دورغ گفته شد؟؟؟؟
نه ببینید به چه راحتی از راست دروغ میسازن
بعد از مدتی هم اگر بگه روز هست و شب نیست همه تصدیق میکنن
به هر حال
دست من در دست رهبرم هست و نه بی بی سی فارسی
یاحق = یاعلی(ع)1 ویرایش شده در توسط arsp
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا ول کنین این ملعون رو...!
اینارو خدا زده.... هنوز گرم تنشون! نفهمیدن.... ایشالا به زودی همشون در دیدار با نکیر و منکر میفهمن چه خبره.....!!
---
بچسبین به موضوع تاپیک...
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.