death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

الان این سلفیه ؟؟ پس چرا فارسی حرف میزنه ؟ کسی که آی کیوش تا این حد باشه که فارسی رو هم یاد بگیره ، مطمئنا سلفی نیست ! :mrgreen: ( جواسیس سایت تأیید بفرمایند :mrgreen: :mrgreen: )
هر کسی هم که فارسی بلد باشه ، سلفی نیست چرا که اونها با ما اصطکاک زیادی رو دارند و اصلا ایرانی جماعت رو آدم حساب نمیکنند ، پس ایشون به منافق میخورند تا سلفی انقلابی ...
بهر حال اگه نظر بنده اشتباه بود و ایشون سلفی هستند بنده با کمال میل مقدمات سفر ایشون رو به سوریه جهت کمک به انقلاب مردم سوریه علیه خونخوار و ظالم بزرگ یعنی اسد و تروریست های حزب الله لبنان فراهم مینمایم ، فقط بگو کجایی big_hug
هدف منافق ، ایجاد نفاق است ، مواظب باشید در دام این افراد نیافتید ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سلام
پس کجایند مسعولین سایت
پس چرا سریعا به این مسعله پیگیری نمیکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!
پس کجاست حفاظت سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1367324251' post='309940']
الان این سلفیه ؟؟ پس چرا فارسی حرف میزنه ؟ کسی که آی کیوش تا این حد باشه که فارسی رو هم یاد بگیره ، مطمئنا سلفی نیست ! :mrgreen: ( جواسیس سایت تأیید بفرمایند :mrgreen: :mrgreen: )
هر کسی هم که فارسی بلد باشه ، سلفی نیست چرا که اونها با ما اصطکاک زیادی رو دارند و اصلا ایرانی جماعت رو آدم حساب نمیکنند ، پس ایشون به منافق میخورند تا سلفی انقلابی ...
بهر حال اگه نظر بنده اشتباه بود و ایشون سلفی هستند بنده با کمال میل مقدمات سفر ایشون رو به سوریه جهت کمک به انقلاب مردم سوریه علیه خونخوار و ظالم بزرگ یعنی اسد و تروریست های حزب الله لبنان فراهم مینمایم ، فقط بگو کجایی big_hug
هدف منافق ، ایجاد نفاق است ، مواظب باشید در دام این افراد نیافتید ...
[/quote]
اشتباه میکنید جناب ژنرال ....یک سر به فروم های مذهبی بزنید سلفی و وهابی داریم که مثل بلبل ! فارسی تاپیپ میکنه ....
========
اگر دستت میرسه ! ترتیب اعزام بنده را بده ! من بلقوه تروریستم از همین نوعی که این اقا میگفت تروریست شیعه ! میخوام برم اونجا یکم کارهای تروریستی بر ضد انقلابیون ( مردان خداجوی !!!! ) انجام بدم
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arsp' timestamp='1367325082' post='309944']
اقا سلام
پس کجایند مسعولین سایت
پس چرا سریعا به این مسعله پیگیری نمیکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!
پس کجاست حفاظت سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/quote]
حفاظت سایت محکم سرجاش ایستاده عمدا اون پست رو پاک نکردیم تا بچه‌ها با چنین سطح شعوری آشنا بشن! احتمالا این پست در تعداد منفی رکورد خواهد زد. icon_eek
این اقا قول میدم سلفی است یا حداقل دلباخته‌ی سلفی گری است واژه‌ی "تروریست شیعه" فقط از دهان کثیف یه سلفی میتونه تلفظ بشه.
  • Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیازی به سر زدن به فروم های دیگه نیست ، دوستان با عقاید بهائیان و بابیان و مسعود رجوی ها و اقداماتشان آشنا نیستند ، من قول میدهم این شخص سلفی نیست !
دکتر عزیز ( با نام مستعار پارسا !! هدف از این اسم چیه ؟ جان من بگو :) ) میخوای کجا بفرستمت ؟ مثلا آنتالیا خوبه که بری اونجا و عین این فیلما جلیقه انتحاری بپوشی و بپری در بین مفسدین فی العرض !! و کلی از اونها رو بکشی و شهید بشی ؟
من دستم نمیرسه خودم برم مشهد ، حالا این میگه بیا من رو ببر سوریه !
علی ای حال اون تیکه مربوط به فارسی صحبت کردن رو شوخی کردم ، چرا که الان بیشتر از اوقاف ، سلفی ها و وهابی ها دارن تو ایران برای مساجد هزینه میکنند !!
ماهی چند میلیون میدن به یکی از این مفتی های جوونشون تا بره تو یه روستا و مردم رو مثل خودش بکنه !
بهر حال این یکی سلفی نیست ، منافقه !
این رو از اون یکی اکانتش میگم ! اینا بصیرت میخواد ، با چشم سر نمیشه دید ، چشم دل میخواد : | ادعا در حد تیم ملی شنای بانوان استرالیا !

