death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

چند تا نفس عمیق بکش بد جوری بهش نیاز داری.

خوب پس حالا شهر در محاصره هست، تا قبل از این میفرمودید که ساختمان استانداری رو هم گرفتن؟!

مدرکتون هم چند تا عکس ماهواره ای هست که پرچم نصره به طرز ناشیانه ای بهش اضافه شده، حالا این چیو ثابت میکنه؟! من هم الآن عکس ماهواره ای واشنگتن رو به همراه پرچم ایران ارسال میکنم، که چی مثلا!؟

شما برو تو همون العربیه و الجزیره کامنت بذار!

برو خودتو خالي كن كه خيلي مشكلاتت فراتر از چند تا كامنته

حداقل سواد دارم اونجا كامنت بذارم

برو بچه جون

اين چند تا عكس رو گداتشم تا بگم آره محاصره است

تونستن راههاي ارتباطي شهر رو قطع كنن در اين نقاط

• Upvote 2
  • Downvote 32

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برو بچه جون

مودب باش، بچه جون یعنی چه، خودتو خالی کن یعنی چه؟! من سنم از بچه جون بودن گذشته شما رو نمیدونم.

چند پرچم فتوشاپی چیزی رو ثابت نمیکنه، زحمت بیهوده کشیدید. البته خیلی خودتون رو ناراحت نکنید شاید دفعه بعد برادران مجاهد نتیجه بهتری گرفتن.

در ضمن ادب مرد به ز دولت اوست، این جمله طلایی رو فراموش نکنید.
  • Upvote 12
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جدیدترین تصاویر از نظامیان ارتش لبنان که توسط جبهه النصره اسیر شده اند.النصره تهدید کرده درصورتی که خواسته هاش براورده نشه این نظامیان رو اعدام میکنه.

B06Ou84IMAIAXmk.jpg

B06OvSLIYAEGZ7K.jpg

سلام

من ویدیوش رو دیدم .. خیلی مشکوک میزنه ، به نظرم باید الکی باشه و کار خودشوونه .... ریشهاشون مرتبه و بیشترشون به سبک سلفی ها سبیل ندارند و اصلا قیافه هاشون به اسرای دربند نمیخوره و 8 دقیقه ! چرت و پرت و اراجیف که میگن ... بسیار مصنوعیه ...

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مودب باش، بچه جون یعنی چه، خودتو خالی کن یعنی چه؟! من سنم از بچه جون بودن گذشته شما رو نمیدونم.

چند پرچم فتوشاپی چیزی رو ثابت نمیکنه، زحمت بیهوده کشیدید. البته خیلی خودتون رو ناراحت نکنید شاید دفعه بعد برادران مجاهد نتیجه بهتری گرفتن.

در ضمن ادب مرد به ز دولت اوست، این جمله طلایی رو فراموش نکنید.

سنم توو پروفايلم هست

ميتوني بري ببيني

حرف از ادب نزن شما كه سخنانت گواه مودب بودنت هست

ميبيني چقدر بچه اي، من ي خبر دادم گفتم النصره شهر رو رو محاصره كرده

خب شما هم بگو و عكس بذار كه نه محاصره نيست

چرا طرفيت نداري باهات مخالفت بشه؟ مشكلت جاي ديگه است

شما بگو طرفدار النصره هستم من؟!!!

براي چي بايد طرفدار ي گروه كه سر بيگاناهان و ضعفا رو ميبره باشم؟!!

متاسفم كه ي خبر مخالف هم نميشه با عقايد شما جماعت گذاشت

درديه كم سوادي

• Upvote 5
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برو بچه جون

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب امیرارسلان خان

الان احتمالا محیط ادلب تیره و تار هستش چون ظاهرا مخالفین از دیشب یا اوئل صبح عملیات انجام دادند

و مطمئنا دو طرف خودشون را فاتح قضیه میدانند از این باب فرمایش جنابعالی هم کاملا متین هستش ممکن است واقعا محاصره کرده باشند (الان قابل رد یا قبول  نیست)

و براساس اخباری که سابقا نقل فرمودید مطمئنا منابع مختلفی را چک میفرمایید برای درج خبر

اگر اجازه بفرمایید یک چند روزی بگذره ابها که از آسیاب افتاد با دقت بیشتر میشه اخبار را تایید یا رد کرد

علیرغم اینکه خود ما به فارس نیوز اشکال وارد میکنیم  اما ابتدا از  تذکر جنابعالی تشکر میکنم و ثانیا این تذکر باعث شد منابع بیشتری را چک کنم

ولی در هرصورت بارهم عرض میکنم چند روز آینده نشان میدهد خودکشی بوده یا واقعا عملیات درست نظامی

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از شکست عملیات امروز جبهه النصره و جند الاقصی در اطراف شهر ادلب، نشانه هایی از شعله ور شدن درگیری های داخلی تروریست ها با هم آشکار شده.