-------------------------
مهندس جان ، حقوق بهت چند میدن ؟
اگه زیر 5 میلیون میدن بیا طرف خودمون ، یادداشت کن : لس آنجلس ، بزرگراه 101 ، واشنتگتن ، کاخ سفید ، کنار سمبوسه فروشی عباد برزیلی !!
[sup][sub]( مخلص همه آبادانی ها هم هستیم )[/sub][/sup]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حداقل سعی کنید این موضوع رو به پلیس فتا انعکاس دهید
حداقل ای پی یا چیزی
به هر حال قضیه خیلی مشکوکه
نمیخواهید اکانتش رو حداقل معلق کنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
دو حالت داره :

خیلی احمقه که خودش رو به این راحتی لو داده ...

با یک برنامه ریزی از قبل تعیین شده می خواد میزان حساسیت کاربران و افراد ایرانی اصیل و شیعه رو بشناسه ....
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر ژنرال محمد ( زود تند سریع بگو هدف از این اسم چیه ؟ کدوم ژنرال ؟ کدوم محمد ؟ چند ستاره داره ؟ / حالا کی گفته مستعاره ؟ شایدم باشه :winking:[size=4]) بحث بر سر اون اقا نبود ! البته بنده چشم بصیرت به اون معنا ندارم متاسفانه اما یک کمی تجربه دارم به واسطه این چند سال وب گردی ... با اون سرمایه گذاری عجیب غریب وهابی ها در مناطق خاصی از کشورمون این چیزها عجیب نیست [/size]

یک موقعی میشد مامورین مجازی ایالات متحده را از روی تعدد غلط های املایی و شیوه جمله سازی شناخت ! الان پیشرفت کردند و کمتر سوتی میدن ......الخ

[size=4]البته این اکانت فقط قصد ترول کردن داشت و لا غیر ... کلا بی خیالش بشیم ![/size]
=============
من یک فروند کلاشینکف برام کافی با همون بیشتر از یک تن تی ان تی ! تلفات میگیرم ! ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام .... دکتر جان از خودی ها ؟

..........

گویا بدجوری به در زسته خوردند و حالا سعی در ترور مسئولین سوری دارند ....
دو ماه آینده .... تاریخ چند دهه رو رقم می زنه .....
این همون پیچه هست ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arsp' timestamp='1367331822' post='309961']
حداقل ای پی یا چیزی
[/quote]
معلق شده حاجی. غصه نخور چای قند پهلو بخور. :winking:
اینا میان تو فرومها عضو میشن همینجوری پستهای مزخرف میدن. بزارید باشه منفی بگیره. بهش گفتم بیا این صدتومن رو بگیر برو سر کوچه آبنبات بخر تو کار بزرگترا دخالت نکن. یارو پررو به من میگه چند پول میگیری! نزاشتن بچه ها افاضاتش رو پاک کردند. :mrgreen:
بگذریم تاپیک منحرف میشه.
در کل با این کاراشون مشخصه دارن دست و پا میزنند. دیگه همه‌ی مردم سوریه و حتی داخلی‌هایی که دم از انقلاب سوری میزدند متوجه ماهیت اینها شده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1367334126' post='309964']
سلام .... دکتر جان از خودی ها ؟

..........

گویا بدجوری به در زسته خوردند و حالا سعی در ترور مسئولین سوری دارند ....
دو ماه آینده .... تاریخ چند دهه رو رقم می زنه .....
این همون پیچه هست ....
[/quote]

سلام حاجی جون درجه دیوانگی ما هم این قدر دیگه بالا نیست ...خیر از دشمن منظورم بود.... ( نه که زیاد cod بازی کردیم ! فکر میکنیم میشه با یک دونه کلاش n تا تلفات از دشمن گرفت !)
=======
اقا توجه کردین داریم اف تاپیک میکنیم ! الان صاحابش میاد همه را می ریزه تو گونی .......
========

6 ماه اینده برای ما خیلی خیلی حیاتی هست ......
اگر سر سلامت از انتخابات بگذریم و یک دولت مقتدر و اصولی روی کار بیاد ...باید سنگ هامون را اساسی با طرف هامون وا بکنیم ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1367334159' post='309965']
حداقل ای پی یا چیزی
[/quote]
اینا میان تو فرومها عضو میشن همینجوری پستهای مزخرف میدن. بزارید باشه منفی بگیره. بهش گفتم بیا این صدتومن رو بگیر برو سر کوچه آبنبات بخر تو کار بزرگترا دخالت نکن. یارو پررو به من میگه چند پول میگیری! نزاشتن بچه ها افاضاتش رو پاک کردند. :mrgreen:
بگذریم تاپیک منحرف میشه.
در کل با این کاراشون مشخصه دارن دست و پا میزنند. دیگه همه‌ی مردم سوریه و حتی داخلی‌هایی که دم از انقلاب سوری میزدند متوجه ماهیت اینها شده اند.
[/quote]
حاجی بهش میگفتی عرف بازار ساعتی هفت تومن بود که نوسانات ارز دوبرابر قیمت را دوبرابر کرده است...

در ضمن فکر کنم حمله ارتش به منطقه القصیر در سوریه خیلی این کلب ها ( عربی گفتم بفهمه! ) را سوزانده است ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aminmessi' timestamp='1367335630' post='309969']
[quote name='Electro_officer' timestamp='1367334159' post='309965']
حداقل ای پی یا چیزی
[/quote]
بگذریم تاپیک منحرف میشه.
[/quote]
حاجی بهش میگفتی عرف بازار ساعتی هفت تومن بود که نوسانات ارز دوبرابر قیمت را دوبرابر کرده است...

در ضمن فکر کنم حمله ارتش به منطقه القصیر در سوریه خیلی این کلب ها ( عربی گفتم بفهمه! ) را سوزانده است ....
[/quote]
راستی ارتش القصیر رو گرفت؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='niaki' timestamp='1367313117' post='309892']
انگار رژ‍يم سوريه براي سركوب ملت خود فقط به مزدوران داخلي و ارتش اكتفا نكرده، بلكه ده ها هزار تروريست خارجي خصوصا تروريست هاي شيعه رو براي كشتار ملت سوريه اجير كرده. تا كنون تعداد زيادي از اين تروريست هاي خارجي لبناني، ايراني، عراقي و ... بدست انقلابيون نفله شده اند.
[/quote]
انشاا.. مزدوران بی وطنی مثل تو هم بزودی به دست سربازان گمنام ایران و اسلام نفله خواهند شد
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این دوستمون سلفی نیست....! سلفی سایت کس دیگری است...! که الان چند وقتی حضور ندارند...!
بنده خودم تخصص سلفی شناسی دارم...!
=============================================================
یک احساسی به من میگه این انفجارا کار خود تروریستا نیست...!
کار یه کس دیگه است...!
النصرة سازمان قویه ولی نه در این حد...!
پای یک سازمان اطلاعاتی در میانه....!(شاید سوری شایدم دشمن..)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.