تروریست های تکفیری جبهه النصره که مورد حمایت ترکیه و قطر هستند طی ماههای گذشته بخش های وسیعی از ریف ادلب شمالی از جمله سلقین-حارم-کفرتخاریم-سرمدا-گذرگاه باب الهوی رو با عقب روندن تروریست های میانه رو تصرف کردند . یک و نیم ماه پیش هم به پایگاه های ارتش آزاد سوریه و تروریست های به اصطلاح میانه رو موسوم به جبهه انقلابیون سوریه که مورد حمایت عربستان و آمریکا هستند در منطقه جبل الاعلی حمله کردند که با تصرف منطقه حفسرجه با جبهه انقلابیون سوریه در دشت سهل الروج همسایه شدند.

http://8pic.ir/images/vbi0tf9ahhmr6vvbm9gg.jpg

طی روزهای اخیر فعالیت جبهه النصره که مرکزش در جنوب جبل الزاویه و مشخصا شهر کفرنبل قرار داره به سمت جبل الزاویه ادامه پیدا کرده و تونسته جبهه انقلابیون سوریه رو از کنصفره و بلیون بیرون کنه، دیروز هم جبهه النصره سعی داشت به روستای باره نفوذ کنه ولی این بار جبهه انقلابیون چشم پوشی نکرد و با جبهه النصره درگیر شد و اجازه نداد باره به دست جبهه النصره بیفته.

گزارش شده جبهه انقلابیون سوریه نیروهایی جمع آوری کرده که کنصفره و بلیون رو از جبهه النصره پس بگیره، جبهه النصره هم نیروهاش رو از خان شیخون و جبهه نبرد با ارتش سوریه عقب کشیده که برای رویارویی با جبهه انقلابیون سوریه آماده بشه. با توجه به این تحرکات احتمال درگیری این تروریست ها با هم طی روزهای آتی زیاد خواهد بود که این شرایط رو برای پیشروی سریع تر ارتش سوریه در جبهات ریف حماه و ادلب فراهم میکنه.

به نقل از : پیچ تحولات سوریه

-----------------------------------------------------------------------

بنظرم اگر فقط بخاطر رویارویی با جبهه انقلابیون سوریه نیروهاشو عقب کشیده باشه نشون میده که مشکل تامین نیرو دارند

ولی احتمال این هم هست که خواسته باشند پشت دوستانشون رو خالی کنند

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ادلب به همراه چندین شهر اطرافش 2 سال بود که از شمال و شرق و غرب محاصره بود. تنها راه ارتباطی این شهر و مجموعه ای شهرهای کوچک اطرافش با مناطق تحت تسلط ارتش در استان لازقیه در جنوب این شهره. تو این دو سال چندین نوبت هم بهش حمله شد که دفع کردند. بخاطر بافت جمعیتی ای که داره خیلی بعیده اشغال بشه و در نهایت اگه تروریستها بتونند مسیر جنوب ادلب به لازقیه رو قطع کنند این شهر استعداد تبدیل شدن به نیل دوم رو داره! دیر الزور نه ها .... نیل

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

ظاهرا اسرای ارتش لبنان حسابی از خجالت شیعیان و حزب الله و سید حسن نصرالله و ایران دراومدند

فقط موندم اگر حزب الله نبود این ارتش با این روحیه احتمالا دو دستی لبنان را تقدیم اسراییل یا هر کشور دیگری میکرد

یادم وقتی داعش فرودگاه طبقه رو تصرف کرد داشت با اسیر سوری صحبت میکرد نه گریه ایی نه زاری نه چیزی

اینا زار زار دارند گریه میکنند و به همه فحش میدند

البته انسان تا در جای اونها نباشه نمیتونه دقیق حرف بزنه ولی بنظرم کمی غیرت و مردانگی هم بد چیزی نیست باور بفرمایید

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داداش لطفن اینجور عکسارو لینک بزار فقط

شرمنده ولی زیاد ناجور نیستاااااااا 

البته چند تارو حذف کردم

بعد 24 ساعت لینکشون میکنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه عکس هست طرف از وسط دو نصف شده...حالا سوالی که دارم اینه که اینا رو با چی زدن که تکه تکه شده بدنشون؟ 23 میلیمتری؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شرمنده ولی زیاد ناجور نیستاااااااا 

البته چند تارو حذف کردم

بعد 24 ساعت لینکشون میکنم

برادر من دل و رودشون ریخته بیرون و کلا له شدن . شما به این می گی ناجور نیست !؟

هرچند که حقشون هست و ان شاالله بدتر از این سرشون بیاد

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.